[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 09:45 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
$this->bbcode_second_pass_quote('GuanDi', 'r')affe ale sukcesem tej nocki (przynajmniej dla mnie) bylo to ze nikt oprocz mnie i rivena nie zagral :D (jak myslisz jak inaczej molgbym zajac 2 pozycje :D )


:D:D:D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 11:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Najwiekszym moim problemem bylo przeziebienie... Sikałem co 5 minut. Dobijałem się do McDonalda a tam na jakieś żetony i myślałem, że to jak w empiku wrzuca sie 1 zl. Wyjmuje pieniadz,a lac mi sie chcialo, nie pasowal. Wrzucam 50 gr, pociagam za klamke i chuj :/ Zaczynam kopac w drzwi z wscieklosci. szarpac za klamke a z tylu przygladala mi sie z podziwem jakas rodzinka, lol. Wychodze przed Mc a tam wszyscy na mnie czekaja, ale kwas =]

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 12:13 

Karma: 0
Wpuscic cholote do miasta :D
Ale zaprowadzil cie ktos do kasy i dali ci zeton czy wszedles z drzwiami ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 14:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
nie prawda . ja z nastym gralem :D i po dogrywce mnie pojechal :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 14:23 
abstynent
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2002, o 08:14
Posty: 338
Lokalizacja: In
Karma: 1
Napisalbym caly opsi, ale nie mam czasu ani ochoty:P
Pierwsza akcja: Bizz podchodzi i wita sie ze wszystkimi
podchodzi do Warlocka i mowi: Bizz , warlock podaje mu reke, po czym odwraca sie do mnie i pyta sie: kto? ja mowie BIZZ warlock: KTO?
Taka fajna sytuacyjna akcja =]
Siedzimy na lawce, nagle ABH prosi kogos o puszke po piwie, WZIAL JA DO GEBY I ROZSZARPAL JAK PIES :D doslownie, jeszcze tak glowa na boki ruszal fajnie Piwo mu pocieklo po kurtce, twarzy i wogole :D z0nk

Probowalismy zrobic z Guanem zdjecie na dobieg ale sie nie dalo :( Niedobry aparat
Wogole akcja, idziemy na kebab :) I przy kasie, messer urbasek slesh i po czesci ja wszyscy zaczynaja cos podgadywac do trzech czy czterach ( nie pamietam ) kolezanek stojacych obok, pare razy podkreslilem aby sie nie bawili w kasanowy, noi usiedlismy w chyba 10 przy stole dla 6 osob i zjedlismy bardzo przyzwoicie kebaby, noi zaczynamy sie zbierac, wszyscy juz wychodza, ja czekam na Slesha, po czym jedna z panien od tak: GEYE , slesh na to: SLUCHAM? a ona: no my 4 chetne a wy tak odchodzicie Nie wiem co odpowiedzial Slesh, ale w kazdym razie poszlismy wpizdu. Pozniej ciagle foty by riven Wogole to chcialbym zobaczyc niektore foty z aparatu doddyego ;p Bo zazwyczja mialem 2 aparaty w reku
Jarek oczywiscie od samego poczatku: RIVEN KUPUJEMY NALEWKI
Pozniej nawet chcial mi kupic, tylko nie wiedzielismy jaka, czy jablkowo mietowa, czy porzeczkowa ;D ale stanelismy na Coli i kubusiu Za to odwdzieczylem mu sie Sesja zdjeciowa podczas jedzenia kebaba
W cafe bylo przebojowo :f
Ciagle jakies foty, noi najpiekniejszy widok - Slesh po jednej stronie kanapy wpatrzony na Kazmiego siedzacego po drugiej stronie Wygladali doslownie jak para zakochanych
Feri przyjechal, nie dosc ze sie spoznil, to jeszcze chcial kupowac palenie o 2 w nocy, ale niestety nie mialem odpowiedniego telefonu :< podobnie chyba jak Sick . :)
Widok Barteq z kapturem na glowie mnie rozbroil
Wogole pozniej przyjechala Fuczak, i ciagle chcialem jej zrobic jakies foty, ale nie chciala :( uciekala i wogole kryla sie ! Nie dobra dziewczynka :)
Z nocki pamietam Jarka pytajacego sie co 3 minuty: RIVEN 1.1 RIVEN 1.1 RIVEN GRAMY? RIVEN OSRAJ TP GRAMY 1.1
Wkoncu zagralismy , po czym przestal juz sie tak dopytywac :D heheh
Kupilem sobie dwie paczki biszkoptow, ktore zjedli chyba wszyscy procz mnie ( zjadlem pare ) Ciagle tylko ktos przychodzil i: DOBRE TE BISZKOPTY RIVEN
Najgorszy moment na nocce: kiedy skonczyl mi sie kubus

Dobry byl Arto, ktory wogole pojawil sie tam nie wiadomo skad, i gral w jakas glupia gre, nie wiem jak sie nazywala :D I gadal sam do siebie. Stanalem za nim - tak po cichutku a on sam do siebie: DOBRA AKCJA, PRAWIE GO ZABILEM ... HAHAHA... ALE GLUPI

Kriss wogole przyjechal chyba po 10 red bulach, bo mial tyle energi jak nigdy :D Ostatnio jak byl, mowil 1 slowo na godzine (moze)

Barteq fajnie wyglada w dresiarskiej bluzie

Warlock jest przewrazliwiony na punkcie robienia sobie z niego zartow :)

Guan jest fajny - nie zdenerwowal sie ani razu podczas gry 1.1, dzielnie walczyl ! :) Poza tym nie pocieszal mnie, jak nie moglem do niego dobiec, jak robilismy zdjecie na dobieg

Nasty jak to powiedzial mik: jaki koles, nie znam wogole xywy, zagral mecz zycia i sie cieszy (gralismy 2.2 z mikiem i assem)

Anomal byl fajny :D siedzial i caly czas powtarzal zawieszony RIVEN GRAMY 1.1 :D i jeszcze nalewki chcial kupowac :f

Fuczak caly czas uciekala i wogole miala fov 200 i samonaprowadzanie na aparat

Redaw siedzial i gral, wiecej go nie widzialem

Voojeq siedzial gdzies na boku ( chyba obok Arto :D ) i cieszyl sie ze ma kompa

Feri biegal, szukal palenia, RIVEN 1.1 1.1

Sick uczyl sie grac, ogolem pogralismy pare meczy jako [0-12] i bylo przyjemnie :D FAJNE FUCK YOU POKAZAL !

Urbaska pamietam jak spal :D

Messer to kasanowa :f

Slesh wogole jak mnie podniosl to mi sie slabo zrobilo :D ALE BYLO FAJNIE, fajnie szyje wyciaga jak gra :S

ABH ogolem chodzil i mi dokuczal ciagle :D GEY ;p Ma zajebiste foty, na ktorych wyglada naprawde jak A BLACK HORSE

aaa Przyjechal, pokazal nowy FRYZ, pogral i pojechal spowrotem

Kazmi po zjedzeniu kolacji (obiadu?) w najdrozszej restauracji w Krakowie, wyszedl i byl niesmialy :D ale pozniej sie rozkrecil (Fajna ma fote, jak sie sam obejmuje )

Doddy fajnie pokazuje jezyczek :D a na ogol on by wszystkich BIL i zamiast sie zapytac odrazu czy riven ma zeton do ubikacji w mc, to poszedl wywazac drzwi

Kwiatka nie poznalem , ale siedzial obok ARTO :f

Venom :x nie pogadalismy , ale jak zapytalem sie ktora godzina, to mi powiedzial :D

Nocri jak nocri :D poszedl rozmawiac z fuczak, przez co mialem przez pewien czas fov 150 (c) fuczak :D btw ZROBILEM IM FOTO :D

Brejker to loozny koles, ktorego trudno zlapac bez czapki :D Najbardziej podobal mi sie jak zaczal ustawiac cos przy monitorze - polozyl sie na klawiaturze i zmienia ustawienia hehe =]

Marchewa dosconnected

Bizz - KTO ? :D BIZZ. Ogolnie biegalby tylko po knajpach :d

Assasin nacieszyl sie swoim foserem ( tak to piwo sie nazywa? :D ) noi pozniej ciagle gral :d, poza tym mial APARAT bez bateri :D

Mik przyjechal na zjazd q2 grac w q3 :D Ogolnie troche pogadalismy , m. in. o fajnej reprezentacji ;)

riven - kto byl ten wie :D

Ogolnie bylo calkiem przyjemnie.
No i jeszcze na koniec akcja ze sluchawkami, no ale dobrze ze jak pogadalem z gosciem nie robil problemow =]


Ostatnio edytowano 21 paź 2003, o 14:28 przez riven, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 14:25 
abstynent
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2002, o 08:14
Posty: 338
Lokalizacja: In
Karma: 1
ale ja jestem popsuty z tymi buzkami
nieswiadomie sorry
/ jak ktos zdazyl przeczytac, a watpie, to w kazdej linijce przed edit bylo po 3 / 4 x :D / GUPEK


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: ??
PostNapisane: 21 paź 2003, o 14:37 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2003, o 22:06
Posty: 26
Karma: 0
jaki jest link do drogiej czesci zdjec??

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 15:44 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('riven', 'D')obry byl Arto, ktory wogole pojawil sie tam nie wiadomo skad, i gral w jakas glupia gre, nie wiem jak sie nazywala :D I gadal sam do siebie. Stanalem za nim - tak po cichutku a on sam do siebie: DOBRA AKCJA, PRAWIE GO ZABILEM ... HAHAHA... ALE GLUPI


:DDDDD

$this->bbcode_second_pass_quote('riven', '
')Messer to kasanowa :f


why? :D
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 15:57 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
$this->bbcode_second_pass_quote('riven', '
')Dobry byl Arto, ktory wogole pojawil sie tam nie wiadomo skad, i gral w jakas glupia gre, nie wiem jak sie nazywala :D I gadal sam do siebie. Stanalem za nim - tak po cichutku a on sam do siebie: DOBRA AKCJA, PRAWIE GO ZABILEM ... HAHAHA... ALE GLUPI

To był Return to Castle Wolfenstein w trybie Tp, a kolo gadał do mikrofonu - przyznaje jak stałem koło Kwiatka i go słuchałem miałem niezły polew..
:.. blokada ulcy, uwaga!! dwa szkopy na dachu, pepesza na chodniku na 25 ulicy, ..uwaga! uwaga! dostałem uwaga! ide z lewej.. " itd - rotfl
$this->bbcode_second_pass_quote('riven', '
')Venom :x nie pogadalismy , ale jak zapytalem sie ktora godzina, to mi powiedzial :D


50% ludzi nie kojarzyłem :P i nawet ksywki mi się myliły. Jak mi się przedstawiłeś to nie skojarzyłem że to ten Riven :D (fotka mnie zmyliła) dopiero potem do mnie dotarło ale wtedy już zaczęliśmy wszyscy grać.
następnym razem nadrobimy zaległości..

btw, Arto grał ze mną przeciwko chyba Messerowi i Kwiatkowi. Old Timer ale nawet niezły jest. Miał najwięcej fragów. (w teamie ja ze 20-pare, on ponad 50)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 16:49 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
riv - :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 17:05 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2002, o 14:25
Posty: 317
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
Pare faktow ktore mi sie przypomnialy:

te laski byly trefne :)

kontakt osob w cafe siedzacych przy kompach odbywal sie poprzez q2 konsole "gdzie siedzisz ? podnies reke" :D "no czesc " :D

arto co jakis czas przychodzil i stal mi za plecami pytajac "na jakim ip gracie moge z wami pograc w teamplay ?"

gdy wrocilismy z kebabow do knajpy na rynku po sicka i reszte .. sick sobie przypomnial ze mial isc na rynek w umuwione miejsce po kolejnych kolesi - dotarl na miejsce gdzie zdal sobie sprawe ze powinien tam byc jakies 2 browce wczesniej tj spoznil sie 40 minut :D - > nikogo nie zastal

DoDDy mial pecha... po 20:00 smok pod wawelem jest wyłączany i nie zieje ogniem :)

anomal nie lubi miec robionych zdjec :)

kazmi wlewal w siebie browce jak wode

gralismy teamy 5v5 na dm3 :D (chory pomysl :) nie robcie tego w domu)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 20:38 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
wrzuci ktoś tu jeszcze jakieś fotki? bo brakuje mi tu tego zbiorowego. :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 21:29 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Kto najbardziej sie zczapował na nocce ? :D:D pewnie fuczak :D:D:D:DDDddddd

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 21:33 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 18 maja 2003, o 16:08
Posty: 269
Lokalizacja: Manchester
Karma: 0
http://rchem.chemd.amu.edu.pl/~knysza/fot.rar

nic nowego... to foty sciagane z http://www.riven.neostrada.pl/fot.rar z miazdzaca predkoscia 1 kb/s.

_________________
never trust a woman...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 21:40 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
$this->bbcode_second_pass_quote('Hi7maN', 'K')to najbardziej sie zczapował na nocce ? :D:D pewnie fuczak :D:D:D:DDDddddd


hit ze co? przetlumacz :D
_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 21:46 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
http://www.riven.neostrada.pl/fot2.rar

:D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 21:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
ej nie jarek wywal ta fote bo mi sie zygac chce :x

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 22:35 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
barteq nie znasz sie, swietny avatar :]

_________________
*I save lives*
What do you do?


Ostatnio edytowano 21 paź 2003, o 22:54 przez kicia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 22:40 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2002, o 14:25
Posty: 317
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
swietny kebab :D ... a z zewnatrz wygladal na swiezego


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2003, o 23:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
W krakowie co krok sa kebaby o 3 nad ranem nie masz szansy na zjedzienie czegos innego niz te zielone kebaby :P fuj !

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza