[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 04:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nocka w kraku czyli ODSTRZELIC CI GLOWE ? :d
PostNapisane: 19 paź 2003, o 09:42 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
moj pov:


Mialem jechac pociagiem o 11 juz ale rano tak pizdzialo ze odechcialo mi sie polskich kolei w 3 sekundy. o 14 przyjechal messer i urbasek meserowym CC i pojechalismy w pizdu do krakowa...

mess jeszcze na ircu mowil nam zebysmy nagrali jakas muze na cd w formiecie audio bo ma cdik w aucie, spoko, urbasek nagral rock&techniawe a ja jakis czarnuchow, po minucie okazalo sie ze zadnej z tych plyt nie czyta :D


no wiec ...
jechalismy ... jechalismy ... jechalismy ...

w polowie drogi wyprzedza nas jakis peugeot 206, koles wyprzedzajac nas dumnie zul gume i ogolnie zrobil mine cwaniaka, w odpowiedzi na to messer-kierowca pokazal mu swoja mine ":S" czyli http://kubus.rulez.pl/~asbest/zloty/gaj2003/27_1486.jpg

koles jak tylko nas wyprzedzil wystawil lape i pokazal zeby zjechac na pobocze

zjechalismy, koles do nas podbiegl, mess uchylil szybe a ten typ :

MASZ COS DO MNIE ?!?
ODSTRZELIC CI GLOWE ??

po czym POBIEGL do samochodu, cos z neigo wyciagnal i od razu schowal za plecy (byl duzy ruch) i ruszyl w nasza strone
w tym momencie mess podjal jedyna wlasciwa decyzje czyli wdupil wsteczny i docisnal gaz do podlogi :D:D:D


koles wsiadl do auta i pojechal w pizdu
ogolnie fajnie sie to wspomina ale wszycy trzeja wymieklismy jak koles wyciagnal cos ala gnat, jakis pojeb :O


jechalismy dalej ... jechalismy dalej ... jechalismy dalej ...

dojechalismy do krakowa przed 16, ja wczulem sie w role pilota i dzieku temu urbasek i mess mieli okazje pozwiedziac krakow :D, wkoncu dojehcalismy pod dworzec pkp gdzie czekala polowa wawy + krakow

wszyscy poszlismy pod skarbonke - czyli na rynek gdzie dolaczyla do nas reszta ekipy z krakowa + mik i assasin


stwierdzilismy ze idziemy na piwo i tu swoim skillem wykazal sie sickboy (sobota, krakowski rynek -> znajdz knajpe na ok 20 osob) i po 5 minutach bylismy w spoko knajpce i saczylismy browar

mniej wiecej o 20? zmylismy sie do kafe, gdzie lameria lamila w csa i zainstalowalismy sie na fajnych kanapach

jako ze mial byc turniej 1/1 zrobilem na szybko drabinke 16 osobowa, jak sie potem okazalo calkowiecie niepotrzebnie bo grac turnieju sie nie chcialo : \


niektorzy przekimali chwile na kanapach, inni skakali do 6 rano, tak czy siak wszyscy byli maxymalnie zjebani i od razu jak sie skonczyl czas w kafe chcieli sie zwijac :]
i tu byl maly zonk bo wlasciciel stwierdzil ze brakuje KULKI DO MYSZKI :D i 2ch sluchawek, ale sick czy riven zalatwili to jakos z nim (nie wiem bo ogolnie slabo kojarzylem )

fajny byl riven ktory zrobil sobie dzien abstynenta, do dzis odczuwa skutki popijawy na zjezdzie w wawie (kafe ripera) :D

fajny byl marchewa (gliwice) ktory ZASNAL NA STOJACO :D
venom mial fajne oko z krzyzykiem na teczowce :D



tak wiec rano wszyscy zaczeli sie zmywac, wracajac tez byl fajny motyw, najpierw nas zatrzymala policja i probowalo wcisnac meserowi ze przejechal na czerwonym, jednak ladnie sie wybronil i po 5 minutach siedzenia w radiowozie (szyby sie ladnie zaparowaly :D:D:D:D) wrocil do nas i jechalismy dalej


motyw tez byl w bytomiu, jedziemy przez centrum, jakies 40-50 km/h a tu na srodku drogi jakies 8 golebi

CIEKAWE CZY ZDAZA (C) messer

po 3 sek widac bylo wypierdalajace golebie sprzed maski i jedno gluche JEB ! :D:D:D

smialismy sie z tego chyba z 5 minut :D



ogolnie bylo fajnie, kto nie byl ten gej :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 09:49 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
wielkie mi co jeden golobek w ta czy wta to jeden h.....

jedziemy sobie do kraka i anom opowaida:
" ... bo ja mam w paku tak zrobione ze jak leci rakieta to nie ma wogoole dymu !!!! ale robie teraz paka zeby bylo go jeszczze mniej !!!! ... " (c) haslo zjazdu anomala :D


Ostatnio edytowano 20 paź 2003, o 16:47 przez Messer262, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 10:19 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
trygjnkl


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, o 17:19 przez wns, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 11:08 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 12:11
Posty: 201
Lokalizacja: (__o__)
Karma: 2
fafnie bylo.. :]
jak wracalismy z voojqiem to barteq mnie namowil, zebym jechal a4 na gliwice :D i w sumie zamiast 80km zrobilem 190 slonik
thx sick za fajna nocke sfinka

_________________
danio waniliowe


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 12:12 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
mnie również było bardzo miło poznać niektórych i przy okazji gry 2na2 z moim kumplem, dostać w dupę od duetu z DI podajże 12 do 89 :D

moje spostrzeżenia:

-anomal nie jest kosmitą :D
-slesh ma fajnego paka, którego nie ma na q2tv :>>
-przewidziałem, że Guandi nosi szerokie spodnie
-doddiego choc nie rozpoznałem od razu z twarzy, skojarzyłem po wokalu :D
-generalnie gram słabo na dm3 :D w ostatnim meczu drużynowym koło godziny 5.00 zdobyłem 7 fragów...
-fuczak ma fajną maskotkę (zając?)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 12:27 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
Nosz qrde :x Nastepnym razem przyjde i zaden koniec swiata mi w tym nie przeszkodzi ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: aikman
PostNapisane: 19 paź 2003, o 13:08 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 14:30
Posty: 32
Karma: 0
"MASZ COS DO MNIE ?!?
ODSTRZELIC CI GLOWE ??

po czym POBIEGL do samochodu, cos z neigo wyciagnal i od razu schowal za plecy (byl duzy ruch) i ruszyl w nasza strone "

LOL :D :D :D hehe dobre

_________________
Play For Honor


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 13:21 
Stryjek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2002, o 14:00
Posty: 2588
Lokalizacja: DuB
Karma: 122
no no no fajnie bylo
na koniec nocki feri z sickiem pokazali klase ale nie bede wiecej nic mowil bo niektore osoby moga sie zaczac denerwowac :>
ja z bartqiem i krissem nie moglismy juz ujebac w kafejce i poszlismy na krakow o 3 nad ranem. lajtowy spacerek wokol rynq dobrze nam zrobil :]
gg men

_________________
samochody, prostytutki, zapiekanki


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 13:25 
Mroczny

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:59
Posty: 475
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 0
ładnie to musiało wygladać :]

_________________
Uwa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 13:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
to kto organizuje teraz kolejna nocke w Wawie ? :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 13:54 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2003, o 16:28
Posty: 260
Lokalizacja: zapi
Karma: 0
Od poczatku to bylo tak :D
Umowilismy sie z bartkiem o 18:00 na placu piastów z marchewą , oraz ekipą z bielska. Na pl. piastow bylismy troche wzcesniej , mijaja minuty i nikogo niema. Kiedy na zegarku wskazówka pokazywala 18:02 zadzwonil telefon. Dzwonil feri, ze troche sie spozni i ustawilismy sie w Mikolowie o godz 19:00 :DD. Pojechalismy na stacje zatankowac bartek zmiazdzyl znajomoscia stacji (2,98za litr :O). Pojechalismy odebrac marchewe. D: Gdy dojezdzalismy do mikolowa zadzwonil feri z wiadomoscia ze jest w------> BIELSKU<----- i w umowilismy sie ze nie bedziemy jechac razem tylko spotkamy sie w krakowie. W zcasie podrozy snelismy na chwile na jakiejs stacji i aby uzupelnic plyny :D, do krakowa dijezdzalismy kolo 20:30, dzieki duzej ilosci tablic informacyjnych i telefonow do sicka w koncu trafilismy pod pkp w kraq. I tu pojawil sie problem bo umowilismy sie pod globusem ktorego nie umielismy znalezc D: ale po kilku nastepnych telefonach do sicka typu (widzisz ten chotel ? - to stan naperzciwko niego odwroc . Po dlugierj sie o 180 stopni, idz prosto i my gdzies bedziemy D:). zmeczeni trafilismy do cafe gdzei zebrala sie juz prawie cala ekipa. Po pprzywitaniu odiseslismy sie do stolikow lub ogladalismy jak jarek miazdzy boty na ptrip D:. w koncu wybila godzina 22:00 ktora rozpoczynala nocke. i tu pojawia sie dziura bo dzieki plynom i dymom umilajacym podroz mielismy z marchewa male zmulenie :D. W miedzyczasie do cafe trafila strudzona ciezka podroza ekipa z bielska (feri,voo.fuczak). Gralismy sobie do godziny 3, marchewa po otrzymaniu "wzmocnienia" od wojka zaczal kimac na kanapach D:, my z bartkiem i vojkiem wpadlismy na pomysl zeby cos zjesc. Poszlismy na pizze , tylko szkoda ze wszytskie pizzerie byli zamykane o 20~22 :X. wiec zazcelismy szukac zamiennego posilku. Mowiac krotko po godzinie poszukiwan i zwiedzenia polowy krakowskich pubuw znowu bylismy w dupie, pizgalo i dalej bylismy glodni. okolo godziny 4:20 dotarlismy do baru "kebab " :DDD w ktorym klapnelismy na siedzeniach i zaczelismy posilek. Vojek stwierdzil ze tego dyfu nie bedfzei jadl i dlaje byl tylko pasywnym czlonkiem uczty :D. wracajac rozwazalismy jak to jest fajnie w krakowie o 4:40 nad ranem, poszlismy sie odlac na planty i gdybysmy sie na to zdecydowali 30 sekund pzniej to mielibysmy mile spotkanie z krakowska policja :X. do kafe wrocilismy kolo 5. Siedlismy do kompow i troche poklikalismy jeszce kilkadziesiat minut. wybila godzina 6 albo 7 juz nie pamietam i nadszedl czas konczenia zabawy. zrobilismy kilka fotek pozegnalismy sie i zasiedlismy w naszych bolidach:D. meser stwierdzil z epierdoli autostrade i pojedzie skrotem d:DD(btw. ktos otrzymal od nich jakis sygnal bo nie wiem czy doijechali). Wiec dalsza podroz musielismymodbywac tylko2 pojazdami. kilka razy poobladzilismy i zamiast a katowice pojechalismy na warszawe ale w koncu znalezlismy sie na a4 gdzie barteq swoim seichento wywinal predkosc 170 km(na liczniku jest 180) :D gdzies po drodze zatrzymalismys ie y pozegnac feriego z vojkiem) i po dotarciu do gliwic obudzilismy marchewe , ktory spal pzrez wieksza czasc nocki i cala podroz :D. dojcehalismy na osiedle i tu skonczyla sie nasza , pzrez okno zobaczylem tylko znikajace seichento bartka w blasku wschodzacego slonca.

_________________
szef podw


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 14:02 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
V00 oczywiscie lepiej nie wspominac naszej podrozy do krk, ktora trwala ok 5h :D

ABH zepsul krzeslo, i ciagle czail sie z aparatem.

Urbas3k zasnal na klawiaturze w momencie kiedy mial ze mna zagrac duela :D

bodajze (c) kazmiego lub krissa:
- ejj, macie ping 10, ja mam 12! pierdole nie gram!

mik ma straaszneeeego paka :o

a pozatym bylo super, tylko szkoda ze tak krooootko ;<
btw. tak venom to byl zajac :D z fajnym tylkiem :D

_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 14:31 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Asia nie klam!:D Juz skonczylismy grac wiec polozylem sie spac a do kanapy bylo daleko, ale w koncu stwierdzilem ze mi nie wygodnie i poszedlem dotrzymac towarzystwa messerowi:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 14:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
No zdarzaly sie momentami wyczesane akcje,z ktorych mozna bylo sporo sie dowiedziec:
- koniecznie chcialem wbic sie pod Wawel i oblukac smoka. Wszyscy ustawiaja sie przy jakiejs skale, riven na i robimy zdjecia. Zdenerwowany pytam Slesha gdzie ten kurwa smok, a on mi odpowiada ze za mna :)
- mozna bylo sie dowiedziec ze przez Krakow plynie Wisła
- pies szczeka, ABH krzyczy do niego: "ZM"
- Assasin nie ma penisa, sam sie przyznal !
- Feri krzyczy: "Jaki e Jarek"
- Slyszalem inny tekst, nie wiem czyj: JAREK W DOMKU
- Anomal: Wszyscy macie bana

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 14:59 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
ahh wogole mi sie przypomnial motyw:
servery ktore byly stawiane na lanie mialy pewien uciazliwy problem - mianowicie jezeli ktos wyszedl z servera poprzez quit - ten natychmiasty wylapwywal crasha i gra zostala przerywana...
a ze jarek znany jest z tego ze nie lubi tp, wlazil na takowe gdzie grali 4v4 po czym z pelna premedytacja wpisywal z diabelskim usmiechem "quit"... wszyscy sie wkurzali a anomal mial ubaw :D

_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 15:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
nie nie nie !!

to feri wlasnie wchodzil z ksywa "quit" i wylazil crashujac serwer
gram sobie z krisem na d8 nagle wchodzi feri, pisze cz33 i wypierdala nam serwer :D


ja chyba tylko raz czy dwa tak zrobilem przez przypadek ;d

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 15:08 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
przez przypadek? z tym szatanskim usmiechem ? :D

_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 15:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
domek jest z Gaju
to jest (c) Krissa :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 15:41 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
no to wszystko jasne C:
2 razy nas wyjebało z serva jak usiłowalismy z urbaskiem grać reva a potem przerwało tp na dm3 i dm7, a był taki fajny skład 5 na 5...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2003, o 15:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
feri jakie 190 ? :D

no spacer po kraku z krisse i v00jem miazdzyl.
idziemy idziemy a tu biegnie 3 kolesi i jeden z nich ucieka do taxy a pozostalych 2 go napierdala :D w taxowce omg ! :D pozniej jakies laski przybiegly :)
idziemy dalej a tu jakis koles lezy potracony przez samochod :D
Wogole stoimy kolo cafe a tu jakies 2 taxy podjezdzaja wysiada 2-3 miskow jakies 4 panienki ( z czego 1 prawie gola i szybko sie ubiera :D ) i gdzies znikaja za drzwiami malej dziupli :D - to ta agencja ?:D

messer imo jak sie zatrzymales bo koles kazal CI zjechac to bylo gupie. Wiadomo bylo co chce :] a koles ladnie musial miec nasrane :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza