[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2003, o 14:40 
Cichociemny

Dołączył(a): 5 mar 2003, o 02:05
Posty: 126
Karma: 1
God bless you


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2003, o 16:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
w koncu jakies konkrety :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2003, o 03:02 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Jest masa klanów które maja nieaktywnych graczy, ze względy na to że ich specyficzny net nie pozwala grać w niektórych godzinach. Są też tacy co nie mogą grac z jakiegoś powodu przez jakiś czas. Wtedy opłaca się mieć 20 graczy, bo wieksze prawdopodobieństwo że znajdzie sie 4 na meczu.
Pozatym żadko jest tak że każdy gracz umie / lubi grać na każdej mapie. Istnieją różne składy na różne mapy.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2003, o 10:37 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
As best ale po co to piszesz ? Sprawa jest zamknieta, koniec.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2003, o 13:29 

Karma: 0
Michale: W ostatniej edycji zimzum w ogole sie nie wysilal i jedynie "na papierze" byl organizatorem. Tak naprawde to liga toczyla sie tylko dzieki hamsterowi i mkuhowi. Sam natomiast stwierdziles (na tym forum), ze konczysz z q2 swoja przygode co bylo dla mnie rownoznaczne z tym, ze przestajesz sie tez udzielac w ligach. Dlatego z toba o tym nie dyskutowalem. Teraz hamster jest najwazniejszy w tej lidze wiec do niego sie zwracalem z ta propozycja. Proste ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2003, o 15:42 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Twoja interpretacja tego co napisalem mnie nie interesuje, wazne jest to co faktycznie napisalem,a napisalem tylko tyle ze nie bede gral. Postaraj sie przeczytac to co faktycznie napisalem (bo sugerujesz, ze w moim poscie widnialo co innego).

Hamster NIE bedzie i NIE jest najwazniejsza osoba w tej lidze. Nie jestes tez ty ani ja czy mkuh. Grono head adminow to ja, mkuh, hamster i ty, glownym adminem ligi pozostaje zimzum (chyba ze sam napisze albo uda mi sie z nim skontaktowac i uslysze od niego kto ja teraz poprowadzi), jak sie nie podoba to wypierdalac. Nie bedziecie psuc ligi ktora sie zajmuje od ~3 lat.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2003, o 16:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
osssstro


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2003, o 17:47 

Karma: 0
Zadne wypierdalac bo twoj staz nie robi na mnie zadnego wrazenia (pomagalem przy tej lidze jak jeszcze miala nazwe "liga klanow" w czasach kiedy warszawa tylko marzyla o dostepie do internetu. Co z tego ze jestes w ekipie od 3 lat jak nic nie robisz dla tej ligi. Nie mowie o tej edycji bo rozumiem ze dochodziles do siebie po wypadku, ale o tych poprzednich edycjach ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2003, o 19:44 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'Z')adne wypierdalac bo twoj staz nie robi na mnie zadnego wrazenia (pomagalem przy tej lidze jak jeszcze miala nazwe "liga klanow" w czasach kiedy warszawa tylko marzyla o dostepie do internetu

rafee przestan prosze pierdolic... :D. Chuj wiesz o tej lidze, a w czasach kiedy ja pomagalem organizowac ta lige irriemu to dla ciebie strafe jump byl nazwa potrawy. Ale co tam, zaraz sie dowiem ze zanim powstal granet to ty juz od paru lat grales w q2 w reprezentacji polski, kiedy ja gralem w reprezentacji polski to ty reprezentowales nas w rozgrywkach intergalaktycznych... jednym zdaniem "SKONCZ PIERDOLIC KURWA I KURWA ZACZNIJ ZE MNA ROZMAWIAC NORMALNIE", a nie wypisujesz do mnie jakies swoje gadki z dupy jakbys rozmawial z ... (nie bede obrazal ludzi personalnie). Ja nie jestem XYZ z dupnic dolnych do ktorego sobie mozesz fikac co to nie ty, za kogo ty sie kurwa przede mna uwazasz ? Kurwa zachowujesz sie jakbys mnie nie znal czlowieku nie rozumiem cie... Cos ci odbilo, posada wielkiego organizatora samozwanca ligi q2 znaczy dla ciebie wiecej niz paru-letnia znajomosc ? n/c

[edit] i kurwa zadzwon do mnie bo twojego telefonu nie mam teraz bo znowu mam innego koma, a zanim sie dogadamy na tym jebanym bordzie to pojdzie 10 stron bluzg

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 19:51 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
niussun


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2003, o 19:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
hmm, no i ostatecznie wprowadzono 9+3rezerwowych...

imo juz pomysl rafee byl duzo lepszy bo przynajmniej te 3 osoby nie mialy zludzen ze zagraja w plq2 i stawaly przed jednoznacznym wyborem : klikamy sobie dalej z tagiem np. DI ale nei mamy szans zagrac w plq2 albo idziemy do klanu np. foV i walczymy w lidze ...

a tak to te trzy osoby z klanu np. DI i tak nei maja szans zagrac w plq2 bo przeciez jak sie nie mieszcza w pierwszej 9, to po klku meczach jak ktos wypadnie z podstawowego skladu a beda juz play-off to i tak mimo dopisania do skladu nei beda mialy szans zagrac skoro nie miejscily sie nawet w pierwszej 9-tce

poza tym ciagle uwazam ze np. osoby ktore sie nie mieszcza w pierwszej 9-tce i przeszly by do inngo klanu to mialo by to jakis ozywczy wplyw na klany w polsce, troche ciekawsza gra i scena by sie zrobila

i najwazniejsze: ograniczneie do 9 osob przeciez nei jest jednoznaczne z nakazem wyrzucenia kogos z klanu tylko z tym ze nei zagra w plq2 co moim zdaniem rowna sie temu ze sie jest w trzech rezerwowych.. i tak sie w plq2 nei zagra i tak a nie ma fikcji i jakichs dziwnych zludzen

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2003, o 20:06 

Karma: 0
zostalem przeglosowany :E
Btw. Znow szukam klanu :D any chetni ?


Góra
   
 
 Tytuł: gracze
PostNapisane: 24 sie 2003, o 21:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 wrz 2002, o 10:49
Posty: 95
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
no to niezle masz na bani rafee

_________________
^__^


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: liga
PostNapisane: 24 sie 2003, o 21:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 wrz 2002, o 10:49
Posty: 95
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
mik mówi od rzeczy.Ja mam w klanie 9 osób które chca grac .Jest takze sklad na kazda mape wiec nie widze problemu jebie mnie czy jakis klan ma sklad ja mam 9 i kazdy chce grac bezsens ze jakimus rafeemu sie cos zachcialo i to ma byc niech wszysca bioracy udzial glosuja.

_________________
^__^


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2003, o 22:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
jesli dobrze rozumiem to rezerwowi moga stac sie nieodwolalnie graczami podstawowymi w zamian za wyjebanie kogos z podstawowego skladu tak?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sie 2003, o 23:56 

Karma: 0
tak ale dziala to tylko w jedna strone

Marcinek: stfu pampersie. Nie podoba sie ? to graj w clanbase. Przeciez ty do konca PLQ2 V zdazysz zmienic 10 razy ksywe i dogadac sie ze wszystkimi klanami w europie, zeby cie wzieli


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2003, o 00:46 
Slaby koles

Dołączył(a): 8 paź 2002, o 21:50
Posty: 24
Lokalizacja: b-stok
Karma: 0
mam pytanie do organizatorow bo nie doczytalem sie w regulaminie "zapisy do plq2 5" czy jakos tak : czy bedize obowiazkowe NC czy jeszcze liga ma byc tylko dla osob k2re posiadaja q2ace , nie wiem moze nie doczytalem i nei zauwazylem ale niech ktos lepiej napisze osobiscie jestem za nc 2.34 i wyzsze o ile beda 69 dogi

_________________
hEhe...?? =]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2003, o 10:17 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('zer0', 'c')zy bedize obowiazkowe NC
tak

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2003, o 13:11 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 wrz 2002, o 10:49
Posty: 95
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
tak se pierdol swoje bajery miale 2 nicki marcin3K i thierry ja gralem w 3m ale to moja sprawa nie ? a co do klanów to bys marzyl o takim zagranicznym klanie n.p gl i nie pisz nic do mnie bo nie chce mi sie z toba gadac hf

_________________
^__^


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2003, o 16:23 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('zer0', 'm')am pytanie do organizatorow bo nie doczytalem sie w regulaminie "zapisy do plq2 5" czy jakos tak : czy bedize obowiazkowe NC czy jeszcze liga ma byc tylko dla osob k2re posiadaja q2ace , nie wiem moze nie doczytalem i nei zauwazylem ale niech ktos lepiej napisze osobiscie jestem za nc 2.34 i wyzsze o ile beda 69 dogi


Klany:
1. Każdy cl jest zobowiązany do zapisania minimum 5 graczy.
2. Każdy jest zobowiązany do podania danych w celu kontaktu (gg, mail do ClanLeadera, war arrangera, kanału irc’owego jeżeli takowy posiada, aktualnej strony www.
3. Każdy gracz grający w meczu ligowym jest zobowiązany do korzystania z takiej ksywy jaka jest zapisana na ligowej stronie.
4. Każdy z graczy jest zobowiązany do używania powszechnie akceptowanej wersji NoCheat
5. Każdy gracz może reprezentować tylko jeden klan. Każda próba oszustwa będzie surowo karana
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 200 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza