[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 04:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2003, o 18:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'h')ejz w ilu meczach na ile grales w tych 3 ligach ? To samo Soda ?


conajmniej 2 razy tyle ile Ty w x2 w ostatnim sezonie.
Soda nie gra prawie wogole.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2003, o 20:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
tak sie kurde temat rozwinal ze juz nie wiem z kim dyskutowac :D
hanan w NBA masz w 1 teamie max 15 zawodnikow, czyli 3x sklad :Pp
a z zarobkami to w ogole zasuszyles.
moze zrobimy ranking graczy i na nowo zrobimy klany wybierajac zawodnikow w drafcie z zasada ze nie mozna przekroczyc jakiegos tam limitu :D
Wracajac do wypowiedzi hanana. Nie sadze, zeby ci "niechciani" tak chetnie sobie robili wspolne klany. Scena jest jako tako podzielona i jest tylko kilkanascie osob ktorym calkowicie wisi z kim graja w teamie.
Daje sobie uciac paznokiec, ze wsrod tych "niechcianych" wiecej osob skonczy grac w q2 niz pojdzie do nowozalozonego klanu na czas ligi.
W ogole jezeli mialoby to byc przeprowadzane, to najpierw klany istniejace musialyby wypowiedziec prace swoim podajacym reczniki, potem musialby byc czas na stworzenie nowych klanow (najlepiej na zasadzie jakiegos programu w TVN - wyslij sms a moze znajdziesz idealnego partnera). Potem kwestia czy te klany zostana dodane do plq2, bo rafee moze powiedziec, ze hamster go poblogoslawil i kotek sie usra.

ciekawe ze mkuh, ktorego klanowi sporo brakuje, zeby miec 8 graczy, jest przeciwko.

mozna przeanalizowac hipotetycznie co by sie dzialo , czyli zebrac tych na oko "niechcianych" z istniejacych klanow. hanan mowi , ze bedzie to glownie masa pamperkow z gorszych klanow. To przyczyni sie do wiekszej ilosci w.o wsrod tych gorzej zorganizowanych klanow.
hanan mowi, ze scena ozyje... ale tak naprawde to niewiele sie zmieni, poza tym ze bedzie 1-2 klany niewiele znaczace (wiadomo ze powywalani beda ci najmniej aktywni, zatem powstanie problem zeby ich zebrac do kupy). A to jest i tak tylko optymistyczne rozumowanie. Jestem pewien, ze na dluzsza mete to rozwiazanie nie bedzie pozytywne.

chetnie podyskutuje dalej :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2003, o 21:35 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
btw a kiedy bedze nowa strona plq2 ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2003, o 22:14 
Stryjek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2002, o 14:00
Posty: 2588
Lokalizacja: DuB
Karma: 122
butch3r
pal gumy koles (c) mlode wilki
;]

_________________
samochody, prostytutki, zapiekanki


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2003, o 08:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
MoN-SooN napisal:
tak sie kurde temat rozwinal ze juz nie wiem z kim dyskutowac

pogadaj ze mną :D

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2003, o 12:57 
Cichociemny

Dołączył(a): 5 mar 2003, o 02:05
Posty: 126
Karma: 1
Jakoś nie widze tej poprawy sytuacji, rozruszania sceny i zakładania nowych klanów przez graczy "odrzuconych". W sng każdy może grać ligowy mecz, a teraz do ligi można by było zapisać 8 ,a reszcie powiedzieć żeby sie zgłosiła do szlachciaca on zagospodaruje ich zasoby ludzkie. I jeszcze to "......Mozecie narzekac ale decyzja jest ostateczna" scena q2 to nie tylko scena by r@fee. To jedena ze słabszych idei jaka sie ostatnio pojawiła, r@fee weź kurier usiądz na kiblu i przemyśl to jeszcze raz sfinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2003, o 13:26 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Mon - soon w NBA jest 15 zawodnikow na mecz doposzczonych a trenuje okolo 30 teraz jest liga letnia NBA i tam graja same fusy nawet Polak rzuca tam 21 pkt na mecz.

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2003, o 14:42 

Karma: 0
Ale wezcie sie odemnie odpierdolcie ? Ja nie ustalam standardow dla calego q2 tylko dla jednej ligi PLQ2 ! Nie chcecie to nie wezmiecie w niej udzialu. Proste ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2003, o 21:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
sfinka :o jestem zszokowany :o slonik

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2003, o 21:48 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
a moze zrobic dla klanow o wiekszej ilosci graczy mozliwosc wystawienia teamu A i teamu B ?

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sie 2003, o 23:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
co ? sfinka przeciez masz powiedzmy 8 typa w klanie to wystarczajaca ilosc do zrobienia teamu A i B o co tobie chodzi, zapisujesz do plq2 wszystkie 8 osob i sobie gracie czy teamem A czy B slonik nie bardzo ciebie rozumiem :S

_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2003, o 02:02 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hEjz.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'h')ejz w ilu meczach na ile grales w tych 3 ligach ? To samo Soda ?


conajmniej 2 razy tyle ile Ty w x2 w ostatnim sezonie.
Soda nie gra prawie wogole.

Nie rozumiesz pytania ? W ilu na ile ? czyli procentowo okresl bo ja gralem w 8 na 10 wiec chyba jednak nie 2x wiecej odemnie bo musialbys grac conajmniej w 8 meczach z dwoch kompow 8O

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2003, o 15:17 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
moon-sun mowi nieglupio ale mimo wszytsko uwazam ze ten pomysl przyniesie wiecej dobrego niz gorszego...

hamster, rafee toczy sie na ten temat jeszcze jakas dyskusja czy juz na 100% sie to nie zmieni i jzu mam oswajac niektore osoby z mysla ze nie beda wpisane do skladu na plq2#5 i lepiej dla nich jak by sobie poszukaly nowego klanu jesli maja ochote pobawic sie w TP...

no i jak z tym stazem, napiszcie cos bo to ma fundamentalne znacznie, czy jesli kilku kolesi odejdzie teraz z agl, sng i fov i zrobia nowy klan to zagraja w plq2 czy niE?

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2003, o 16:13 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
ale przeciez moga dojsc do klanow nizej notowanych, nie koniecznie zakladac cos calkowicie od poczatku.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2003, o 00:08 

Karma: 0
Szczerze mowiac to nie mam z hamsterem kontaktu. On ostro pracuje i rozmawiamy poprzez gg w taki sposob ze ja zostawiam mu notke a on mi odpisuje. Bedziemy musieli sie nad tym zastanowic. Prawdopodobnie bedzie to wygladalo tak, ze osoby ktore sa znane i szanowane na scenie (niekoniecznie z wysokim skillem) dostana pozytywna odpowiedz jesli zaloza nowy klan. Ewentualnie mozna bedzie zrobic to w taki sposob ze ci mniej znani beda musieli znalezc kogos kto za nich poswiadczy (przyjmie cala odpowiedzialnosc za ich wszystkie pozniejsze wybryki)... wszystko to tylko luzne pomysly ktore wpadly mi do glowy. Oczywiscie pogadam o tym z hamsterem.

PS. jak na razie pracujemy tylko we dwojke nad nastepna edycja wiec nie miejcie do nas pretensji. Musimy na wszystko znajdowac czas wiec prosze o cierpliwosc z waszej strony


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2003, o 00:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')
hamster, rafee toczy sie na ten temat jeszcze jakas dyskusja czy juz na 100% sie to nie zmieni i jzu mam oswajac niektore osoby z mysla ze nie beda wpisane do skladu na plq2#5 i lepiej dla nich jak by sobie poszukaly nowego klanu jesli maja ochote pobawic sie w TP...



czyli to juz nieodwolalnie? tylko osiem czy moze 10 osob? powiedzcie zeby nei bylo szopek na 5 minut przed plq2
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2003, o 10:15 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
No ciekawe czy to sie uda osobiscie nie chciałbym być w klanie który nie wystawiłby mnie do kadry uczestnicącej w plq2.

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2003, o 19:19 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Rafee ja tez ciagle jestem organizatorem (czy zostalem w magiczny sposob wykluczony... ?), poprzednia edycja nie moglem sie zajac z bardzo prostej przyczyny - rozpoczynalem ja, a pozniej lezalem w szpitalu (po wyjsciu zdazylem zagrac bezwzrokowo polfinal i final "pozegnalnie"). Natomiast co to za nowosc ? Utworzenie spolki organizacyjnej z hamsterem ??? Od kiedy ? Pomagalem zimzumowi przy tej lidze od czasow warriors league i niebardzo mi sie to podoba szczerze mowiac, regulamin i takie radykalne posuniecia jak w tym topicu po prostu MUSZA byc omawiane miedzy adminami ligi (do czego m.in. sluzy nasze forum), a nie na takich zasadach o jakich mowisz (wklejam hamsterowi notki, a on mi odpisuje i ustalamy).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2003, o 22:35 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Kiedy tak orientacyjnie jest planowane rozpoczęcie PLQ2 ?? wrześnień or further ??

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2003, o 10:08 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Ciagle nie dostalem odpowiedzi... Mozecie wszyscy w zwiazku z tym uznac to o czym informuje ten topic za bzdury. Wszelkie dodatkowe (nowe) ustalenia beda zawarte w regulaminie, ktory zostanie niedlugo wklejony do tego podforum.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 109 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza