[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 14:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ehhhhh....
PostNapisane: 19 cze 2003, o 17:43 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 cze 2003, o 00:03
Posty: 59
Lokalizacja: G D A N S K ! !
Karma: 0
F L @ P E K podejzewam ze nie jest ci rybka bo jak bys pojechal do obcego miasta i kazali ci jezdzic z caffe do caffe to podejzewam ze bys sie obsral .......a po drugie wszyscy wola byc razem i popiwkowac pogawedzic i wogole :) wiec podtrzymoje swoje zdanie I WYNAJMIEMY SAAALLLEEE JA MOGE ZALATWIC JAK BY CO :))) MOJ GG:6048651

_________________
Q U A K E ] [ O W N S ! ! ! . . .
G G : 6 0 4 8 6 5 1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 18:06 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
Kwitas, jak myslisz ze to tak latwo i prosto zalatwic 48 kompow [bo tyle w sumie bedzie w 4 kafejach] to zalatw! A ja jestem pewny na 100% ze Krzychu nie pozwoli wyniesc kompow z cafe!!! Pomysl z sala dobry ale niewykonalny :/ Teraz tylko mysle co tu zrobic zeby wszyscy sie razem spotkali i "zintegrowali :D" - ma ktos jakies pomysly...

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 18:11 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 18 kwi 2003, o 18:44
Posty: 383
Karma: 9
fov z checia by sie pojawilo, tylko ze wiekszosc teamu jest z podkarpacia i okolic :S
700km cos mi sie nie widzi jazda, lepiej w lodzi :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 18:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
vote yes :) nawet przyjade :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 19:59 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('kriss', 'i')mo Łódz była lepszym pomysłem niż Gdańsk. Jeśli organizować taki turniej to w centrum polski albo w warszawie gdzie wszyscy z Polski maja mniej więcej taka sama odległoś. Sam pomysł jest dobry tylko żeby go w życie wprowadzic sami wiecie D:D

a ci z lodzi tez maja taka sama odleglosc ?

imo turniej powineine byc w lublinie tak zeby wszyscy mieli mniejwiecej ta sama odleglosc pozatym jest blisko do granic to mozna by jezdzic po fajki i wodke
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 20:13 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 16 wrz 2002, o 14:00
Posty: 310
Lokalizacja: Kolbudy[Gd]
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'T')eraz tylko mysle co tu zrobic zeby wszyscy sie razem spotkali i "zintegrowali :D" - ma ktos jakies pomysly...


no nareszcie ktos zajazył o co chodzi w takich imprezach jakimi są turnieje q2 :D

kufa w Gdansku nie ma zadnego jeziorka a tak ognicho, pifko ite sprawy... :(
_________________
cze

[ poziomica nigdy nie k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 20:48 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 10:41
Posty: 127
Lokalizacja: Gi
Karma: 0
Sora za lacine ALE PO KURWE CI JEZIORO JAK MASZ BAŁTYK? A tak pozatym to mozna sie ustawic cala ekipa i chlac ile wlezie z tym chyba nie bedzie problemu. Mozna all skrzyknac na final miedzy 2 najlepszymi timami a dalej jak chcecie :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 21:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2003, o 12:38
Posty: 1237
Lokalizacja: Poland/3miasto/gdA
Karma: 25
ogolnie to vote yes

tak czy inaczej bede [chyba ze znow kurde zachpruje jak w marcu]
lepiej by bylo jakby to systko w jednej caffe bylo ale jak bedzie w kilku to i tak plakac nie bede :D
jakby co to jesie ostatnio poznalem Dune [tesh na zaspie], jest chyba z 15 kompow i widzialem tam q2
a viking to gdzi jest? [mieszkam na zaspie i nie wiem :P looser :D]
a co do ognicha i kielbasek to pseciesz od zaspy do plazy to cos kolo 2 km wiec wieczorkiem na molo i ponzniej na brofce/ognicho i te sprawy ;d

wiec jak wypali bedzie cool ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: ehhhhhh..
PostNapisane: 19 cze 2003, o 21:43 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 cze 2003, o 00:03
Posty: 59
Lokalizacja: G D A N S K ! !
Karma: 0
Wiecie co jestescie jepnieci :D po hoja molo :D mewy i te sprawy :p..... jak mozemy wychlac i dobrze zjesc na chelmie .....a tak po za tym na turnieju 1vs1 wszyscy chodzili jesc pietro wyzej i nikt nie nazekal klub jest spory wjedziemy cala eki[pa i hooj :) ( PS. daj znac wyjade po ciebie na dwozec :**) !!!

_________________
Q U A K E ] [ O W N S ! ! ! . . .
G G : 6 0 4 8 6 5 1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 22:36 
Cichociemny

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 11:32
Posty: 96
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Flapjack', 'j')estem za, z checia pomoge jak cos, i jest mi ryba czy to bedzie w jednym miejscu czy w paru byle by doszlo do skutku a nie jak z lodzia ;/


podzielam
_________________
k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2003, o 23:08 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 maja 2003, o 13:45
Posty: 51
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Siema chłopaki kriss ma racje to lepiej zrobic gdzie w centrum polski wtedy kazdy by miał by taki sam dojazd np. Warszawa to był dobry pomysł :) chyba, że juz nie mozna niczego zmienic no to wtedy trzeba było by sie dostosować :D chytry hehe :) Pozdrawiam Ally !! :):D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: no niewiem......
PostNapisane: 19 cze 2003, o 23:55 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 cze 2003, o 00:03
Posty: 59
Lokalizacja: G D A N S K ! !
Karma: 0
Jak by juz wypalilo to ja sie pisze aby wszystkich odebrac z dworca kolejowego :) bo ja odbieralem juz pare osob na turnieju 1vs1 w GDA. i v00kiego :* hehe ja moge pomodz w sesie finansowym tzn postaram sie :) na zarcie czy cus moge zawsze zucic :) jestem ...Fater PaKo from GDANSK :D.......

_________________
Q U A K E ] [ O W N S ! ! ! . . .
G G : 6 0 4 8 6 5 1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2003, o 00:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
zamiast 4 caffe mozna wynajac domki na mazurach... bedzie jezioro, ognisko i wsio co 3eba a zamiast w q2 pogramy w chowanego
:usa

a tak sirjusli to jestem za :twisted:

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2003, o 05:09 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')iema chłopaki kriss ma racje to lepiej zrobic gdzie w centrum polski wtedy kazdy by miał by taki sam dojazd np. Warszawa to był dobry pomysł chyba, że juz nie mozna niczego zmienic no to wtedy trzeba było by sie dostosować hehe Pozdrawiam Ally !!



SIEMA PUNISHER! CHCESZ TURNIEJ W CENTRUM POLSKI? TO GO ZORGANIZUJ!!!
I PRZESTANCIE PIERDOLIC ZE LEPIEJ ZROBIC TURNIEJ W CENTRUM POLSKI BO TO KURWA KAZDY WIE ALE JAKOS NIKOMU SIE NIE CHCE DUPSKA RUSZYC I ZACZAC COS ROBIC - A JAK JUZ JEST JAKIS TURNIEJ TO TEZ ZLE BO ZA DALEKO!!!
_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2003, o 08:27 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')iema chłopaki kriss ma racje to lepiej zrobic gdzie w centrum polski wtedy kazdy by miał by taki sam dojazd np. Warszawa to był dobry pomysł chyba, że juz nie mozna niczego zmienic no to wtedy trzeba było by sie dostosować hehe Pozdrawiam Ally !!



SIEMA PUNISHER! CHCESZ TURNIEJ W CENTRUM POLSKI? TO GO ZORGANIZUJ!!!
I PRZESTANCIE PIERDOLIC ZE LEPIEJ ZROBIC TURNIEJ W CENTRUM POLSKI BO TO KURWA KAZDY WIE ALE JAKOS NIKOMU SIE NIE CHCE DUPSKA RUSZYC I ZACZAC COS ROBIC - A JAK JUZ JEST JAKIS TURNIEJ TO TEZ ZLE BO ZA DALEKO!!!

mati popieram. ale niestety tak zawsze bedzie ze jak nie ma nic to jest zle i wszyscy nazekaja ze nic nie ma. a jak juz cos zaczyna sie dziac to wpozadeczku jest przez chwile a potem znowu zle bo
- za daleko
- za drogo
- bo zla pogoda
- bo PKP smierdzi
- bo dziury w drogach
- bo zupa byla zaslona sfinka swinka

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Tourney
PostNapisane: 20 cze 2003, o 08:39 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2002, o 20:05
Posty: 771
Karma: 0
Mi to wszystko jedno gdzie bedzie tourney, bylebym mial tam jakas rodzinke =), tak sie rozklada ze i tu i tu mam :D sfinka

_________________
Po upadku potrafie wstac! Zebrac ludzi i dalej grac!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2003, o 10:32 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
pomysl jest super...
niewazne ze w 4 kafejach ... jak bedziemy chcieli to cala ekipa sie zbierzemy w 1 miejscu (0 problemu)
wazne natomiast ze komus sie chce to organizowac, jest to ktos juz w miare sprawdzony :), a ludzi ktorzy marudza kompletnie nie rozumiem
nie pasuje to nie przyjedziesz...
bedziech bardzo chcial przyjechac to nawet gdyby to bylo w zakopanem to bys przyjechal


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2003, o 10:44 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('BREJKER', 'p')omysl jest super...
niewazne ze w 4 kafejach ... jak bedziemy chcieli to cala ekipa sie zbierzemy w 1 miejscu (0 problemu)
wazne natomiast ze komus sie chce to organizowac, jest to ktos juz w miare sprawdzony :), a ludzi ktorzy marudza kompletnie nie rozumiem
nie pasuje to nie przyjedziesz...
bedziech bardzo chcial przyjechac to nawet gdyby to bylo w zakopanem to bys przyjechal


Proste Dj :D

Zajebisty pomysl. Gdansk niedaleko. hmmm :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: 20 cze 2003, o 11:58 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 cze 2003, o 00:03
Posty: 59
Lokalizacja: G D A N S K ! !
Karma: 0
Wiecie ?? moze zamiast pierdolenia :) zaczniemy juz cos powoli organizowac ...... juz mozna przeprowadzic ankiete kto by na bank przyjechal ??tzn jakie klany albo ludziska :)) www moge sie zajac :) swinka co wy na ten pomysl ??

_________________
Q U A K E ] [ O W N S ! ! ! . . .
G G : 6 0 4 8 6 5 1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2003, o 15:14 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2003, o 09:29
Posty: 40
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
to moze teraz ja
poniewaz mam organizowac z matim ten turniej i poddalem mu pomysl wiec sie wypowiem
zaczne od dokladniejszego opisu tego wszystkiego
Jest sobie w Gdansku taki dosc duzy provider dostarczajacy lacza dla wielu cafejek i firm - firma ARTNET. Firma ta jest o tyle ciekawa ze powolali specjalny oddzial zajmujacy sie jedynie grami (ludzie bardzo sensowni, rozmawialem z nimi na zywo a obecnie mam z nimi staly kontakt), stworzyli oni swoj portal http://www.gry.artnet.pl/ i obecnie zajmuja sie gownie csem, ale w przyszlosci chca takze postawic na q2,q3 itp. Maja swoj serw csa gry.artnet.pl:27016, serwer stoi na laczach universyteckich wiec pingi sa calkiem dobre (zreszta zobaczcie se).
Poniewaz firma Artnet dostarcza internet do prawie wszystkich wazniejszych kawiarenek w Gdansku, wiec wpadli na pomysl robienia turniejow (narazie miedzykafejkowych), turnieje te maja by organizowane co jakis czas i chca przeznaczyc dosc duze sumy na nagrody do tego w przyszlosci chca stworzyc klan i go sponsorowac (lol - to w polsce mozliwe??).
Zatem wracajac do q2 i naszego turnieju, poniewaz mamy tutaj kilka kafejek polaczonych ze soba wlasciwie Lanem wiec wpadlem na taki pomysl zeby wykorzystac ten potencjal sprzetow zebranych w kilku cafe i zrobic jakis naprawde powazny turniej.
Teraz jak wymazylem sobie turniej:
Jak mati napisal bylo by tak ze graly by po 3-4 teamy z jednej cafe, chcialbym zeby bylo tak ze na kazdy team beda przpadac 4 kompy i beda mogli sobie grac z tych kompow ile wlezie (nie tak jak normalnie na turniejach ze zagrasz 3 razy w ciagu 20h a reszte czasu czekasz az inni rozegraja spotkania). chcialbym zeby turniej byl 2 dniowy tak zeby jednego dnia rozegrac eliminacje, pozniej popoludniu jakies wspolne spotkanie wszystkich na miescie w knajpie lub na plazy i nastepnego dnia finaly ktore odbyly by sie juz w jednej cafe.Mysle ze moze byc naprawde fajnie.
Co do oplat, nagrod itp to w sumie wszystko zalezy od was bo to zalezy jakie bedzie zainteresowanie i ile osob. Jesli by to naprawde bylo cos powaznego mamy duze szanse na sponsoring ze strony Artnetu, a mysle ze takze innych firm. No i pewnie jakis patronow medialnych tez by sie znalazlo.

wiec wystarczy chciec!!!
ps. jak widze wypowiedzi niektory ludzi to mi slabo, wypowiedzi z serri "bo zupa byla za slona", jak nie macie ochoty uczetniczyc w byc moze najwiekszym turnieju w q2 w Polsce i szkoda wam wydac na to troche kasy (jedynym dla mnie wytlumaczeniem jest jej brak)i poswiecic troche czasu na pordoz to powiem tak - wbijamy w was !!! nie trzeba nam tutaj takich smutasow tylko powaznych graczy i luznych kolesi ludzi ktorzy chca sie spotkac

uff to by bylo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza