[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 23:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 18 sty 2013, o 15:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2002, o 09:21
Posty: 2725
Lokalizacja: Gda
Karma: 85
Real, masz spore grono osób chętnych do pomocy, także działaj ;)

_________________
aka asd_krzys


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 18 sty 2013, o 19:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
cóż, nie ma co rzeczywiście bić piany w tym temacie, pozwolę sobie sprostować ostatecznie coś

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'w')ybacz feeble, po prostu mnie od pewnego czasu denerwuje Twoja postawa :) nie raz wiodlem z Toba ciekawa romozwe lata temu na irc. Ale niestety zawsze gdy dochodzilo do metaforycznego pytania z mojej strony - gdy bylem jeszcze zaangazowany na miare swoich mozliwosci - "dlaczego nic nie zrobisz/nie okazesz sprzeciwu/i inne opcje w zaleznosci od sytuacji" to zawsze przybierales postawe oportunistyczna. stad moja niechec do Twojej postawy... ale nie do osoby.


ok, rozumiem Ciebie i w sumie masz racje, że często przybieram postawę trochę oportunistyczną, jednak nie w pełni tego słowa znaczeniu, ale to nieważne

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'o')czywiscie ze niczego nie musisz
nie bede sie z toba licytowal ile kto wniosl w zycie sceny na przelomie tych wszystkich lat bo nie ma co porownywac
byles w ekipie ktora potrafila jechac po wczesniejszych organizatorow i kiedy oni zrezygnowali mamy to co mamy
to po czesci twoja sprawka a teraz jak jest gowno i nie ma zadnej ligi pokroju plq2 to umywasz rece - bo przeciez niczego nie musisz
i ty masz czelnosc pisac o braku entuzjazmu
entuzjazm mialy rozne ekipy ktore sie braly za plq2 ale po tym jak ty i jeszcze kilku osobnikow krytykowaliscie wszystko co robili ten entuzjazm sie w koncu skonczyl i nie mamy zadnej ligi
myslalem ze moze po tym jak wczesniejsza ekipa zrezygnowala to ci co szczekali wezma sprawy w swoje rece ale jak widac szczekali tylko dla samego szczekania
naleza ci sie podziekowania (i jeszcze kilku innym z waszej super-paczki) ze nie mamy juz zadnej ligi i zadnego chetnego aby sie tym zajac
to tyle jesli chodzi o zero entuzjazmu

dobra dobra, już się nie zapędzaj, bo patrze też masz tendencje do grubych przesadyzmów i napoczynania bajek. przede wszystkim ja nigdzie się nie licytowałem kto co zrobił dla sceny, napisałem tylko że w tym temacie staram się udzielać i służę uczestnictwem/werbowaniem graczy, nic ponad to nie napisałem, więc nie wiem o co ci chodzi z tym licytowaniem się. w kwestiach organizacyjnych niewiele robiłem na przełomie lat (sędzia, newswriter) i nie mam zamiaru się do ciebie czy do kogokolwiek porównywać, przecież to się mija z celem. nie neguje twojego stażu i wkładu kiedyś tam.
piszesz że ja i reszta szczekaczy krytykowała wszystko co robiła ekipa danki, dlatego im opadł entuzjazm, przy czym jeszcze dodajesz że należą nam się podziękowania za upadek tej całej wspaniałej ligi. czy ciebie porypało do reszty? fakt faktem krytykowałem danke i pomysłodawców pewnych pomysłów, ale były to pojedyncze aspekty, a ty mi tu piszesz że jechaliśmy ze wszystkim jak z gównem. sorry, ale głowa ci się chyba zagotowała. krytykowałem głównie motyw brak wysłania demka=ban, co nasz klan położyło (w sumie nie tylko my mieliśmy z tego tytułu problemy). poza tym były to jakieś tam flamewary w komentarzach odnośnie serverów i dymania kogoś na ping. do całości nigdzie się nie czepiałem i chyba jak każdy doceniam wiele dobrej pracy i zaangażowania, które scena otrzymała od kilku osób. oczywiście nie wszystko było świetne i to co mi (oraz reszcie szczekaczy?) się nie podobało, było poddawane dyskusji tudzież fali krytyki, jak zwał tak zwał :) nie widzę nic nadzwyczajnego w wyrażaniu negatywnej opinii nt. tego, co mi się nie podoba. nigdy nie byłem hejterem i nie przypierdalałem się do czegoś z urzędu, więc naprawdę zastanów się nad tym co napisałeś...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ikt nie ma czasu, żeby tą ligę poprowadzić. Po paru tygodniach nie ma nawet najmniejszego pomysłu na ligę. Co jakiś czas przewija się słowo PLQ2 co świadczy jeszcze bardziej o tym, że piszący nie czytają wątku a kierują się jedynie tytułem tematu.
Najwięcej tematu rozmyło się w rozmowie kilku ludzi o pieniążkach. Dodaję o pieniążkach w grze, w której kiedy przeżywała lata rozkwitu nikt nawet nie pomyślał o wpisowym. Jeśli w ten sposób zbieracie graczy - winszuję.

dlaczego napisałem że opada entuzjazm jak się widzi niektóre posty?
wyszedł pomysł dość innowacyjny jak na obecne czasy, czyli drobna wpłata przy zapisie, przy czym kilka osób obiecało dorzucić coś od siebie dla sceny, jak tylko wszystko wyjdzie
osobiście przyjąłem ten pomysł z dużym entuzjazmem i chciałbym aby takie coś wypaliło, jednakże z urzędu kilka osób musi zgasić ogień w zarodku.
co z tego neon że nigdy nie było wpisowego? to może właśnie teraz, dla urozmaicenia można by się pokusić o realizację tego pomysłu? ja nie wiem naprawdę w czym jest problem, jak są chętni do grania, to myślę że nie będzie chyba trudności z wykonaniem małego przelewu, JAK KOMUŚ ZALEŻY.
jak chcemy, aby to poszło do przodu, musi być jedność i jakaś ogólna wiara że się może udać. ktoś zainteresowany uczestnictwem, jak wejdzie i poczyta zgodne i w większości jednogłośne opinie, sam się może łatwiej przekonać do pomysłu. nigdy nie przeforsujemy idei, kiedy połowa typów zacznie od początku narzekać że to się nie uda. widząc zajawkę u innych, łatwiej jednostkę nakłonić, natomiast przy rozłamie rodzą się wątpliwości i pytania. może nie wszyscy są w stanie hajs przelać, ale taki nesquik to jest wyjątek, zdecydowana większość sceny to ludzie dorośli, pracujący.
jeszcze raz podkreślę, że pomysł mi się spodobał i delikatnie straciłem zajawę jak wszedł motyw sprowadzania na ziemię...nie oznacza to oczywiście utraty entuzjazmu do całości, bo coś jeszcze można pokombinować

to takie moje luźne spostrzeżenia, ktoś się może zgodzić, ktoś nie, póki co rzeczywiście odbywa się jałowa gadka, ale tak jak wcześniej pisałem, ja swoje mogę dodać do formy rozgrywek, jakakolwiek ona będzie

Ostatnio edytowano 18 sty 2013, o 23:52 przez Feeble, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 18 sty 2013, o 21:13 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
31 stycznia bronie inzyniera. Takze poczatkiem lutego moge powaznie pomoc w prowadzeniu/poprowadzic lige(ogolnie bede mogl poswiecic sporo czasu). Sam tez wezne udzial, wiekszosc ludzi z mojego klanu tak samo. Powinno byc bez wpisowego. Turniej like hammer time trwajacy 4 tygodnie(4 niedziele). Pikapowe teamy albo beda sie zmieniac albo beda te same. Akcja sie bedzie dziala na kanale #q2pickup. Newsy, screeny itd bedzie sie dawac na fb. Pare osob powinno wplacic po tej stowce, podzielic hjajs na 5, albo kupic 5 nagrod, typu myszki, podkladki, sluchawki etc czy karte dzwiekowa nawet, cokolwiek, mozna tez cos dorzucic jak ktos ma na zbyciu np jakas karte graficzna w miare wydajna(dem :p) i losowo przydzielic to 5 osobom. W losowaniu udzial brac moga tylko osoby, ktore braly udzial w turnieju przez wszystkie 4 niedziele. Narazie trzeba rozpowszechnic turniej na cala europe, dac cynk wszystkim znajomkom z q2, ogarnac nagrody/kase, potwierdzic to real fotami i poczatkiem lutego ostry ogien !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 18 sty 2013, o 21:31 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
t0mmy, tak jak pisalem kilka postow temu :D Jesli chcesz dotrzec do jak najwiekszej liczby osob to zaloz fanpage na facebooku o nazwie ligi i niech tam sie wszystko dzieje :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 18 sty 2013, o 21:37 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
nie mam face booka, ale zaloze poczatkiem lutego


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 00:51 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Widze q2 zyje w najlepsze, stary dobry q2 i nic sie nie zmienia, wycieczki osobiste, hejt, trolling zajmuja 80% wszystkich postow, a konkretow brak :D
Jesli chodzi o granie to moge cos zagrac raz w tyg wiec mozna mnie doliczyc do puli graczy, posedziowac tez moge jesli bedzie trzeba, adminowalem w kilku edycjach wiec mysle jakos sie ogarne. Co do kasy, to srednio to widze by ludzie nawet te glupie 10 zl dali, od siebie mog dac te 100 jak trzeba, jesli tylko bedzie to wszystko mialo rece i nogi i wreszcie ktos ogarnie temat. Lecz narazie widze ze o zawartosc portfela chyba nie bede musial sie martwic, z przykroscia stwierdzam ze swieczka pali sie coraz bardziej, ale gl hf.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 03:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('t0mmy', '3')1 stycznia bronie inzyniera. Takze poczatkiem lutego moge powaznie pomoc w prowadzeniu/poprowadzic lige(ogolnie bede mogl poswiecic sporo czasu). Sam tez wezne udzial, wiekszosc ludzi z mojego klanu tak samo. Powinno byc bez wpisowego. Turniej like hammer time trwajacy 4 tygodnie(4 niedziele). Pikapowe teamy albo beda sie zmieniac albo beda te same. Akcja sie bedzie dziala na kanale #q2pickup. Newsy, screeny itd bedzie sie dawac na fb. Pare osob powinno wplacic po tej stowce, podzielic hjajs na 5, albo kupic 5 nagrod, typu myszki, podkladki, sluchawki etc czy karte dzwiekowa nawet, cokolwiek, mozna tez cos dorzucic jak ktos ma na zbyciu np jakas karte graficzna w miare wydajna(dem :p) i losowo przydzielic to 5 osobom. W losowaniu udzial brac moga tylko osoby, ktore braly udzial w turnieju przez wszystkie 4 niedziele. Narazie trzeba rozpowszechnic turniej na cala europe, dac cynk wszystkim znajomkom z q2, ogarnac nagrody/kase, potwierdzic to real fotami i poczatkiem lutego ostry ogien !!!


Good post. Chyba najbliżej mojej idei.

Losowanie jakichkolwiek nagród spośród graczy, którzy rozegrali np wszystkie turnieje ma sens. Ewentualnie po każdym turnieju takie losowanko też jest ok. Brak jakichkolwiek nagród? Też nie ma większego płaczu. Nagrody nie muszą być czysto rzeczowe. Niech to będzie nawet 1 piwko, jeden skromny upominek, zwyczajny symbol.

Poza tym prowadząc z Normanem jeden turniej q2ht dało się odczuć, że coś takiego ma sens.

Odnośnie @q2pickup - fajnie byłoby napisać bota specjalnie pod ten turniej w oparciu o koszyki (gracze podzieleni wg skilla). Nie na każdej jednak mapie jest quad więc podział wg skilla wydaje się najrozsądniejszy.

Resztę ze swojej strony opisałem kilka stron temu.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 09:57 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Oka, kto zajmie sie rozpowszechnieniem akcji, ja moge to zrobic na scenaq2 i mirc. Mq na plq2 umiesci posta, ustawic topic na #q2.pl, #plq2. rl czy ktos na q2scene, na the edge, na adl na edl na euroq2l wszedzie trzeba dac, im wiecej tym lepiej! Dem na q2 info. Hajs wplaci: neon, nev, marl i eon, ustalmy czy hajs czy nagrody. Przy bocie pomoga mi neon, norman i doddy. Sedziowaniem czy pomoca zajma sie osoby ktore wczesniej sie obligowaly. Jest git nie palcie swieczek, bedzie fajnie. Trzeba ogarnac mniej wiecej zasady/przepisy przetlumaczyc na ang i dac na te portale co pisalem.

liga zacznie sie 3 lutego, kolejna faza 10, 17 i 24.

takze konkrety juz sa, nie wypisywac zbednych postow juz, jest all ustalone! Teraz ino kwestia czy zapisujemy graczy na fb(jest sens?) czy po prostu ludzie maja byc o tej i o tej na mircu. To juz pytanie do osob co prowadzily hamer time, sprawnie wam to poszlo wiec bedzie trzeba zrobic tak samo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 11:09 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Tourney of quad !!

mappool:
-q2dm2
-q2dm3
-q2dm5
-q2dm6
-q2ht1
-q2tw1
-q2next1

Wszystkie mapy z kladem, co nadaje wiekszego sensu ustawienoa graczy wg skilla poczawszy od kladziarzy.

i jeszcze moze taka innowacja: tl: dac 16 min ! Ostatnia minuta bedzie najbardziej ekscytujaca wziecie jeszcze jednego penta/klada przy minimalnej przewadze przeciwnika cos mocnego, 20 min troche za dlugo. Gra sie do 2:0 lub 2:1.


Ostatnio edytowano 19 sty 2013, o 17:11 przez t0mmy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 12:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2002, o 09:21
Posty: 2725
Lokalizacja: Gda
Karma: 85
Fajny pomysł.

_________________
aka asd_krzys


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 12:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
tourney*

tl 16 i brak dm1? pomysl CHUJOWY. od zawsze w ligach 4/4 odkad siegam pamiecia byl tl 20, wiec po co ingerowac i cos zmieniac?

ale moze dlatego tkie mam zdanie, bo nigdy nie potrafilem zrozumiec jak mozna grac nawet glupie pikapy 4/4 10 minut -_-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 12:59 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Wiadomo, że nigdy się wszystkim nie dogodzi... Zawsze się znajdzie kto to skrytykuje itd obrzuci obelgami... Poprzednie posty pisałem na szybkiego z telefonu, także mogą być błędy nie wykluczam tego... Jeżeli komuś się nie podoba, wiadomo nie musi brać udziału - nikogo nie zmuszam. Zaprosimy ludzi z zza granicy, wypełnimy jakoś luki po niektórych..

Wg mnie innowacja właśnie jest dobrym motywem, odejście od konserwatyzmu... Właśnie od klanów, tl itd


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 13:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
elegancko t0mmy! co do TL, to moim zdaniem właśnie lepiej 15 a nie 20, więcej map się zagra. abc to nie plq2 jednak i nie typowa klanówka, gdzie grało się w sztywnych mapowych ramach i po 20 min. co do tl 16 to nic nadzwyczajnego nie zmienia, jedynie może na dm3 (jak nie będzie obsuw) i q2tw1

co do hajsu to spoko, bez wpisowego, w sumie angażując w to ludzi zza granicy, jest to wskazane.
ja również jakąś wpłatę mogę od siebie uiścić do puli nagród i pozostańmy przy chętnych darczyńcach :D
osobiście bym wolał do wygrania hajs niż fizyczne nagrody, większość z nas ma pro myszki i inny sprzęt.
nie do końca mi się podoba pomysł losowania nagród, chyba nie po to będziemy tworzyć zbalansowane teamy? rywalizacja powinna być otwarta dla wszystkich, no ale zrobicie jak chcecie, źle nie będzie tak czy siak :)
dm1 powinno być imo również


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 13:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('t0mmy', 'W')iadomo, że nigdy się wszystkim nie dogodzi... Zawsze się znajdzie kto to skrytykuje itd obrzuci obelgami... Poprzednie posty pisałem na szybkiego z telefonu, także mogą być błędy nie wykluczam tego... Jeżeli komuś się nie podoba, wiadomo nie musi brać udziału - nikogo nie zmuszam. Zaprosimy ludzi z zza granicy, wypełnimy jakoś luki po niektórych..

Wg mnie innowacja właśnie jest dobrym motywem, odejście od konserwatyzmu... Właśnie od klanów, tl itd


wyrazilem swoje zdanie, bo od dawien dawna ciagle sie tu pisze o ingerowaniu w gre, w ktora nie powinno sie ingerowac i cieszyc nią na starych zasadach. zadnych obelg nie rzucam wiec mi nie pierdol glupot, rowniez nic nie krytukuje - WYRAZILEM SWOJE ZDANIE BO MAM DO TEGO PRAWO WIEC BEZ TAKICH TEKSTOW W MOJA STRONE :) tak wiec tommy: nie rób z gęby kolta

marku wole 2/2>3/3 tl 12, niz 4/4 tl 16 :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 13:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
CZAS OKREŚLIĆ JAKĄŚ KONKRETNĄ DATĘ NIE WYSSANĄ Z PALCA WIEMY JUŻ ŻE LUTY LET'S DO IT !! TOMMY OGÓLNIE + !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 13:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
To to nie jest zabawa z cyklu CO WOLĘ, ale co JEST LEPSZE DLA WSZYSTKICH.

TL 16 jak najbardziej Tommy ma sens. Na dm3 dochodzi prawdopodobnie 1 pent, na q2tw1 podobnie. Ma to jakiś sens, dodatkowa minuta na odwrócenie losów.

Feeble, jeśli znajdą się jakiekolwiek pieniążki darczyńców - albo przeznaczyć na kreatywne upominki, albo niech będzie to kasa. Myszki są bez sensu. Nikt nie spodziewa się w puli Bóg wie czego, a fajnie byłoby nagrodzić skromnie kogoś po KAŻDYM turnieju. Losowość ma na celu zwiększyć zainteresowanie wśród ludzi. Niech się "słabsi" też w to włączą.

Od biedy można wymyślić jakieś ankiety w stylu: najlepsza akcja/frag i zrobić ankietę w osobnym subforum poświęconym jedynie turniejowi. Oczywiście każdy głos ma sens jeśli będzie imiennym wpisem w wątku. Ankiety innego typu nie mają sensu.
Pole do popisu jest duże. Lepiej za bardzo nie udziwniać, ale kilka smaczków może miałoby sens.

Przede wszystkim najważniejsze poza tym wszystkim są jasne zasady i reguły. Trzeba przewidzieć różne warianty w zależności od tego ilu graczy się zgłosi. Nie ma co robić tutaj wszystkiego na hurra i jakoś to będzie ale trzeba jak najwięcej wiary do tego zachęcić.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 15:14 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
Jestem za tym, zeby jednak te nagrody losowac wsrod uczestnikow. Bo za co byscie mieli przyznawac nagrody dla poszczegolnych graczy ? Za duza ilosc fragow - bezsens. Za najlepszego gracza meczu, ligi - tez nie bardzo. Tak jak bylo podczas hammertime czy jakiegos innego turnieju, nie pamietam juz co Diaa zgarnal myszke. Bot losuje jednego czy tam paru graczy i tyle. :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 15:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
wiadomo nes !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 19:25 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Potwierdzam że wpłacę. Myślę że febl ma rację - lepsza gotówka niż myszka czy słuchawki które pewnie większość ma dobrej jakości.

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 19 sty 2013, o 20:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
jeśli Tommy zajmiesz się organizacją to i ja coś rzucę jeśli będziesz chciał znać kwotę to wal prv !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 19 sty 2013, o 20:50 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 191 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza