[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 9 maja 2024, o 19:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 27 lip 2013, o 23:28 
Koza
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2002, o 20:07
Posty: 149
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 28
zapodane grzecznosciowo na prosbe BDM'a :)

siara jak cos to i ja moge poskakac /agl.bdm aka agl.gx-300

_________________
I'm a little creature just a tiny fool the whipper snapper to be ur funny tool [;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 28 lip 2013, o 15:52 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('ibogine', '
')ps: taka to bedzie pozegnalna liga ze na nowo wszyscy nabiora zajawki i zaczna grac :ok:

True :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 09:19 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
Jeśli znajdzie się kiedyś ktoś bardzo chętny, to będzie można pomyśleć nad reaktywacją jeśli by się okazało, że chłopaki złapią zajawkę na dalszą grę. Jak widać to już uzbierało się dość ciekawego grono. Pożegnalną ligę trzeba zrobić teraz bo tak źle z frekwencją czy to na ircu czy na servach to nie było chyba. Prośba tylko by ktoś z dawnych organizatorów się przyłączył i pomagał chociażby w ogarnięciu skryptu strony plq2.

Na pewno trzeba zrobić podstronę dla plq2-14 oraz otworzyć dział osób bezklanowych. Ale mam póki co związane ręce w tej kwestii.

_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 09:41 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
A może warto zaryzykować i oprzeć całą ligę na facebook'u? Trzeba tylko przemyśleć jak umawiać i wyświetlać terminy meczów :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 12:28 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Bocian,

To niezbyt dobry pomysł, chociażby ze względu na to, że na fejsie widnieje imię i nazwisko, czyli brak nika. Wg mnie mogło by to powodować duże zamieszanie. Oprócz tego, każdy uczestnik ligi powinien mieć konto na fejsie, a wątpie, żeby tak było. Podsumowując, zdecydowanie lepiej zorganizować wszystko na osobnej stronie, czy też na cup.planetquake.pl/quake2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 12:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
15:56 -!- Irssi: Starting query in xs4all with xerot
15:56 <xerot> to my tez
15:56 <xerot> zagramy
15:57 <xerot> razor,blanka,fajny1o1,rydel,swat,xerot
15:57 <xerot> jak co

:D

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 12:55 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'A') może warto zaryzykować i oprzeć całą ligę na facebook'u? Trzeba tylko przemyśleć jak umawiać i wyświetlać terminy meczów :)


Ciekawy pomysł, ale jednak nad zbyt ryzykowny. Jak bezel pisał by to chyba za dużo zamieszania zrobiło. Ja tą ligę widzę tylko na stronie plq2 z zapowiedziami meczów, newsami, z demkami itp :)
_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 13:25 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
standardowa liga ma nikle szanse na przetrwanie, ludzie niezmotywowani oleja w trakcie bo beda miec wyjebane i dopiero bedzie smutno. Lepiej zrobic 2 dniowy turniej, jednego dnia grupowe, drugiego playoffy i finaly. Cos ala invitational EDL, z tym ze niekoniecznie wszystko jednego dnia.

_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 17:31 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('ibogine', 's')tandardowa liga ma nikle szanse na przetrwanie, ludzie niezmotywowani oleja w trakcie bo beda miec wyjebane i dopiero bedzie smutno. Lepiej zrobic 2 dniowy turniej, jednego dnia grupowe, drugiego playoffy i finaly. Cos ala invitational EDL, z tym ze niekoniecznie wszystko jednego dnia.


Nie wiem czy nikłe, skoro to właśnie udziałem w takiej lidze zainteresowała się już znaczna ekipa. Myślę, że nie ma też co narzucać. Na stronie chętnie można by było zrobić ankietę. To ma być pożegnalna liga plq2 a nie turniej. Mam nadzieje, że wraz z upływem wakacji zacznie jeszcze bardziej rosnąć zainteresowanie.
_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 18:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Moim zdaniem powinien to byc turniej poniewaz ma on szanse sie odbyc jak i zakonczyc. Cała liga nie ma szans zobacz by chocby na ostatnia euroq2l albo PLD. co do razera i innych zjebów zbanować za sam nick!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 19:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
pisałem już w komentarzach na www plq2, ta liga może wypalić tylko i wyłącznie w dynamicznej formie, bez rewanżów, czyli każdy z każdym i koniec, albo każdy z każdym + play-off. taki turniej 1-2 dni jak pisał ibo może i by wyszedł, ale stać nas na troszkę więcej, vide mój pomysł


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 19:39 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'p')isałem już w komentarzach na www plq2, ta liga może wypalić tylko i wyłącznie w dynamicznej formie, bez rewanżów, czyli każdy z każdym i koniec, albo każdy z każdym + play-off. taki turniej 1-2 dni jak pisał ibo może i by wyszedł, ale stać nas na troszkę więcej, vide mój pomysł


Zgadza się, to nie musi być długa Liga, ale za to treściwa, w której będą fajne komenty wywiady maq'a i dobre mecze mam nadzieje.
_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 29 lip 2013, o 20:51 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'M')oim zdaniem powinien to byc turniej poniewaz ma on szanse sie odbyc jak i zakonczyc. Cała liga nie ma szans zobacz by chocby na ostatnia euroq2l albo PLD. co do razera i innych zjebów zbanować za sam nick!

A wg mnie lepiej zorganizować to jak normalną ligę. Czyli jeden mecz w tygodniu i już. Paradoksalnie to właśnie zorganizowanie czasu na kilka godzin (bo tak by było w przypadku turnieju) w ciągu jednego dnia mogłoby okazać się niemożliwe.

ps. Co do facebooka - to zgadzam się, że jest ryzykowne ale jestem pewien, że większość uczestników częściej na niego zagląda niż na stronę plq2. Oczywiście wszystko może zostać po staremu jednak z tą różnicą, iż wszystkie newsy, wyniki itp publikowane byłyby również na facebooku. Może to bardzo zwiększyć ruch na samej stronie plq2. Ktos zalajkuje jakiś link (np prowadzący do newsa na stronie) i wszyscy jego znajomi mają szansę to zobaczyć i być może się zainteresować :) Dystrybucja takich wiadomości rośnie szybciej niż nam się wydaje :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 30 lip 2013, o 09:34 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Tak jak już bocian i ZYGA pisali, to jest wątek o reaktywacji PLQ2, a nie o organizacji jakiś jedno czy dwudniowych turniejów. W ostatnich latach takich jednodniowych turniejów było zorganizowanych kilka, w żadnym nie wziąłem udziału bo nie mam możliwość zrobienia sobie 7-8 h wolnego w ciągu weekendu. Myślę, że wiele osób chciałoby zagrać jakąś ligę ale są w stanie wygospodarować maksymalnie 1,5-3 h w tygodniu, wieczorem.

Reaktywacja PLQ2 - TAK!
Dynamizacja PLQ2 (bez rund rewanżowych, albo 2 mecze w tyg) - TAK!
Jakiś mini-turniej dwudniowy - NIE!

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 30 lip 2013, o 11:12 
Przyczajony

Dołączył(a): 27 lut 2003, o 00:25
Posty: 69
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
Reaktywacja PLQ2 - TAK!

Mecz na tydzień starczy, tu już nikt (chyba) nie ma 15/18lat, każdy ma swoje życie... :)

AGL prawdopodobnie weźmie udział w PLQ2 :)

Gogan, agl.bdm :) mam Cię na gg ale nie odpisałeś mi, więc nie używasz go albo nieaktualny numer. moj to: 1046733.

teoretycznie zagrają: siara, bdm, majkel, smasher, hanan? :)
reszta AGL mi nie odpisała lub nie mam kontaktu. Jak ktoś z AGL to czyta niech się odezwie :)

_________________
siara siarzewski :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 30 lip 2013, o 11:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja tez sie z chlopakami zgodze... plq2 w starym stylu albo nic. 1-2 mecze w tyg sa git.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 30 lip 2013, o 12:20 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
siara, GraveS często siedzi na obsie, czasem się coś odezwie, ale raz tylko widziałem jak gra. Generalnie on też jest aktywny, skontaktuj się z nim jakoś.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 30 lip 2013, o 15:41 
Przyczajony

Dołączył(a): 27 lut 2003, o 00:25
Posty: 69
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
bezel, nie wiem co to jest "obsie" :)

Jak gdzieś go ktoś zobaczy powiedzcie mu żeby się zemna skontaktował na gg:1046733, albo wlazł tu na FB...

Proponuje żeby organizatorzy zrobili juz jakąś liste na stronie PLQ2, jakie klany sie deklarują i jakie osoby gdzie będą grać... może to jeszcze kogoś przyciągnie jak zobaczy liste graczy :)

PS:
A co się dziaje z Urbaskiem?:)

_________________
siara siarzewski :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 30 lip 2013, o 15:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
siedzi na serwerze i obserwuje jak ktos gra, czyt. obsuje ;D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 30 lip 2013, o 15:53 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
Siara bardzo chętnie bym przygotował coś takiego na stronie, plq2, ale jeszcze potrzebna jest wiedza dokładna na ten temat chociaż o połowie klanów. Jeśli na priv dostałbym składy to bym zamieścił takiego newsa o tym. Niekoniecznie musiałyby być pełne, bo można by pisać przy danym klanie rekrutacja otwarta jeśli by brakowało jakiegoś gracza którejś ekipie.

_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 202 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza