[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 21:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 15:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2002, o 09:21
Posty: 2725
Lokalizacja: Gda
Karma: 85
Zróbmy listę osób i klanów, które wezmą udział w lidze - tylko pewniaki.
Wtedy być może wyklaruje nam się jej forma - wrzucajcie też jakieś koncepcje.
Czy jest ktoś chętny do poprowadzenia ligi?

Klany
Spoiler:
o4f
qF


Ludzie
Spoiler:
dem
aDi
D4Ru$
zyga
asd_krzys
bezel


imo fajnie jakby liga miała inna formę niż dotychczas - coś nowego może zwiększyć jej atrakcyjność

_________________
aka asd_krzys


Ostatnio edytowano 6 sty 2013, o 21:06 przez zorro, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 16:21 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Wezmę udział!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 16:48 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Piszę się do wspomagania inicjatywy organizacyjnie (sędziowanie, raporty pomeczowe, newsy, kwestie poprawy regulaminu, ustalenia modelu rozgrywek).

No i tak jak wspominałem na stronce plq2, organizować to powinna osoba która będzie miała dużo czasu, ambicję i zapał by podołać całości. Podejrzewam że organizatorzy poprzednich edycji nie tylko nie przeszkodzą, ale i wspomogą tą osobę, każdy w swoim zakresie i na miarę możliwości.

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 16:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
a czy Pio zagra i wspomoże plq2 jak lud będzie chciał q2ht w mappollu?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 16:59 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Nie znam tematu i nie wiem co ma do tego Pio, ale każdy z nas chyba chce wspomóc jak może kolejną edycję plq2. A o samym turnieju q2ht udało mi się przeczytać - fajna i ciekawa inicjatywa.

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 18:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
odyniec na forum :>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 18:48 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
daj trufelkę to będę spokojny :D

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 21:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2002, o 09:21
Posty: 2725
Lokalizacja: Gda
Karma: 85
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a') czy Pio zagra i wspomoże plq2 jak lud będzie chciał q2ht w mappollu?

Pio chyba pisał, że za ligę brać się nie zamierza, wiec nie wiem czy jest sens ciagnac temat?

jak czytalem komenty na plq2, to jest kilka osób którym się podobała pierwsza runda ostatniej ligi (czyli wszystkie teamy w jednej grupie), jak tez jest kilku zwolenników 'pikapow".
niech każdy rzuci jakie widzi plusy oby rozwiazań.

może tommy chciałby poprowadzić lige?
_________________
aka asd_krzys


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 21:21 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
moglbym zagrac, tylko generalnie forma typu mecz w niedziele o 22 i rozgrywanie go przez 3 godziny jest nie dla mnie, trzeba by bylo pomyslec nad jakas sprawniejsza opcja.

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 21:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Z mojej strony tylko cykl pikapowych turniejów wchodzi w grę.

Jak nie uda wam się zebrać ludzi i odpalić plq2 na standardowych warunkach, możemy pomyśleć o formule pikapów co 1-2 tygodnie. Teraz nie ma sensu nawet o tym dywagować. Jeśli ktoś ma czas może zrobić sobie drzewko decyzyjne i przedstawić plusy i minusy obu rozwiązań.

Do dzieła ;).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 21:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('zorro', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a') czy Pio zagra i wspomoże plq2 jak lud będzie chciał q2ht w mappollu?

Pio chyba pisał, że za ligę brać się nie zamierza, wiec nie wiem czy jest sens ciagnac temat?

no ale przecież zorro chodzi o to, że Pio przestał grać w q2 przez m.in. mapę q2ht, jeśli dobrze zrozumiałem :) nagle się pojawia i rzuca sugestie dotyczące nowej plq2, stąd moje pytanie, bo ta sytuacja jest trochę chyba zbieżna, co nie? nie pisałem też że ma to organizować, tylko gdzieś tam ewentualnie wspomagać. ot tak z ciekawości pytam, bo widzę sprzeczności, które mogą zajść :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 21:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2002, o 09:21
Posty: 2725
Lokalizacja: Gda
Karma: 85
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '')$this->bbcode_second_pass_quote('zorro', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a') czy Pio zagra i wspomoże plq2 jak lud będzie chciał q2ht w mappollu?

Pio chyba pisał, że za ligę brać się nie zamierza, wiec nie wiem czy jest sens ciagnac temat?

no ale przecież zorro chodzi o to, że Pio przestał grać w q2 przez m.in. mapę q2ht, jeśli dobrze zrozumiałem :) nagle się pojawia i rzuca sugestie dotyczące nowej plq2, stąd moje pytanie, bo ta sytuacja jest trochę chyba zbieżna, co nie? nie pisałem też że ma to organizować, tylko gdzieś tam ewentualnie wspomagać. ot tak z ciekawości pytam, bo widzę sprzeczności, które mogą zajść :)

coś tam było z ht... ale ja chce sobie od czasu do czasu pograc tp, w formie ligi lub pikapow i zaraz sie tutaj zaczna prywatne wycieczki, które do niczego nie prowadza.
_________________
aka asd_krzys


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 21:50 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Myślę że nie ma co rozpętywać burzy czy łapać się za słowa, w związku z jedną mapą. Jeżeli będzie potrzeba, można przecież zrobić głosowanie na stronie fb/plq2 przed ewentualną ligą, czy do standardowych map dodać coś nowego. Zawsze jakieś urozmaicenie.

Co do samej formuły, można wysondować temat ile klanów by się zebrało do grania, poprzez otwarcie zapisów na stronce plq2. Jeśli będzie to liczba klanów 8 lub wzwyż, formuła taka jak w ostatniej edycji ma sens. Można potem zrobić playoffy i finał bo5/bo7 itp. Jeśli liczba klanów będzie niższa, warto rozważyć turniej pickupów.

Co do formuły pickupów, propozycję dałem na stronce plq2. W skrócie, zebrać listę chętnych, podzielić ich na koszyki w zależności od skilla/osiągnięć itp., w wyniku losowania stworzyć random teamy + formuła taka jak w ostatniej edycji tzn. każdy z każdym.

Btw. widać na horyzoncie chętnego do poprowadzenia?

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 6 sty 2013, o 22:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Odnośnie pikapów.

Miałem nadzieję na każdorazowe losowanie teamów przed każdym z "turniejów".
Takie jednorazowe wylosowanie i granie w jednym składzie mija się z celem z jednego prostego względu. Zaraz zaczną się zgrzyty, zaraz ktoś coś tam rzuci, po jednym ostrym wpierdolu ktoś zrezygnuje z gry i gg.
Taka opcja piknięcia i grania przez kilka tygodni w wylosowanym składzie spowoduje szybkie odpadnięcie kilku ekip.
Pikanie BEZPOŚREDNIO przed graniem ma głównie to do siebie, że będzie tych 4-ech graczy. Zawsze istnieje ryzyko, że ktoś się wykruszy i tutaj lista rezerwowych, tudzież tworzenie teamów (pikanych) po 5 graczy miałoby jakiś sens.

Pikanie teamów na np tydzień przed graniem też nie ma sensu, bo ktoś zawsze się wykruszy, coś komuś wypadnie i są problemy. Niestety większość grających (chyba tylko poza nesquikiem) ma ponad 20 lat i to niekiedy grubo, rodziny i zobowiązania, a takie planowanie na tydzień przed nie zawsze jest łatwe i do zorganizowania.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 7 sty 2013, o 10:24 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a') czy Pio zagra i wspomoże plq2 jak lud będzie chciał q2ht w mappollu?


Dlaczego wymieniasz mnie w tym całym kontekście ? Na prawdę nie rozumiem po co pijesz do mnie jako jednostki, skoro nikt nie wywoływał mnie tu do tablicy ;]. Nie gram q2ht i nie zamierzam, a także tak jak pisałem, przestałem grać przez tą mapę. Teraz kiedy "bum" minął pogrywam sobie znowu.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 7 sty 2013, o 11:09 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Ja narazie nie mam czasu na prowadzenie ligii zorro.. Dopiero w marcu moze bym mial...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 7 sty 2013, o 11:23 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Myślę że tyle czasu (do marca) scena mogłaby jeszcze poczekać.

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 7 sty 2013, o 12:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('marlboro', 'P')iszę się do wspomagania inicjatywy organizacyjnie (sędziowanie, raporty pomeczowe, newsy, kwestie poprawy regulaminu, ustalenia modelu rozgrywek).

Tak samo jak do organizacji MAQ w plq2? Znikniesz na 3 lata? :D
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 7 sty 2013, o 12:12 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
dodd, przyznaję, zniknąłem na 3 lata na "ani widu ani słychu", tyle że było to związane z przeprowadzką i sprawami prywatnymi. Może to być słabe wytłumaczenie, ale jest :)

Nawet nie wiesz jak żałuję że nie pograłem w MAQ :D

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14
PostNapisane: 7 sty 2013, o 14:58 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Jezeli w marcu by wam pasowalo, to mysle ze nie ma problemu, moze nawet troche wczesnie w polowie lutego, jak sie obronie :) praiwe tez euroq2l sie skonczylo i bylo by git, no ale jak uwazacie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza