[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nowe mapy?
q2next1 14%  14%  [ 9 ]
q2ht 9%  9%  [ 6 ]
obie 40%  40%  [ 26 ]
żadna 35%  35%  [ 23 ]
Liczba głosów : 64
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 16:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('cleaner', 'Z')aglosowalem na next1 tylko, gdyż druga mapa osobiście mi sie nie podoba i nie uważam aby przez wprowadzenie tej mapy coś sie zmienilo(kolt dobrze zauwazyl ze jest 129821389213 map podobnych do tej na dmie ale nikt ich nie gra)


cln poważnie? ja nie rozumiem jednej rzeczy tylko: dlaczego wy oceniacie książkę po okładce? mam na myśli te osoby, które wydają opinie na temat mapy, po spędzeniu na niej kilku/kilkunastu minut i nie zagrania konkretnych meczów

jak można porównać mapę, którą tworzyli i balansowali znani tdm'owcy, do jednej z wielu map DM? to jest po prostu niepoważne i tylko pokazuje wartość waszej opinii :S

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 16:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Chujem Wisły nie zawrócisz.

Mimo, że nadal jest mniejszość czy remis co do wprowadzenia q2ht, to wiadomo, że jej nie będzie - OK.

Teraz skupcie się, czy next1 będzie, bo za chwilę wrócimy do punktu wyjścia.

Kolt jeśli piszesz, że rozsądny argument to brak chęci UCZENIA SIĘ nowej mapy, to powinniśmy zostać przy samym dm1 w plq2. Tu nie chodzi o brak akceptacji odmiennej decyzji innych, ale o argumentacje. Mnie taka np. Cleanera odpowiada czyli "nie podoba mi się mapa". Nie grał? Ok, ale przynajmniej rozsądny argument, nawet jeśli skłamał. Jeden frytki, drugi pipki.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 17:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '[')b]Tu nie chodzi o brak akceptacji odmiennej decyzji innych, ale o argumentacje. Mnie taka np. Cleanera odpowiada czyli "nie podoba mi się mapa". Nie grał? Ok, ale przynajmniej rozsądny argument, nawet jeśli skłamał. Jeden frytki, drugi pipki.


w tym rzecz!

ja chcę po prostu zobaczyć merytoryczne uzasadnienie dlaczego wam się nie podoba to czy tamto

co to za opinia, kiedy dla przykładu eX3 napisze że wszedł, zobaczył, ale dupy nie urywa? przecież ta opinia nie ma żadnej wartości.

albo cln, że jak jedna z 1223434324 na DM

wielu ludziom zależy na tym, abyście naprawdę sprawdzili mapę w praktyce i wówczas wydali opinię

uwierzcie, że było już wiele przypadków, że ktoś wszedł 1 raz i mówił że mapa z dupy, a potem ciągle grał bo się spodobała

nawet takiego altera ciężko mi było przekonać, bo stwierdził również że to jakaś mapa jak na DM'ce, a jak już bliżej poznał, szedł mecz za meczem

to jest proste przesłanie, nie miejcie za złe niektórym, że wam wypominają negatywną opinię, skoro sami nie jesteście w stanie zrobić to merytorycznie...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 18:23 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
ja nie wiem febl na sile kazecie sprawdzac ta nowa mape i grac na niej, jakby to byl jakis obowiazek i ma sie nam obowiazkowo podobac :D nikt przeciez nie obiecywal, ze jesli shao z ekipa zrobia ta mape to wszystkim sie spodoba, uratuje polska scene i bedziemy radosnie na niej grali w plq2!! :D ludziom sie po prostu nie chce na niej grac i tyle, co tu rozumiec...

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 18:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pewnie to co hamster z ekipa d&d powtarza raz po raz. gdyby x lat temu nie zmusil ludzi do grania dm1-dm8, to bysmy wszyscy jak kolt grali dm1 po dzis dzien.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 18:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('sheFF', 'j')a nie wiem febl na sile kazecie sprawdzac ta nowa mape i grac na niej, jakby to byl jakis obowiazek i ma sie nam obowiazkowo podobac :D nikt przeciez nie obiecywal, ze jesli shao z ekipa zrobia ta mape to wszystkim sie spodoba, uratuje polska scene i bedziemy radosnie na niej grali w plq2!! :D ludziom sie po prostu nie chce na niej grac i tyle, co tu rozumiec...



szefik weź się popraw, bo ręce opadają. o czym ty do mnie piszesz? przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM moją ostatnią wypowiedź, bo takie posty jak twoje osłabiają człowieka

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 19:03 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
no czlowieku co ktos napisze ze mu sie mapa nie podoba to odsylasz go do grania na niej az w koncu mu sie spodoba, takie po prostu odnosze wrazenie :D

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 19:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
jeśli nadal nie rozumiesz, to ostatni raz wyjaśnię

moje słowa z poprzedniego posta: "ja chcę po prostu zobaczyć merytoryczne uzasadnienie dlaczego wam się nie podoba to czy tamto"

czy ktoś coś takiego napisał prócz "NIE PODOBA MI SIĘ"?

jak się komuś nie spodoba to OK, ale chce wiedzieć co przeszkadza, jak widzi po prostu to swoimi oczyma

zachęcam do grania, bo praktycznie żadna z tych osób, które piszą, że się nie podoba, nie zauważyła potencjału i grywalności mapy, gdyż po prostu nie sprawdziła tego w praktyce. a jak może się coś nie podobać, jak tak naprawdę się tego nie zna?

nikomu nie nakazuje grać, chyba dostatecznie jasno się wyraziłem, nie chce mi się już tego wałkować


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 19:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
a co mam napisac? ze okolice mh mi sie nie podobaja, ze zamkniecie w quadzie jest chujowe? czego oczekujesz?
skakalem po mapie, sciagnalem nawet jakies demo i obejrzalem, chyba twoje nawet feebel i wiesz co? no nie podoba mi sie.
zreszta nie wiem o co wam chodzi w q2 do szczescia nie potrzeba nowych map :D chyba ze wam to grzejcie na coolnet dm, tam jest ich duzo.. wiekszosc z nas tu piszacych jak ja lubi tylko dm1-dm8, z naciskiem na te poczatkowe :D
gl z turniejem q2ht


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 19:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
to co ludzie pisza jak nic pokazuje to ze plq2 nie moze miec zmienionej formy, a jedynie mocna konkurencja jest w stanie wymusic zmiany w plq2 lub ją po prostu odstawic w dalekim kącie oferujac nowa forme zabawy.

mam nadzieje exe ze bod wystartuje w moim ladderze i mam nadzieje ze bedziecie tracic punkty za kazdym razem jak bedziecie odrzucac wyzwania na next1 czy q2ht...

mam nadzieje ze moj ladder wypali. ale w przeciwienstwie do was ja jestem dobrej mysli i stawiam na nowe. jak sie nie przyjmie tu, to moze inna scena z tego skorzysta, ale przynajmniej bede wiedzial ze reanimacja tej gry nie miala sensu. wy z swoim przekonaniem ze to co stare jest najlepsze nigdy nie bedziecie wiedzieli czy nie lepiej bylo zaryzykowac i postawic na to co nowe i swierze.

moim zdaniem macie chujowe podejscie.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 20:01 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '[')b]Tu nie chodzi o brak akceptacji odmiennej decyzji innych, ale o argumentacje. Mnie taka np. Cleanera odpowiada czyli "nie podoba mi się mapa". Nie grał? Ok, ale przynajmniej rozsądny argument, nawet jeśli skłamał. Jeden frytki, drugi pipki.


w tym rzecz!

ja chcę po prostu zobaczyć merytoryczne uzasadnienie dlaczego wam się nie podoba to czy tamto

co to za opinia, kiedy dla przykładu eX3 napisze że wszedł, zobaczył, ale dupy nie urywa? przecież ta opinia nie ma żadnej wartości.

albo cln, że jak jedna z 1223434324 na DM


Chyba Ci sie w glowie juz popierdolilo za przeproszeniem. Czy osoby nie chcace tej mapy musza wypsiac caly referat uzasadniajacy? No litosci. Mamy tu wypisywac argumenty za i przeciw tylko po to by powstal temat na 10000 stron nie wnoszacy nic do tematu? To jest ankieta, a nie temat "opinie na temat nowej mapy". Wiec skoncz juz wyjezdzac ze swoimi "argumentami"

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 20:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
febl imo odpusc, bo jedyne co robisz to powielasz moj schemat. wplatujesz sie w dyskusje z 3-4 osobami, ktore za chiny nie zmienia swojego podejscia do sprawy... co gorsze nawet nie chca sprobowac zrozumiec tego dlaczego o to walczysz... zauwaz ze glosow za q2ht jest 23, a osoby aktywnie probujace cos podzialac sa w liczbie 4-5. gdybys mial wsparcie tych pozostalych to moze by bylo inaczej... ale to nie na tej scenie.

jesli chcesz cos zmienic to musisz to zrobic sam od 0. inaczej inni ci beda dyktowac warunki, ktorym jak bardzo bedziesz sie staral, nigdy nie sprostasz. a ci co moga cie wesprzec chowaja glowe w piasek.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 20:11 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Mnie tylko zastanawia jedno, że zawsze te same osoby piszą NIE(w każym temacie;-D)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 20:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
Bocian weź odbij z takimi tekstami, bo tobie też zalecam naukę czytania ze zrozumieniem

z czym ty tu w ogóle wyjeżdżasz, tobie nic nie nakazuje pisać, bo twoje podejście jest wystarczająco śmieszne

wbijasz się w temat, dajesz jakąś opcję, gdzie nawet sam nie byłeś w stanie choć spojrzeć na mapkę, tak jak choćby eX3 i zgrywasz tu nie wiadomo kogo. oszczędź wstydu i przynajmniej się nie wpisuj, bo to żałośnie wygląda i każdy rozgarnięty to widzi (szkoda, że nie każdy ma chęć to napisać, bo może byś się nad sobą zastanowił)

temat zakładał ankietę oraz napisanie paru słów od siebie po oddaniu głosu. jeśli nie masz nic sensownego do napisania, odbij

i przestańcie pisać w moją stronę (shf,bocian), ja się jasno i klarownie wyraziłem, większość chyba zrozumiała, ale zawsze się znajdzie kilku co inteligencją nie grzeszą i zaczną wyjeżdżać z idiotycznymi konkluzjami

over and out


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 21:11 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Dokładnie, nie ma co sie napinać i próbować wpływać, by ktoś coś zmienił. To nic nie daje. Ale że tak trudno oddać decyzję o przyjęciu jakiejkolwiek mapy do plq2 samym graczom?? Msg leci mniej więcej tak: każdy zapisany klan do ligi oddaje swój głos za ht lub przeciw.
Po co się ma organizator spinać i stawać na ostrzu noża. Kto się zapisze będzie mógł oddać głos. Większością głosów decyzja jest taka a nie inna i koniec. Co? Klan się nagle wypisze z ligi, bo raz na 2 mecze będzie musiał zagrać nową mapę, gdy przejdzie propozycja? Inny klan się wypisze z ligi bo nie będzie nowej mapy? :shocked!:

Większość klanów chce tego a nie innego i taka ma być decyzja. Kto komu ma robić dobrze?

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 21:26 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
edit: jednak kasuje swojego posta bo zadalem sobie pytanie: co mi to da? Nic ;] zaglosowalem i uzasadnilem. dziekuje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 21:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'W')zialem udzial w ankiecie, dopisalem, ze BoD raczej na 100% nei zagra w lidze z nowa mapa i tyle

; ddddddddddddddddddddd

ONLY FOR FUN !
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 23:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
glos na zadna, ta gra jest za stara by ulepszac cos/dodawac cos nowego, jezeli juz chcecie cos zmieniac dajcie next1 lecz i tak bedzie to kop w dupsko i przymusowe granie tej chujowej mapy bez rg :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 23:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
następny z poglądami kolta qrwa ludzie czy wy się zatrzymaliście w miejscu?

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 23:46 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Po prostu ty jestes chujowy bez rg przyznaj bez ogrodek :D Mapa wymiata


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza