[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nowe mapy?
q2next1 14%  14%  [ 9 ]
q2ht 9%  9%  [ 6 ]
obie 40%  40%  [ 26 ]
żadna 35%  35%  [ 23 ]
Liczba głosów : 64
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 15:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'K')ażdy ma prawo do swojego zdania ale Bocian, czy widziałeś chociaż mapę q2ht?


pewnie nie widział, ale choćby to była najlepsza mapa EVER to i tak wszyscy oponenci zmian napiszą, że jebać i NIE

czekałem na pierwszy post, który wyłuszczy takie podejście i urbasek bardzo ładnie to zobrazował

panowie, jak dla was brakuje czasu na 'naukę' nowej mapy, to to raczej nie jest poważna wypowiedź, biorąc pod uwagę np. aktywność niektórych na FB. o jakiej nauce mówimy? w ciągu 1-2h poznacie wszystko co niezbędne żeby sobie w głowie ułożyć plan grania...

śmieszą i z drugiej strony irytują te wypowiedzi dotyczące poznawania czegoś nowego, bo dla mnie osobiście to jest lenistwo i czysta ignorancja względem tych, którzy te zmiany z radością przyjmują. dajcie szansę czemuś nowemu...bo to tylko rodzi podziały i zamiast progresu na scenie, będzie regres

a z tym TL 15 to już nie przeginajcie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 15:35 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 wrz 2006, o 23:34
Posty: 137
Karma: -28
Przecież nie jesteśmy na tyle ograniczeni żeby łomotać ciągle na dm1-dm8 , ale pewnie zaraz ktoś powie sensei mów za siebie :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 16:14 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Ale co wy sie tak uwzieli z tymi sedziami itd, ulatwianie im zadania ? juz pisalem w innym temacie, po co ci sedziowe ? W jakim celu powstal ten nofake caly ? niema on zadnego zastosowanie obecnie, jedynie wkurwia ludzi i pozwala trzymac na lancuchu niewygodne osobniki pokroju dema, nic wiecej. Jesli nofake ma byc w plq2 to niepotrzebni sa tez sedziowie co znacznie ulatwi zycie kazdemu, czy nasza polska scena jest az tam uposledzona ze nie poradzi sobie bez prowadzenia za raczke ? W euroq2l jakos ludzie graja i jest ok, jak sa problemy to wlasnie z polskimi klanami glownie. Macie nofake wiec wiecie kto gra, sedzia jest na ew zyczenie klanu przy uprzednim zgloszeniu takiego zapotrzebowania i tyle.
Tl 20 mysle jest najlepszy i nic bym tu nie zmienial. Ciekawi mnie natomiast liczba glosow w ciagu ostatnich 3h na ostatnia opcje ankiety czyli zadnej mapy nie wprowadzac......
A z tym uczeniem map co pisalikolt czu urbas to faktycznie smiech na sali, kilka szybkich meczy i juz mozna grac a takie pisanie to zwykle pieprzenie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 16:53 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
3 mecze to mozna zapamietac gdzie jaki item lezy, a nie jak nalezy tam tp, taktyke itd grac 4v4 :E zreszta dla niektorych te 3-5 meczy na poznanie to beda mecze ligowe a co za tym idzie bedzie juz polowa ligi za nami zanim te osoby mape poznaja... bo ja watpie zebym z moimi zagral pcw przed plq2, a tymbardziej jeszcze na nowych mapach, a takich dorywczych graczy jak ja obecnie jest multum, latwo pisac wam osobom ktore regularnie codziennie spedzaja iles tam czasu w grze q2

nie rozumiem dlaczego usilnie chcecie do ligi (liga ktora ma za soba kilkunastno letnia tradycje) nagle wlozyc mape ktora byla zrobiona miesiac temu, jesli ta mapa naprawde sie przyjmie to sie poszerzy mapliste plq2 o nia np. w przyszlym sezonie, ta mape mozna klikac sobie np. w laderze nad ktorym dem cos tam wspominal, niech ludzie sie oswoja z ta mapa, dajcie jej czas...

EDIT:
to fajnie eon ze to dla ciebie jest smiech na sali, ale nie kazdy ma tyle czasu na gre, tak jak napisalem wyzej, jestem przekonany ze jesli by byla ta mapa w plq2 to poraz pierwszy 4v4 na niej bym zagral w meczu ligowym dopiero, kilka meczy na niej = polowa liga, wiec tak... rzeczywiscie smiech na sali


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 17:08 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Urbas, gram raz na 2-3 tygodnie, srednio po 1-2h maks, ostatnio gralem na poczatku lipca, mape Shao wlaczylem sobie na lanie i pobiegalem z 20 minut, grasz prawie tak dlugo jak ja wiec wydaje mi sie ze majac doswiadczenie szybko przelozbys je na nowa mape i gralbys tam calkiem niezle, ja po tych 20 minutach bieganie jestem w stanie sobie mniej wiecej wyobrazic jak przebiega tam walka co i jak trzeba grac itd, reszta wyjdzie w praniu w trakcie gry. Tak bylo gdy uczylem sie q2next1 na ktorym daje sobie mysle rade lepiej niz przecietny gracz z naszej sceny a uczylem sie jej tez moze te 10 meczy. Czas czasem a checi checiami, odpal sobie obydwie mapki, chwile pobiegaj, wlacz jakies demko czy dwa i popijac kawe rano obejrzyj to moze cie to jakos zacheci. ja przystaje przy tym co mowilem, granie tych samych map ciagle jest juz meczace, 12 edycji a w sumie 13 lat q2, w euroq2l wprowadzenie takiej next1 bardzo ozywilo rozgrywke i dalo alternatywe (np klany rosyjskie czy litewskie) slabszym, poskakali potrenowali i przez to nieraz dochodzilo do fajnych niespodzianek. Sam w euroq2l gram w zagranicznach klanach wlasnie z prostego powodu, bo polacy placza przy next1, a ja lubie jakas odmiane, pozniej fajnie jest wlasnie grajac na polski klan wybrac ta mape i tluklo sie ich az milo, teraz by sie to moze zmienilo a i ludzie byliby bardziej otwarci.
Nowe mapy moga tylko pomoc, nie wprowadzanie ich to dobijanie lezacego i tyle.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 17:08 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Nastepnym razem jak bedziecie robili ankiete to proponuje wpisac jedynie pasujace wam opcje wtedy bedzie 100% poparcia. Jesli ktos nie pojmuje ze sa osoby ktore moga nie byc zachwycone jakims nowym pomyslem to nie ma tutaj o czym rozprawiac.

Rozumiem ze sa kozaki co zagraja 2-3 razy mape i juz moga powiedziec ze ja znaja ale sa tez tacy ktorzy nie ogarniaja map od razu. Wedlug mnie zagranie mapy 3 razy to zadne jej rozpoznanie - jedynie wstepne przedbiegi.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 17:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
zagłosowałem na next1 między innymi z tych samych powodów co Pio!

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 17:24 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Tak eon ale taka prawda, że w euro z serwerami jednak jak na ironie był mniejszy problem. Duży ping na serwerze, wszędzie mam duży gramy. Tutaj będą sytuacje, że jeden ma pl, drugi ma pl a trzeci niema pl ale na innym serwerze gdzie pierwsi dwaj już nie maja pl ten trzeci ma pl. Pomysł, że admin poda serwer i hasło aby nie było obsów, tym samym rozgrywać mecz bez sędziów spoko, ale chcąc niechcąc sam admin będzie sędzią bo będzie sie użerał z serwerem i samym pogonieniem ludzi do rozegrania meczu w terminie. Ci co sędziowali dobrze wiedzą, że same sędziowanie jest izi, natomiast sam warmup jest niekiedy męczący. Ale checie adminów tym obarczyć. Przecież ten pomysł na wstępie miał odciążyć adminów mniemam.?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 17:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Kolt, jeśli jara Ciebie bicie nowych graczy jak np Bezel na dm1, a na q2ht podwijasz przed nim ogon pisząc, że mapy trzeba się długo uczyć, to jesteś cipa i tyle.
Nie neguję odpowiedzi tych, którzy nie chcą nowych map, bo mają prawo do takiego zdania.

Jeśli dobry, stary gracz nie potrafi opanować mapy (q2ht czy next1) po 4-5 grach, to jest słaby.
Ta gra to ma być zabawa, a niektórzy traktują to na tyle poważnie, że boją się konfrontacji.
Jestem pewny, że część z tych sceptyków, jeśli mapa zostałaby dodana do mappoolu, czym prędzej weszłaby na serwer i zaczęła się uczyć mapki.
Wg mnie next1 jest trudniejsza do nauczenia od q2ht, ale to moje subiektywne zdanie.

Proszę was, nie argumentujcie waszego głosu "na nie" tym, że trzeba uczyć się mapy, a napiszcie zwyczajnie, że jest ona chujowa.

Kolt może pochwalisz się czy w ogóle mapę q2ht widziałeś, albo poskakałeś chociaż 1 meczyk?


Ostatnio edytowano 3 wrz 2011, o 17:33 przez neon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 17:32 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Urbasku, ja osobiście chciałbym nowych map w plq2 z prostego względu - przedłużenie życia q2.

Z każda kolejną edycją plq2 liga traci graczy. Przypomnij sobie jak to wyglądało jeszcze kilka lat temu (~4-5 edycja ligi).
Podział ligi na 3 dywizje. Mnóstwo meczy. Pełno chętnych do gry. Problemy z wejściem na serwery. Irc zapełniony.
Sukcesywnie, z biegiem czasu ludzie zaczęli ubywać. Wiadomo, studia, praca, rodzina etc. Na serwerach zrobiły się pustki, wiele osób przeszło na inne platformy, zaś część porzuciła granie (ogólnie w gry) na dobre. To naturalna kolej rzeczy.
Już gdzieś pisałem jak to wygląda w przypadku platformy jaką jest counter strike ale powtórzę. Gra, które jest 2 lata "młodsza" od q2 jest dzisiaj nadal bardzo popularna. A to z takiego względu, że:
- tworzy się mapy, dużo map. Wiele z nich jest nieznanych ale te najlepsze trafiają na serwery. W standardowym CS jest kilka map defaultowych (analogia dm1-dm8 z q2). Dodatkowo wiele najlepszych map trafia na serwery i gra na nich jest wymuszana poprzez tzw. mapcycle. Ludzie grają w te mapy. Co różni q2 od cs? Ano to, że nie mamy takiego mapcycle. Serwery mają wgrany jeden mappack (praktycznie każdy serwer TDM posiada te same mapy). Wszystko sprowadza się do trzaskania jednych i tych samych map raz za razem. Wyjątkiem jest serwer DM (coolnet 1/2), gdzie spotkać można mapy niestandardowe, w dużej ilości. O dziwo coolnet zwykle jest dość oblegany. Czy tylko dlatego, ze jest tam tryb DM? I grają na nim same lamusy? Może po części i tak... Ale... :)
- nowe mapy są często wykorzystywane podczas organizowania turniejów. Jest owszem 4-5 map standardowych, które są niemal od zawsze obecne na imprezach, jednakże organizatorzy decydują się na dorzucenie tych 2-3 map niestandardowych i to wnosi pewien powiew świeżości. Jest duże zainteresowanie. a CS (gra de facto 12-letnia) ma się nadzwyczaj dobrze

Liga daleko na horyzoncie. Co jak co ale nie wierzę, abyś nie zdołał przed plq2 zagrać na niej chociażby 1 meczu 4/4. Pikapy się zbierają, o dziwo mi się nawet udało bez większego problemu kliknąć 4/4 (w q2 gram ostatnio mało). I to w sezonie martwym/wakacyjnym. Skoro grywacie na "asterach z cheaterami" to może warto raz spróbować zagrać poza asterem 4/4 na nowej mapie?

Od siebie mogę równie dobrze zapytać: dlaczego tak bardzo jesteś przeciwny nowej mapie? Poznanie jej (architektury / rozkład itemów itp) dla gracza z Twoim stażem to max 10 min. Mapa nie jest rozległa więc nie rozumiem, czemu starasz się zachować wobec niej tak wielki dystans?

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')ie rozumiem dlaczego usilnie chcecie do ligi (liga ktora ma za soba kilkunastno letnia tradycje) nagle wlozyc mape ktora byla zrobiona miesiac temu, jesli ta mapa naprawde sie przyjmie to sie poszerzy mapliste plq2 o nia np. w przyszlym sezonie, ta mape mozna klikac sobie np. w laderze nad ktorym dem cos tam wspominal, niech ludzie sie oswoja z ta mapa, dajcie jej czas...


plq2 wypaliła się jakiś czas temu. Nie jest to wina organizacji (zaplecza w postaci wywiadów/newsów/audycji radiowych/gali oskarów itp) ale samej formy rozgrywek. Ludzie są znudzeni tym, że każdy mecz wygląda tak samo. Ktoś, kto gra w plq2 nie zapisuje się do niej, aby posłuchać radiowej audycji podsumowującej ligę. Ludzie zapisują się po to, aby pograć sobie oficjalne mecze. A, że usilnie staracie się od kilku lat zachować jednakową formułę - to mamy dzisiaj aktywnych 50 osób. Dlaczego? Bo ludzie się znudzili. Jednym i tym samym q2.
Wszystko jest dzisiaj modyfikowane, usprawniane, dotyczy to każdej dziedziny życia. Dlaczego tak usilnie staracie się, aby liga wyglądała identycznie jak 5 lat temu? Taką postawą sami przyczyniacie się do śmierci tej gry.. Za 2 lata pojawią się żale, że "nie ma z kim grać", gdy będziesz chciał zagrać chociażby te 2/2 ze Stanisławem. :/
_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 17:38 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Trafiony zatopiony


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 18:08 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
Sil nie do końca jest tak jak piszesz.
Fakt nie gram, ale przez te wszystkie lata, śledzę co się dzieje, więc mogłem sobie wyrobić w miarę obiektywne zdanie.
CS napędza coś czego w Q2 nie było i nigdy nie będzie a mianowicie pieniądze i turnieje.

Co do PLQ2, piszesz cenną uwagę, ale ja się z nią nie zgadzam.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')lq2 wypaliła się jakiś czas temu. Nie jest to wina organizacji (zaplecza w postaci wywiadów/newsów/audycji radiowych/gali oskarów itp) ale samej formy rozgrywek. Ludzie są znudzeni tym, że każdy mecz wygląda tak samo. Ktoś, kto gra w plq2 nie zapisuje się do niej, aby posłuchać radiowej audycji podsumowującej ligę. Ludzie zapisują się po to, aby pograć sobie oficjalne mecze. A, że usilnie staracie się od kilku lat zachować jednakową formułę - to mamy dzisiaj aktywnych 50 osób. Dlaczego? Bo ludzie się znudzili. Jednym i tym samym q2.


Jeśli byłoby tak jak piszesz już dawno mielibyśmy wysyp lig z inną formą rozgrywek z innymi mapami może i modami - jak jest, sam widzisz.
Jest ogromny problem aby podnieść jedyną istniejącą ligę (śmiem twierdzić że ostatnią tak "długą") w kształcie już sprawdzonym i utartym, wydaje mi się że mimo wszystko 90% graczy w lidze to będą "weterani" a nie nowi, a więc jak widzisz to historia przyciąga graczy a nie urozmaicenia - to akurat fakt.

Co do samej ligi.
Tak i ja proponowałem nowe mapy/mody. Nie do końca mogę się zgodzić z urbasem, aczkolwiek doskonale go rozumiem i pewnie gdybym był aktywnym graczem też wolałbym pograć na starych mapach...ale...
Wg mnie to jest ostatnia edycja ligi (dlaczego? jest kilka innych tematów z tym wątkiem - podstawowy to brak chętnych na organizację) i to co wprowadzimy nowego musi być bardzo dobrze przemyślane, bo jeśli nie zadziała, to dobije scenę - więc ograniczcie/ograniczmy się do racjonalnych stwierdzeń, a nie brejwhardowych zagranek...

Next1 u nas się nigdy nie przyjęła, gramy w nią, bo jest w EQ2L i wg mnie to jest jedyny argument i nie ma innego.
System jaki obowiązuje w PLQ2 (a więc grane 6 z 7 map każdy z każdym) był wymyślony właśnie po to aby za granicą każdy nasz klan mógł rywalizować z zagranicznym jak równy z równy i to się udało - czyt. znał każdą z podstawowych map tp.
Dodanie nowej mapy już nie powinna być spowodowana chęcią dorównania do reszty świata (N1) ale jedynie formą urozmaicenia rozgrywki.

To za czym ja bym głosował to dodanie nowej mapy (q2ht) jako alternatywy w PP (tutaj także można się zastanowić nad N1, ale ograniczyłbym jej wybór jako "mapy drugiego wyboru" - trzeba tłumaczyć co mam na myśli?) oraz ewentualnie w PLQ2, w przypadku prowadzenia przez któryś klan 2:0 w meczu i ustalonej trzeciej mapie, zmiany przez przegrywający klan tej wylosowanej trzeciej na właśnie tą nową.
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 19:03 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Skoro ma być to ostanie plq2 to tylko z nowymi mapami, jak nie to ostanie dla mnie było plq2-12

/edit

No poprostu znudziły mnie już dm1-dm8 na tyle że wystarczy że kliknę je na pikupach, tylko o to w tym chodzi. Spoko eon można czemu nie, ale tu potrzebny będzie jakiś tutorial większy, no i kto niby będzie uzupełniał plq2, owi gracze czy admini?


Ostatnio edytowano 3 wrz 2011, o 21:19 przez r3al, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 19:36 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Real sedziowalem 2 edycje i troche czasu na sama lige tez poswiecilem, pomagalem tez organizowac lige PIFPAf wiec dobrze cie rozumiem, ale ciagle prowadzac za reke cale klany itd sie nieda, jesli goscie chca grac i sie dobrze bawic powinni chociaz odrobine dac z siebie i byc na tyle zorganizowani by sami sobie i innym ulatwic zycie. Wiem ze sa problemy z pl, pingami itd, ale czy to problem troche wczesniej po prostu sprawdzic warunki na serwach? W hunters mielismy taki system, kazdy przed meczem sprawdzal co gdzie i jak wyglada, podawal naszemu cl'owi jakie serwy mu odpowiadaja, dobieralismy te 1-3 serwy na ktorych nie bylo problemu dla nas po czym te 15 min przed na ircu gdzie zawsze klany sie spotykaja od razu nasz cl mowil - nam pasuje np aster1, neo i kubus, oni mowili np neo odpada, coolnety odpadaja ale kubus ok, wiec wybor prosty kubus i lecimy z koksem. Uwierz mi ze malo kiedy bywaly jakies wieksze problemy, zawsze udawalo sie rozegrac dosc sprawnie wszystko i zadna interwencja sedziego nie byla potrzebna, ale wystarczy chciec. Pisalem juz, nie traktujmy z gory graczy jak uposledzone dzieci, chca grac, bawic sie, niech dadza chociaz odrobine od siebie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 21:18 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
nier chcialem dzisiaj juz pisac posta dzisiaj, bo jestem w polowie tylko trzezwy ale...

hamster po czesci mnie troche wyprzedzil, bo tez chcialem o tym napisac, no i kilka osob mi juz o tym pisalo (m.in. chyba darus? na ts mowil) zeby wprowadzic ta nowa mape w PP...

$this->bbcode_second_pass_quote('r3al', 'S')koro ma być to ostanie plq2 to tylko z nowymi mapami, jak nie to ostanie dla mnie było plq2-12


zenujaca postawa... polowa sceny w tym momencie napisze (wlasciwie juz pisze mi na prv) ze jak zostana wprowadzone nowe mapy to ich gra w plq2 12 byla ostatnia gra, bo nie beda grac w kolejnej edycji gdzie sa jakies nowe mapy wprowadzone

Naprawde zal mi was z taka postawa, co ma organizator przyszlej ligi w tym momencie zrobic? jak jestexcie kurwa tak najlepiej wszechwiedzacy to powiedzcie co on ma w tym momenci zrobic? polowa osob pisze ze jak nie bedzie nowych map to nie bedzie juz gralo w plq2, druga polowa sceny pisze ze jak beda nowe mapy to napewno nie beda brac udzialu w tej parodii.... nigdzie nie ma nigdy takich cyrkow tylko u nas na scenie.

a wszystko przez chorą postawe ludzi na naszej scenie, ktos zarzucil jakis pomysl, kilka osob go popiera i teraz chocby po trupach musi byc tak jak oni chca (chocby tylko dla zasady zeby zrobic na zlosc osob ktore sa temu przeciwne), a jak jest inaczej to ci drudzy sa beeee, trzeba ich odsunac od wladzy, robia wszystko pod siebie, to jakies lamy ktore sie boja.... bla bla bla, LECZCIE SIE! Naprawde pisze to szczerze. Nie dziwie sie, ze nikt nie chce prowadzic plq2.

I jesli wy stawiace sprawe w ten sposob, to ja zrobie to w ten sam sposob, jesli np. nowa mapa ma byc podstawowa mapa plq2 (a nie jakas alternatywa zaproponowana przez chocby hamstera i po czesci przeze mnie czy darusia) to ja nie mam zamiaru brac udzialu w tym, nie tylko nie bede bral w organizacji tego ale napewno nie zagram na tej mapie jako gracz tak jak to robilem w euroq2l odnosnie q2next (z tej mapy schodzilem na lawe), nie bede sie powtarzal poraz milionowy dlaczego jestem temu przeciwny.... kazdy ma prawo do swojego zdania, ktos napisze ze nie chce grac na tych mapach, to musi sie tlumaczyc przed wszystkimi dlaczego nie chce, jak poda argumenty to sa one obracane w gowno, a ta osoba wyzywana od lam, nie dziwie sie ze nikt kto zaglosowal na nie sie nie wypowiada poza paroma wyjatkami bo jest rownany z blotem...

A stawianie sprawy w ten sposob (na ostrzu noza) ze jak nie bedzie nowej mapy to ktos nie zagra w plq2 to juz naprawde jest przezalosne...
I niech ktos napisze jeszcze ze to nie jest jakies wymuszanie czegos na organizatorze to go wysle do psychiatry.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 21:24 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
a co mam owijać w bawełnę? liczyłem bardzo na nowe mapy, jeżeli ich nie będzie to podziękuje, posędziować nadal mogę, starczą mi pikupy heh, żałosne, nadal liczę, żałośni są Ci co zapychają Ci skrzynkę.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 21:31 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
zaglosowalem na zadna bo ani ta ani ta mi sie nie podoba i nie bede graj na niej w lidze :D dziekuje dobranoc

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 22:40 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('r3al', 'a') co mam owijać w bawełnę? liczyłem bardzo na nowe mapy, jeżeli ich nie będzie to podziękuje, posędziować nadal mogę, starczą mi pikupy heh, żałosne, nadal liczę, żałośni są Ci co zapychają Ci skrzynkę.


dlaczego oni sa zalosni?:E nie maja prawa do odmiennego zdania niz ty?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 22:50 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
i ankieta podzieliła scenę już podzieloną i tak

Dobrze ja wyraziłem też swoje zdanie...co określiłeś żałosnym.
Nie napisałem nic o mapach tak subkietywnie, więc na q2next1 nigdy mi nie szło, a q2ht w ogóle mi nie podeszła, ale z czasem może to się zmieni. Zagłosowałem bowiem "obie". Bo plq2 staje się nudne jak flaki z olejem.


Rażący na tych mapach brak pozycji kamperskich trochę mnie irytuje.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 23:03 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'K')ażdy ma prawo do swojego zdania ale Bocian, czy widziałeś chociaż mapę q2ht?


pewnie nie widział, ale choćby to była najlepsza mapa EVER to i tak wszyscy oponenci zmian napiszą, że jebać i NIE


Zgadza sie, nie widzialem tej mapy... co nei zmienia faktu, ze jesli wejdzie ona do rozgrywek to juz napewno BoD nie wystartuje w lidze. Poprostu nie chce nam sie uczyc skakac na nowych mapach. To poprostu moja opinia.... raczej sie nia nie sugerujcie...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza