[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 15:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nowe mapy?
q2next1 14%  14%  [ 9 ]
q2ht 9%  9%  [ 6 ]
obie 40%  40%  [ 26 ]
żadna 35%  35%  [ 23 ]
Liczba głosów : 64
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 23:23 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Dobra no to ja mam pomysła. Więc map w plq2 #13 jest 9 (dwie nowe). Gramy systemem, kto co lubi, bo widzę gramy co lubimy tak? Klan A wybiera dwie mapy, klan B wybiera 2 mapy. Klan nie dubluje map. TL 15 min na mapę. W godzinę robimy mecz. Pozdro. Odchodzimy więc od losowania map.

Każdy jest zadowolony. Możliwe remisy meczowe, ktoś już o tym pisał. Ideał nie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 23:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
tylko n1, albo zadna, q2ht odpalilem, jakos nie powalila mnie.. zreszta n1 tez ssie.. ale eq2l sie na to uparlo a nudne jest dostawanie z grubymi szwedami na niej


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 23:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
mnie bawi pisanie ze trzeba sie mapy uczyc wiec NIE gdzie wiekszosc to piszacych poucza/pouczalo kogopopadnie ze graja w q2 dla funu... wiecej spinki w tych nowych mapach niz zabawy. okazuje sie ze wszyscy tu graja o zlote kalesony i kazda mapa musza miec wymasterowana na plq2.

taka troszke hipokryzja, ale spoko, przyzwyczailem sie juz do tego.

@exe
nie wyjezdzaj za granice plz z swoimi pogladami bo przykro jest gdy przez byle burakow slyszy sie "polaczki". dodam jedynie ze to nie mapy ssa, tylko co najwyzej ty na nich.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 01:08 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
tak sobie czytam i myślę, że mamy przeobrażenie sceny albo nie wiem co to :O
identyczne naciski były na mnie i Darka, aby do plq2 wprowadzić next1 bo to ożywi rozgrywki, będzie więcej graczy blablabla (już wtedy było coraz słabiej z ilością graczy na scenie), wprowadziliśmy ją do PP na próbę...
wprowadziliśmy i co? niech każdy sobie kliknie na www PP w statystyki ligi, mapa n1 była wybierana najmniej razy (dopóki grało wd było w miarę, bo to jedyny klan, który sukcesywnie uczył się tej mapy i lubił na niej grać).
Przypomnę, że dodatkowym bodźcem było to, że w euro na tej mapie polskie klany dostawały wciry a i to w sumie nic prawie nie dało. Dalej wybieraliście głównie mapy z zakresy dm1-8.
Nowa mapa już nie ma argumentu, że w euro się ją gra więc średnio to widzę.
Widząc postawę BoD, pewnie podobna będzie postawa tOk, ja np ich rozumiem. Każdy w tych klanach pracuje, część ma rodziny i nie dla każdego funem jest granie mapy, której się nie zna. Niektórzy wpadają na mecz plq2 dla rozrywki, zagrają i idą i wolą ten czas spożytkować właśnie na coś, co lubią, niż na coś nowego. Dodatkowo w ankiecie ilość głosów wcale nie wskazuje na to, żeby była jakaś kolosalna przewaga graczy, którzy chcą nowych map w plq2 i wcale nie są to lamy czy lenie, jak napisałam wyżej, niektórzy mają bardzo malutko wolnego czasu na q2 i wolą spożytkować go na granie standardowych map i nie należy tego oceniać. Każdy ma prawo lubić coś innego w końcu.
To jest tylko moje zdanie, osoby, która zagrała w poprzednim sezonie ze 2-3 mecze ligowe i kilka pcw, a nie jakiegoś znawcy.
I to jest zdanie osoby, która była otwarta ku wprowadzeniu nowej mapy do PP z nadzieją urozmaicenia rozgrywek, z czego nic w sumie nie wynikło..
I fajnie, że powstała na tej mapie nowa liga, fajnie, że dem szykuje alternatywę dla plq2, może warto, jak urbasek zauważył wcześniej, tam zobaczyć jak mapa się przyjmie i dać jej czas na zaistnienie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 01:33 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Dobra dobra, ale jak głosowałaś Danka to jest najważniejsze?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 01:46 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Dobra dziewczyny, panowie ogólnie wszyscy mamy rodziny i takie pierdolenie jest zbędne, nie chcę nikogo urazić, różne są koleje losu.
Ponawiam więc apel shao i newasha do zapisów do ligi HT-> scenaq2.pl. Mam nadzieję że zrodzi się z tego nowa fajna liga, a jak nie to h..!. o4f przystąpi do ligi HT!. Dzięki.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 12:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Zaglosowalem na nie. Nie mam nawet zamiaru poznawac nowej mapy.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 12:15 
Slaby koles

Dołączył(a): 31 paź 2009, o 22:56
Posty: 14
Karma: 0
Vote obie!! . Chyba mi się to nigdy nie zdarzyło :D ale całkowicie zgadzam się z demem i nawet nie potrzeba nic dodawać !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 13:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
dokładnie, dem ma rację...

cóż, tego się niestety można było spodziewać i jest to przykry widok, jak się czyta pewne komentarze

urbasek prujesz się że ludzie nie rozumieją Twojej opinii..ale co to za opinia, jak Ty tylko piszesz że nie chce Ci się nowych map i basta. zapierasz się strasznie, przy czym argumentacja jest po prostu niepoważna

eX3 jaką Ty możesz mieć opinie o mapie, skoro pewnie wszedłeś sobie na server, chwilę poskakałeś i wyszedłeś. grałeś tam 4v4? nie trzeba dalej chyba odpowiadać

już teraz widać, że plq2 nie wypali z nowymi mapami, więc co najwyżej proponuję zrobić właśnie jakąś poboczną alternatywę z q2ht i resztą standardowych map

nie ma co robić czegoś nowego dla ludzi, bo i tak osrają to pisząc że im się nie chce. ja w tym wypadku już niczego nie rozumiem, ta scena jest bardzo dziwna i nic spójnego ani konstruktywnego tu się już nie wydarzy

najbardziej mnie rozpierdala ta kwestia GRANIA 4FUN, którą poruszył dem...a potem wychodzi jak to naprawdę jest z tym 4fun

mi osobiście q2ht przywróciła chęć do grania, w ciągu tygodnia zagrałem tam tyle meczów co przez ostatnie kilka miesięcy...ale to tylko moja opinia

róbcie co chcecie, ja straciłem wiarę w ludzi i pewne zmiany czytając co poniektórych zagorzałych konserwatystów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 13:27 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Popieram feebla, tutaj juz nic ciekawego sie nie wydarzy, nasza scena jest tak ograniczona ze chyba nawet nie warto juz probowac.
Komentarz exe zreszta podsumowuje polska mentalnosc idealnie, jego horyzonty chyba nie wybiegaja poza Grajewo jak widac, tak jak Dem napisal, z tak swiatopogladem prosze nie przyznawaj sie chociaz ze jestes polakiem jak gdzies pojedziesz za granice.
Szkoda juz slow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 14:40 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '
')urbasek prujesz się że ludzie nie rozumieją Twojej opinii..ale co to za opinia, jak Ty tylko piszesz że nie chce Ci się nowych map i basta. zapierasz się strasznie, przy czym argumentacja jest po prostu niepoważna


hm ale dlaczego argumentacja jest niepowazna... dlaczego nie mozesz spojrzec na to obiektywnie, przeciez ja nie chce nikomu zrobic na zlosc, przeciez rownie dobrze moge napisac ze niepowazne jest zmuszanie ludzi do gry na nowych mapach, ludzi ktorzy juz niektorzy graja po kilkanascie lat w q2 na tych samych mapach

nawet jakby moje zdanie bylo odmienne i bylbym za tym zeby grac nowe mapy w plq2 to nie zmusze i nie przekonam wszystkich do tego ze to jest super pomysl, wiem ze jesli to nastapi i beda nowe mapy w plq2 to na starcie odpadnie kilka klanow z rozgrywek, bo zrezygnuja z udzialu w lidze plq2 z tego powodu, to w ten sposob chcecie ratowac plq2? chyba uzyskacie w ten sposob odwrotny efekt...

gra 4fun... bez jaj, nagle wszyscy na naszej scenie przeszli jakas niesamowita przemiane... wiadomo ze w q2 wszyscy graja 4fun, bo nic tu nie mozna wygrac itd, ale nie powiecie mi ze kazdy ma fun w kazdych warunkach i w kazdym momencie, skoro tak jest to czemu ciagle na sewerach jest tylko placz, ze albo nie chca jakies mapy grac, albo ze sa nierowne teamy i nie ma sensu grac, a bo zupa jest za slona, gdyby tak wszyscy grali 4fun jak mowicie to nie przeszkadzaloby im nic....

czy tak ciezko zrozumiec ze niektorzy nie beda mieli po prostu wlasnie funu z gry na nowych mapach? a przyczyn moze byc wiele, bo moze mu sie mapa nie podobac, bo przez 3/4 gry nie bedzie umial zejsc z respa, bo cos tam... przeciez kazdy ma prawo do swojego zdania...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 14:57 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Otóż to ale to działa też w drugą stronę, wiele osób nie będzie miało funu, bo takowych map zwykle nie będzie. Skoro nie gramy o złote kalesony, to chyba ekstremalnie 1 mapkę można dodać, tym bardziej, że to polska liga a mapa jest całkowicie polska.

Zobaczymy jak to dalej się rozwinie narazie 3 klany zgłosiły się do ligi HT, i czy ta mapa ma faktycznie siłę przebicia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 15:03 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
No ale przecież 5 klanów się nie zapisze, gdy będą musiały średnio ~0.125 lub ~0.11 swoich gier ligowych rozegrać na niestandardowych mapach... Nie rozumiesz?

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 15:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Polska znaczy lepsza czy jak ?
Bubkez tez swojego czasu mapke zrobil, Szwedzi tez swojego czasu na niej grali :)
Ja nie wiem jak inni, ale ja fanu nie bede mial grajac na tej mapie. Zabawa raczej dla swiezakow, ktorzy niby maja uratowac scene (bzdura i mzonka imo). Osobiscie wolalem grywac w lidze pojedynki v3 vs t0k ak play hbq 2.0. Frajde sprawialo mi nie to na jakich mapach gralismy, ale z kim gralem. I po tych 10 latach (chyba) moglbym dalej grac z nimi na arenach dm1-dm8. To ludzie sie wykruszaja, ja tez nie mam juz tyle czasu co nawet 3 lata wstecz.
Ktos napisal, ze w cs'a gra tyle ludzi bo caly czas nowe mapy dodaja. Kolejna bzdura! Graja bo sa sponsorzy, turnieje, nagrody i grafika moze przyciagac. Do q2 nic nie przyciagnie bo to tak jakby robic w dzisiejszych czasach turniej w pilke na pegasusie.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 15:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Powstał turniej q2ht, mam nadzieję, że ta mapa zostanie puszczona np w PP, może jakimś osobnym turnieju w ramach plq2, więc ciężko to dalej forsować.

Nad next1 nikt się nie rozwodzi póki co, a ta mapa w tym roku wg mnie obowiązkowo musi być dodana do plq2. Niech tylko nikt nie pisze, ze nie chce się uczyć nowej mapy ...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 15:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Zapomnialem dodac... kazdy zawsze pierdoli o grze 4fun, a zawsze spiny, wrzuty etc... Jak sie liga zaczyna to wszystkie klany chca wypasc jak najlepiej. Po komenatarzach pomeczowych, po skrinach, po demkach mozna kazdemu udowodnic jak bardzo 4fun gra w plq2.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 15:53 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Zajebiscie sie czyta niektore komentarze ludzi ktorzy odnosza sie do osob ktorym sie pomysl z nowymi mapami nie podoba. Macie juz swoje lata a nie potraficie pojac ze ludzie moga miec inne zdanie i cos innego moze im sprawiac radosc? To ze forsujecie nowa mape w waszej opinii po to aby ratowac scene (co dla mnie jest bzdura bo widac od lat ze nowych jest garstka a liga opiera sie na starych graczach) nie spowoduje ze przeciwnicy beda nagle skakac z radosci i zmienia zdanie. A juz pisanie o tym ze np brak czasu na nauke nowych map to bezsensowny argument dowodzi ze nie potraficie przyjac innej opinii. Era dzieci pokemonow - jak nie bedzie po mojemu to uciekam z piaskownicy.
Przestancie sie juz pucowac przed Iza - o ile jeszcze moglem to zrozumiec jak mysleliscie ze jest laska o tyle teraz to juz slabe sie zrobilo. Ta nowa mape widzialem i jest jak wiele innych - na pewno nie warto z powodu jednej mapy ryzykowac az tak wiele. Niech sobie kto chce gra ja w PP czy w jakiejs innej lidze.
To ze dla niektorych granie 4fun oznacza granie na nowej mapie nie znaczy ze to samo oznacza dla mnie - ja wole pograc na mapach ktore kojarze i to jest dla mnie wtedy fun.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 16:08 
Slaby koles

Dołączył(a): 3 lip 2005, o 01:29
Posty: 3
Karma: 1
Zaglosowalem na next1 tylko, gdyż druga mapa osobiście mi sie nie podoba i nie uważam aby przez wprowadzenie tej mapy coś sie zmienilo(kolt dobrze zauwazyl ze jest 129821389213 map podobnych do tej na dmie ale nikt ich nie gra). Najpierw zmieńcie swoją mentalność i swoje zachowania co poniektórzy a pózniej czepiajcie sie szczegółów.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 16:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ja pierdole, czy tylko ja mam alergię na wypociny kolta?

ty kolt w ogóle grasz w q2 jeszcze że te swoje mądrości ciągle prawisz? zawsze gdzieś dorzucasz 3 grosze, pamiętam jak zgrywałeś ważniaka przy weryfikacji nick'ów w pewnym temacie na FB, przy czym miałeś względnie małe pojęcie kto biega po serverach na bieżąco i oceniałeś 'prawdziwość' różnych nicków sfinka

a tym tekstem z jakimś pucowaniem się Izie to już totalnie się skompromitowałeś. jak ty to wymyślasz powiedz? załamać się można

q2ht nie przejdzie w plq2 i to już jest jasne

q2next1 powinna być, ale też się lepiej zastanówcie, bo jeszcze BoD się nie zapisze ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 16:13 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Przed nikim się nie pucuje bo może ktoś jak kolt ma pojebane pomysły w głowie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza