[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nowe mapy?
q2next1 14%  14%  [ 9 ]
q2ht 9%  9%  [ 6 ]
obie 40%  40%  [ 26 ]
żadna 35%  35%  [ 23 ]
Liczba głosów : 64
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 23:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'n')astępny z poglądami kolta qrwa ludzie czy wy się zatrzymaliście w miejscu?


chyba kpisz :D nie pisz ze mam podobne poglady jak kolt, po prostu nie chce mi sie klikac na nowych mapach, bo po chuj? next1 to mapa dla gejow z zagranicy i tak powinno zostac, plq2 to plq2

eon, ciebie i tak jade :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 09:21 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Musze powiedziec, ze jestem pod wrazeniem poziomu dyskusji. Nie bylo mnie 2 dni i sytuacja zeszla z poziomu teoretycznych rozwazan do szantazu nt. braku gry w razie przeciwnej opcji a potem jak zawsze juz idzie na noze. Dziwi mnie obecnosc Feebla w tym wszystkim, reszta osob to raczej regularsi. Imo obie strony powinny nabrac dystansu i wziasc gleboki oddech.

Mapy sa jakie sa. Rozumiem, ze ktos moze sie nie chciec ich uczyc. Sam od wielu lat unikam dueli na innych mapach niz dm1. I nie chodzi o to, ze jestem za glupi by poznac ich architekture czy itemy. Chodzi o zrozumienie ich w pelni, o to, ze slysze szmer na planszy i wiem gdzie to jest a takze znam najszybsza sciezke aby dorwac tam przeciwnika. Wymaga to wielu godzin gry. A jesli gram wole je poswiecic na mapke, ktora lubie niz na taka gdzie sie frustruje. Z tego powodu nie bylem nigdy zapisany do zadnego pld lub edl. Jakos przezylem.

Niemniej w PLQ2 graja klany. Przykladowo w r mamy goscia, ktory jesli jest aktywny nie gra dm3 (BRT). Mamy tez ziomka, ktory dm7 zagra tylko jesli wo zaglada nam w oczy (Stasiu) mimo, ze jest na niej bardzo dobry. Mamy tez ludzi, ktorzy do dzisiaj, po 3 sezonach gry w euro nie maja tekstur do next1. I co? I nic, na tym polega rola cla aby znalazl ludzi do gry na kazdy mecz. Jesli klany maja po 10 osob a gra przewaznie pierwsza piatka to nowe mapy moga byc wrecz szansa dla tych o gorszym skillu. Wiecej emocji dla nich to dluzsze zycie sceny.

Idac dalej, r sie zapisze i do plq2 i do laddera i do euro bo lubimy grac w q2. Jesli nie wygra moja koncepcja nowych map w plq2, trudno. Zagramy tam stare. Nowe poklikamy w ladderze. A w euro next1 to od paru sezonow najpopularniejsza mapa zaraz po dm1 i dm3. I to w lidze, gdzie zdecydowana wiekszosc stanowia polskie klany, ktore jej nie wybieraja. Jesli nowe mapy beda w plq2? Tez dobrze. Stasiek i urbasek sobie na nich odpoczna jesli tak bardzo nie beda ich chcieli grac. Moim zdaniem, dla sceny lepsza jest opcja rozszerzajaca mappool plq2. Ale nie robmy z tego zagadnienia kluczowego dla naszego zycia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 12:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Ja głosuje za wprowadzeniem n1 i q2ht.

q2ht ściągnąłem i poskakałem sobie na singlu, żeby zobaczyć co się w ogóle na niej dzieje. Śledziłem na bieżąco temat jej tworzenia, zmian w trakcie jej budowania i coraz bardziej przypadał mi ona do gustu. Przy finalnej wersji mapy pograłem kilka meczy 4v4 czy tam 3v3 wczesniej obserwując jak grają inni, radzący sobie na tej mapie. I mapa daje rade, mi się podoba.

Idąc tokiem rozumowania tych, którzy nie są za wprowadzeniem nowych map. Nie bójcie się wychodzić poza strefę "komfortu". Czasami wprowadzenie świeżości, daje więcej pozytywnych rezultatów. Shao dobrze napisał, nie ma ciśnienia na tą mapę, jeśli ona będzie w lidze to ok, jeśli nie będzie to trudno, będzie radość z tego co jest.

Na tej mapie jest wszystko to co na pozostałych, są te same bronie, itemy tylko skrzynki i klocki inaczej poustawiane, więc w czym problem ? :D

Takie wojny, konflikty doprowadzają do podziału sceny w momencie kiedy jej pojednanie jest najbardziej potrzebne. Patrząc tak z boku na niektórych, jako osoba neutralna, która się temu przygląda twierdzę że zbyt emocjonalnie do tego podchodzicie. Atmosfera jest strasznie hujowa przez to. Jak takie coś widzę to odechciewa mi się grać w ligach, reaktywować klany, nakłaniać starych kolegów do gry bo napierdalacie kamieniami w siebie burząc wszystko co pozostało.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 21:25 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('KuBi', '
')Idąc tokiem rozumowania tych, którzy nie są za wprowadzeniem nowych map. Nie bójcie się wychodzić poza strefę "komfortu".


Za duzo Brain'a Tracy :P

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 21:51 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
:ok: Masz coś do Brian'a?

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 22:54 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Nie, to moj idol :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 6 wrz 2011, o 08:23 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
q2next1 super mapa co do q2ht to chyba troche zbyt wczesnie na jej wprowadzenie

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 10 wrz 2011, o 20:45 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 20:07
Posty: 98
Lokalizacja: uk
Karma: 3
Nie rozumiem co wam szkodzi spróbować z tymi mapami? tłuczecie 13 lat te same mapy a boicie sie zagrać na nowych.. nie chcecie to jej nie wybierzecie podczas ligi, a jak wypadnie ze przeciwnicy chcą na niej zagrać to dacie anal albo pokarzecie ze cipki nie jesteście proste.
nowe mapy=więcej zabawy :D

_________________
http://vimeo.com/16822209


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 12 wrz 2011, o 01:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
dzisiejszy turniej tylko pokazal, ze q2ht jest fajna mapa do 4.4 i daje sporo radosci ;] dlatego powinna byc w plq2 tak jak next1

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 12 wrz 2011, o 09:04 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
po wczorajszym turnieju zmieniam zdanie o tej mapie widac ze ludzia sie podoba skoro robia na niej turniej 4v4 i zgromadzilo sie az 6 teamow
jestem za wprowadzeniem jej do plq2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 12 wrz 2011, o 13:36 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 wrz 2006, o 23:34
Posty: 137
Karma: -28
mapa jest fantastyczna, bije wszystkie dmki na głowe


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 12 wrz 2011, o 16:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
zaglosowalem na 'zadna' pare dni temu ale teraz jestem za q2ht, next1 to syf w porownaniu z ta mapa :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 12 wrz 2011, o 16:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
oho, tyle zmian zdań, że może i Bocian odpali i chociaż sprawdzi... ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Nowe mapy w PLQ2 #13
PostNapisane: 12 wrz 2011, o 17:02 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Ok zmieniam zdanie gdyz po namysłach i tak nie zagram w plq2 ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza