[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 21:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 12:44 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Nic tylko życzyć Silowi/Normanowi, Urbaskowi/Staśkowi zapału i chęci do prowadzenia ligi. Fajnie że się zgłosiliście ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 12:51 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 wrz 2006, o 23:34
Posty: 137
Karma: -28
$this->bbcode_second_pass_quote('ads', 'P')any Pany quake juz umarł końcem tmatej edycji ... nierobcie nic na siłe , jezeli do tej pory nikt nie zgłosił sie w 100% do prowadzenia ligi i jakims cudem któryś z panów ulegnie to zapału,checi braknie mu szybciej niż w połowie ... pamietamy jak z pełnym wzwodem orgaizatorami na pełnej kur**ie byli Sonic czy Adi , ale panom opadł juz w połowie cyklu. Gdzies widziałem ze ktoś rzucił pomysł gry tl 15 , bez sędziów ?...tonący brzytwy... no paranoja , tak jak wspomnił chyba Pio ze liga bez sędziów/graczy map traci urok.
Tak więc proponuje odstwić PLQ2 na półke i nieciągnać tego bo bedzie lipa


http://nooooooooooooooo.com/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 12:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ads ale po co piszesz o czymś, co się jeszcze nie wydarzyło? jesteś dziwnie sceptyczny, wszystko wyjdzie ok

szefik też myślę że jest w tym coś :D

powodzenia panowie, to chyba najlepsza opcja


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 15:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
jest jeszcze jedna opcja i bedzie wilk syty o owca cala. Zrobic odrzucanie map tak jak w PLD wtedy klan ktory nie chce grac nowych map poprostu je odrzuci a klany ktore chca na nich grac poskacza sobie na nowych mapach


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 16:00 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Albo wprowadzenie nowych map od 2 rundy. Każdy dostaje wtedy czas na "naukę" nowych map.

Ja chciałbym aby głosy w ankiecie liczyły się tylko wtedy, gdy ktoś swój wybór uzasadni w poście i mając to na uwadze podjąć ostateczną decyzję w sprawie wprowadzenia dodatkowych map.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 16:56 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'j')est jeszcze jedna opcja i bedzie wilk syty o owca cala. Zrobic odrzucanie map tak jak w PLD wtedy klan ktory nie chce grac nowych map poprostu je odrzuci a klany ktore chca na nich grac poskacza sobie na nowych mapach


vote yes

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 4 wrz 2011, o 19:10 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
No to mamy dwie ekipy chętne. Ktokolwiek nie przejmie ligi mam nadzieję, że druga ekipa wyrazi chęć uczestniczenia w organizacji. Szkoda marnować energii (rzekł, po czym podrapał się leniwie po brzuchu). Czekamy na konkrety.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 00:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'j')est jeszcze jedna opcja i bedzie wilk syty o owca cala. Zrobic odrzucanie map tak jak w PLD wtedy klan ktory nie chce grac nowych map poprostu je odrzuci a klany ktore chca na nich grac poskacza sobie na nowych mapach


to by chyba bylo najlepsze rozwiazanie, tylko w pld odrzucalo sie taka sama ilosc map, w plq2 gdyby byly dmki + ht/n1 daloby 9 map, 6 granych w 2 rundach, 3 do odrzucenia i masa zali bo ktorys klan odrzuca 2, a ktorys 1 :> wiec tu tez jest zonk :) ew dm1-dm8 + next1 i kazdy klan odrzuca po 1, 6 pozostalych map gramy w 2 rundach i luz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 00:25 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'j')est jeszcze jedna opcja i bedzie wilk syty o owca cala. Zrobic odrzucanie map tak jak w PLD wtedy klan ktory nie chce grac nowych map poprostu je odrzuci a klany ktore chca na nich grac poskacza sobie na nowych mapach


to by chyba bylo najlepsze rozwiazanie, tylko w pld odrzucalo sie taka sama ilosc map, w plq2 gdyby byly dmki + ht/n1 daloby 9 map, 6 granych w 2 rundach, 3 do odrzucenia i masa zali bo ktorys klan odrzuca 2, a ktorys 1 :> wiec tu tez jest zonk :) ew dm1-dm8 + next1 i kazdy klan odrzuca po 1, 6 pozostalych map gramy w 2 rundach i luz

po co odrzucanie od razu map na 2 rundy?

9 map, co mecz 2 klany odrzucaja po 3 mapy jak w gracze w pld na zmiane.

to tylko takie sprostowanie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:14 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
jakiś czas temu, jak urbasek wraz ze staśkiem wpisali się na fb z propozycją prowadzenia kolejnej edycji plq2 hamster natchnął mnie pomysłem, aby jeszcze się w to pobawić. Ustaliliśmy wtedy, że tą edycję plq2 poprowadzimy wszyscy, każdy organizator plq2 od 6 edycji poczynając, czyli ja, Darek, Pio, Urbasek, Hamster został mocno przyciśnięty i niemal zmuszony do służenia radami i wskazywaniem błędów (:D) oraz nowa maskotka STASIEG (wyłączając marlbora, adiego i sonika, czyli tych, którzy plq2 nie poprowadzili).
Oczywiście liczymy na pomoc sila i normana, którzy też byli chętni prowadzić ligę.
Zapisy nie ruszą wcześniej, niż około 18stego września, bo dopiero wtedy będziemy mieć dostępna odnowioną www i kilka rzeczy, które mamy nadzieję zrobić w tej edycji (o tym dowiecie się w odpowiednim czasie). Mam nadzieję, że wypali kilka pomysłów, które już nas oświeciły, forma ligi, mapy, ilość grup (lig), to wszystko będzie zależało od tego ile klanów się zapisze.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:23 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
Dobrze ze napisalas posta.

Ze swojej strony dodam tylko ze 18 wrzesien to troche pozno na zapisy, mam nadzieje ze liczba uczestnikow na tym nie ucierpi. Warto moze chociaz dac informacje na forum/sq2/plq2 o tym ze liga jednak sie odbedzie i ze lada chwila rusza zapisy - czyli poinformowac i anonsowac o plq2.

Ja sam raczej podziekuje za zaproszenie do wspolpracy bo sam nie mam pomyslu co moglbym robic. Zglosilismy sie z silem w razie wypadku gdyby zabraklo organizatorow lub urbasek ze staskiem sie wycofali. Teraz, nie oszukujac sie, nie mielibysmy zadnej sily przebicia w gronie miljona organizatorow poprzednich edycji :D. takze powodzenia

btw. jestem ciekawy czym nas zaskoczycie jesli chodzi o mapy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'j')akiś czas temu, jak urbasek wraz ze staśkiem wpisali się na fb z propozycją prowadzenia kolejnej edycji plq2 hamster natchnął mnie pomysłem, aby jeszcze się w to pobawić. Ustaliliśmy wtedy, że tą edycję plq2 poprowadzimy wszyscy, każdy organizator plq2 od 6 edycji poczynając, czyli ja, Darek, Pio, Urbasek, Hamster został mocno przyciśnięty i niemal zmuszony do służenia radami i wskazywaniem błędów (:D) oraz nowa maskotka STASIEG (wyłączając marlbora, adiego i sonika, czyli tych, którzy plq2 nie poprowadzili).

dziwne ze jak tyle bylo obradowania kto chce zostac organizatorem to siedzieliscie cicho, a jak tylko norman z silem sie zglosili to prosze ..
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:42 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 wrz 2006, o 23:34
Posty: 137
Karma: -28
Warto napisać jak będzie wyglądać obecna plq2 prowadzona przez wyżej wymienione osoby.Przewidujecie jakieś zmiany?Nowe mapy , czy system gry bez sędziego, hmm nie wiem co tam dalej.Na pewno pomoże to osobom niezdecydowanym podjąć decyzje czy warto przystąpić do sezonu 2011/12.Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że jest to celowa zagrywka od grupy trzymającej władze aby system został niezmieniony - powiało komuną


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:43 
Cichociemny

Dołączył(a): 30 wrz 2006, o 23:34
Posty: 137
Karma: -28
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'j')akiś czas temu, jak urbasek wraz ze staśkiem wpisali się na fb z propozycją prowadzenia kolejnej edycji plq2 hamster natchnął mnie pomysłem, aby jeszcze się w to pobawić. Ustaliliśmy wtedy, że tą edycję plq2 poprowadzimy wszyscy, każdy organizator plq2 od 6 edycji poczynając, czyli ja, Darek, Pio, Urbasek, Hamster został mocno przyciśnięty i niemal zmuszony do służenia radami i wskazywaniem błędów (:D) oraz nowa maskotka STASIEG (wyłączając marlbora, adiego i sonika, czyli tych, którzy plq2 nie poprowadzili).

dziwne ze jak tyle bylo obradowania kto chce zostac organizatorem to siedzieliscie cicho, a jak tylko norman z silem sie zglosili to prosze ..

trafna uwaga

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:44 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
mysle ze nie ma co sie spieszyc tak z tymi zapisami, oczywiscie mozna poinformowac wszedzie ze plq2 sie odbedzie a zapisy zostana otwarte od tego i tego dnia... w poprzednim sezonie zapisy tez dopiero ruszyly przeciez 13 wrzesnia, a nie sadze zeby bylo wiecej klanow w tym roku a tym samym bez problemu bedzie mozna ustawic terminarz tak zeby wyrobic sie ze wszystkim przed przerwa, a tak naprawde to i tak wszystko bedzie uzaleznione od ilosci klanow, wtedy dopiero bedzie mozna myslec o formie rozgrywek itd.

a my bedziemy mieli przynajmniej troche czasu na pozalatwianie wszystkich spraw, wdrozenie paru pomyslow, na poukladanie sobie wszystkiego tak zeby to mialo rece i nogi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('Sensei', '(')...) powiało komuną


:rofl: :bad-words:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:53 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Pierwszy o prowadzeniu plq2 napisał Pio, później napisał urbas ze staśkiem, nie zgłosiliśmy się nagle, bo do końca nie było pewne czy będziemy wspierać urbaska (czy będzie robił to sam) czy nie (trochę to ryzyko brać się za coś w tyle osób) ale znamy się dobrze, wiele rzeczy razem zrobiliśmy, mamy podobne podejście do ligi więc mam nadzieję, że wypali.

Co do map.. ja osobiście nie jestem za wprowadzeniem nowej mapy (przynajmniej nie w takiej formie jaka była dotychczas, że mapy były narzucane z góry) ale jak najbardziej jestem za wprowadzeniem next1 (z tego co się zorientowałam większość z nas ma podobne zdanie). Planujemy trochę zmodyfikować system map w plq2 co może pozwoli wprowadzić też nową mapę, ale tego obiecać nie możemy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 17:58 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
fajnie fajnie, podyskutujcie sobie jeszcze na temat dlaczego info takie pojawilo sie dzisiaj.... wszedzie szukacie dziury w calym

w momencie kiedy sie zadeklarowalem w temacie plq2, wyraznie napisalem ze to bedzie uzaleznione od tego kogo mi sie uda przekonac do wspolnego prowadzenia ligi i zrobie to pod warunkiem jak bedzie kilka osob (odsylam niedowiarkow do mojego tamtego posta), a takie rozmowy nie przeprowadza sie w 1 dzien, wiec znow szukanie jakis podtekstow, naprawde, dorosnijcie :E

co do map jest kilka pomyslow zeby wszystkich zadowolic... ale pomysly wszystkie omowimy jak zbierzemy sie znow razem, wtedy beda ustalane konkrety


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 18:04 
Przyczajony

Dołączył(a): 3 cze 2005, o 13:35
Posty: 54
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
Zaczelo sie od KOMUNY , ciekawe co nastepne ? Nie moge sie doczekac kolejnych postów ktore beda wbijac szpile w dupe organizatorom

_________________
Byrwi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 18:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
może ktoś ma na nas czarna teczke?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza