[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 3 wrz 2011, o 10:03 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
chyba Ty

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 10:39 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Może jakiś news kiedy startuje liga, zapisy itd ? Czy dalej niema organizatora ... ?

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 12:16 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
Moze otworzcie zapisy na stronce plq2 i zobaczymy ile zapisze sie klanow!
Niech rusza wkoncu ta liga bo nie ma co robic wieczorami klasyk

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 12:52 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
zawsze można odświeżyć kontakty z Renią Rączkowską :D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 00:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
zapisy zostały otwarte potrwaja do ostatniego wrzesnia


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 10:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
moge sedziowac


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 10:57 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
quake Fanatics - qF


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 21:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Nasza mała społeczność naprawdę potrafi mnie miło zaskoczyć! Niecałą dobę temu otworzyliśmy zapisy a już uzbieraliśmy pokaźną kwotę na nagrody. W tym sezonie mamy Wam zamiar trochę urozmaicić rozgrywki kilkoma mniejszymi turniejami. Powróci również gracz miesiąca przewidziane są dla nich nagrody! Planujemy jeszcze wiele wiele rzeczy. Jeżeli chcecie wspomóc nasza ligę pieniężnie napiszcie do mnie na prv. Grosz do grosza i będą naprawdę fajne nagrody!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 20 wrz 2011, o 15:20 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Grosz do grosza i będzie kokosza !

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 23 wrz 2011, o 17:53 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Siema mam taką propozycję aby na stronie plq2, zamieścić dział widoczny na stronie głównej, gdzie tylko i wyłącznie clan leaderzy czy tez gracze z rangą war arranger, mogli by wpisać, że klan szuka pcw, np PCW:
o4f-10.10.2011r-21.00, osoba z odpowiednia rangą klanu przystającego na konfrontację akcpetuje i pojawia się automatycznie- tag klanu, czy też poprostu wpisuje nazwe,tag swojego klanu. Wiem, że taki zabieg może być trudny nie jestem programistą, nie tworzyłem nigdy stron, ale może jest to możliwe do zrobienia. Mamy dział informacje na stronie, gdzie moim zdaniem- są to informacje ważne do chwili zamknięcia zapisów. Informacje o transferach można przypiąc w poście, otwierającym ligę. Uważam że taki fragment strony zdecydowanie by wystarczył. A jeżeli jest to jednak zadanie żmudne to może rozwiązać to jak ze stronką z demkami? I zrobić taką podstronkę ale nie w dziale profil, a dziale menu, aby była widoczna wszystkim lecz możliwość w nich pisania jedynie CL i WA. Myślę, że taki dział PCW, najlepiej widoczny na głownej stronie odrazu, jak np tabela tak jak pisałem w pierwszej części posta, może zdać egzamin. Oczywiście że ten co składa ogłoszenie może zaznaczyć w jakiś sposób. powiedzmy PCW*-gwiazdka znaczy powiedzmy PCW z klanem tylko i wyłacznie z tej samej dywizji. Samo PCW z każdym. Można byłoby rozgrywać PCW nawet w przerwach między ligami, klany być może dzięki temu były by żywotniejsze. PCW w okresie między ligami to dzisiaj rzadkość. Zwiększy to też atrykcyjność strony matki q2. Fajnie byłoby wejśc na stronę spojrzeć czy ktoś ma ochotę zagrać coś konkretniej. Można byłoy ustalić powiedzmy warunki takie PCW, które narzucał by klan składający ogłoszenie. Swoje czy też władze plq2, mogłyby dać jakieś dwa tryby, trzy (wiele?). NP. PCW 3xdm1/ PCW-2 mapy przez odrzucanie/ PCW-wszystkie mapy z Quadem. Dzięki.

Teraz to i ciężko o PCW w przedzień ligi, więc takia rozpiska byłaby fajną opcją dla tych z mniejszą ilością czasu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 23 wrz 2011, o 18:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
PCW z wpisem na www :> dobra idea bije trochę w laddera


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 23 wrz 2011, o 20:13 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
A mi się podoba. Pomogłoby ce- elom wstawiać PCV. Jeśli można to wykonać to byłoby jedwabiście. Świetny pomysł.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 23 wrz 2011, o 22:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('roodi', 'A') mi się podoba. Pomogłoby ce- elom wstawiać PCV. Jeśli można to wykonać to byłoby jedwabiście. Świetny pomysł.


ciekawe czy wsrod ce- low znajdzie sie jakis majster do wstawiania tych
Spoiler:
rur
PCV :bij:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 24 wrz 2011, o 01:01 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Można przyjąć, że dodatkowy kanał irc odpada, bo na ircu przecież dogadaujemy się i tak co do PCW. Ogólnie rzuciłem tylko myśl, inna dodatkowa strona nie wchodzi w grę bo po co to wszystko dzielić na 1000-ce. Myślicie, że taka "półka" na stronie plq2, przydałaby się? Podałem argumenty, które przyszłe mi pierwsze na myśl, jest ich więcej, każdy widzi to inaczej, plusy nasuwają się same. Fajnie jakby urbasek sie wypowiedział w temacie czy wogóle da się zrobić dodatkową podstronę, albo coś na głównej, czy to jednak trudnijesza sprawa wymagająca znacznego nakładu czasu. Ogólnie proszę aktywnych o słowa na ten temat.

PS. Abc PCW=PCV w slangu "hydraulików"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 24 wrz 2011, o 01:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak jak napisal darus. to zakrawa o laddera ktorego ja caly czas przygotowuje. modyfikacja KM league nie wchodzi raczej w gre, bo kto?

ps.
fajny nowy theme. bedzie sie trzeba przyzwyczaic ale wrazenie sprawia dobre :) GW

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 24 wrz 2011, o 16:17 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Skojarzenia są, poczekajmy więc na Twojego Laddera. KM to gotowy skrypt dopiero zauważyłem. Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 24 wrz 2011, o 19:04 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
co z tego ze KM to jakis gotowy skrypt:) zreszta od poczatku byly przeze mnie modyfikowane i niektore modyfikacje nawet byly wrzucane z tego co pamietam wlasnie do ogolnodostepnego KM

wszystko sie da zrobic, bardzo fajny pomysl, zrobie to na stronie plq2 jak bede mial chwilke czasu, moze usiade do tego jutro jak nie bede mial zbyt duzego kaca rano :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 24 wrz 2011, o 20:39 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Spoko zobaczymy jak to wyjdzie :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 25 wrz 2011, o 03:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Jeśli sie nudzisz to faktycznie hf.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 26 wrz 2011, o 15:24 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Zrobilem teraz na szybko to z tymi pcw, zobaczcie czy o to chodzilo i czy dobrze działa.

Działa to na takiej zasadzie ze CL-owie czy ci ktorzy maja uprawnienia do zarzadzania danym klanem w menu maja teraz dodatkowa pozycje "Szukaj PCW".
Po wejsciu na ta podstrone mamy formularz na dodanie PCW, czyli jesli szukamy pcw i chcemy zeby sie innym to wyswietlalo podajemy date na kiedy szukamy pcw i jest tez dodatkowe pole w ktorym mozemy ewentualnie zostawic krotkie info w stylu "szukamy pcw tylko z klanem drugoligowym" albo "chcemy potrenowac mape q2dm3" czy cos w tym rodzaju.


Na tej podstronie sa 3 tabelki:

1. drużyny szukające PCW

czyli lista klanów ktore szukaja na okreslony dzien i godzine pcw i obok kazdej pozycji jest button "akceptuj", po kliknieciu nastepuje rezerwacja czyli jakby przejecie wyzwania, w tym momencie znika z tabelki klany szukajace pcw a pojawia sie w tabelce zblizajacych sie pcw

2. lista zbliżających się PCW

tutaj jest lista meczy ktore zostaly zaakceptowane, czyli jesli jakis klan dal akceptuj w tabeli powyzej, obok kazdej pozycji jest button "anuluj", po kliknieciu jest anluowanie wyzwanie i pcw te wraca do tabeli szukajacych pcw, moze w ten button kliknac zarowno klan ktory dodal ten pcw jak klan ktory zaakceptowal te pcw, chodzi o to ze czasami bedzie sytuacja ze klan ktory zaakceptowal sie rozmysli albo wie ze nie bedzie mialo skladu bedzie moglo anulowac pcw, natomiast klan ktory dodal te pcw bedzie mogl je anulowac ze wzgledu np. ze nie chce grac z klanem ktory dal akceptuj pcw :P

3. lista PCW dodanych przez mój klan

tutaj lista pcw dodanych przez twoj klan czyli przez ciebie lub osobe ktore ma dostep do zarzadzania, button obok "usuń" powoduje usuniecie calkowicie tego pcw z bazy


Mysle ze chyba jest w miare to zrozumiale i proste w obsludze.
Na stronie głównej dodatkowo jest teraz po prawej stronie okienko "Drużyny szukające PCW" zeby od razu po wejsciu na strone plq2 widac jakie klany i kiedy szukaja pcw.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza