[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 kwi 2024, o 15:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 10:26 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'K')orekta w składzie. Za Davida wpisany jest Dropsik.


czemu mlodego skreslasz? :o
btw. extreme na bank brakuje, ex cziter w kadrze, polecam :wink:
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 11:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
David powinien zostać w składzie, ale z drugiej strony z tego co wiem to miał grać pozycję przy quadzie co imo jest śmieszne, młody wymiata z rury, a miał grać tam gdzie sam pewnie nie chciałby i nie powinien, ale widocznie pozycja rg jest już zarezerwowana. Co do Extrema, owszem ma skilla, ale jakoś go nie widze w reprezetancji może na dm1..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 12:14 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
w ogole nie wiem czemu nie mogl pio dopisac dropsa niewypisujac nikogo w skladzie moze byc 15 osob a jest teraz 11 z davidem byloby 12 :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 13:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Moim zdaniem skład powinien być dobierany pod najlepszych. Podając przykład z dm3. David rg cleaner quad i dobierać reszte, a nie wciskać najlepszych jako uzupełnienie do graczy którzy są w reprze od x lat, nie są w formie ale oni muszą grać bo nie wypada im odmawiać, to tak jak nasza repra w piłe kopaną, grają nazwiska a że nie są w najwyższej dyspozycji to swoją drogą.

Jeśli powodem była wymiana davida, bo nie pasowały mu pozycje na których miał grać to się nie dziwie, bo ustalanie pozycji powinno się zaczynać własnie od niego.

Co do Loco to jest dobrym graczem i ma umiejetności, ale no offence, Loco to indywidualista, gra po swojemu, pod siebie, więc tutaj zmiana chybiona. Dopisać ok, ale zmienić za Davida to nie.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 13:28 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Mówisz Loco gra pod siebie ? to widać że naprawdę z nim mało grałeś, zwłaszcza pcw chytry


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 13:30 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Moze niech sie David wypowie :) Wieszamy psy na Pio, a byc moze poszlo o cos calkiem innego ?? :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 13:52 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
david powiedział, że został poinformowany, że już nie gra w POL-timie. o nic nie poszło.

Cenie sobie executora - ale jest bardzo nieaktywnym graczem - nawet jego klan odpadł z euro. Jeśli miałbym wymieniać to własnie za niego w 1szej kolejności. (to samo Ricky - bardzo wyskillowany gracz, ale nieaktywny)

Skill w q2 zmienia się co pół roku, kiedyś klan tOk był hegemonem na polskiej scenie i walczył z najlepszymi w europie.
Niestety teraz mają słabsze dni, 2 klany w polsce są lepsze od nich (czyli około 10 graczy). W drugiej kolejnosci wywalał bym właśnie niektórych graczy tOk, którzy z pewnością wrócą do formy, ale na dzien dzisiejszy to średniawka europejska :(

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Ostatnio edytowano 13 lis 2010, o 14:01 przez michaq, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 13:56 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 cze 2010, o 12:19
Posty: 6
Karma: 3
david czasami zachowuje sie jak typowy nastolatek, jak wiadomo przypadłość dosc popularna co nie zmienia faktu ze zachowuje sie np X razy lepiej niz ja kiedys w jego wieku i nie wiem czy to wlasnie wiek/charakter = zachowanie zadecydował o tym ze on nie gra ( bo innego racjonalnego wytlumaczenia nie widze ) czy to przez to ze poprostu nie ma dla niego miejsca. Trochę dziwna sytuacja no ale do takich juz chyba scena przywykla ;) w każdym bądź razie obyście nie odpadli w przedbiegach :) gl

edit:

jeszcze taka jedna kwestia jako reprezentacja polski, reprezentujecie nasz kraj czyli wszystkich graczy na scenie. Scenę tworzą wszyscy gracze a nie kilka poszczególnych osób które decydują o wszystkim, choćby o składzie. Czy nie powinno być tak żeby do pol teamu graczy wybierano decyzja kilkunastu bądź kilkudziesięciu osób?. No i w momencie gdy zapada taka decyzja jak odwołanie Davida zaraz po meczu tok z dropsikami fajnie by było gdyby oprócz " na miejsce davida wchodzi dropsik " było jeszcze wytłumaczenie takiego postępowania. Chyba każdy by chciał znać powód dla którego odwołany został david ( patrz cala scena rzadza jednostki ). Oczywiście no offence tutaj porostu fajnie by bylo wiedziec.


p.s a ty tinc zostaw swoje prywatne animozje mi na priv bo już mi się rzygać chce jak czytam te twoje bluzgi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 14:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no moim zdaniem Pio troszke zle to robisz, poczatkowo myslalem ze dobry z Ciebie cpt bedzie, teraz mi sie pozmienialo. dziwne ruchy, brak jakichkolwiek uzasadnien. dobrze ze w ogole poinformowales scene o Dropsiku, bo w przypadku fasadina nie bylo zadnego info ze jest dodany, co jest co najmniej kontrowersyjne dla niektorych

ps. zgadzam sie z eon'em
ps2 KuBi sie strasznie zapedziles z tym Dropsikiem, bo sie zdeczko u nas pozmienialo z tym tp i chlopak sie wyrabia, co Sonic celnie zauwazyl ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 14:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Extreme nie byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem, żeby skład wybierała scena. Przede wszystkim dlatego, że to skład powinno się dobierać pod pozycje.

Nie twierdzę jednak, że scena nie powinna mieć wpływu na pewne wybory. Po to właściwie tutaj piszemy o pewnych kontrowersjach. Wydaje mi się, że powinien ktoś wytłumaczyć tutaj coś, bo w końcu reprezentacja ma reprezentować scenę i nie dziwne, że co poniektórzy czują się zobowiązani w stosunku do kadry.

Ja proponowałem, żeby cpt napisał krótko uzasadnienie wyboru każdego z graczy, chociażby pozycje na których miałby grać w kadrze itp.
Zdaję sobie sprawę, że usatysfakcjonować wszystkich się nie da, ale takie milczenie i usuwanie davida kosztem dropsika tuż przed startem jest co najmniej dziwne. Raczej nie ma wątpliwości, że tutaj chodzi o jakis konflikt i zachowanie davida, aczkolwiek może coś więcej? Bo jeśli chodzi o zmienianie na siłę pozycji dla młokosa, który skillowo może wnieść bardzo dużo, to jest to sprawa mocno dyskusyjna.
O ile szkielet reprezentacji ostatnio opierał się na graczach tok i było to zrozumiałe, to teraz najlepszym argumentem jest strona plq2. Tok jest kompletnie bez formy i nie ma co do tego dyskusji. Nie chcemy przecież by wygrała prywata, a w tym kierunku cała na machina podąża.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 14:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Nie wieszam na nikim psów i nie mam zamiaru, a także nie mam zamiaru nikogo poniżać i urażać, wyrażam swoje spostrzeżenia jako polski quaker ;)

Z Dropsem nie mialem okazji zagrac za wiele pcw, ale wiele razy widziałem jak grał, widziałem dema z meczów ligowych więc na tym opieram swoją opinie. Głównie chodzi mi o to że dobrym zamiennikiem Davida nie jest, ale umiejetności ma na tyle wysokie że do kadry można smiało go dopisać.

Moim celem nie jest atakowanie poszczególnych graczy, reprezentacji, tylko dzielić się sugestiami i informacjami, a może akurat będzie z tego jakiś pożytek :P

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 14:54 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 5 lut 2009, o 16:28
Posty: 380
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 22
Najlepiej gdyby sam Pio się wypowiedział, bo takie ględzenie do niczego dobrego nie prowadzi:)

_________________
;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:01 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Każda konstruktywna krytyka jest czymś cennym, jak sami pewnie wiecie.
Liczę się ze zdaniem każdego, co nie zawsze musi oznaczać, że muszę popierać czyjś pomysł (w tym wypadku gracza w kadrze). Od samego początku wiedziałem, że to będzie dwa razy trudniejsze wyzwanie niż prowadzenie PLQ2 i podjąłem się tego świadomie.
Wielu osobom to się nie podoba, no cóż takie życie.

Gdy Smuda obejmował kadrę Polski, cały kraj skakał z radości. Jak jest teraz ? Sami wiemy.
Mam nadzieje, że w tym przypadku będzie odwrotnie.
Jak coś nie wypali, wtedy wieszajcie na mnie psy, póki co, proszę o wsparcie.
To tyle.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
ok, wspieramy Cie Pio <przytul> go go Poland!

Ps. Jak z tym Davidem? ;)

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:05 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Ekstremalny Kamil bardzo słuszne spostrzeżenia zawarł w swoim poście.
Podejrzewam, że David, z racji swojego młodego wieku, wielu rzeczy najzwyczajniej nie rozumie.
Zdarzy mu się powiedzieć coś niestosownego, powyzywać a także zrobić głupstwo, którego wagi nawet nie jest świadomy. Tym samym, może wielu osobom zaleźć za skórę. Nic w tym dziwnego i ja to rozumiem.
Z drugiej strony: Dawid, w wersji live (nie online), moim skromnym zdaniem, jest jednostką bardzo delikatną: wesolutki, spokojny, trochę nieuczesany. Nie jest agresywny, unika alkoholu, sprawia wrażenie typka trudniącego się symbiozą z innymi ludźmi. Słyszałem, jak zwracał się do kolegi per "kurwo pierdolona, chodź tu mi pomóż". Miało to miejsce w atmosferze przyjaźni (no-offense), ot taki żart sytuacyjny. Nadmienię iż słowa te kierował do jednostki nie należącej do kręgu ludzi z v3.
"Kurwo pierdolona, chodź mi tu pomóż" wypowiedziane w internecie odczytane może zostać w zupełnie inny sposób - brak bowiem (online) wielu przesłanek, definiujących zabarwienie owych słów.
Sytuacja kontrowersyjna albowiem odsunięty zostaje młody, aktywny i głodny sukcesu (zależy mu jak spilowi na ircu ;) ).
Teraz pytanie, czy powód usunięcia go ze składu, jest wystarczający. Czy nie jest to, mając na uwadze dobro q2-pl społeczności, decyzja podjęta zbyt pochopnie?

Osobiście tej decyzji nie pochwalam.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
napisales co napisales... zero uklonu w strone sceny by chociazby uargumentowac wstawienie dropsa za davida...

lepiej korygowac twoje poczynania na bierzaco bo dojdzie do sytuacji jak w naszej polityce... kto przyjdzie (dorwie sie do koryta) to wprowadzi swoje rzady, i chuj z tego jest dla reszty.

ja twojego posta odebralem tak:

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'j')a jestem CL pol-teamu i chuj wam do tego co robie. jak nie wyjdzie to placzcie wtedy


nie podoba mi sie...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
fest wytlumaczyles to Pio. 0 argumentow , 0 tlumaczenia. Tak jak napisal dem - w stylu "ja jestem CL-em i wasze zdanie mam w dupie bo to JA tu rzadze"

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
bez kitu, podpisuje się pod postem dema


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:14 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
litosci, nie pozwolisz grac davidowi w reprezentacji, usuwasz go bez podania przyczyny i zaslaniasz sie tym ze jestes kapitanem i decydujesz o tym graczu jak i o skladzie. Szkoda tylko ze multum osob ci pisze a jeszcze wiecej osob sobie daje spokoj z pisaniem, ze david to obecnie pierwsza 4 u nas w polsce. Fakt ze nikt nie poparl twojego posuniecia o wymianie zawodnika chyba o czyms swiadczy. Porownywanie do smudy troche przegiete i smieszne. nie bedziemy cie z niczego rozliczac po zabawie bo wszyscy wiedza o tym ze to co zrobiles jest juz w tym momencie bledem. imo sil, dem, eon, ext, neon i wiele innych osob juz napisalo wszystko i wyczerpalo temat.

Szkoda ze kapitan nie ma na uwadze dobra naszej reprezentacji tylko kieruje sie prywatnymi konfliktami co do wyboru graczy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 15:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', 'd')avid powiedział, że został poinformowany, że już nie gra w POL-timie. o nic nie poszło.

Cenie sobie executora - ale jest bardzo nieaktywnym graczem - nawet jego klan odpadł z euro. Jeśli miałbym wymieniać to własnie za niego w 1szej kolejności. (to samo Ricky - bardzo wyskillowany gracz, ale nieaktywny)

Skill w q2 zmienia się co pół roku, kiedyś klan tOk był hegemonem na polskiej scenie i walczył z najlepszymi w europie.
Niestety teraz mają słabsze dni, 2 klany w polsce są lepsze od nich (czyli około 10 graczy). W drugiej kolejnosci wywalał bym właśnie niektórych graczy tOk, którzy z pewnością wrócą do formy, ale na dzien dzisiejszy to średniawka europejska :(


tak jak exe i ricki, tak samo jol i goat juz sie wypalili, imo to v3 + 2/3 graczy powinno reprezentowac polteam, a nie milion osob, gdzie wiekszosc gra 10x slabiej niz w zeszlym roku, sory chlopaki ja lamie wiem, ale jak widze jak osoby ktore widnieja na tej liscie graja to lapie sie za glowie myslac <ja_pierdole>.
podsumowujac dema. chujowy kapitan, chujowy sklad, no offence.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza