[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 04:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  NastÄ™pna strona
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 29 paź 2010, o 23:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'O')dnośnie składu: mamy railerów, mamy quadderów.. A co z innymi newralgicznymi pozycjami? Jak np rl na dm7? Może się czepiam, ale właściwie.. kto będzie je grać? Mamy jakichś specjalistów od tych spraw ?


to tylko 1 mapa i w sumie kazdy ogarniety gracz, moze tam klikac.. stojac na rlu, gdzie reszta ekipy ogarnia mape, praktycznie strzelasz do 'training dummy' targetow, wyjatkiem od grania tego typu pozycji jest dm2 i tam proponowalbym dodiego, anyway w ndmlu mapy chyba zawsze byly pikane przez klan i dm7 grywano rzaaaaaaaaadko? :) + na dm8 nigdy nie bylo i nie bedzie osoby ktora tak gra jak rysiek (under alcove), no ale musi sie chlopak przelamac i zgrac z kolegami z przyszlego polteamu jezeli w takowym bedzie gral.

ogolnie to sil napisal posta trafiajac w sedno, Ci ktorzy beda tu pisali ze Pio nie nadaje sie na kapitana po prostu go nie lubia i cokolwie by nie napisali i tak to widac ~~ sam nie czuje do niego miety, ale zauwazylem ze rzeczywiscie mozna na nim polegac, kazdy ma jakies wady, kazdy moze popelniac bledy, a skoro niekotrzy potrafia je tylko wytykac to moze kurwa sami sie wezmiecie do roboty i poprowadzicie ligi, pol tim i inne gowna i zobaczycie jak to jest byc mieszanym z blotem, imo 99% takich osob nie uniesie pierwszej lepszej krytyki..

OT. LUCZEK <ja_pierdole.jpeg> ROTFL

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 29 paź 2010, o 23:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
wow, ze nawet abc napisal taki konstruktywny post ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 29 paź 2010, o 23:17 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
under alcove: marlboro (skillem nigdy BARDZO nie wybijał się na tle innych, ale pod powerem siekał aż miło) ;] Pepek też nieźle miecie na tej pozycji, jak ostatnio zauważyłem. Zresztą zależy jeszcze od taktyki, jaką obiera dany klan (większość ludzi w Polsce mając psa leci do hb, potem na górę i klika raila ;) Mniejszość ubija wrogich nosicieli powerupów. Myślę, że tę pozycję jednak ogarną :)

Co do dm7 i rl to nie zgodzę się, bo pozycja ta jest bardzo specyficzna i wielu mad-skillowców sobie tam nie radzi. Nie dziwi mnie, że akurat też pomyślałem o doddym :D

Wspomniano wcześniej o q2next1. Nie przypadkowo na stronkach ogólnodostępnych (bodajże euroq2l) nazywa się tę mapę mianem anti-polish map. Ja znam 2 polaków, którzy ogarniają next'a. Coś czuje, że wiele pkt stracimy.. a szkoda. Trzeba po prostu zacząć w nią grać (pikapy/pcw) to może kiedyś coś na niej ugramy ;)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 29 paź 2010, o 23:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'w')ow, ze nawet abc napisal taki konstruktywny post ;)


chcesz mnie do czegos sprowokowac? po chuj w ogole taki komentarz;o +1 do postow i do zajebistosci czy jak? chuja mnie znasz wiec scisnij poslady czlowieczku ze smieszna twarza (c) bocian

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'W')spomniano wcześniej o q2next1. Nie przypadkowo na stronkach ogólnodostępnych (bodajże euroq2l) nazywa się tę mapę mianem anti-polish map. Ja znam 2 polaków, którzy ogarniają next'a. Coś czuje, że wiele pkt stracimy.. a szkoda. Trzeba po prostu zacząć w nią grać (pikapy/pcw) to może kiedyś coś na niej ugramy

dokladnie, ta mapa zostala dodana tylko po to, zeby urywac pkt w euro polskim klanom bo praktycznie zaden jej nie gra.. poniewaz po prostu jest CHUJOWA, a wiadomo ze polacy na pikapach w 80% graja dm1 i dm3 ~~ pikapy na n1, gdzie nie ma 8 graczy ktorzy sie ogolnie znaja i wiedza kto jak gra (non players ofc itp)
mialaby jakis sens.. ale i tak wiekszosc byla by za vote no, niz yes ino ;)

Ostatnio edytowano 29 paź 2010, o 23:43 przez abc, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 29 paź 2010, o 23:40 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Dawno mi nie było przykro z powodu q2, heh.

$this->bbcode_second_pass_quote('Pimpek', 'A') ja uwazam, ze o jednego Ciebie jest tam za duzo :)

W poprzednim roku, gdy bylismy po slowie i byles w kadrze (niestety ndml nie wystartował), to jednak miales inne zdanie.


$this->bbcode_second_pass_quote('[LuCzek]', 'Å')»artujesz? ty sie nie nadajesz na kapitana. Tak samo jak plq2 chujowo poprowadziles to pewnie tak samo zjebiesz sklad teamu. Co do fasadina. W polsce jest o wiele lepszych graczy, np assasin. Zamiast fase lepiej wziasc nope lub pepka. A co do CL to stawiam na assasina. Ale zapewne zdanie graczy was nie obchodzi i macice juz gotowy sklad :D

Luczek, nadal mnie cieszysz i jednoczesnie smucisz. Skoro moja plq2 byla chujowa, to jest mi bardzo przykro. Poprzedni sezon, był chyba pierwszym, kiedy KAZDY pierwszoligowy hicior miał zapowiedz meczu. Mysle rowniez, ze inne rzeczy nie wypadly tak bardzo zle.

$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')a Onimuszą nie chciał się strzelać z slonkanami i innym kolegami z dalekiej północy?

Niestety Onimusha nie bedzie w tym sezonie aktywny tak jak w tamtym i powiedzial, ze nie ma co na sile go tam wpychac.


$this->bbcode_second_pass_quote('friq', 'N')ienawiścią? wypraszam sobie i tutaj nie kieruje się też żadną prywatną , to co o tobie myślę nie ma żadnego znaczenia na temat reprezentacji Polski ,głównie chodzi o to że to scena powinna wybrać skład gdy ilość aktywnych na scenie graczy drastycznie spada.Ale o to Pio który "Godnie będzie reprezentował z orzełkiem na sercu nasz kraj w NDML" woli samowolkę bo od władzy palma odbija ..... w ogole chciałeś nas poinformować łaskawie że zapisałeś reprezentacje PL do NDML ? czy raczej chciałeś po cichaczu ;f? Bo uważasz się za jakiegoś ważnego AMIGO ?
btw zgadzam siÄ™ z Pimpem :wink: :D

A to, co Ty piszesz, tez jest przykre. Inaczej spiewales jak wzialem Cie do ekipy jako newswritera, co jak pozniej sie okazalo bylo moim najwiekszym bledem w plq2. Przeciez to Ty przekazywales ip danego gracza innym.
Uwierz mi, ze jakbym uwazal sie za kogos waznego, zrobil bym rozglos i SZPANOWAL kapitanem.
Palma mi odbija .. no tak, odbila mi, bo zgodzilem sie trzeci raz zostac organizatorem/wspolorganizatorem ligi, ktora jest dla kazdego gracza, z ktorej ja nie mam korzysci. Zgodzilem sie, bo chcialem byc slawny, miec kase i rozdawac wywiady. Na litosc, ogarnij sie, bo Twoje argumenty sa najglupsze ze wszystkich.
A Twoj argument, ze kadre powinna wybierac scena .. no coz, to Twoje zdanie, wypada mi to uszanowac. Ale wyobraz sobie, ze w kadrze grasz np. Ty, bo masz licznych fanow na scenie.

$this->bbcode_second_pass_quote('Sonic', 'f')ajnie wiedzieć ,że wogle startujemy w NDML'u :rozjebany:

Myślę jacuss ze tu chodzi bardziej o to, ze Pio zostal CL bez wiedzy sceny polskiej q2. Tak jak wcześniej podobno Goat został wybrany poprzez głosowanie, to tak teraz został wybrany tylko przez jedną osobę chytry. I myślę że gdyby teraz było głosowanie to widział bym kogoś innego niż Pio taka moja opinia. :?

Czasami wybor sceny zle sie konczy (poparcie Twojej kandydatury na organizatora plq2 w poprzednim sezonie).

Naprawde, dawno, a w zasadzie nigdy nie bylo mi tak przykro z powodu q2 jak teraz. Malo pisze na fb, ale niektorych komentarzy ciezko nie skomentowac.
To tyle z mojej strony.
_________________
te tam nie pierdol :D


Ostatnio edytowano 29 paź 2010, o 23:55 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 29 paź 2010, o 23:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Sil, z ciekawości napisz, których dwóch Polaków ogarnia next1?

Friq chyba coś nie halo, skoro piszesz, że scena powinna wybierać graczy do ndml :). To świadczy albo o Twoim anty nastawieniu do Pio, którego rzekomo nie prezentujesz, albo też o braku jakiejkolwiek wiedzy na temat teamplaya.

Pio, napisałbyś jakie pozycje gra/będzie grał w reprze dany gracz? To tak czysto z ciekawości. Wiem, że to sprawa delikatna i mobilna, ale taki prowizoryczny obraz mógłbyś przedstawić.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 29 paź 2010, o 23:51 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Neon, możemy sobie poradzić na mase wariantów w składzie. Mamy graczy bardzo uniwersalnych, piecia,pepek,assasin,executor i david, ktory rowniez moze grac zarowno na blisko q, jak i rg, jak i tylko quaderow - goat,cleaner no i samych graczy rg - jol,cs3, ja. Oczywiscie kazdy z tych graczy uniwersalnych czuje sie w jakiejs pozycji lepiej (rg - piecia, david, ass) i Q - pepek,exe, ale jak mowie, kadre mamy szeroka, rowna i bardzo uniwersalna, dlatego na chwile obecna ciezko opisac kto, co i jak. WIele bedzie zalezalo od dnia. Tylko jak wspominalem, chce, zeby kadra opierala sie na Goacie i Cleanerze.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 00:01 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
ja bym dodal doddiego na dm7 na rl.
a na dm8 wystawilbym sklad v3 :D

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 00:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
taa piecia, pepek, david i cs3 bez problemu na dm8 by sobie poradzili co do pozycji rl na dm7 ostatnio u nas cs3 to gra i jak pogra trochę więcej tam to będzie niszczył ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 00:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Pominiecie dodiego jest moim zdaniem bledne. No ale nie moj cyrk i nie moje zabawki

GL & HF

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 01:11 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
neon: Fasadin i eon.

Powodem nie jest fakt, że wykręcają pokaźną liczbę fragów (w pl jest kilka osób, które to potrafi). Do tego wystarczy wyrobić sobie dobry movement na tej mapie, wyrobić sobie nawyk quadowania biegnąc jedną z 3-4 tras i fragi wpadają łatwo. Ta dwójka, o odróżnieniu od innych, na next1 gra z pomysłem i wie na czym polega dobry teamplay.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 02:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Czyli Sil zdobywa nagrodę za osobę, której brakuje w składzie polskiej reprezentacji ;).

Myślę, że ping tej osoby, doświadczenie, umiejętność grania newralgicznych pozycji, a także tp są głównymi atutami. Szkoda tylko, że nikt nigdy nie spróbował go, nie wiem nawet czy sam byłby zainteresowany, ale czemu nie spróbować?

Czemu Eon, a nie Doddy? (wahałem się pomiędzy nimi ustalając teoretycznie w głowie skład reprezentacji) Wydaje mi się, że Doddy jest nieaktywny (mogę się mylić). Wiem, że Eon gra naprawdę sporo (głównie za granicą), jest aktywny i wniósłby dużo do reprezentacji nie tylko na next1.

Z całym szacunkiem Pio, ale rejlerów w tym składzie jest już sporo, a sam wiesz dobrze, że Twoja forma obecna nie jest tą chociażby sprzed roku.

Pozostaje życzyć powodzenia naszej reprezentacji i godnego reprezentowania narodu, w którego krwi płynie błękitna krew q2.

PS Zacznijcie uczyć się hymnu chłopaki ;).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 03:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
pio się smutnych rzeczy z q2 dowiedział no naprawdę fatalnie :(
po 1 co napisał chyba sil nikt się nie będzie zgadzał co do kapitana ... hm co do scooba myśle że nikt nie miał obiekcji
po 2 ty jako kapitan nie pasujesz do niczego ani dobrze nie grasz ani nie masz zmysłu organizacji ani nie potrafisz swoich małych miernych animozji odstawić dla większego dobra
po 3 rozumiem że jako kapitan potrafiłbyś swoją osobą nie wiem skillem pociągnąć tą reprezentacje do przodu (:DD ?) spoko loko chyba egzystujemy w innych rzeczywistościach
i może jestem małostkowy (pewnie jestem) ale do dziś pamiętam twoje podejście do wielu osób które zdecydowanie mogłyby coś pokazać ale są skreślone na starcie bo jesteś po prostu słaby psychicznie nie wiem uprzedzony (pozdro strzelacz)
i apropo zgłaszania polski no sory goat cie poprosił i co przejąłeś pałeczkę czy coś? assasin cleaner czy też inni ale ogarniający temat mogliby cię wiele w tym temacie nauczyć zdrowia

_________________
z rakietÄ… Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 04:16 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
czesc,

napisze kila uwag od siebie - czyli od osoby z "zewnatrz", od kliku lat juz nie gram, nie wiem kto jak gra, nie wiem kto teraz jest dobry a kto nie, kto sie nadaje do kadry z punktu widzenia skilla, ale napisze kila uwag dotyczacych ogolnych zasad ktore powinny (w/g POL) obowiazywac POL team.

Po przeczytaniu tych wszsytkich postow mam wrazenie ze sytuacja jest jak w polskiej pilce - a wszyscy wiemy ze to nie najlepsza sytuacja. Sa ludzie w zarzadzie ktorzy nie zawsze mysla o polskiej pilce io kibicach. Sa zawodnicy ktorzy nie zasluguja by byc w kadrze bo "gwiazduja" - chodz sa dobrymi zawodnikami. Wszyscy narzekamy na takie sytuacje i mowimy ze gdybysmy my byli za sterami takiego statku nigdy bysmy do takiego czegos nie doprowadzili....
wiec:

1. Kapitan - kapitanem powinna byc osoba ktora ma poparcie wiekszosci sceny, ktora ma zdolnosci "managerskie" do prowadzenia reprezentacji ale przedewszystkim ktora potrafi racjonalnie ocenic sytuacje i jak trzeba odstawic nawet najlepszego zawodnika na bok - dla dobra calego zespolu.
Do tego musi to byc osoba ktora jest szanowana przez graczy - inaczej nie ma to sensu...

P!o - nie znam osobiscie, ale z tego co wiem istnieje na scenie od ladnych kilu lat, i z tego co widze na FB w wiekszosci osob ktore udzielaja sie regularnie na FB i graja/grali w q2 wydaje sie byc osoba odopowiednia na to stanowisko (biore pod uwage opinie osob ktore znam/znalem, w jakis sposob szanuje oraz osoby z ktorymi gralem - chociaz w roznych klanach. Nie wszystkich "nowych" znam niestety... ale po opiniach/wypowiedziach osob ktore znam mam jakies wyobrazenie - wydaje mi sie).

Jedna uwaga jednak: nie moze byc tak ze taka decyzja jak sklad jest podejmowana przez jedna osobe lub przez grupe osob zwiazanych z ta osoba - bo jak przeczytalem "nic konstruktywnego "ze sceny i tak wyciagnac sie nie da.
Brzmi to dla mnie jak belkot Grzegorza Lato ktory nikogo nie sluchaoprocz ludzi ktorych zaprosil do na swoje podworko i nie slucha nikogo innego.
Wiadomo ze z dyskusji ciezko czasem wyciagnac wnioski, zwlaszcza na naszym forum - ale zawsze znajda sie osoby rozsadne, a do tego wszystkiego z calego belkotu zawsze jakies wnioski wyciagnac sie da.

2. Zawodnicy - moim zdaniem osoba grajaca w POL team powinna miec nie tylko skilla ale tez powinna reprezentowac soba jakis tam poziom.
Zawsze wydawalo mi sie ze do reprezentacji (pilka, kosz, siatka i kazdy inny sport) powinny ladaowac osoby ktore maja skilla ale ktorymna tym zalezy.
Jak im zalezy wtedy niebeda strzelac focha i jak niezagraja w jakims meczu powiedzia - ja topierdole nie zagralem to juz nie bede grac? WTF?
Sam w swoim klanie mialem takie sytuacje i nie zawsze dalo sie do takiego delikwenta w jakikolwiek sposob dotrzec....
Nie podoba sie to out... idz grac dla reprezentacji Kazachstanu (bez obrazy).

3. Scena i jej rola.
Scena powinnabyc zapleczem dla reprezentacji i zrodlem motywacji, inspiracji ale i doswiadczen.
Wiadomo ze do reprezentacji nie wszyswcy sie zmieszcza - ale ich doswiadczenie/ogranie/wskazowki moga wniesc do gry reprezentacji jesli beda odpowiednio przekazane i ukierunkowane przez kapitana/trenera (sztab szkoleniowy) - chodz w przypadku q2 nie wiem czy slowo trener/sztab jest adekwatne,ale moze warto by pomyslec o takiej osobie/osobach ? ana_liza demek, ananaliza przeciwnikow, jest przecierz na tej scenie wiele osobktore chca pomagac i mogly by sieprzydac prawda?


za duzo juz tego naskrobalem wiec koncze.
Takie moje spojrzenie na sprawe "reprezentacji"
nie odwolywalem sie do konkretnych wypowiedzi ludzi w tymtopicu bo za duzo by tego bylo.

narazie tyle.
bez odbioru

z wyrazami szacunku
agl.me262


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 07:13 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a')ssasin cleaner czy też inni ale ogarniający temat mogliby cię wiele w tym temacie nauczyć zdrowia


Assasin jeszcze w miare sie nadaje na cl'a, ale cleaner ? :D :D :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 30 paź 2010, o 11:08 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
Jezeli o mnie chodzi - nie zostalem wybrany przez scene (3 lata temu o ile dobrze kojarze) tylko sam sie zglosilem, bo nie bylo innych chetnych a organizatorzy naciskali. Wtedy jakos to sie trzymalo (wygralismy), ale sezon pozniej bylo juz duzo gorzej. Ludzie zaczeli olewac mecze itp. itd. To juz nie ten moment kiedy byla kupa czasu na integracje w druzynie i codzienne pcw. Teraz rola cpt kreci sie wokol organizowania meczy treningowych, turniejowych i ustalenia skladu, a wyniki i atmosfera zespolu zaleza w glownej mierze od indywidualnego nastawienia kazdego z reprezentantow. Dlatego uwazam, ze osoba, ktora powinna byc cpt polteamu nie moze podejmowac decyzji pod wplywem emocji. Pio jest opanowany, ambitny, ma czas, checi i doswiadczenie do zajmowania sie tym, dlatego zaproponowalem to wlasnie jemu.

Co do skladu - Nie jestem pewien czy mozna wymienic jakis lepszych graczy w Polsce niz ci, ktorzy sa obecnie zapisani. Co do rl na dm7 i under na dm8 to faktycznie dodalbym jeszcze kogos ale poza tym nie widze w skladzie nic dziwnego. To juz nie to samo co 2 lata temu kiedy byl faktycznie problem z ustaleniem skladu bo caly trzon sie wycofal. I glownie temu sluzyl tamten topic. Teraz sytuacja ze skladem jest juz raczej jasna, kto gdzie bedzie gral wyklaruje sie dopiero po kilku pcw, wiec caly topic jest raczej poswiecony aktualnym przemysleniom i wydarzeniom, nie widze koniecznosci zakladania go bezposrednio przez cpt.

Najezdzanie na cpt i repre do niczego dobrego nie doprowadzi, zamiast tego przydaloby sie motywowanie do dzialania i zyczenie wynikow...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 31 paź 2010, o 10:59 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
Kazdy ma swoje racje, ale z tym ASG pio to wyskoczyles, :D goat mnie ustawil na windzie na dm1(dlatego 10 fragow?), przeciwnik nie gral windy o czym na bierzaco moj team informowalem, lepiej bylo przejsc na wode gdzie gralo 4 przeciwnikow, ale coz, ja tam kapitana slucham :D na dm3 gralem z pepkiem quada on byl bez VO i caly czas sam tam gralem bo niestety gral "swoim stylem" biorac quada tylko z areny, a ja nie moglem sie z nim komunikowac :) a co do stylu gry, jest wielu graczy patrz Cs3, david, pio, piecia, niektorzy z nich grajac rg na dm3 caly mecz na megasie nawet nie atakuja rg, ja nie krytykuje tego stylu bo moj jest pewnie podobny, nie lubie jak ktos pisze glupoty dlatego odpowiadam, nie wiem drugi przyklad, to tak jakby napisac ze grajac przeciwko nam czesto przeciwnicy nie maja stylu bo opanowany przez nas pokoj, a przeciwnik gra tylko wode, i jak szczur wynosi rg na arene i wali z boxa :D liczy sie wygrana nie styl :) Mysle ze nawet w ostatnim ndmlu udowodnilem ze daje rade np: dm8 i dm7, nie wiem tylko te mapy moglem zagrac bo po najlepiej zagranym meczu ze wszystkich pol wiecej nie dostalem powolania :D, w tym sezonie na reprezentacje nie mam niestety czasu, z meczami bod sie nie wyrabiam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 31 paź 2010, o 14:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'W') poprzednim roku, gdy bylismy po slowie i byles w kadrze (niestety ndml nie wystartował), to jednak miales inne zdanie.


Nigdy nie mialem innego zdania, nawet bedac RZEKOMO z toba po slowie. Nie mam absolutnie zalu, ze nie ma mnie w skladzie, co jawnie sugerujesz swoja wypowiedzia. Mam jedynie obiekcie co do twojej osoby w tym gronie. Maq napisal wszystko co potrzeba.
_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 2 lis 2010, o 16:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
nikt nie raczy udzielić scenie informacji, to wkleje ja!

zapisalo sie 9 państw, a oto 2 grupy:


Group A:
- Finland
- Lithuania
- Poland
- UK
- USA

Group B:
- Estonia
- Russia
- Sweden
- Turkey

ps. do składu został dopisany fasadin

no nic, tylko czekać na play-off'y ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 2 lis 2010, o 17:13 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
W tygodniu ma dopisać się jeszcze jedno państwo, dlatego grupa B jest niekompletna.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  NastÄ™pna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza