[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 21:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 19:36 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
dokladnie, sklad pol-teamu powinien sie w tej edycji opierac na graczach v3/3c. nie widze tam miejsca dla kogos z tok :D

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 13 lis 2010, o 20:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
GJ Pio , ty to masz łep :ok: .Jak ty to robisz że jesteś takim mistrzem :wink: :?:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 01:33 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
p!o

Spoiler:
Obrazek


i wszystko jasne :E

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 02:39 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Troche was nie kumam. W dawnym cb nationscup kapitanem byl mik, bodajze nikt go nie wybieral. On sie z nikim nie konsultowal w wyborze reprezentacji, bral kogo uwazal za stosowne (wtedy bylo to glownie synth + paru ludzi z 3m). Formula ta utrzymala sie za czasow scoobiego i on sie nie kryl specjalnie z tym kogo bierze i czemu ale tez nie tlumaczyl sie scenie z wlasnych decyzji. Nikt powyzszych dwoch osob nie kwestionowal. Imo dlatego, ze byli to mik i scooby, dla wiekszosci owczesnej sceny obiekt kultu.

Dalej idac wjezdzamy w ere goata, w ktorej z tego co pamietam zostal wybrany w glosowaniu ale na propozycje lineupow sam mowil, ze wybierze go sam z osob, ktore uwaza, za dobre. I rowniez jakos niespecjalnie to kogo obeszlo.

Dokladnie to samo robi Pio. Mysle, ze jedynym powodem, dla ktorego tak na niego ludzie najezdzaja jest fakt, ze to ziomek, ktory zaczal grac pozno. Wiele osob z dzisiejszej sceny pamieta jak go trzaskala do minusa (niektorzy wciaz to robia bo to nie duelowiec). A, ze gosc gra w wielokrotnym mistrzu polski ciezko zaakceptowac tym samym osobom. Tak to dla mnie wyglada z boku. Gdyby kadre poprowadzil powiedzmy morph-x, wogole nie pojawial sie na fb i nie zdawal nikomu zadnej relacji, jestem absolutnie przekonany, ze nie bylo by takiej kampani nienawisci. Nie byloby rozstrzasania kazdej jego decyzji. Co sie dzieje w pol teamie pewnie wie pol team i niewiele wiecej osob, oni jakos nie wstawili sie murem za Davidem. Moze warto zaakceptowac prawde, ze nie znamy wszystkich faktow i zarezerwowac ocene do konca turnieju.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 02:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
a ja tak z troche innej beczki, jako przerywnik dla tej goracej dyskusji

jako gracz nieaktywny juz kilka dobrych bylbym wdzieczny jakby ktos porownal (oczywiscie subiektywnie) skill indywidualny oraz tp obecnego skladu reprezentacji i tego z czasow scooba, assasina i ibogine. Jest slabiej, lepiej czy porownywalnie?

ps. @up, z tego co pamietam za czasow mika i scoobiego ich wybor skladu reprezentacji nie byl raczej kontrowersyjny, nie przypominam sobie goracych dyskusji na ten temat ani na fb ani na ircu

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 03:00 przez hanan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 02:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dra sorki, będzie krótka odp bo mój stan na więcej nie pozwala.

Wiesz, że Pio szanuję, bo podejście ma dobre do tego co robi. Zatem obiektywnie rzecz biorąc piszesz głupotę wspominając synth, czy 3m. To były czasy, kiedy te klany i ich zawodnicy dominowali na scenie. Spójrz na obecny stan rzeczy. Twoim rozumowaniem powinno się kadrę opierać na klanach v3 i 3c, pomijając resztę. Wtedy scena nie powinna mieć nic do gadania.

Być może cenzura się skończyła i dlatego tyle jest dywagacji na tym forum, ale nie zapominajmy o sprawach istotnych. Ktoś wspomniał tu kadrę Smudy. Ok. Ale tamta kadra ma coś takiego jak postać rzecznika, w którego kompetencji leży przekazywanie informacji dla mediów odnośnie stanu faktycznego na daną chwilę. Może więc zatem ktoś opowie coś więcej w temacie? Reprezentacja wszakże wiadomo, że przyciąga :).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 13:32 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', 'p')s. @up, z tego co pamietam za czasow mika i scoobiego ich wybor skladu reprezentacji nie byl raczej kontrowersyjny, nie przypominam sobie goracych dyskusji na ten temat ani na fb ani na ircu


Wlasnie to jest esencja mojego posta hanan. Teraz wybor jest kontrowersyjny bo dyskutuje sie o tym na forum i ircu a nie na odwrot.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'j')ako gracz nieaktywny juz kilka dobrych bylbym wdzieczny jakby ktos porownal (oczywiscie subiektywnie) skill indywidualny oraz tp obecnego skladu reprezentacji i tego z czasow scooba, assasina i ibogine. Jest slabiej, lepiej czy porownywalnie?


Subiektywnie to powiem, ze imo skill jest mniejszy ale tp rozwinelo sie w innym kierunku niz kiedys i niektorzy sa w stanie dzieki mniejszej ilosci skilla nabic wiecej fragow.

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'W')iesz, że Pio szanuję, bo podejście ma dobre do tego co robi. Zatem obiektywnie rzecz biorąc piszesz głupotę wspominając synth, czy 3m. To były czasy, kiedy te klany i ich zawodnicy dominowali na scenie. Spójrz na obecny stan rzeczy. Twoim rozumowaniem powinno się kadrę opierać na klanach v3 i 3c, pomijając resztę. Wtedy scena nie powinna mieć nic do gadania.

Fakty sa takie, ze scena tak czy tak nie ma nic do gadania. Pio wybral sklad bez glosowan i zazrzadza nim bez glosowan.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'B')yć może cenzura się skończyła i dlatego tyle jest dywagacji na tym forum, ale nie zapominajmy o sprawach istotnych.

Cenzury nigdy nie bylo, po prostu musisz zaakceptowac pewien fakt, ze kiedys do scoobiego i mika ludzie mieli olbrzymi szacunek bo grali na niewyobrazalnym poziomie w porownaniu do nich. Pio jest w zasiegu, powiem wiecej duzo osob wciaz uwaza go za pionka.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'K')toś wspomniał tu kadrę Smudy. Ok. Ale tamta kadra ma coś takiego jak postać rzecznika, w którego kompetencji leży przekazywanie informacji dla mediów odnośnie stanu faktycznego na daną chwilę.

Ok. Tu zawarles istotny punkt, jak to powinno Twoim zdaniem wygladac. Moim nie. Ja gdybym byl kapitanem repry wogole bym sie tu nie udzielal tylko gadal z ludzmi, ktorych bym tam chcial. Bo taki bym preferowal styl. Pio daje Wam jakies informacje, byc moze za malo. Jeszcze jedno pytanie. Czy rzecznik udziela takich szczelogowych informacji nt. kadry i poszczegolnych zawodnikow? Raczej dziennikarze musza to wyrywac od zawodnikow. Rola rzecznika jest wlasnie powiedzenie "koles jest chujem, nie chce go w ekipie" w sposob ladny np. "zmienila nam sie koncepcja taktyczna". Nie wiem czy chcialbys sie poddawac takiej logicznej masturbacji w kwesti kadry q2.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 14:47 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('dra', 'W')lasnie to jest esencja mojego posta hanan. Teraz wybor jest kontrowersyjny bo dyskutuje sie o tym na forum i ircu a nie na odwrot.


Zły wniosek ze swojego posta wyciągnałeś ;].

Problemem nie jest ten topic. Problemem jest cpt-poltimu. Esencją Twojego postu był fakt, że w czasach gdy CL poltimu był mik/scooby/goat, nikt nie siał - jak Ty to mówisz "mowy nienawiści". A teraz gdy kapitanem jest pio to są kontrowersje. Widzisz mik/scooby/goat byli wówczas niepodważalnymi autorytetami/legendami - najlepszymi graczami tp na polskiej scenie.

Trochę było kontrowersji 1/2 tygodnie temu, ale przycichło. Wszyscy zaakceptowali poltim i kropka. Nowa sprawa wyszła po tym jak się dowiedzieliśmy, że david wyleciał z poltimu. Gość, który jest jedną z największych gwiazdeczek pol-sceny. Gość który gra w obecnie w najlepszym polskim klanie i gra tam 1sze skrzypce. A tym samym jak wylatuje david zostają stare dziadki, które nie mają już czasu na gre.

Kiedyś scoobi wziął do poltimu ingoine'a. Pamietam, oglądałem jeszcze demko (q2dm1 vs RUS chyba?) w którym ibo zagral po raz pierwszy. Ile mial wtedy lat 16/17? wziął młokosa bo ten młokos prezentował nowy poziom. David nie ma kompleksow grajac z najlepszymi. Potrzebujemy takiego bezczelnego (na plaszczyznie gry ofkorz) gracza, który np w duelu z damiahem robi sobie rocket jumpy, polowa poltimu by siedziala na armorze i srala w gacie...
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 14:54 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
pio zapewne go nie lubi i tyle, po co roztrzasac temat? :D

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 16:34 
Slaby koles

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:29
Posty: 15
Karma: 0
Dra myślę że chodzi tu o to że za czasów Scooba i Mika dobór do kadry był zwyczajnie trafny.Teraz imo Dawid zdecydowanie powinien być w kadrze a nie jest.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 17:03 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Bardzo dobrze napisane Dra :piwo:

Wystarczy spojrzec na posty np friqa, shefa, shotmana czy czokiego by stwierdzic, ze chlopaki tylko szukaja pretekstu by sie do czegos przyczepic ;)

JEstem pewien, ze jakby w tym momencie wybieral sklad i taka sama decyzje podjal np wymieniony przez Ciebie scooby to rozmowa wygladalaby tu inaczej.

Straszna zawisc przez ludzi przemawia :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 17:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ale o co wam chodzi? dziwne wnioski wyciagacie. scooby czy morph to nie pio, oni byli autorytetami dla ludzi, on nie jest. co wiecej, scooby czy morph by po prostu nie podjeli takich decyzji :D a jesli to by bylo sprzeczne z opinia czesc ludzi to tak samo byloby to napisane. sorry, ale az nadto widoczne sa pewne złe ruchy, ktore nie powinny miec miejsca. niemniej jednak powodzenia :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 17:58 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
ja tam nie jestem na czasie wiec nie wiem kto jak gra, ale z tego co sie orientuje to kapitan decyduje kto ma byc w skladzie. jezeli on tak zadecydowal to pogodzcie sie z tym, a w przyszym roku wybierzcie kogos innego na kapitana, jezeli decyzje Pio wam nie odpowiadaja...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 18:02 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Może zobaczmy co z tego wyjdzie, a nie od razu taka krytyka. Dobrze, że ktoś wogole się zajmuje reprą i że NDML rusza. Skoro każdy tak sie super zna to niech sam poświęci własny wolny czas na pomoc scenie, organizowaniu lig, meczy i innych tego typu rzeczy.

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 18:08 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', ',') a w przyszym roku wybierzcie kogos innego na kapitana, jezeli decyzje Pio wam nie odpowiadaja...


piszesz jakby była jakaś możliwość wyboru.... nie było wcześniej, nie było teraz i nie będzie potem.

A decyzje możemy komentować, bo chodzi o naszą reprezentacje i wszyscy chcemy, żeby nasi wygrali to ndml.
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 20:36 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
chyba nie chcesz mi powiedziec, ze pio przyszedl, powiedzial "jestem POL-KAPITANEM" i tak zostalo? ktos musial go wybrac. jezeli nie bylo to glosowanie, to proponuje tu zaczac, bo tu tkwi problem.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 20:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
nie bylo nic takiego :D , goat byl CLem i nagle ni z dupy pio udziela wywiadu na scenaq2.pl ze to on jest captainem gdyz kolega z klanu (!!) oddal mu paleczke ;s

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 21:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
no to zalozcie sobie topik i zacznijcie dyskusje od tego co moze byc zmienione po tegorocznym ndmlu, ale zostawcie Pio w spokoju. Juz predzej goata powinniscie atakowac. Chociaz wg mnie jezeli goat tak zadecydowal, to ufam mu na tyle, ze uwazam to za dobra decyzje.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 22:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
a co to juz krytykowac nie mozna? opanujcie sie. nikt tego nie robi bezpodstawnie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Reprezentacja Polski w Quake2
PostNapisane: 14 lis 2010, o 23:22 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'B')ardzo dobrze napisane Dra :piwo:

Wystarczy spojrzec na posty np friqa, shefa, shotmana czy czokiego by stwierdzic, ze chlopaki tylko szukaja pretekstu by sie do czegos przyczepic ;)

JEstem pewien, ze jakby w tym momencie wybieral sklad i taka sama decyzje podjal np wymieniony przez Ciebie scooby to rozmowa wygladalaby tu inaczej.

Straszna zawisc przez ludzi przemawia :bij:


ty to masz zajebisty tok myślenia, aż mi się ciebie szkoda zrobiło :/
_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza