[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 29 paź 2011, o 18:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
DANKA, po prostu powinniscie na to przystac, chyba lepiej by mecze sie odbywaly niz mialby leciec w/o i nie ma co sie przejmowac tym ze ktos kogos nie lubi, jaki jest w tym sens, imo trzeba na wiekszosc rzeczy patrzec z dystansem.. a nie lubic to mozna, ale kolta za to ze jest klamliwą i dwulicową kurwą : D

dajcie im szanse, wy jako admini, dajcie im mozliwosc wczesniejszego transferu, nie potrzebnie zwracasz uwage na posty np. neona ktory szuka dziury w calym. temat jest o regulaminie, w regulaminie nie ma nic o wybieraniu graczy do ASG, masz zal bo imo ciebie tam nie bylo? nie bylo cie tam bo jestes zerem i zawsze nim bedziesz.
ps. chyba zaraziles sie od dema trollingiem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 29 paź 2011, o 20:43 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Nie wiem czy dobrze rozumiem. Wypisuje gracza A dopisuję w jego miejsce gracza B = dwie korekty (w sumie mam 3). Móglby ktoś potwierdzić?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 29 paź 2011, o 22:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
no tak, ale mozesz przeciez nie usuwac dopoki zachowujesz maxplayers, tylko poprostu dopisac kolejnych..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 29 paź 2011, o 22:39 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
tak exe, ale on, zgłaszając mi problem i to, że chce zottera, miał 10 więc to mu pójdą 2 korekty, btw dadzą radę, mam nadzieję, w 5 graczy. O chęci dopisania nowego klanowicza pisał mi dokładnie 25-tego, więc od 4.11 może zotter już z nimi grać.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 29 paź 2011, o 23:32 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wyrozumiałym.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 30 paź 2011, o 00:51 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
dziwne troche powinien moc wypisac 3 graczy i za nich wpisac 3 jak chce ;D bo wypisujac 1 i wpisujac za niego kogos traci sie 2 korekty i zostaje 1 a majac max player 10 nie wykorzysta sie jej juz nawet :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 30 paź 2011, o 19:19 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Coz tez jestem za daniem realowi mozliwosci zmian, mimo wszystko uwazam ze Real powinien troszke tez naswietlic sprawe, bo nie wszystko jak tak jak to ladnie napisal.

Powodem takich a nie innych problemow o4f jest fakt ze nesquik wkurwil juz wystarczajaco wszystkich na tyle ze po prostu nie mieli ochoty z nim grac. Neon nie wytrzymal ja rowniez wiec zglosilem sie do reala z propozycja by oczyscic atmosfere i wyjebac tego malego trola z klanu. Real wybral jednak inaczej, stwierdzil ze nie przeszkadza mu to ze nesquik wszystkich obraza, czy to na servach czy ircu czy mumble, nie przeszkadza mu to ze psuje opinie klanowi ani tez to ze logic sie wkurwil po 1 z meczy bo nesquik gwiazda napierdalal na niego (mecz z K na dm1) dostalo sie rowniez piczy bo "za slaby"...., neon po prostu mial juz dosc szczeniaka co placze robi fochy (braza sie jak mu sie broni nie rzuci, potrafi sie do konca meczu nei odezwac na mumble :DDD ). Sam bylem zwolennikiem nesquika w o4f i jak real pewnie pamieta przyszedl w pakiecie z nami, to byl blad, szczerze i naiwnie liczylem ze nesquik cos zmadrzal i dorosl, mylilem sie i tyle.
Nie mniej jednak Real niech nie zgrywa teraz biednego pokrzywdzonego, bo wystarczyla jedna racjonalna decyzja i mialbys nie 4 a 6 ludzi conajmniej, ty wybrales inaczej, wolales kogos kto spedza 24/7 w q2, ok rozumiem i nie mam pretensji ale tez badz przynajmniej szczery z adminami skoro juz prosisz o cos takiego by klan ratowac, bo ratowac musisz tylko i wylacznie z wlasnej woli. Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 30 paź 2011, o 21:08 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
lol powinno być ograniczenie wiekowe dopuszczające gracza do startu w lidze ..rotfllll..

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 10:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Spoiler:
Real is ready!
asd_krzys is ready!
[goa]Gjubbi: READY!
nesqu1k: goa gracie
nesqu1k: plq2 ?
[goa]Gjubbi: nie
[goa]Gjubbi: graj
nesqu1k: czy miekniecie bez maq ?
nesqu1k: czemu nie ?
[goa]D4Ru$ is ready!
[goa]D4Ru$: READY!
[goa]Roodi: bo jest nas 3?
[goa]Gjubbi: bo mamy taki kaprys
nesqu1k: no to moze
nesqu1k: zadzwon po maka
[goa]Gjubbi: stary
nesqu1k: spierdloencu
nesqu1k is ready!
COUNTDOWN has started!
Teams locked!
[goa]Gjubbi: przy calym szacunku
[goa]Gjubbi: graj
[goa]Gjubbi: albo won :D
nesqu1k: won ty kurwa
nesqu1k: grubasie


self: nie ma go
self: pikaj
nesqu1k: jest
nesqu1k: kurwa
self: maras pikaj
nesqu1k: gadam z nim
self: nie ma go
[goa]Roodi is NOT ready!
COUNTDOWN aborted!
nesqu1k: na mumble
nesqu1k: kretynie
nesqu1k: wiec nie tlumacz
nesqu1k: mi
nesqu1k: czy jest czy go nie ma
nesqu1k: przeciez z nim gadam
nesqu1k: zjebie
nesqu1k: ty jebany
[goa]Gjubbi: nesklik wez wrzuc luz na skrzyni
self: wiec go nie bylo
nesqu1k: omg
nesqu1k: byl
Maraas: gruby?
nesqu1k: kurwa
nesqu1k: ale jestes zjebany
[k]ZYGA connected from 213.199.192.x.
nesqu1k: wez idz na dma
self: nie dawal ready
self: a p oco
self: daj serwer
nesqu1k: po to
self: to pojde
self: :}
nesqu1k: ze byl na pulpicie
nesqu1k: kretynie
nesqu1k: zajebany


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 12:42 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Ja bym dał bana, za obrażanie i robienie syf na serwerach.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 14:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Kolt co ty gościu ćpasz że ty wszystko rozkminiasz całkiem inaczej ? :puppydogeyes: .....
Wracając , nesquik czuje się bezkarny bo jest sąsiadem Pio , jedna klatka jeden blok jeden zryty beret ot co :wink:
Spoiler:
Wrodzone przyjebanie :flasingsmile:
Wyrąbane na niego i tyle [; , a Eon swym postem wszystko wyjaśnił , Real podjął decyzje , nie zrozumiał błędu , nawaRZył sobie piwa więc je niech teraz wypije

EDIT [;
Widzicie , prawda w oczy kole
Spoiler:
[;
;]
[;
Ty nev faktycznie :turn-l:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 31 paź 2011, o 14:22 przez friq, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 16:10 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
bez kitu :D aż się morda sama śmieje jak się czyta te wyzwiska :ok:

Miesięczny ban byłby w tym przypadku wyjątkowo skutecznym środkiem wychowawczym... :)

Kolta nie potrafię zrozumieć. Chamstwo to ogólnie proceder potępiany (w większości dojrzałych kręgów). To chyba nie podlega wątpliwości i z chamstwem trzeba walczyć wszędzie (nawet w grze komputerowej). Jak ktoś chce mięsem rzucać to zatrudnić się w rzeźni, ewentualnie na dziale mięsnym w Tesco.. Buractwu trzeba powiedzieć "nie".

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 16:23 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
Jako ze bylem pierwszym graczem o4f to wypowiem się... krótko i na temat.. pisałem ci Real już w tamtym sezonie co będzie jak go weźmiesz... co jest w tym sezonie to widzisz sam...a mimo to dalej go trzymasz... albo chcesz utrzymać atmosferę w klanie albo brać dzieciaków co walą na serwach po 10 h i liczyć że zagrają dobry mecz. Swoja droga ostatnio troche wyjezdzam poza granice miasta i jezeli ktos zna konkretny adres niejakiego nesquika to chętnie wrzuce w telefon... zapłacę :D:D --> private message


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 16:58 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Miałem tu jeszcze wtrącić 3 grosze ma temat posta eona ale zaniecham, po tym co tu wyczytałem, prawdopodobnie tym, któty był na pulpicie byłem ja. Wielkie sorry goa. Nesqu1k zostaje zawieszony do końca pierwszej rundy w prawach gracza o4f. Goa dziś wo na waszą korzyść, bo nie mam składu, pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 17:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Myślę Real że gdybyś porozmawiał jeszcze raz z chłopakami którzy zaniechali gry w O4F z powodu ... mniej ważne kogo to zagraliby na nowo pod tagiem 04f [; ,święty nikt tu nie był , każdy mial wtopy rzecz normalna , ważne je naprawiać i umieć się do błędu przyznać :wink:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 19:05 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', 'b')ez kitu :D aż się morda sama śmieje jak się czyta te wyzwiska :ok:

Miesięczny ban byłby w tym przypadku wyjątkowo skutecznym środkiem wychowawczym... :)

Kolta nie potrafię zrozumieć. Chamstwo to ogólnie proceder potępiany (w większości dojrzałych kręgów). To chyba nie podlega wątpliwości i z chamstwem trzeba walczyć wszędzie (nawet w grze komputerowej). Jak ktoś chce mięsem rzucać to zatrudnić się w rzeźni, ewentualnie na dziale mięsnym w Tesco.. Buractwu trzeba powiedzieć "nie".


ale czego ty tu nie potrafisz zrozumiec?
o ile wszelkiego rodzaju czity to cos haniebnego i uwazam ze nalezy tepic cziterie jak tylko mozna to w przypadku bluzgania nie uwazam banow za dobre rozwiazanie bo to juz o krok za daleko
wejdzie jakis pajac na serwer na ktorym grasz zacznie na ciebie jechac a potem wklei logi jak mu odpowiadasz i zacznie sie kolejny temat na fb pt "zbanujmy kogos bo bluzga a to niefajne"
nikt ci nie kaze tego czytac mozesz sobie wpisac ignore i po sprawie
robisz z igly widly - od zawsze ludzie sie bluzgali i swiata nie zbawisz
pobanujcie ludzi za bluzganie to juz w ogole bedziemy grac ligi w 2 klany
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 19:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
a jak mowilem 2 lata temu ze kolt ma IQ malpy to nie chcieliscie wierzyc :/

swoja droga uwielbiam paradoksy czitera najezdzajacego na cziterow :D

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 20:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja po przeczytaniu posta kolta dochodze do wniosku, ze kolt faktycznie gra i udziela sie w q2... te fejki co niby costam ogarniaja i placza ciagle i wyzywaja ludzi to miedzyinnymi kolt :ok: jest przeciwko banowaniu, bo jeszcze jemu sie dostanie przy okazji a potem bedzie placz ze ktos smial go zbanowac... w temacie #plq2 tez sie udziela jakby irca idlowal codziennie... pod fejkiem ? :ok: :ok: :ok:

@sil
mysle ze mozna zaczac banowanie od exesutora, ktory cisnie po rodzienie... to bedzie jeden z niewielu przykladow gdzie ekipa "adminowska" daje dobry przyklad D:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 21:18 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
$this->bbcode_second_pass_quote('r3al', 'M')iałem tu jeszcze wtrącić 3 grosze ma temat posta eona ale zaniecham, po tym co tu wyczytałem, prawdopodobnie tym, któty był na pulpicie byłem ja. Wielkie sorry goa. Nesqu1k zostaje zawieszony do końca pierwszej rundy w prawach gracza o4f. Goa dziś wo na waszą korzyść, bo nie mam składu, pozdro.


Jak ci brakuje 1dnego a mlody nie gra ja nie widze problemu by zagrac w tym meczu. Twoja decyzja, W/O to lipa.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Regulamin PLQ2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 09:35 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Też jestem za zezwoleniem dopisania graczy, o4f jest sporo czasu na scenie i szkoda by bylo zeby dobre chlopaki nie mogly doklikac ligi.

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza