[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 kwi 2024, o 10:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 10:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
jak moga?
powinni. gdansk to gdansk, gdynia to gdynia jest ich o tyle duzo ze powinni grac osobno wiecej teamow = wiecej funu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 11:25 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'j')ak moga?
powinni. gdansk to gdansk, gdynia to gdynia jest ich o tyle duzo ze powinni grac osobno wiecej teamow = wiecej funu.



Ale wyglada to tak z gda jest wiekszosc graczy,gdynia kojarze roacha i dza,pruszczy tylko sonica,starogard nikt chyba i sopot tez pusto??
_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 11:40 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
a kto ze sceny jest z wawy?:-D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 13:05 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
DEM!, assasin mofix i ktos tam jeszcze assasin wczoraj wymienial ;]

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 14:47 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
wychodzi na to, ze radom tez da rade.
gl z organizacja


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 16:18 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Jesli chodzi o gdańsk, gdynie, sopot, pruszcz, starogard, koscierzyne, kartuzy itd i itp. Dla mnie to wszystko jest trójmiasto. Na stronie plq2 podalem liste graczy ktorych udalo mi sie naliczyc z trojmiasta (poprawił Zet).

1 Dza-gdynia
2 Jol
3 Tabak
4 Ibogine
5 Qub
6 Sonic-pruszcz gda
7 Loco
8 Fiziek
9 Froger
10 Siwy
11 Nacios (?)
12 Onimusha
13 Nope (?)
14 Zet
15 Rouch-gdynia
16 Crazy
17 Krzysiek
18 Gagarin
19 Roodi
20 Gruby
21 irvin
22 eddy
23 adi
24 lech

Przy takiej liczbie graczy sytuacja robi sie lekko hardkorowa. Wydaje mi sie ze najlepiej dla turnieju byloby stworzyc z 4 teamy po 6 osob. what ya think?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 16:50 
Slaby koles

Dołączył(a): 2 lut 2006, o 21:14
Posty: 18
Lokalizacja: Gda
Karma: 2
Gdańsk to Gdańsk, Gdynia to Gdynia. Jest wystarczająca liczba osób żeby z każdego miasto wystawić osobny skład to po co podpinać wszystko pod 3miasto?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 16:54 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Jak ktos ma kaprys mozna podzielic. Byle nie robic ograniczen ze 1 team z jednego miasta. Wowcza 70% pro-play0rzzów z gdańska obejdzie się smakem tej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 17:22 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
Lublin wystartuje jak cln bedzie chcial grac no i Blanka o ile mu pozwoli oraganizator :E a dema liczcie jako lublin :D:D:D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 17:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
dem lublin i warszawa chyba, wiec jego wybor. tylko moze byc problem na linii dem i gracze 3M z obu miast :D

a co do kilku timow z jednego miasta, mam nadzieje ze to wypali, bedzie ciekawiej. VOTE YES!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 18:23 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Rozumiem, ze chcecie zrobic kilka teamow z jednego miasta nie pasuje to do calej ideii turnieju. Przeciez tu jest turniej miast: czyli masto "x" vs miasto "y".

Jedynie w Białymstoku można by się zgodzić na wystawienie 2 teamow bo tam gra wyjatkowo duzo ludzi :)

Co do 3 miasta to tak jak napisal exe. Gdansk odzielnie i Gdynie odzielnie. Pruszcz Gdanski jak sama nazwa wskazuje można podpiąc pod Gdansk ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 18:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
To ja do rezerw Białystok2 poproszę :D.

Jakby ludzi brakowało (paradoks) to pisać, mogę zagrać luźno bez napinki :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 18:50 
Slaby koles

Dołączył(a): 2 lut 2006, o 21:14
Posty: 18
Lokalizacja: Gda
Karma: 2
Nazwa nic nie znaczy, jest też Starogard Gdański a leży jakieś 100 km od Gdańska . Pruszcz spokojnie powinien uzbierać 4 aktywnych graczy, jeśli nie, wtedy powinno się dopiero myśleć o podpinaniu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 19:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
Gdynia Gotowa =]


E; przeczytalem all posty , więc ogólnie z Gdańska jestem , to jak robicie , trójmiasto Gdańsk/Gdynia oddzielnie ? z Sopotu nikogo nie znam żeby grał w q2 :p

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 19:25 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Nie ma możliwości, żeby trójmiasto się zapisało jako TRÓJMIASTO. To nie jest turniej makro/mikro regionów, tylko turniej MIAST. Tak samo nie ma możliwości, żeby jedno miasto wystawiło dwa składy.
Już dzisiaj dostałem msg na ircu, że w piłce nożnej i nie tylko Kraków ma dwa teamy - Wisłe i Cracovie. Zgoda. Dlatego, jeśli w piłce nożnej byłyby prowadzone mecze samych MIAST albo samych WOJEWÓDZTW, wtedy to najlepsi gracze z Wisły i Cracovii stworzyli jeden super team - Kraków. W dorosłej piłce tak nie ma, ale w juniorach takie coś jest praktykowane.
I jeśli nadal mamy ten turniej porównywać do piłki nożnej .. czy na MŚ mamy pierwszy team Brazylii i zespół Brazylia 2 ? :p Nie :p Czy dlatego, że Brazylia ma 40 kozaków w kraju pozwolą im wystawić dwa składy ? Też nie. A pamiętacie wielkiego nieobecnego reprezentanta Polski na mś 2006 w Niemczech, który walnie przyczynił sie do awansu ? Franek łowca bramek.

W każdym mieście znajdzie sie jakiś poszkodowany, niestety.
A skład Białegostoku ? Owszem, wybraliśmy już z Feeblem. Myślę, że wybraliśmy najlepszych graczy z naszego miasta, ale jeśli jakiś gracz myśli, że powinien znaleźć się na liście i tym samym będzie w stanie pomóc dla swojego miasta, to oczywiście prosze o msg. Wszelkie SENSOWNE propozycje będą rozpatrzone.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 19:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'd')em lublin i warszawa chyba, wiec jego wybor. tylko moze byc problem na linii dem i gracze 3M z obu miast :D


myśle ze mniejszy niz na lini dem-cln lub dem-blanka :multi: pozatym 3m nie ma o co miec do mnie pretensje :flasingsmile:

kiedy to ma byc ? w przerwie na swieta? na swieta to ja netu nie bede mial, wiec problem z glowy w takim przypadku ;D
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 19:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
wszystko ladnie wyglada i jest OK skoro jest taki duze miasto jak bialystok wy wybraliscie juz zawodnikow tylko pytanie sie nasuwa kto was wybral? bo skoro jest duzo zawodnikow a zapisy sa ograniczone to zawodnicy powinni wybrac kapitana. Bo jesli zadziałalo kto pierwszy ten lepszy to cos tu jest nie fairr


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 19:48 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Pio wydaje mi sie ze za bardzo przywiazujemy sie do nazwy "turniej miast" im wiecej teamow tym lepiej, wiekszy fun. Pomijam juz fakt ze wybory samozwanczych kapitanow moga byc nieco zbyt subiektywne


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 19:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
a ja popieram Pio w tym aspekcie mimo, ze sam nie wiem czy zalapie sie do pierwszego skladu swojego miasta. 1 miasto = 1 drużyna. Niech graja najlepsi z najlepszych z miasta a nie rezerwy

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 20:13 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'w')szystko ladnie wyglada i jest OK skoro jest taki duze miasto jak bialystok wy wybraliscie juz zawodnikow tylko pytanie sie nasuwa kto was wybral? bo skoro jest duzo zawodnikow a zapisy sa ograniczone to zawodnicy powinni wybrac kapitana. Bo jesli zadziałalo kto pierwszy ten lepszy to cos tu jest nie fairr


A co to ma do rzeczy, że jest duże miasto ? Jak jest dużo zawodników to mamy powołać wszystkich ? Jak już wspomniałem, zawsze będzie ktoś pokrzywdzony.
Feeble miał być i był kapitanem Białegostoku w ostatnim turnieju miast, który jednak nie wypalil. Czyli samoczynnie teraz znowu nim był, a teraz razem wybralismy skład. Tak samo Goat w NDML. On był kapitanem ostatniego POL teamu, więc również samoczynnie nim będzie. A nie, ostatnim kapitanem byl Morf, bo Goatowi nie chciało sie bawić w kapitanowanie.
Mimo wszystko nie widzę nic złego w tym, ze Feeble jest starym-nowym kapitanem, a teraz ja mu pomagam. Tym bardziej, że nie wybieraliśmy kolegów, tylko ludzi którzy mogą pomóc drużynie.
Po za tym, jak ktoś sie czuje na tyle silny, żeby być w składzie, może zawsze do mnie napisać.

A w innych miastach niech sie dzieje wola Boża, mnie nie obchodzi jak sobie wybierzesz kapitana w Poznaniu, dla mnie jest ważne, żebyscie sie zapisali i tyle.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza