[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 20:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
nie ma 4 aktywnych graczy wiec sie nie zapiszemy chyba ze o czyms nie wiem. Pojechaliscie po bandzie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 20:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ahahahaha

a moze jednak przeprowadz sonde wsrod graczy z bialego? nikt ci nie dal prawa decydowania za ogół doktorze.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 20:33 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
napiszcie do maqa, on umie rozwiazywac spory o kapitana :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 21:25 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('Gjubbi', 'P')io wydaje mi sie ze za bardzo przywiazujemy sie do nazwy "turniej miast" im wiecej teamow tym lepiej, wiekszy fun. Pomijam juz fakt ze wybory samozwanczych kapitanow moga byc nieco zbyt subiektywne



No ale stary, niech graja najlepsi, jasna sprawa. Niech bedzie Gdańsk A, Gdańsk B, Gdańsk C uszeregowane skilem, wybrane przez 3 kapitanow. jaki problem? wiadomo ze najbardziej liczy sie ta pierwsza druzyna, ona jest prawdziwa reprezentacja miasta. Ja rozumiem ze macie wyidealizowany obraz tego turnieju, wzorem mistrzostw swiata czy olimpiady, jeden kraj jeden team. Czy nie lepiej byloby jednak zeby zabawe mialo jak najwiecej osob? Niech kazdy wystawi tyle druzyn ile ma chetnych graczy do udzialu. Czy to obniza splendor turnieju?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 21:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ja nie rozumiem, w czym wy widzicie problem? jakos nikt z Białego sie nie spina w tym temacie, a dla was cos zawsze musi nie pasowac. nie wasze podworko. mamy robic sonde? tak, pytac kilkunastu graczy co sadza na ten temat? czy podczas NDML'ow tez byly sondy i ciezkie rozkminy nt. kapitana? jakos nie widze chetnych, ktorzy by sie garneli to OGARNIECIA tematu, a ze my z Pio wstepie sobie podywagowalismy obiektywnie kto jest stad, kto jest aktywny i kto reprezentuje odpowiedni poziom aby byc w skladzie, TO CHYBA DOBRZE, CZY NIE? chodzi o kwestie zaufania, przeciez zaden ogoras bedacy od roku na scenie nie podejmuje sie takiego zadania, tak? ale jak was to bardzo zadowoli mozemy zrobic jakies sondy, ankiety, moze ciaganie zapalek, wowczas bedziecie spokojniej spac? to sie nazywa szukanie dziury w calym..


Ostatnio edytowano 19 lis 2009, o 21:35 przez Feeble, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 21:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('Gjubbi', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Gjubbi', 'P')io wydaje mi sie ze za bardzo przywiazujemy sie do nazwy "turniej miast" im wiecej teamow tym lepiej, wiekszy fun. Pomijam juz fakt ze wybory samozwanczych kapitanow moga byc nieco zbyt subiektywne



No ale stary, niech graja najlepsi, jasna sprawa. Niech bedzie Gdańsk A, Gdańsk B, Gdańsk C uszeregowane skilem, wybrane przez 3 kapitanow. jaki problem? wiadomo ze najbardziej liczy sie ta pierwsza druzyna, ona jest prawdziwa reprezentacja miasta. Ja rozumiem ze macie wyidealizowany obraz tego turnieju, wzorem mistrzostw swiata czy olimpiady, jeden kraj jeden team. Czy nie lepiej byloby jednak zeby zabawe mialo jak najwiecej osob? Niech kazdy wystawi tyle druzyn ile ma chetnych graczy do udzialu. Czy to obniza splendor turnieju?

podpisuje sie pod tym postem. jest powiedzmy 10 graczy w teamie, miast nieduzo, meczow tez nie za wiele. i co prowadzimy ciagla rotacje zeby kazdy mogl zagrac? obniza to jakosc danego teamu imo. a jak sie zrobi 2-3 sklady i dajmy na to teoretycznie pierwszy czy drugi sklad wygra te zawody, TO I TAK BEDZIE WIADOMO ZE REPREZENTACJA DANEGO MIASTA wygrala! przemysl to Pio, moze jakas ankiete zrobic? :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 21:55 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2004, o 10:34
Posty: 305
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 5
To na następne plq2 poróbcie sobie klany z miast :bij: dojdzie do tego, że na plq2 mamy 18 klanów, a na turnieju miast będzie 30... lol, wutevah.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 21:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Jestem też za kilkoma składami o ile będzie to możliwe. Chcę zagrać w juniorach Białegostoku bo tak młodo się czuję :smilecolros:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 21:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
dobra powiedzmy jest w Gdańsku 1x osób które grają w q2 ... można 2 klany zapisać z 1 miasta?;o

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:04 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Gjubbi', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Gjubbi', 'P')io wydaje mi sie ze za bardzo przywiazujemy sie do nazwy "turniej miast" im wiecej teamow tym lepiej, wiekszy fun. Pomijam juz fakt ze wybory samozwanczych kapitanow moga byc nieco zbyt subiektywne



No ale stary, niech graja najlepsi, jasna sprawa. Niech bedzie Gdańsk A, Gdańsk B, Gdańsk C uszeregowane skilem, wybrane przez 3 kapitanow. jaki problem? wiadomo ze najbardziej liczy sie ta pierwsza druzyna, ona jest prawdziwa reprezentacja miasta. Ja rozumiem ze macie wyidealizowany obraz tego turnieju, wzorem mistrzostw swiata czy olimpiady, jeden kraj jeden team. Czy nie lepiej byloby jednak zeby zabawe mialo jak najwiecej osob? Niech kazdy wystawi tyle druzyn ile ma chetnych graczy do udzialu. Czy to obniza splendor turnieju?


Totalny bezsesn. To ma byc liga miast, a nie kilku teamow z miasta. Chcesz zrobic drugie plq2? Pio, kilka postow wczensiej dobrze to wyjansil. NIe wiem czemu dalej z tym polemizowac? Chcecie fun (wiekszej ilosci druzyn) ?? Od tego sa takie ligi jak plq2, euro, pp czy insta!!!

Jesli brakuje wam lig do grania to zorganizucie jakas ale nie spaczajcie "turnieju miast".

Pio, mam nadzieje, ze bedziesz sie jednak trzymal postanowienia: jedno miasto = jeden team.

Ostatnio edytowano 19 lis 2009, o 22:06 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
[20:43] <Real> w bialymstoku nie gram bo maja silny sklad i sie nie lapie
[20:43] <newash> bedziesz w drugim skladzie
[20:43] <newash> sens sie lapie?
[20:44] <sensei|> ja nawet nie wiem kto jest w tym skladzie newash
[20:44] <sensei|> nikt nic nie pytal nikt nic nie mowil:)
[21:02] <Real> niech poda wpierw fibel sklad kto sie nie lapnal
feeble wszystko zrobiliscie za plecami np sesei chcetnie by sobie zagral a nawet nie wie czy jest w skladzie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:09 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Darus ale czego Ty sie czepiasz? To, ze ktos chcialby sobie zagrac nie znaczy ze zagra. Prosta sprawa. Graja najlepsi, a wiadomo ze taki sensei (ale wszystko jeszcze przed Toba :) ) sie nie zalapie do pierwszej 4ki.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Zapomniałem napisać, a edytować poprzedniego posta nie będę, bo zniknie w tłumie.

Pomysł wynikł z tego, że teraz siedząc na ircu pare osób pisze: "Kto z Warszawy?", "Kto ze Szprotawy?"

Może zrobić jakąś www/listę, gdzie każdy mógłby wg schematu ( nick-miasto ) dopisać się. Łatwiej byłoby szukającym znaleźć ludzi do turnieju tego. Oczywiście poza Białymstokiem chyba bo kadrę ma już zamkniętą :D.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Hmm ja zgadzam się po trochę z każdą ze stron.

Skoro turniej miast to wystawiane są najsielniejsze ekipy, ale z drugiej strony skoro scena jest mniejsza niż przed laty, dlaczego nie zrobić wyjątku i dać zagrać też tym którzy na 1 squad się nie łapią?

No Maciej widzisz, Białystok zamknął przed Tobą drzwi do kariery, widocznie Cie nie docenili :(

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', '[')20:43] <Real> w bialymstoku nie gram bo maja silny sklad i sie nie lapie
[20:43] <newash> bedziesz w drugim skladzie
[20:43] <newash> sens sie lapie?
[20:44] <sensei|> ja nawet nie wiem kto jest w tym skladzie newash
[20:44] <sensei|> nikt nic nie pytal nikt nic nie mowil:)
[21:02] <Real> niech poda wpierw fibel sklad kto sie nie lapnal
feeble wszystko zrobiliscie za plecami np sesei chcetnie by sobie zagral a nawet nie wie czy jest w skladzie


Nie pierwszy raz tak robi.

Pomysl neonowki dobry jest :)
_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
zadnego oficjalnego skladu wybranego nie ma. byly tylko wymieniane najbardziej prawdopodobne ksywy, zrozum to Darus o.O Bocian widac rozumie idee, Ty nie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
No ja tez nie rozumiem... kto niby wybiera tych 'najlepszych' ? Dajcie szanse kazdemu.

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:45 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Darus :DD No i jak to widzisz ? Każdemu graczowi z Białegostoku mam napisać, że sorry, nie biore Cie :D:D:D ?
Zlituj sie :|
A o senseiu i realu była rozmowa i bralismy/bierzemy ich pod uwage w razie by ktoś wycofał sie ze składu. Przed chwilą lanther zadeklarowal, ze jednak dla Wawy woli grać, więc ktoś z tej dwójki na bank wskoczy do składu. A jezeli zżera Cie ciekawośc to nasze piękne, żółto czerwone barwy prezentować będą

Feeble, lukah, alter_szu, nope, piecia, sArge, qw, ag3, pio

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
bocian rozumie bo zagra:> tu tylko chodzi i wylacznie o to ze bylo to zrobione za plecami nic wiecej. jest was dzuo mogliscie zrobc jakies zebranie wybrac kapitana ktory wybralby jakis sklad albo wsolnie wszyscy mogliby wybrac nie jest wiele mozliwosci wy wybraliscie najgorsza.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 19 lis 2009, o 22:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Ja mogę wstępnie zadeklarować Wrocław squadem:

KuBi
venon
sil
michaq
krzych
cml

hmm... jak ktoś się przypomni to najwyżej będziemy jeszcze squad modyfikować.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza