[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 24 lis 2009, o 22:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
to moze jeszcze laskawie zdefiniujesz przerwe swiateczna? od kiedy do kiedy?

ale to smieszne... masz jakiegos triggera na to ze pisze do ciebie?

kilka dni nie mogles odpisac na pytanie a ty jeszcze sie bulwersujesz :D nie bulwersuj sie doktorku, bo akurat podanie tak kluczowych dat jest bardzo wazne, zwlaszcza ze 50% ludzi studiuje w innym miescie i na swieta wracaja do domu ;s

ja np nie bralem wogole pod uwage grania w turnieju bo napisales ze to sie odbywa w przerwie na swieta + styczen. ale jesli robisz przerwe na swieta to inna kwestia...

ogarnij swinie pio-neczku

edit:
nie wysyłaj mi prywatnych waidomosci, tylko odpowiedz na pytanie... to takie trudne?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 00:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '[')b]to moze jeszcze laskawie zdefiniujesz przerwe swiateczna? od kiedy do kiedy?

ale to smieszne... masz jakiegos triggera na to ze pisze do ciebie?

kilka dni nie mogles odpisac na pytanie a ty jeszcze sie bulwersujesz :D nie bulwersuj sie doktorku, bo akurat podanie tak kluczowych dat jest bardzo wazne, zwlaszcza ze 50% ludzi studiuje w innym miescie i na swieta wracaja do domu ;s

ja np nie bralem wogole pod uwage grania w turnieju bo napisales ze to sie odbywa w przerwie na swieta + styczen. ale jesli robisz przerwe na swieta to inna kwestia...

ogarnij swinie pio-neczku

edit:
nie wysyłaj mi prywatnych waidomosci, tylko odpowiedz na pytanie... to takie trudne?


PWNED >!<

w swieta kolego, to sie robi inne rzeczy a nie gra w q2... zazwyczaj sie pije or somth :D wiec nei wiem dlaczego sie tak napinasz, jak zwykle zreszta, moze tak zluzujesz stringi?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 00:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
przeczytaj topic dokladnie mu wlasnie chodzi o to zeby nie grac w swieta :E


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 00:21 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')edit:
nie wysyłaj mi prywatnych waidomosci, tylko odpowiedz na pytanie... to takie trudne?


Wysłałem Ci prywatna wiadomość, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie mam zamiaru publicznie odpowiadać na Twoje słabe zaczepki. Jesteś jedyną osobą, która może nie spodziewać się odpowiedzi ode mnie. Cze

No abc spoko :D
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 00:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
kolejny zenon nam rosnie... o litosci.

nie wiesz ze jako organizator to swoje foszki pieszczoszki chowa sie do kieszeni?

gdy wiara sie pyta o cos organizatora to sie odpowiada arcy bucu. jak nie mi, to odpisz darusiowi, bocianowi, siwemu, a nie ciagniesz w zalosny sposob OT. co za pindolek

$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Długo sie zastanawiałem nad terminem i doszedłem do wniosku, że przerwa między rundami w plq2 byłaby jak najbardziej odpowiednia.


$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')A przerwa na swieta ? Proste, ze obowiazuje.

to moze laskawie okresl jakies ramy od kiedy do kiedy, kiedy przerwa etc.... gdybys napisal to na 3 stronie, albo potem na 6 to zadnego OT by nie bylo(swoja droga, to ty zaczales ot).

a ja glupi grzecznie sie pytalem, bo myslalem ze jednak kazdy ma odrobine rozumu :rozjebany:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 13:58 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:28
Posty: 116
Lokalizacja: KRAKOW
Karma: 0
adi aktualnie mieszkam w Krakowie .. ;]

_________________
Fajny LukaszEK


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 14:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pio-neczek pewnie tego nie napisze tu na fb, wiec ja tylko zacytuje.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')rzerwa na świętą oczywiście będzie i wejdzie w życie 21 grudnia, a będzie trwała do nowego roku.


podsumowujac: wielkim problemem bylo potwierdzenie $this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')o jakby byla przerwa od 20 do 1... ale widac udalo sie posrednio. bj doktorze
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 16:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
a moze jak jest tyle zainteresowanych i zeby kazdy sobie cos pogral to zrobic tak jak w pifpafie? jedna liga i kazdy z kazdym gra jedna kolejka. Tylko poprostu podejsc do tego mniej regorystycznie nie tak jak do plq2 tylko np zeby mozna bylo w kazdej chwili dopisac gracza jakby sie jakis dinozaur obudzil itd. kolejka moze trwa np 2 tygodnie przeciez turniej nie musi byc szybko skonczony. System pucharowy jest fajny no ale zauzmy ze jakis team jest slaby to zagra tylko 2 mecze. A wiemy z jakim trudem niektore miasta sie zbieraly. Szkoda bybylo klopotac niektorych graczy na 2 mecze. Fajnie byloby jakby kazde miasto mogło zmierzyc sie z kazdym.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 17:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'a') moze jak jest tyle zainteresowanych i zeby kazdy sobie cos pogral to zrobic tak jak w pifpafie? jedna liga i kazdy z kazdym gra jedna kolejka. Tylko poprostu podejsc do tego mniej regorystycznie nie tak jak do plq2 tylko np zeby mozna bylo w kazdej chwili dopisac gracza jakby sie jakis dinozaur obudzil itd. kolejka moze trwa np 2 tygodnie przeciez turniej nie musi byc szybko skonczony. System pucharowy jest fajny no ale zauzmy ze jakis team jest slaby to zagra tylko 2 mecze. A wiemy z jakim trudem niektore miasta sie zbieraly. Szkoda bybylo klopotac niektorych graczy na 2 mecze. Fajnie byloby jakby kazde miasto mogło zmierzyc sie z kazdym.


poniekad dobre rozwiazanie. Poluzowac terminy meczow i zwiekszyc przez to ich liczbe
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 17:45 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'a') moze jak jest tyle zainteresowanych i zeby kazdy sobie cos pogral to zrobic tak jak w pifpafie? jedna liga i kazdy z kazdym gra jedna kolejka. Tylko poprostu podejsc do tego mniej regorystycznie nie tak jak do plq2 tylko np zeby mozna bylo w kazdej chwili dopisac gracza jakby sie jakis dinozaur obudzil itd. kolejka moze trwa np 2 tygodnie przeciez turniej nie musi byc szybko skonczony. System pucharowy jest fajny no ale zauzmy ze jakis team jest slaby to zagra tylko 2 mecze. A wiemy z jakim trudem niektore miasta sie zbieraly. Szkoda bybylo klopotac niektorych graczy na 2 mecze. Fajnie byloby jakby kazde miasto mogło zmierzyc sie z kazdym.

jestem za ! : D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 18:12 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
Może Ladder (kwestia tylko funkcjonalna), jeśli ktoś dalej byłby zainteresowany pomysł/zasadami mogę rozwinąć wątek.

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 18:21 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
e tam :D to ma byc wyjatkowy chyba turniej a nie dluzaca sie liga :D PLQ2 mamy od tego [;

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 19:10 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2004, o 10:34
Posty: 305
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 5
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', ' ')System pucharowy jest fajny no ale zauzmy ze jakis team jest slaby to zagra tylko 2 mecze.

Mówisz o nas? :D
Jak dla mnie klawy pomysł ; d

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 19:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
Darek oczywiscie mial na mysli Gdansk i Bialystok :D

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 25 lis 2009, o 19:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
szeffik np.trafisz na pare z warszawa w WB spadniesz do LB a tam Białystok i tle twojego grania w TM. Nie fajnie byloby sprobowac sil np z Poznaniem oraz reszta miast? nie fajnie pograc z kolegami z miasta? cos innego niz klan co grasz np co orku z tymy samimi ludzmi <jak nie zmieniasz klanu>. Wiem ze przy lidze to duzo roboty dlatego mowie ze podejsc do tego bardziej fun mecze bez sedziow itd. Albo tak jak napisal hamster Turniej turniejem ale jak sie skonczy warto pociagnac wątek jak juz jest www TM i zrobic laddera wkoncu! moze jakis sie uda:> ja mysle ze jak masz czas hamster i ci sie chce mozesz napisac regulamin zasady napewno sie przyda.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 26 lis 2009, o 10:04 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
Jeśli będzie potrzeba, mogę.

a tak po krótce:

a) Każde miasto może zgłosić dowolną ilość graczy, ale żaden gracz nie może zmienić swej przynależności gdy raz został zgłoszony (chyba, że się przemelduje :) )
b) minimum raz w tygodniu miasto musi rozegrać mecz (wyzwać inny klan na pojedynek)
c) można grać kilka razy z tym samym miastem ale pod warunkiem że od pierwszego meczu z miastem A do drugiego meczu z miaste A, owe miasto zagra mecze ze wszystkimi pozostałymi miastami w ladderze.
d) miasto nie może odmówić rozegrania meczu, może przesunąć termin który musi być zaakceptowany przez obie strony (albo wyzywając miasto na mecz należy podać dwa terminy z różnicą minimum 4 dni - przykłąd)
e) punktacja: tutaj albo ladderowa, albo klasyczna jak w PLQ2, brak rozegranego meczu (wyzwanego klanu na pojedynek) w tygodniu kara - 2 pkt
f) mecze w zależności od fascynacji rozgrywek BO3 lub BO5
g) w każdej chwili nowe miasto może się dopisać do ligi
h) w zalezności o zaawansowania rozgrywek dla nowego zapisanego miasta jest przyznawana liczba startowych pkt (np -3 od ostatenigo miasta w tabeli, przy czym nie mniej niż 0)
i) czas trwania laddera początkowo można ustalić na kwartał (3 miesiące) jednak założeniem aby trwał dłuższy okres np październik - lipiec
j) brak aktywności miasta w ciągu 3 tygodniu skutkuje jego dezaktywacją, znaczy, że nie można go wyzwać na pojedynek, po np 5 tygodniach zostaje wygaszony i jego punktacj anulowana (wyniki meczy z owym klanem dla pozostałych pozostają).

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 26 lis 2009, o 19:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Swietnie ale jednak proponuje zrobic takiego laddera z klanami miasta sa jednak mniej zoorganiazowane od klanow tylko wtedy powstaje problem ze skillem klanow taki mecz np.tOk vs cqt to nie bardzo itp.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 26 lis 2009, o 20:59 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
no ale taka jest postac laddera :D

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 28 lis 2009, o 15:36 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Zostały już dwa dni do końca zapisów.
Póki co, zapisanych jest już 14 miast:

- Białystok
- Radom
- Radomsko
- Grajewo
- Warszawa
- Rzeszów
- Lublin
- Wrocław
- Gdańsk
- Gliwice
- Połaniec
- Poznań
- Olsztyn
- Gdynia

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Niespełniony turniej miast.
PostNapisane: 28 lis 2009, o 16:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
a jak będzie nie parzysta liczba? :p

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza