[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 22:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Witam, chciałbym zaprosic was do dyskusji, dlaczego w tegorocznej edycji nie jest przestrzegany regulamin PLQ2 ?

kto zacznie ?

czyzby wladza i uprzedzenia to glowna waga przy podejmowaniu decyzji ?

dla niezorientowanych

viewtopic.php?f=2&t=3041&st=0&sk=t&sd=a
http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/i ... om&id=1583

Przypomne tylko, ze rok temu, zeby udowodnic HZN oszukiwanie, musialem poswiecic 2 dni na dogrzebanie sie do logow, w ktorych jest czarno na bialym napisane, ze dwaj gracze HZN czitowali.

bez tego dowodu, cala scena wraz z organizatorami chciala uniewinnic tych graczy.

Wrecz domagano sie odemnie takiego dowodu.

jaki jest dowod w sprawie graczy FF ?


Do tego to nie jest sprawa z ligi PLQ2, wiec jakim prawem ich karzecie w tej lidze? wg czego? wg regulaminu? jakiego?


LUDZIE CO Z WAMI, KURWA???

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 19 paź 2009, o 22:22 przez dem, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 22:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
popraw linka to raz. dwa - sam napisales w innym topicu
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'e')j. tez uwazam ze fest oszukiwal

nie ogarniam Cie dem :D
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 22:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
prosze. nie zaczynajcie dyskusji o MNIE. to ze ja uwazam ze oni oszukiwali to co ? dajcie dowody... tak samo jednoznaczne jak ja musialem zrobic ROK TEMU... kurwa ludzie, ogarnijcie sie

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 22:34 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Tobie jest malo dowodow ? Ochujales ? IP to nie dowod ? A przyznanie sie festivala, ze gral z miasta blanki i nagle przybycie skila to nie dowod ? Litosci dem, nie rob z siebie wiekszego debila niz jestes

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 22:48 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem po prostu chce bronic graczy ff tylko dlatego zeby sam klan sie utrzymal, tak samo z zapisami, chcial jak najwiecej klanow a tutaj nie chodzi o ilosc tylko o jakosc rozgrywek, liga nie bedzie lepsza tylko dlatego ze zagra w niej kilka klanow wiecej


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 22:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dla was ostatnio dowodem nie bylo to ze gosciu ma modyfikowany model wg. acinfo

wymagaliscie odemnie dowodu ze czitowali i go wam dalem.

wiec pio, maly zasrancu, dla mnie dowodem nie jest ip (tak jak dla was acinfo).
daj mi dowd ich winy. chwyatasz analogie ?

Nie? tzn ze za cienki w gaciach jestes maly hipokryto. a jak chcesz sobie poprzypominac to poczytaj temat o hzn

NIESAMOWITE JEST TO JAK SZYBKO I SPRAWNIE PODEJMUJECIE DECYZJE KIEDY WAM TO JEST NA REKE...

a teraz ladnie odpowiedzcie na moje pytania zadane w 1 poscie

a moze chcecie male wypominki negujace wasze aktualne stanowisko ? :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 23:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
1.6 Jeżeli coś ominął regulamin i jakas sprawa jest niejasna, organizator podejmuje jedyna słuszna, niepowtarzalną decyzję dla dobra ligi. eot


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 19 paź 2009, o 23:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
już już bo się spocisz :DD
odpisałem Ci w wątku na plq2 demcio i nagle Ci sie regulamin przestał podobać no popatrz jakie to wszystko względne
i to jakie inwektywy w strone pio! pohamuj swe konie :D
dostaniesz demko i jak zawsze zamkniesz morde przyznasz racje przeprosisz i się skończy jak zawsze na milczeniu tudzież kolejnym poście ("o są demka teraz jestem szczęśliwy") chociaż akurat wątpie żeby "festyn" udostępnił swoje oczywiste dowody winy :DD
tyle ode mnie , demcio jak zawsze role don kichota grasz doskonale! brakuje reva troche w tle jako wiernego sancho pansa :D

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 00:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
maczku, ale mi sie nigdy regulamin nie podobal przeciez ;s

pio nie lubie i bede mu jezdzil zawsze jak zabierze glos przy mnie :D bo nigdy nic konstruktywnego z jego ust sie nei wydobylo (imo)

co do walki z wiatrakami :D mysle ze dopoki gram w q2, to zawsze bede wypowaidal swoje zdanie na dane tematy... w tym temacie darus pieknie zakonczyl dyskusje...

jestes hipokryta darek. Rok temu pisales ze nie, ze nie ma dowodow, ze to za malo, ze nie mozesz naginac regulaminu, bla bla bla.

moim zdaniem to jest zalosne podejscie do sprawy. Jak horagiewki na wietrze ;[

ps
uwazam ze fest oszukiwal razem z blanka. nie zgadzam sie tylko z forma i szybkoscia podjetych decyzji
nie rozumeicie tego, to nie komentujcie

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 00:50 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Dem wjezdzasz ludziom ze sa hipokrytami a sam nim jestes. Pamietam ze swego czasu byles wielkim przeciwnikiem fejkow a sam fejkujesz wiec troche pohamuj konie. Widze ze dzieki mojemu pw zapoznales sie z terminem "hipokryzja" i juz przynajmniej wiesz co to oznacza - to mnie cieszy.

Ty masz ciagle te swoje prywatne wojenki w glowie i wedlug tego kreca sie twoje pseudo regulacyjne posty.
Darus napisal ci dokladnie podpunkt z regulaminu plq2 ktory jasno mowi co w tego typu sytuacji nastepuje.
Przyznajesz ze festiwal czitowal i nie widzisz powodu dla ktorego chcemy aby go zbanowac? Sprawdz sobie jak postepuje sie w sporcie w przypadku wykrycia czitera. Dostaje on bana np na 2lata i nikt sie nie zastanawia czy czitowal na MS czy na ME czy na Olimpiadzie. Czit to czit.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 01:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dem rozumiem Ciebie, ale szukasz dziury w całym.

Wypowiadam się jako zwykła osoba, a nie admin, że próbujesz kolejny raz oczernić ekipę - czy to Darusia, czy to Sonica, czy też Venona.
Sprawa jest prosta, czekamy na demka. Zapis w regulaminie jest, a jest on tylko po to, żeby właśnie tacy ludzie jak Ty nie przypierdalali się o pietruche. Nie da się wymyślić idealnego regulaminu, który by wszystkim przypasował. Bez tego pkt-u były bodajże prowadzone ligi czy to urbaskowe, czy hamsterowe i jakoś to miało ręce i nogi, ludzie raczej nie płaczą, że było aż tak źle.

A teraz napiszę kapsem, żeby było wiadome.

LIGA PLQ2 JEST OD LUDZI DLA LUDZI I JEST CZYSTO 4FUN, ABY JEDEN Z DRUGIM MÓGŁ SOBIE POGRAĆ I JAKĄŚ PRZYJEMNOŚĆ Z TEGO CZERPAĆ, A TAKIE ZERA JAK festival, blanka, czy 1o1 PIERDOLĄ WSZYSTKIM TĄ ZABAWĘ, ZATEM WYPIERDALAĆ.

Jestem za tym, żeby osoby, które ewidentnie nie potrafią się zachować, nie potrafią za grosz utrzymać kultury osobistej banować w tej lidze, klany robiące sobie jaja wywalać. Mnie mało teraz interesuje, że ilość klanów jest znikoma. Przed plq2 liczyłem na 2 liczne ligi, teraz już wolę 1 ligę, lecz w normalnej atmosferze.

Męczy mnie ciągle to samo. Wchodzę na serwer, bluzgi od jakiegoś fejka za friko lecą, BO JEST FEJKIEM I MU WOLNO.
Zdecydowanie banować za takie zachowanie (czasowo).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 01:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
edit: najwazniejsze

maq na plq2 wkleil
$this->bbcode_second_pass_code('', '
1.3 Wszelkie przejawy niesubordynacji będą surowo karane
1.5 Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzania korekt do regulaminu.
1.6 Jeżeli coś ominął regulamin i jakas sprawa jest niejasna, organizator podejmuje jedyna słuszna, niepowtarzalną decyzję dla dobra ligi.
3.5 Każda próba oszustwa będzie surowo karana
6.3 Za każdą próbę oszustwa będą przyznawane kary
')
wiec pyatm sie was o wielcy nieomylni.. ktory punkt regulaminu zlamal festiwal... ktory ?

za zlamnie ktorego punktu dostal BANA ? he ? darus? moze ty maq?


potraktowaliscie to jako powod, zeby pozbyc sie ludzi, ktorzy psuja nam zabawe... zrobiliscie to w bardzo malo profesjonalny sposob... ja bym to nazwal naduzyciem wladzy, ale wy i tak mnie przegadacie swoja liczba.

i jeszcze dlaczego tak nie cierpie pio ?
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Mamy stuprocentową pewność, że Festival i Blanka dopuścili sie oszustwa.(c) pio @ plq2
masz zerową pewnosc lamusie... a jesli masz dowod to go przedstaw.. znow sie zaczyna to samo co z hzn
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'K')ilka dni ktos z pig sie chwalil, ze wiecie jak mozna zrobic wh na obecnym antyczicie. Ze ten ktos to zrobil, przetestowal i server nawet go nie kikal


I podobno to Ty grales na tym gownie w tym meczu, a hzn Darus nie doposcil z tymi zmodyfikowanymi modelami. Wiec co Ty pierdolisz i co chcesz udowodnic ? SKoro sam zrobiles czita to jestes pizda i tyle. JEstes tak samo winny jak hzn (jezeli naprawde sa winni).
I kurwa kogo Ty straszysz, ze sie wypiszecie ? Wypiszesz sie, to ebdzie kretyna mniej w lidze.



o to pewnosc tego lamusa... jak pis, potrafi tylko szkalowac i siac ziarno niezgody ale jakichkolwiek dowodow nie dostarczy

maq
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'i') apropo sądzisz że plq2 nie powinna dawać kary za fejkowanie w innej lidze q2? emoD
mózg zostawiłeś gdzieś indziej?

jesli nie traktuje o tym regulamin to tak. czy ktos z eq2l prosil was o zajecie stanowiska? a jezeli chcecie ich karac za to (popieram) to robcie to bardziej w cywilizowany i przemyslany sposob. Skoro to sa 2 odzielne twory (ligi) to ich sprawy nijak sie maja do siebie. A jesli kogos karac to wg regulaminu, a nie wlasnego widzimisie.

do kolta i neona
Spoiler:
______________________________________________________________________________
widze, ze z demem zawsze walczyc nei wazne jak. drodzy moi, sami mnie prowokujecie do cytowanka... HF

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'D')em wjezdzasz ludziom ze sa hipokrytami a sam nim jestes. Pamietam ze swego czasu byles wielkim przeciwnikiem fejkow a sam fejkujesz wiec troche pohamuj konie.

no wiesz... nie radzisz sobie z czyms, to przyjmij to za norme... tak jestem w tej sprawie hipokryta i tak, bede zawsze kiedy chce grac na fejku SKORO tylu z was odrzucilo pomysl asbesta... gtfo
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'W')idze ze dzieki mojemu pw zapoznales sie z terminem "hipokryzja" i juz przynajmniej wiesz co to oznacza - to mnie cieszy.

zal mi ciebie. dalej jestes dla mnie hipokryta, to ze ci nie odpisalem na pm, tzn jak gleboko w powarzaniu mam twoja osobe
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'D')arus napisal ci dokladnie podpunkt z regulaminu plq2 ktory jasno mowi co w tego typu sytuacji nastepuje.

widac regulamin zmienia sie zaleznie od sytuacji... jescze rok temu to nie bylo takie oczywiste --> akcja z hzn
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')Przyznajesz ze festiwal czitowal i nie widzisz powodu dla ktorego chcemy aby go zbanowac? Sprawdz sobie jak postepuje sie w sporcie w przypadku wykrycia czitera.

poraz kolejny udowodniono ze regulamin jest nierowny dla wszystkich... kolega z teamu zostal odbanowany na lige (dziekuje) ale np xawik nie... powod? DANUTA stwierdzila, ze dopoki ma cos do gadania to xawik nie gra w plq2, bo zalazl jej za skore... zal? ile macie lat?

"moja piaskownica, i moje zabawki ? wypierdalac jak wam sie nie podoba" ?? troche to smieszne

@neon

moim zdaniem ty szukasz dziury w calym. nikomu jeszcze nie dopierdalam. wyrazilem swoja dezaprobate w tej kwestii.

oczywiscie ze nie ma takiego regulaminu, tyle ze nie ma w tym regulaminie wzmianki o tym co robimy, gdy ktos napsoci w innej lidze...

dokonaliscie samosadu do ktorego nie mieliscie prawa... piszecie o demkach? to wstrzymajcie sie do obejrzenia demek.

pierdoli mnie równo jak bardzo nielubicie tych osob... jesli istnieje jakies prawo to niech ono bedzie rowne dla wszystkich, a jak tego nie rozumiecie to przykro mi ze tak ograniczeni jestescie

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 02:14 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 8 sty 2005, o 12:43
Posty: 380
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 10
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'e')dit: najwazniejsze

maq na plq2 wkleil
$this->bbcode_second_pass_code('', '
1.3 Wszelkie przejawy niesubordynacji będą surowo karane
1.5 Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzania korekt do regulaminu.
1.6 Jeżeli coś ominął regulamin i jakas sprawa jest niejasna, organizator podejmuje jedyna słuszna, niepowtarzalną decyzję dla dobra ligi.
3.5 Każda próba oszustwa będzie surowo karana
6.3 Za każdą próbę oszustwa będą przyznawane kary
')
wiec pyatm sie was o wielcy nieomylni.. ktory punkt regulaminu zlamal festiwal... ktory ?

za zlamnie ktorego punktu dostal BANA ? he ? darus? moze ty maq?


potraktowaliscie to jako powod, zeby pozbyc sie ludzi, ktorzy psuja nam zabawe... zrobiliscie to w bardzo malo profesjonalny sposob... ja bym to nazwal naduzyciem wladzy, ale wy i tak mnie przegadacie swoja liczba.

i jeszcze dlaczego tak nie cierpie pio ?
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Mamy stuprocentową pewność, że Festival i Blanka dopuścili sie oszustwa.(c) pio @ plq2
masz zerową pewnosc lamusie... a jesli masz dowod to go przedstaw.. znow sie zaczyna to samo co z hzn
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'K')ilka dni ktos z pig sie chwalil, ze wiecie jak mozna zrobic wh na obecnym antyczicie. Ze ten ktos to zrobil, przetestowal i server nawet go nie kikal


I podobno to Ty grales na tym gownie w tym meczu, a hzn Darus nie doposcil z tymi zmodyfikowanymi modelami. Wiec co Ty pierdolisz i co chcesz udowodnic ? SKoro sam zrobiles czita to jestes pizda i tyle. JEstes tak samo winny jak hzn (jezeli naprawde sa winni).
I kurwa kogo Ty straszysz, ze sie wypiszecie ? Wypiszesz sie, to ebdzie kretyna mniej w lidze.



o to pewnosc tego lamusa... jak pis, potrafi tylko szkalowac i siac ziarno niezgody ale jakichkolwiek dowodow nie dostarczy

maq
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'i') apropo sądzisz że plq2 nie powinna dawać kary za fejkowanie w innej lidze q2? emoD
mózg zostawiłeś gdzieś indziej?

jesli nie traktuje o tym regulamin to tak. czy ktos z eq2l prosil was o zajecie stanowiska? a jezeli chcecie ich karac za to (popieram) to robcie to bardziej w cywilizowany i przemyslany sposob. Skoro to sa 2 odzielne twory (ligi) to ich sprawy nijak sie maja do siebie. A jesli kogos karac to wg regulaminu, a nie wlasnego widzimisie.

do kolta i neona
Spoiler:
______________________________________________________________________________
widze, ze z demem zawsze walczyc nei wazne jak. drodzy moi, sami mnie prowokujecie do cytowanka... HF

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'D')em wjezdzasz ludziom ze sa hipokrytami a sam nim jestes. Pamietam ze swego czasu byles wielkim przeciwnikiem fejkow a sam fejkujesz wiec troche pohamuj konie.

no wiesz... nie radzisz sobie z czyms, to przyjmij to za norme... tak jestem w tej sprawie hipokryta i tak, bede zawsze kiedy chce grac na fejku SKORO tylu z was odrzucilo pomysl asbesta... gtfo
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'W')idze ze dzieki mojemu pw zapoznales sie z terminem "hipokryzja" i juz przynajmniej wiesz co to oznacza - to mnie cieszy.

zal mi ciebie. dalej jestes dla mnie hipokryta, to ze ci nie odpisalem na pm, tzn jak gleboko w powarzaniu mam twoja osobe
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'D')arus napisal ci dokladnie podpunkt z regulaminu plq2 ktory jasno mowi co w tego typu sytuacji nastepuje.

widac regulamin zmienia sie zaleznie od sytuacji... jescze rok temu to nie bylo takie oczywiste --> akcja z hzn
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')Przyznajesz ze festiwal czitowal i nie widzisz powodu dla ktorego chcemy aby go zbanowac? Sprawdz sobie jak postepuje sie w sporcie w przypadku wykrycia czitera.

poraz kolejny udowodniono ze regulamin jest nierowny dla wszystkich... kolega z teamu zostal odbanowany na lige (dziekuje) ale np xawik nie... powod? DANUTA stwierdzila, ze dopoki ma cos do gadania to xawik nie gra w plq2, bo zalazl jej za skore... zal? ile macie lat?

"moja piaskownica, i moje zabawki ? wypierdalac jak wam sie nie podoba" ?? troche to smieszne

@neon

moim zdaniem ty szukasz dziury w calym. nikomu jeszcze nie dopierdalam. wyrazilem swoja dezaprobate w tej kwestii.

oczywiscie ze nie ma takiego regulaminu, tyle ze nie ma w tym regulaminie wzmianki o tym co robimy, gdy ktos napsoci w innej lidze...

dokonaliscie samosadu do ktorego nie mieliscie prawa... piszecie o demkach? to wstrzymajcie sie do obejrzenia demek.

pierdoli mnie równo jak bardzo nielubicie tych osob... jesli istnieje jakies prawo to niech ono bedzie rowne dla wszystkich, a jak tego nie rozumiecie to przykro mi ze tak ograniczeni jestescie


Ja pierdole Dem...na chuj Ty próbujesz coś komuś udowadniać non stop? Decyzja już została podjęta, więc odpuść. Po co płakać nad rozlanym mlekiem? A przykład w/w ze sportem w kwestii czitów jest idealny do zaistniałej sytuacji.

eot
_________________
Ziooomboooooj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 09:44 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Q2 - cheat - out,
q4 - cheat - out,
ql - cheat - out,
powrót do q2 - cheat - ZOSTAŃCIE, PRZECIEŻ NIE ZŁAMALIŚCIE REGULAMINU. Litości.

Nawet jeśli w rzeczywiśtości, w tym jednym przypadku (w co szcerze wątpię) są niewinni, to bez kitu, mała strata dla garstki ludzi, która ze sobą gra w Kłejka.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 10:45 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Ej bez kitu. Czy niektorzy tu oczekuja, ze cos zdzialaja argumentami prawniczymi (prawo nie dziala wstecz) czy kloceniem sie o podpunkt b 4ge paragrafu 5ej definicji regulaminu? To nie sala sadowa. To nie proces. Sad ma do dyspozycji wladze wykonawcza w postaci policji czy prokuratora, ktory zbiera dowody i ustala strategie oskarzenia. Nikt tu nie bedzie sie w takie rzeczy bawil. Z tego powodu, ze w przeciwienstwie do sali sadowej gdzie zapadaja wyroki zmieniajace czyjes zycie, tu mamy do czynienia tylko z wirtualna liga w wirtualna gre. Kara zatem tez bedzie jedynie wirtualna.

I byc moze koles jest niewinny. Fakt, nie sa to zadne solidne dowody, ktorymi dysponuje ekipa sedziowska. Mozna je nazwac jedynie poszlakami. I tak, moze sie zdarzyc, ze kara bedzie niesprawiedliwa. Ale dwie rzeczy mi kaza uwazac, ze nalezy ja wprowadzic w zycie:
1. To poniewaz kara jest jedynie wirtualna to nic nikomu sie zlego nie dzieje. Organizatorzy a przez to i gracze, ktorzy dali im mandat na kontrole zabawy jaka jest liga dokonuja pewnego handlu. Potrzebe 100% pewnosci w sprawie 2 jednostek przehandlowuja za zabawe reszty uczestnikow. Czyli ryzykuja niczym (wirtualna kara) a do zyskania jest sporo. No brainer.
2. Troche gralem w rozne gry online, w roznych turniejach i ligach. Wielokrotnie zdarzylo sie, ze ktos byl banowany za probe oszustwa. I jeszcze NIGDY nie zdarzylo sie w to sytuacji co najmniej dwuznacznej. Zawsze jest duzo tlumaczen i watpliwosci ale jesli cos brzmi jak kaczka, smierdzi jak kaczka i wyglada jak kaczka to jest to kaczka i nie ma co sie nad tym zastanawiac. Nie znam absolutnie nikogo, kto by nie kombinowal i nie zostal zbanowany. Innymi slowy, graj od siebie z domu, na wlasnym ip, bez zadnych programow, ktore moglyby dac jakakolwiek przewage i nikt sie nie przypierdoli. Zacznij kombinowac i moze sie zdarzyc dokladnie to co teraz.

Generalnie dem, to tylko q2. Wyluzuj.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 11:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dra, ale ja jestem wyluzowany. to ze napinam sie na takiego pio to inny temat... no nie? :D

tez uwazam ze fest powinien byc ukarany.

ciekawe tylko, jaka najblizsza decyzja adminow, wywola u was poczucie zniesmaczenia, bo nagle dotknie was, albo osoby, ktora na cos nie zasluzya... albo dostala bana "z nieba", a wg regulaminu nic sie nie dzieje.

wiecej postaram sie nie odpisywac, wiec jesli ktos chce cos tu jescze napisac, niech lepiej nie kieruje zadnych slow do mnie.

ps. w edl potrafia sprawe zalatwic kulturalnie, a nie dokonujac samosadu w kilka godzin;s
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')and festival failed to give us any proof that he's innocent, the punishment for both is indefinite ban from EDL

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza