[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 26 kwi 2024, o 23:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 11:04 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Abc, jestes skonczonym kretynem, bez kitu.
Skoncz swoje zalosne wywody, ktore tutaj wprowadzaja tylko zamet.
GOA sobie wybralo w/o, bo FF nie przyszlo na umowiony mecz.
FF chcialo powtorzyc mecz, a GOA dalismy czas do namyslu.
Po kilku dniach GOA powiedzialo, ze jednak wola w/o, niz uzerac sie z FF.

Wiec skoncz pierdolic farmazony, tym bardziej, ze nie grasz w tej lidze.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 13:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
kim ty jestes by mowic mi co mam robic ~~
co ty probujesz swoje zakompleksione ego reperowac bo prowadzisz jakas internetowa lige?~~
myslisz, ze jestes lepszy od innych bo masz "wladze" i mozesz podejmowac jakies decyzje? :D
jak sam spamowales pod wiekszoscia napinek "idz napij sie wodki" roflmao :D
jestes jak biedrona, siedzisz i kozaczysz na 4ach internetowych bo w zyciu nie masz nic do powiedzenia ;f
ogolnie to popracuj nad soba bo to ze dasz komus minusa nie sprawi ze twoj poziom zajebistosci wzrosnie o 1lvl ot co
jakbys mial troche wiecej w bani to bys nie bral tej gry tak powaznie, bo widac jak sie nia jarasz, moze zglos na policje jeszcze ze chlopaki z FF to czity i chuj wie co jeszcze, Pani Anna Maria Wesolowska na bank zainteresuje sie ta sprawa, jebany maciusiu z klanu ~~


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 14:42 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Ostro ;D Poprostu z goa sie robi takie drugie ndiv czy jak im tam :D wola wygrac przez w/o niz normalnie xD Nie ma sie cyzm przejmowac ;d

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 16:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
a pozniej jak zwykle beda pierdolili o milosci :(

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 16:37 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Serce roście o kwiecie polskiej młodzieży. swinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 16:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
abc zeby sie wypowiadac trzeba po 1 cos wiedziec na ten temat a bnie z dupy sie urwales i wtracasz swoje 3 grosze. Z ff dwa razy goa bylo umowione i dwa razy mialo sklad. FF dwa razy dalo dupy wiec o czym my tu gadamy? juz nie mowiac tu o P&D to juz mnie powalilo ale jak sie lubisz ponapinac na necie to pasujesz dokladnie do bylego gracza FF 1o1. A moze juz sie znacie lepiej na skype? eot

i małe sprostowanie rybak to taki koles który łapie ryby zarobkowo a ja jestem wędkarzem łowie ryby hobbistycznie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 18:24 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', 'k')im ty jestes by mowic mi co mam robic ~~
co ty probujesz swoje zakompleksione ego reperowac bo prowadzisz jakas internetowa lige?~~
myslisz, ze jestes lepszy od innych bo masz "wladze" i mozesz podejmowac jakies decyzje? :D
jak sam spamowales pod wiekszoscia napinek "idz napij sie wodki" roflmao :D
jestes jak biedrona, siedzisz i kozaczysz na 4ach internetowych bo w zyciu nie masz nic do powiedzenia ;f
ogolnie to popracuj nad soba bo to ze dasz komus minusa nie sprawi ze twoj poziom zajebistosci wzrosnie o 1lvl ot co
jakbys mial troche wiecej w bani to bys nie bral tej gry tak powaznie, bo widac jak sie nia jarasz, moze zglos na policje jeszcze ze chlopaki z FF to czity i chuj wie co jeszcze, Pani Anna Maria Wesolowska na bank zainteresuje sie ta sprawa, jebany maciusiu z klanu ~~



Nazywam się Piotrek, jestem z Białegostoku i gram w Quake 2 w klanie tOk, prowadze również ligę PLQ2 :flasingsmile: .

Nie mam zakompleksionego ego, uwierz mi :)
A liga ... Hmm, jakoś nie ciesze sie na myśl, że musze banowac takich czitów jak Ty i absolutnie nie czuje sie z tym dobrze, no ale coz ...
Skoro cos robie, to chce to robic dobrze - jak zawsze i wszedzie.
Ty kreujesz sie na takiego Janka Tomaszewskiego, ale tak naprawde o niczym nie wiesz i pierdolisz głupoty pod publike.
I również Ty pokazujesz, że w życiu nie masz nic do powiedzenia, bo ta liga kompletnei Ciebie nie dotyczy, a próbujesz zabłysnąć (post pod publike, nie wiedziales nic o sprawie, wyszedles na debila). A czy ja nie mam nic w zyciu do powiedzenia ? :) O to sie nie martw.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 18:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
chcesz cos robic dobrze, ale zaraziles sie choroba zwana brakiem stronnicznosci i dlatego masz -
nazywasz mnie czitem, wlasnie dlatego jestes chlopczykiem z internetu bo nie masz mi nic innego do powiedzenia, nazywasz mnie czitem, bo zawsze dostawales ode mnie wpierdol ot co chyba nawet zle ci z tym bylo, bo jechal ciebie czit:( nie pisze pod publike, nigdy tego nie robilem bo mam gdzies zdanie biedronek ktore tutaj klikaja, nawet jezeli nie gram w tej edycji to co, nie moge zabierac glosu bo masz takie widzimisie? :D ps. pozdrow swojego chlopaka, guufera dema :fist: :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 19:05 
Slaby koles

Dołączył(a): 2 lut 2006, o 21:14
Posty: 18
Lokalizacja: Gda
Karma: 2
zamiast spinek na necie, idzcie sie napic chamy :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 19:28 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
abc, smiesznys...

nie znasz sprawy a sie wypowiadasz.

Pierwszy mecz Goa ma graczy FF nie ma
FF bierze wc
Drugi mecz Goa ma graczy FF po raz drugi nie ma
Goa bierze W/o

Goa moglo wziac powtorny mecz, ale stwierdzili ze zamiast sie denerwowac i grac (bo gracze ff prowokuja i sie za dobrze nie zachowuja [nie pisze ze wszyscy]) postanowili wziac wo i zagrac pcw ;x

nastepnym razem jak sie bedziesz wypowiadal na temat czego kolwiek dowiedz sie lepiej ;x

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 19:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Jaki ty jesteś głupi ... tak samo nie znasz sprawy i piszesz ogarnij siei człowieku ;e po 1 drugi raz skład mieliśmy bo myśleliśmy że RYDEL moze grać gdyż w meczu 04F sensei grał więc czemu rydel by nie miał grać , Age zapytał pio czy rydel może grać Pio się zgodził i sędzia meczu też a jak chłopaki z goa to zobaczyli to zaczeła się jadka maq zaczął fochy walić , zaczeli sie wszscy wyzywać i płakać itd az w końcu nie rozegraliśmy meczu potem zajebiscie fajny sonic który nic nie potrafi robić ustalił z goa ze jeśli chcą mogą wziąść w/o no i wykorzstali sobie szane nabica pkt i udupili najgroźniejszego przeciwnika a ty piszesz tu takie smary że cie nie ogarniam , zbadaj dobrze sprawe a potem pisz :// nie ma tematu , nikt nie będzie umierać za to ... zrobili jak chcieli cze

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 19:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
No jesli piszesz o faktach to zdecydowanie GOA sie ojsralo na mietowo, woleli wziac punkty bez walki, niz zmierzyc sie z rywalem. Swojego czasu podobna akcja byla miedzy sf a xf.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 20:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
pimpek a ile razy jeszcze mielismy sie wstawiac na mecz i na nich laskawie czekac aby zebrali 4? 2 razy to za mało?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 20:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
ojejku wzieliśmy wo i cóż z tego jak ktoś lubi grać mecz z jednym przeciwnikiem na 3 razy no to zgłoście się do ff , a po drugie myśle że ff wyciągnie wnioski i na drugi raz juz w 1 terminie zagramy , abc jak zwykle coś gdzieś usłyszał i stara gadka wiecznie niezorientowano-napięta , no złapali cie jak czitowałeś nawet demko jest i kurwa mimo tego ze stary jestes nie potrafisz sie do tego przyznac , i do tego jakieś wrzuty hip hopowe nice
apropo ff rozumiem że w rundzie rewanżowej nas ukarzecie czekamy z niecierpliwością obyście zawitali w 1 terminie ale chyba jednak weźmiemy wc tylko najpierw pół dnia pogramy żeby się na to wc odpowiednio przygotować :DD

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 00:23 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
friq ale ja to wiem ale jakbys byl madrzejszy to bys zrozumial ze jednak wedlug regulaminu nie mieliscie skladu ;x

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 02:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', 'a')bc, smiesznys...

nie znasz sprawy a sie wypowiadasz.

Pierwszy mecz Goa ma graczy FF nie ma
FF bierze wc
Drugi mecz Goa ma graczy FF po raz drugi nie ma
Goa bierze W/o

Goa moglo wziac powtorny mecz, ale stwierdzili ze zamiast sie denerwowac i grac (bo gracze ff prowokuja i sie za dobrze nie zachowuja [nie pisze ze wszyscy]) postanowili wziac wo i zagrac pcw ;x

nastepnym razem jak sie bedziesz wypowiadal na temat czego kolwiek dowiedz sie lepiej ;x


wkej mi jeden cytat gdzie FF prowokuje GOA ~~

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 02:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('fr!q', 'J')aki ty jesteś głupi ... tak samo nie znasz sprawy i piszesz ogarnij siei człowieku ;e po 1 drugi raz skład mieliśmy bo myśleliśmy że RYDEL moze grać gdyż w meczu 04F sensei grał więc czemu rydel by nie miał grać , Age zapytał pio czy rydel może grać Pio się zgodził i sędzia meczu też a jak chłopaki z goa to zobaczyli to zaczeła się jadka maq zaczął fochy walić , zaczeli sie wszscy wyzywać i płakać itd az w końcu nie rozegraliśmy meczu potem zajebiscie fajny sonic który nic nie potrafi robić ustalił z goa ze jeśli chcą mogą wziąść w/o no i wykorzstali sobie szane nabica pkt i udupili najgroźniejszego przeciwnika a ty piszesz tu takie smary że cie nie ogarniam , zbadaj dobrze sprawe a potem pisz :// nie ma tematu , nikt nie będzie umierać za to ... zrobili jak chcieli cze


czeeeeeeeesccccccccc meeeeeez nie jeden mowi tak jakim kibic pionek frajerem jeeeeeeeeeest

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 02:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'p')impek a ile razy jeszcze mielismy sie wstawiac na mecz i na nich laskawie czekac aby zebrali 4? 2 razy to za mało?


stul pysk knp? a ile jeszcze tok mialo sie stawiacz bo nie bylo graczy? a ile jeszcze tok mialo sie stawiac w PP, a ile jeszcze tok mialo grac jakies mapy bo cos tam, pierdolony hipisie z nad jeziora nie udzielaj sie bo nei dosc, ze jestes guru goa, to jeszcze jestes jebanym klamca, nie wspomnie nawet o oszczerstwach

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 03:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
maczek do czego nie potrafie sie przyznac? ze bylem znudzony i odpalilem sobie frq2 na jakis plebs? no sorry ale czlowieczku-karaluszku, kazdy tu klika o jakichs czitach, na jakiej niby podstawie, cale zycie gralem na lajcie, zapodalem sobie 2 mecze na jakims chujowym bocie i kazdy padawan, ala pio, dem atakuja mnie z dupy tekstami "grales w q2 na czitach, jestes nikim" ~~ no sorry jestes biedrona pchelko ~~ ps. dlaczego nie poklikasz do skubiego, guru kazdego gracza q2 jak napierdalal po scianie ze 2x slagsami rg na dm8 w goscia pincet "x" z rg, skoro jakis inny typw niego strzeal obok niego? :D bo co bo co bo co bo co? 1 argument plox, dlaczego z demek jego chlopaka saszy, na fovie 90/100 ino? osoby ktore wiedzialy jak gra i wiedzialy ze sasza zawsze gral na 110? :D dlatego pio,dem, maq i inne podobne biedronki pierdolnijcie sie w leb i zrozumcie w koncu co to jest stanowczosc ~~
ps. jak dla mnie eot, internetowe malenstwa
: *


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 10:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
:DDD bez kitu napierdolone masz w główeczce nie mało per biedronko
czy rozmawiamy teraz o scoobym czy saszy czy o tobie? huj mnie obchodzi czy jeden grał za drugiego co to ma do rzeczy, jakoś większość ludzi na scenie jednak nie próbowała grać 2 meczy na jakimkolwiek czicie (przynajmniej ci których nie złapano) a Ty standard huja wiesz napięte gadki o jakichś świętych krowach naleciałość jeszcze z diablo "~~" obrażasz każdego w około i rozumiem że ty tu jesteś wyrocznią :DD no i masz swojego guru gratuluje jest twoim idolem?
no i kogo obchodzi twoja stanowczość ? bez kitu wyjaśnij mi co ma stanowczość do czegokolwiek w tym topiku
internetowe maleństwa no tak przecież ty gościu masz ledwo ponad 170 i kozaczek że jakim jesteś gigantem no brawo ale mieszkasz w grajewie :( poukładaj sobie może najpierw co chcesz napisać nie wiem w głowie chyba nie umiesz to może na kartce czy gdzieś bo tak czytam zero konkretów tylko emocje przelane na ekran :DD
"czeeeeeeeesccccccccc meeeeeez nie jeden mowi tak jakim kibic pionek frajerem jeeeeeeeeeest"
kolejny hop siupowy cytat wow ale fajnie cytujesz piosenki

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza