[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 12:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 19 paź 2009, o 20:29 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Szkoda tylko, ze przed meczem nic nie mowil o tym fasadinowi.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 19 paź 2009, o 20:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a dlaczego mial sie tym chwalic? nawet jesli bylby madry lub uczciwy to nie mial obowiazku nikomu nic przedstawiac. regulamin mu to narzucal ? (sam nie wiem wiec chetnie zostane oswiecony przez mastaha pio)

_______________________________________________________________________________
febl - prowokator. odpisze ci PM z full komentarzem coby nie zasmiecac tematu.

a dla publiki jedno zdanie: nie zgadzam sie z twoim zdaniem, "kolezko", bo to co piszesz jest jak
Spoiler:
nie ma co sie pierdolic z cziterami, nagialbym regulamin w tym wypadku, BAN DLA FESTIVALA I BLANKI NA PLQ2 (c) febl.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 19 paź 2009, o 21:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dem pisz merytorycznie, a nie kłócisz się znowu, że ktoś coś napisał. To nie jest "kto wypomni więcej", tylko sprawa konkretna.

Pio właśnie dobrze rozumuje. Znając Festivala, na pewno pisałby, że nie jest u siebie bo to, bo tamto. 100% fejk. Festival nie ma co się oszukiwać, nie ma nawet połowy takiego skilla jak Fasadin.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 19 paź 2009, o 22:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ej. tez uwazam ze fest oszukiwal, ale nie zgadzam sie z terminami jakich tu uzywacie i nie zgadzam sie z naginaniem regulaminu. albo chociazby pisaniu o tym, ze ktos cos mial zrobic, gdzie regulamin wcale o tym nie traktuje... i ludzie sie tylko nakrecaja...

dokladnie tak samo pio napisal w aferze z hzn, a potem zmienil zdanie o 180* ;o

bede pisal posty 50/50, bo jesli cos sie przemilcza tzn ze sie z tym zgadza czlowiek..

ja sie nie zgadzam i bede to komunikowal. to czy zrozumiecie dlaczego to komunikuje juz mnie nie obchodzi. was nie zmienie. moze sami zrozumiecie po setnym komunikacie

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 20 paź 2009, o 00:33 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Jesli faktycznie fejkowali to nie widze powodu dla ktorego nalezy okazac im laske i dac im grac w ligach innych niz edl. To jest juz recydywa i powinno to byc tepione. Lepiej grac z 10 uczciwymi niz z 15 cziterami.
Tego typu blad mozna wybaczyc wzglednie raz ale jesli ktos jest na tyle glupi i bezczelny ze robi to samo w kolko to taka jednostke nalezy z wszelkich mozliwych lig usunac. Festiwal jest totalnym zerem i cziterem co potwierdzil juz kilka razy nie tylko na scenie q2. Po co sobie utrudniac zycie i za kazdym razem grajac z tym kretynem zastanawiac sie czy to przypadkiem nie fejk gra albo czy nie ma czitow. On jest totalnie niewiarygodny i ja nie wyobrazam sobie teraz sytuacji w ktorej mozna z nim grac jakakolwiek lige i nie miec w glowie "ciekawe czy znow nie czituje".

Zdecydowanie ban gdzie sie tylko da i niech pajac zniknie z tej sceny(przynajmniej w ligach).

Jeszcze od siebie dodam ze zrobie co bede mogl zeby juz wiecej w ligach europejskich nie zagral. Zadnej litosci dla cziterow.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 20 paź 2009, o 09:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')Jeszcze od siebie dodam ze zrobie co bede mogl zeby juz wiecej w ligach europejskich nie zagral. Zadnej litosci dla cziterow.


do czego doszlo bym popieral inicjatywe kolta...

armageddon slonik
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 20 paź 2009, o 10:10 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
"I could stay awake just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping
While you're far away and dreaming
I could spend my life in this sweet surrender
I could stay lost in this moment forever
Every moment spent with you
Is a moment I treasure

Don't wanna close my eyes
Don't wanna fall asleep
'Cause I'd miss you, baby
And I don't wanna miss a thing
'Cause even when I dream of you
The sweetest dream would never do
I'd still miss you, baby
And I don't wanna miss a thing"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 13:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
hm juz chyba rozumiem rozgoryczenie dema :bij:

ci niewtajemniczeni niezrozumieja wiec przedstawie to w prosty jasny sposob:
1. pigs vs hzn wykrycie edytowanego modelu rakiety przez pigs (poszlaka kto edytuje rakiete?! = spiked model bardzo popularny niegdys)
2. sedzia mowi olac
3. pigs WTF?!
4. przychodzi danka mowi olac
5. pigs WTF?!
6. przychodzi zenek mowi olac
7. pigs WTF?!
8. straszyli nas banem z ligi jesli nierozegramy meczu sprawa obrala takiego obrotu ze siedzac w szeregach pigs i spokojnie czytajac dyskusje administracji z pigs czulem sie jak bym wyrznal komus rodzine n/c btw...
9. pigs WTF?!
10. po 20min dyskusji doszlism do tego ze jesli wyrzuca model to my rozegramy mecz (niemielismy wyboru chcielismy dokonczyc lige mimo ze w regulaminie napisane bylo ze kazda proba oszustwa skonczy sie banem)
11. na ircu sprawa rozeszla sie po kosciach nikt nic nie robi bo nie ma dowodow
12. pigs kmini jak udowodnic oczywista zbrodnie
13. 6h pozniej po kombinowaniu z odtworzeniem modelu z zapisu wektorowego i kombinowaniu w zdluz i w szerz jestesmy w punkcie zerowym (niemialem zbyt duzo czasu by zaglebiac sie wystarczajaco w odtwarzanie modelu)
14. pigs dostaje po uszach za to ze probuje dociec prawdy (grozby podteksty i wyzwiska)
15. administracja plq2+zenek nadal nie dostali dowodu ze hzn uzywalo spiked modelu wiec olewaja sprawe
16. pigs WTF?!
17. pigs ugadalo richa zeby dal logi z serverow moze tam sie cos pokmini
18. pigs odkrywa mroczna prawde zenek kilka dni przed meczem hzn vs pigs bawil sie dokladnie tym samym modelem spiked rakiety (zenek WTF dude?! po co bylo to rzniecie glupa?!)
19. nagle burza ucichla sa dowody i sprawa nabiera innego obrotu danka juz nam nie wrzuca (ze sami ukrywami jakies czity niestraszy kickami itd...)

z demem poswiecilismy wiele czasu i nerwow zeby udowodnic wine cala sprawa trwala chyba 2dni! z ludzi z ktorymi byla prowadzona dyskusja w tej sprawie tylko darus wykazal inicjatywe starajac sie wspomoc/dojsc do porozumienia w temacie po czym i tak niegwarantowal ze beda wyciagniete jakies konsekwencje -.-"

tam rzucali klody pod nogi chcieli niezbitego dowodu by ukarac osbnikow inaczej stfukthxbaiban
w tym przypadku nawet niezaoferowali dostarczenia dowodu niewinnosci wjebali bana i chooy eot

na miejscu dema pewnie tez byscie sie wkurwili moze nie o to ze blanka i festival dostlai bana ale o to ze zmarnowalismy w chuj swojego cennego czasu tylko po to by ktos kierujacy sie uprzedzeniami podjal decyzje w temacie ktory defakto byl oczywisty O_o dem czasu nie cofnie wiec zakladam ze boli go to ze w tej sytuacji postapili tak a nie inaczej wiec broni regulaminu ktorego danka bronila rok wczesniej...

now da fuck?!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 14:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
gandalf co ty za jakies punkty z dupy wrzucasz

6. przychodzi zenek mowi olac
18. pigs odkrywa mroczna prawde zenek kilka dni przed meczem hzn vs pigs bawil sie dokladnie tym samym modelem spiked rakiety (zenek WTF dude?! po co bylo to rzniecie glupa?!)

skad ty to wziales ? zaloze sie ze archiwum demcia


sprawa wygladala by inaczej gdyby dem nie obrazal wszytskich wkolo ale to jego problem ze w prostacki sposob probuje udowodnic swoje argumenty
imo predzej czy pozniej FF wywinie jakis numer w plq2 i jestem ciekawy co wtedy nasz maly palikot dem na to powie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 14:50 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
gandalf :DDD jestem danka ?:DD haha cos Ci pamiec szwankuje

dem przyszedl do mnie zebym wszedl na serwer (to ta Twoja danka)
dem mi wytlumaczyl o co chodzi lecz nie do konca zrozumialem, nie pamietam czy gadalem wtedy z zenkiem czy nie (na ircu) w kazdym badz razie wszedl na serwer i po rozmowie z nim wiedzialem ze dostal model spicked rocket ktory dziala na serwerach anticheat. Zenek od razu gadal z richem. Ja Ci to wypunktuje jak to bylo

1. pigs vs hzn wykrycie edytowanego modelu rakiety przez pigs (poszlaka kto edytuje rakiete?! = spiked model bardzo popularny niegdys)
2. sedzia mowi olac (nie jestem pewny)
3. pigs WTF?!
4. przychodzi fasadin dowiaduje co sie dzieje ale chce zeby mecz zaczal sie poniewaz mozna pod czas meczu przeciez dochodzenie robic a jezeli nic z tego nie wyniknie to tylko czas traci hzn
5. pigs oburzone
6. przychodzi zenek ktory nie przepada za demem jak wiadomo i pisal ze robi problemy z dupy i zeby zagral
7. pigs WTF?!
8. ze strony hzn ida wyzwiska i prosby do mnie zeby zaczal sie mecz
9. Gadam z Zenkiem wyjasniam mu cala sprawe. dowiaduje sie ze Zenek niedawno dostal rakiety (tego samego dnia co mecz hzn)

tak to wygladalo na serwerze, jak wygladalo po za to juz nie wiem nie interesowalem sie tym tak bardzo

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 15:24 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Błąd był popełniony na starcie, nie powinniśmy ich dopuszczać do PLQ2, choćby z samego faktu, że narobili niezłego burdelu w ql, i wszyscy mówili, że to gracze "z q2".

Co do dema, zrozum jedno. Admini ligi tu rządzą. Co powiedzą tak zrobią [przynajmniej tak to powinno wyglądać]. Jeśli Ci się nie podoba ich decyzja, to w następnym sezonie, w momencie wyborów nowych adminów, zrób protest-pochód. A teraz bądź łaskaw, pogodzić się z ich decyzją.

A jak zmienią zdanie i przywrócą ich do łaski, to ja nie gram w PLQ2.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 15:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'g')andalf co ty za jakies punkty z dupy wrzucasz

6. przychodzi zenek mowi olac
18. pigs odkrywa mroczna prawde zenek kilka dni przed meczem hzn vs pigs bawil sie dokladnie tym samym modelem spiked rakiety (zenek WTF dude?! po co bylo to rzniecie glupa?!)

skad ty to wziales ? zaloze sie ze archiwum demcia


i
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadin', '
')9. Gadam z Zenkiem wyjasniam mu cala sprawe. dowiaduje sie ze Zenek niedawno dostal rakiety (tego samego dnia co mecz hzn)


tak, z mojego archiwum a dokladnie z logow richa... revowi chodzi o to, ze wchodzac na server (gdy byles wezwany) juz miales ten MODEL RAKIETY, a przez nastepne x dni rznales pajaca ze to nie mozliwe, ze bla bla bla. wiec skoro zabierasz tutaj glos i cos negujesz to pajacu mniej podstawy by tak glosno szczekac

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[2009-01-18 16:30:23 EST] [SnG]v3non on ASTER TDM #2
Client: [SnG]v3non[87.105.132.23], version R1Q2 b7904 x86 Oct 25 2008 Win32 RELEASE, quakeServer 194.187.43.244:27920
')

n1 zenon ?

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', '
')sprawa wygladala by inaczej gdyby dem nie obrazal wszytskich wkolo ale to jego problem ze w prostacki sposob probuje udowodnic swoje argumenty

z wami juz sie nei da inaczej.. wielokrotnie to udowodniliscie... gdybys zemna wtedy rozmawial twarza w twarz to bym ci wyjebal w zeby. bo klamsta nie dzierze w takich sytuacjach lamusie

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'i')mo predzej czy pozniej FF wywinie jakis numer w plq2 i jestem ciekawy co wtedy nasz maly palikot dem na to powie nie mow hop zanim nie przeskoczysz.. nie tobie to jest oceniac kto co zrobi. siedz na dupie i patrz czy cos sie dzieje, a dopiero potem zabieraj glos jak cos sie wydarzy...

PRAWDA JEST TAKA ZE ZYJECIE W ZAKLAMANIU... WY KTORZY MACIE JAKAS WLADZE NA TEJ SCENIE

-> zenon u sux <-
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 16:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Ta telenowela robi sie coraz zabawniejsza dzieki demowi Enrique :)

Po tym co napisal Gandalf powtorze to co napisalem we wczesniejszym poscie.
dem ma ciagle te swoje prywatne wojenki w glowie i wedlug tego kreca sie jego pseudo regulacyjne posty. Widac to w kolejnym temacie w ktorym wyrusza na samotna walke przeciwko calemu zlu i nieprawosci tego swiata. Prawdziwy bohater romantyczny.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 16:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zalosna proba osmieszenia czyichs arguementow... widac kolt jak duzo masz do powiedzenia w temacie. zal mi ciebie

coby moj wazny post nie zgubil sie w 2 stronie

Spoiler:
http://fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=203377#p203377

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'g')andalf co ty za jakies punkty z dupy wrzucasz

6. przychodzi zenek mowi olac
18. pigs odkrywa mroczna prawde zenek kilka dni przed meczem hzn vs pigs bawil sie dokladnie tym samym modelem spiked rakiety (zenek WTF dude?! po co bylo to rzniecie glupa?!)

skad ty to wziales ? zaloze sie ze archiwum demcia


i
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadin', '
')9. Gadam z Zenkiem wyjasniam mu cala sprawe. dowiaduje sie ze Zenek niedawno dostal rakiety (tego samego dnia co mecz hzn)


tak, z mojego archiwum a dokladnie z logow richa... revowi chodzi o to, ze wchodzac na server (gdy byles wezwany) juz miales ten MODEL RAKIETY, a przez nastepne x dni rznales pajaca ze to nie mozliwe, ze bla bla bla. wiec skoro zabierasz tutaj glos i cos negujesz to pajacu mniej podstawy by tak glosno szczekac

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[2009-01-18 16:30:23 EST] [SnG]v3non on ASTER TDM #2
Client: [SnG]v3non[87.105.132.23], version R1Q2 b7904 x86 Oct 25 2008 Win32 RELEASE, quakeServer 194.187.43.244:27920
')

n1 zenon ?

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', '
')sprawa wygladala by inaczej gdyby dem nie obrazal wszytskich wkolo ale to jego problem ze w prostacki sposob probuje udowodnic swoje argumenty

z wami juz sie nei da inaczej.. wielokrotnie to udowodniliscie... gdybys zemna wtedy rozmawial twarza w twarz to bym ci wyjebal w zeby. bo klamsta nie dzierze w takich sytuacjach lamusie

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'i')mo predzej czy pozniej FF wywinie jakis numer w plq2 i jestem ciekawy co wtedy nasz maly palikot dem na to powie
nie mow hop zanim nie przeskoczysz.. nie tobie to jest oceniac kto co zrobi. siedz na dupie i patrz czy cos sie dzieje, a dopiero potem zabieraj glos jak cos sie wydarzy...

PRAWDA JEST TAKA ZE ZYJECIE W ZAKLAMANIU... WY KTORZY MACIE JAKAS WLADZE NA TEJ SCENIE

-> zenon u sux <-


edit:
jak tak gardzisz moimi postami to na chuj sie wtracasz? cos mi sie zdaje ze jednak cie cos piecze...

a co do ciebie fasa:
tamtego czasu pisales ze wiesz kto smiga na dzialacych spiked rockets, ALE GO NIE WYDASZ... piekna postawa, zwlaszcza teraz gdy przyleciales z placzem ze festiwal oszukuje w grze z toba. N1.

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, nie ?

ps.
jest takie fajne powiedzenie ze RYBA psuje sie od glowy ! hf
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 16:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
demcio jak zwykle nic nowego
przybył i sancho także bogato
i mamy powrót do przeszłości czyli afere z hzn i gorzkie żale że nikt ci nie wierzy :DDD
masz lustro w domu porozmawiaj sam ze soba pare minut moze się przekonasz "najwyższa prawda" to tak delikatnie powiedziane co chwile próbujesz coś udowadniać z cytatami co mnie jeszcze bardziej wkurwia
już i tak nic nie zmienisz nic nie poradzisz ale pojęczeć musisz nic nowego

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 16:50 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
mialem tez fajny avatar na fb ale jednak mnie nie przedstawial ;]

zreszta dem do Ciebie nikt nie pisal a sam sie odezwales :D hipokryzja znowu sie odzywa z Twojej strony? (tak tak teraz napisalem w Twoja strone)

nie, nie pisalem wtedy do Ciebie tylko napisalem jak bylo

no i co z tego ze tam jestes pisalem do gandalfa

(wyprzedzam Twoje najblizsze komenty bo szkoda mi czytac tego skoro juz to wiem co bedzie w next komencie)

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 16:53 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem
model dostalem W TRAKCIE meczu od kogos (juz nie pamietam), nastepnego dnia r1ch napisal do mnie czy mam ten model bo jakis 3 literowiec mu placze na priv (MAQ TO BYLES TY ?), dostal i okazalo sie ze to ten sam na ktorym hzn gralo

zanim dostalem konkretne dowody ze to byl spiked model olewalem to bo rownie dobrze mogl byc to lekko zmodyfikowany model rakiety ktorych jest pelna zreszta twoi gracze dem juz 2 mecz (plq2) rozegrali na zmodyfikowanych modelach wiec nie wiem dlaczego nikt o tym nie pisze aclist jasno pokazuje czyli idac twoim mysleniem CZITOWALI


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 17:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zalosny jestes... przypomnij sie kiedys to cie strzele w zeby. za co? za to ze lzesz... jak pies

nie dostales w trakcie meczu. TY Z NIM WSZEDLES NA SERVER, a potem na wiele innych, zanim mecz sie jeszcze zaczal... klamco

fasa, jak nie ? zenon mnie wezwal, zebym logi wkleil... wiec jestem.
co do twojego avka... wolalem tamten, bo tlumaczyl mocno twoja ulomnosc jaka prezentujesz



0 argumentow, ale w grupie krzyczy sie glosniej. to wie kazdy :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 20 paź 2009, o 17:08 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 17:08 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
jeszcze zapomnialem dodac odnosnie tych logow
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[2009-01-18 16:30:23 EST] [SnG]v3non on ASTER TDM #2
Client: [SnG]v3non[87.105.132.23], version R1Q2 b7904 x86 Oct 25 2008 Win32 RELEASE, quakeServer 194.187.43.244:27920
')

jak z logow widac wszedlem na tym modelu po meczu (demcio chyba zapomnial ze w USA maja inny czas, magiczne literki EST)



btw apeluje do organizatorow PLQ2 o wyciagniecie konsekwencji z meczy nDiv w ktorych kilku graczy uzywalo niedozwolonych modeli


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 20 paź 2009, o 17:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
wez zenon... est +5 h czy 4h dla polski... a my mecz z hzn gralismy wlasnie wtedy byl umowiony na 22 albo 23, a zaczal sie jakies 30-40 min pozniej.

wez sie lamusie zamknij bo ludzie potem wierza w twoje bzdury

a niezgodnosc modeli to twoja wina, bo miales pajacu wgrac wszedzie te same listy... a pozatym, czemu ja sie tlumacze?

ale cie kiedys zniszcze,,

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 187 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza