[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 15:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 00:04 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 paź 2009, o 23:47
Posty: 12
Karma: 0
Kurcze nigdy nie mialem tutaj konta ale postanowilem zmienic ten stan rzeczy no i odezwac sie w tej wspanialej dyskusji.

Argument 1
dem moim zdaniem co do sytuacji hzn tez mozna by zrobic inaczej. Widzisz u nas bylo tak ze caly klan zostal usuniety. Czy bylo to fer czy nie sam poddaj sobie osadowi. Jako jezdziec w blyszczacej zbroji powinienes wiedziec ze czasem kara dotyka rowniez niewinne jednostki jak by nie bylo rowniez za Twoja sprawa.
Czyli hmm..
Sam jestes poniekad tym z kim walczysz?

Arg.2
Co do venona to moim zdaniem powinienes troche wyluzowac. jak by nie bylo zajmuje sie serwerami i licznymi problemami od dawna. Moim zdaniem troche w q2 wniosl swoja osoba. Co jak co ale mi by sie nie chcialo naprawiac serwow co 5min. Jak by na to nie patrzec on robi to za darmo i chyba dla nas. Ze swojego wlasnego czasu i nie po to zeby wzbudzic sensacje.

No i dem naprawde zaczynam doceniac Twoj bezsensowny upor no ale moze powinienes zmienic front dzialania i wykorzystac ta niewyczerpalna energie? Bo tak naprawde to nie jest koniec swiata. Nie usuneli calego klanu (tak jak nas) moga sobie dalej grac. bez w/o itd. klan ktory kilka razy zaszedl za skore i ogolnie nieco kojarzony jest z cheatem... mimo wszystko zostal dopuszczony. Ale nie dziwie sie ze organizatorzy maja nieco niska granice tolerancji. BO to jest tylko zabawa nie ma co sie grzebac w jakis prawnych kruczkach regulaminach i zdjeciach z satelity ze ktos komus wscinal ~ jak inny gral i to tez granie za kogos. swiat sie przez to nie skonczyl i wydaje mi sie ze jest wiele ciekaszych rzeczy niz szukanie dowodow w q2. w sensie ze chyba szkoda na to czasu. No ale wiem ze jestes malym intrygantem.
Moim zdaniem duzo bardziej przysluzyl by sie spoleczenstwu gdybys zajal sie bezdomnymi, chorymi dziecmi, czy nawet kotami na ulicy bo jak by nie bylo to zawsze przyniesie korzysc dla jakiejsc istoty i mysle ze wtedy nikt nie bedzie mial innego zdania niz Ty. ba mysle ze wiele osob to doceni. sam sie pod tym podpisze.
I mowie serio bo poniekad mozna podziwiac Twoj opor. (na swoj sposob;) )

ah no i moze zamiast co roku walczyc z regulaminem to napisz swoj. i albo zrob wlasna lige (mowie serio) albo daj topic z pomyslem na poprawki zeby ludzie mogli to jakos ocenic. jesli bedzie to mialo rece i nogi mysle ze danka napewno scen robic nie bedzie.
A przy ilosci slow ktore tu przelewasz to mogl bys kodeks karny plq2 napisac:)

to na tyle
peace:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 00:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale widzisz... nie zwrociles uwagi na jedna konkretna rzecz. przyklad hzn jest najlepszy bo byla wina i byla kara. w wypadku ff nie bylo winy, a jest kara.

(nie zlamali zadnego pkt regulaminu ligi)

Gdy chcialem zeby hzn bylo ukarane, dowiedzialem sie ze darus nie moze opierac sie na domyslach. w przypadku festivala (chociaz kazdy wie ze gral za niego blanka) mozna sie opierac jedynie na domysle ze gral za niego blanka...

chwytasz o co mi chodzi?

juz widzisz ze nie walcze sam ze soba ?

i prosze zeby zaden pio czy inny burek nie pisal ze ip to dowod, bo zmieniony model nie byl dowodem

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 22 paź 2009, o 00:22 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 00:19 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 paź 2009, o 23:47
Posty: 12
Karma: 0
ah no i dem z tym naskakiwaniem na zenona. Ciekaw jestem jak by Ci ktos nakopal bo np lubisz zielony i ogolnie nie pijesz czarnej kawy.. wez sie zastanow troszke bo to naprawde jest troche dziecinne.
Niby cos tam sobie studiujesz na tym UW masz jakis tam logiczny sens rozumowania a za przeproszeniem pierdolisz takie glupoty.

No wez sie zastanow nad soba:]

a chodzilo mi o to ze all hzn wylecialo. Ja np ni huja nie wiedzialem ze ktos gral na jakis wspomagaczach. dla mnie troche nie halo ze slysze ze jestem cheaterem czasem mimo ze nic nie zrobilem.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 00:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
slr... dzizas... jak ty podajesz taki przyklad z zenonem. to sory, nie mamy jednak o czym gadac. rotfl... wogole przeczytales o co kaman z tym czlowiekiem ? i nie studiuje na uw

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 00:28 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 paź 2009, o 23:47
Posty: 12
Karma: 0
wiem o co chodzi. rozumiem ze mozesz miec inne zdanie ale zeby komus grozic? wiem ze zalazl Ci za skore ze mogl sciemniac czegos nie dawac itd. ale to gra.
Mozna to porownac do pewnego osobnika jak Adolf H ktory chcial wybic kazdego bo cos mu zrobil kiedys i ogolnie byl inny niz on? hmm kojazysz taka osobe z lekcji historii?
Pamietaj nie sztuka jest wjezdzac na kazdego.. sztuka jest byc rowniez obiektywnym wzgledem siebie. I widzisz mi mozesz pisac ze nie masz ze mna o czym gadac. bo fakt. nie masz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 00:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nom nie mamy... ja sobie na glowe wejsc nie dam i zawsze bede tepil klamstwo i oblude.

argument ze to jest gra? nom, to jest tylko gra... ale dopoki poswiecam iles % wolnego czasu na granie w q2 to nie mam ochoty by jakis buc mi psul zabawe... ty tez bys nie chcial, nie ?

cze

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 03:40 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Przezcytalem tylko 2 pierwsze strony i:
Sorry Dem ale pieprzysz, az zal czytac :/ Wiele dobrego zrobiles dla sceny, starasz sie ja podtrzymac i szanuje Cie jako kogos, kto chce uporzadkowac ta gre, ale w tym przypadku zachowujesz sie jak Kurski :D Wszedzie widzisz spisek, wladza (organizatorzy) robia wszystko by Ci uprzykrzyc zycie....
Jestem pewien, ze jesli sprawa ta dotyczylaby innych ludzi niz tak perfidnych recydywistow - nie byloby takiej decyzji.

Jestem jak najbardziej za wywaleniem ich ze wszystkich lig w tym sezonie.

Odnosze wrazenie dem, ze w glebi duszy tez cieszysz sie, ze juz ich nie ma w lidze. ale wolisz wylapac braki w regulaminie i nawrzucac organizatorom. Poza tym dlaczego wracasz do sytuacji z poprzedniej edycji? Raz, ze moglbys to robic gdyby obecna edycje prowadzily te same osoby :) Dwa, ze sa to diametralnie rozne sytuacje. Tu jest recydywa, a tam incydent.

Widac, jestes kumaty facet ale ironicznymi tekstami nic nie osiagniesz poza ostrym odwetem na swoja osobe. Pozdro :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Liga - regulamin
PostNapisane: 22 paź 2009, o 09:08 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a')le widzisz... nie zwrociles uwagi na jedna konkretna rzecz. przyklad hzn jest najlepszy bo byla wina i byla kara. w wypadku ff nie bylo winy, a jest kara. .......


Odbieram to nieco inaczej.
W Polsce nie ma aktywnego portalu o Q2, jedyne co regularnie utrzymuje scenę to strona PLQ2 i FB.
Gdyby był portal, w moim odczuiu wystarczy jeden news informacujący o nagminnym łamaniu zasad i oszustwie a co za tym idzie usunięcia graczy z lig, ograniczeniu udziału w aktywnym życiu sceny i nie było by sprawy...
niestety takiego portalu nie ma, a na dobrą sprawą jedyną stroną informacji o Q2 w Polsce są w/w + Q2scene.net.


Różnica między hzn a FF jest taka, że pierwsi wykazali się w PLQ2, a drudzy gdzie tylko było można...
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 22 paź 2009, o 10:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
nie rozumiem tylko 1 rzeczy, po co porównywać sprawę w lidze prowadzonej przeze mnie i Darka, ze sprawa w lidze nie prowadzonej przez nas? macie ludzi, którzy prowadza tegoroczna edycje za półgłówków, którzy nie potrafią sami podejmować decyzji? Przecież w tym roku Darka nie ma nawet w ekipie sędziowskiej (nie ma go także na kanale adminowskim) i gwarantuje, ze NIKT Go nie zapytał o zdanie w tym temacie FF.. mnie również.. nie było mnie w domu, nic o tym nie wiedziałam, wracam, a tu news o banach, nie wiem ,czy niektórzy sa nazbyt tępi, żeby nie zauważyć, ze organizatorzy sie zmienili? pewnie tak...
Co za tym idzie decyzje podejmowane w tym roku mogą być rożne od podejmowanych w latach poprzednich, bo ile ludzi, tyle punktów widzenia, każdy jest inny i ma inne podejście wiec po co to porównywać? tamten sezon to byly decyzje MOJE I DARKA, ten sezon nie mamy z takimi decyzjami nic wspólnego, wiec WTF?
To, ze niektórzy lecza kompleksy pocąc się w komentarzach, grożąc innym pobiciem (na codzień dali się poznać jako cicho siedzące CIPY) to inna bajka, ja się odnoszę tylko do tematu.. bo o to powinno chodzić prawda?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 22 paź 2009, o 11:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak. nie macie wplywu na lige

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')oN!c: (Poniedziałek 07.09.2009 18:53)
dem co ci bede tlumaczyl przed wzieciem stanowiska organizatora danka i darus powiedzieli mi
ze nie mam zdejmowac banow xavikowi
i zebym nawet nie myslal o tym

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Ja: (Środa 30.09.2009 19:49)
:D
mysle ze bardzioej zalosne jest
to
(Środa 30.09.2009 19:50)
ze najpierw tego z kim gram w klanie
odbanowalas
a nie odbanowalas xawika
:D
bo jak to tluamczyl sonic
zabronilas mu
z darkiem
:D:D:
q2Danusia: (Środa 30.09.2009 19:50)
i nie odbanuje do konca zycia
nie zabronilam
powiedzialam tylko
Ja: (Środa 30.09.2009 19:50)
ban 4 life
q2Danusia: (Środa 30.09.2009 19:50)
ze jak go dopusci
to w Polsce nie zagra
poki ja mam tu jakakolwiek wladze

q2Danusia: (Środa 30.09.2009 19:52)
no widzisz ale i tak nie zagra dopoki sobie neta nie zmieni

q2Danusia: (Środa 30.09.2009 19:53)
a ja nie pisze nigdzie nic i nie bede sie tlumaczyc
za co xawik ma bany
niektorzy nie musza sie pocic w komentarzach dowodzac prawdy. wystarczy miec wladze i zbanowac go wszedzie

spoko, moze nie mieliscie zadnego wplywu akurat na ta decyzje.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 22 paź 2009, o 11:23 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
czy to jest temat ban dla ff??
Bo z ff przeslo na hzn, a na koniec przechodzi na xawika!
Ty dem masz tyle czasu zeby patrzec i zapisywac gdzie co ludzie pisali?Zacznij zyc! a nie przed kompem siedzisz cale dnie!(bez urazy)
A co do bana wedlug mnie decyzja dobra!Nie powinno byc cziterow na scenie,a jak nie zrobili tego w plq2 to moze mieli zamiar,wiec lepiej dmuchac na zimne!
Tak po za tym mogli sie spodziewac interwencji w q2 po tym co zrobili w q3!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 22 paź 2009, o 11:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no a teraz pomysl dlaczego przeszlo od ff po hzn a teraz na log z xawikiem.

pozwole sobie, odp za ciebie.

$this->bbcode_second_pass_code('', 'sprawa ff: ban bez dowodu winy
-> wyciagniecie sprawy hzn, gdzie trzeba bylo sie nameczyc wchuj zeby znalezc dowod
-->oburzona danuta, ze porownuje dwie ligi dwoch roznych organizatorow. danuta nie "ma wplywu" na wyglad 11 edycji plq2
--->logi z xawikiem
')

proste, nie ?

tak naprawde to wy rozmieniacie ten temat na drobne, probujac lapac mnie za slowka. ja tylko odpowiadam na wasze argumenty

ps.
tez masz logi w swoim komunikatorze.
nie wiem jak taki stary facet jak ty, moze byc jasnowidzem i wiedziec ile czasu na cos poswiecam

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 22 paź 2009, o 12:14 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
hmm Dem ja sie tylko zapytalem czy masz tyle czasu :D
Spoko ja tam sie gowno znam!
Wyrazilem tylko swoja opinie!
Pozdro!
Niewpidalam sie :bij:

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 22 paź 2009, o 13:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
dem nie rozumiesz roznicy miedzy ff a hzn? dlaczego z ff bylo podjac latwo decyzje? bo dali dupy juz NIE PIERWSZY RAZ, a hzn nie mialo problemow. sprawa dla normalnych ludzi jest oczywista, ale nie, ty musisz walczyc, musisz udowodnic ze v3non klamie, ma cie ktos przepraszac ze walczyles o "dowody" na hzn 2dni czy iles tam? to zal sie na privie danym osobom a nie tu. SCENA CI WIERZY, ZENEK TO LAMA i wcale nie zartuje, ale co to zmienia czy on to mial wczesniej czy pozniej? nie rozumiesz ze czasem warto przeczekac chwile i sprawdzic wszystko 2X zanim sie kogos oskarzy o czit i zbanuje? i tu oczywiscie pomijamy ff o czym nizej

ban dla ff to sprawa czysta i prosta. chlopaki dali dupy nie po raz pierwszy, tylko 35 z rzedu i niech cierpia. tak jak xawik probowal non stop fejkowac z kazym plq2 tak oni lubia grac za kogos/podpowiadac, miec wh itd. wiec zamilcz prosze bo decyzja jest oczywiscie dobra i nie wazne kto ja podjal to raczej nie mial problemu zeby ja podjac TAK SZYBKO.
a teraz powiem ci ze granie w innej lidze czy gdziekolwiek tez zoobowiazuje, riki dostal kiedys bana na plq2 i euro ze pcw z kims tam na jakims zagranicznym servie i wszyscy to przezyli mimo ze w regulaminach nie ma nic mowy o graniu z wlaczonym gg w pcw. pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 22 paź 2009, o 13:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', ' ')ale co to zmienia czy on to mial wczesniej czy pozniej? nie rozumiesz ze czasem warto przeczekac chwile i sprawdzic wszystko 2X zanim sie kogos oskarzy o czit i zbanuje?


skoro wiesz ze zenon klamie, to to zdanie jest zbedne

edit:

ok rozumiem, ze skoro x razy dali dupy to byl autoban. juz. przekonaliscie mnie.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 2 gru 2009, o 01:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
sorry za archeologie, ale ...

[00:14] <Festival> fasadin- blanka gral tylko d8

a tak sie wypieral ehh

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 2 gru 2009, o 18:00 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
proste... cziter zawsze będzie cziterem... ;]

...i dlatego takim ludziom nie powinno się dawać 'kolejnej' szansy gry w ligach. ban permanentny - historia wiele razy to już udowodniała ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 2 gru 2009, o 18:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
chodzi mi tylko o te jego tlumaczenia , ze to wcale nie on, ze nie mamy dowodow, ze to bylo tak a nie inaczej, ze patrzymy na nich pod katem dawniejszych oszustw itp. :/

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 00:48 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
nawet fote wrzucił z blanką, że niby u niego był na chacie tego dnia, i z jego kompa zagrał.

co za młody śmierdziel

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 4 gru 2009, o 01:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
zapodaj linka :D

btw, ban banem, ale dlaczego FF, skoro zostalo dopuszczone do gry dostaje w/o w plq2 z GOA bo co to kurwa klan rybaka darusia i liga jego przydupasa pio?~~
http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/? ... r&id=22889

no sorry, bo jakies cpuny strzelaja focha i nei chca z kims grac, bo jakis karzelek maq strzelil focha chuj wie na co, to dlaczego oni nei dostaja w/o czym niby winny jest w tym momencie klan FF? i niech tu napisze mi jakas kurwa "dlatego bo to czity" to wysmieje ja prosto w oczy.. racjonalna odpowiedz duetu D&P plox

$this->bbcode_second_pass_quote('', '(')@Roodi84) bo ustalilismy z goa ze nie chcemy grać z ff i ze bierzemy wo


wy pierdolicie ciagle o jakichs sprawiedliwosciach, banach i innych gownach, a jebnijcie sie tak porzadnie w leb i zastanowcie sie jaki sami robicie syf z tego plq2~~

pozdrowienia dla rownych i rowniejszych algida

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza