[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 17:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 20:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
(@Roodi84) bo ustalilismy z goa ze nie chcemy grać z ff i ze bierzemy wo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 20:17 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
dem, czy ten temat zaczal sie na 5 stronie? czy ja sie tylko wlaczylem do dyskusji ktora zaczal kto inny? (na temat abc), ktory to abc - wyjasniam ponownie - probowal sie wybielac w momencie gdy zaczely sie posty na niego, przypominajace o jego cziterstwie. ja ze swojej strony rowniez napisalem co o tym mysle/ teraz jasniej?, zrozumiales?
nie wiem kto tu trolluje ja czy Ty, moze oboje.

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 20:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale zrozum, ze w tym temacie nie jest twoim zdaniem wykazac ze abc to lama. zaloz sobie inny temat np "abc to cziter sprzed 5lat !" i tam sobie dyskutuj ze abc to twoim zdaniem lama. gdyby nikt mu nie wypomnial ze kiedys czitowal to by sie nie "wybielal".

wlasnie takie "dolaczanie" sie do dyskusji, ktora juz dawno zboczyla z toru jest zle. musisz to zrozumiec.

ps.
bede pisal swoje, bo przeciez i tak nie ma moderatora...

"dym w oczy" zawsze skuteczny !

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 5 gru 2009, o 23:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
+1, odbieganie od tematu bo ktos napisal cos na pelnej, bo "czitowal" buahaha, to najlepsze wyjscie by znalezc czas na to by jak najlepiej zataic prawde, nt tego co sie dzieje wsrod naszej administracji :D /shame


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 01:37 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 paź 2007, o 00:17
Posty: 35
Lokalizacja: bialystok
Karma: 5
hm to troche dziwne ze kazdy klan ma prawo do wziecia wc tylko nie FF mamy wc wiec mamy prawo je sobie uzyc prawda ? co do meczu z goa mielsimy problem ze skladem no trudno zdarza sie gdy jednak sprawdzilem sobie sprawe z senseiem bylem pewny ze rydel mogl grac w tym meczu 2 mapy dostalem nawet potwierdzenie od pio ze moze grac
rydel wszedl na serwer 21:18 maq z grubym zacza po nas jechac i wkrecac ze czekaja tyle czasu blablabla zgodnie z regulaminem mielismy +20 min roach zgodzil sie dac nam +10 min powiedzial gdy FF po tym czasie nie bedzie mialo skladu to da w/o maq potem nawrzucal dla roacha z czego dostal bana na nastepny mecz i jebna focha jak male dziecko i wyszedl z serwa kiedy wrocil pops no bylo to juz 24po ale zagrali bysmy juz bez rydla bylismy pewni ze mozemy juz grac chcielismy zaczac mecz kiedy to goa wyszlo z serwa i roach powiedzial ze goa przegrywa walkowerem bo wyszlo z serwa potem byla rozmowa miedzy adminami co zrobic w tej sytuacji ale ja juz bylem pewny ze juz ktos sie postara zeby to nie bylo na korzysc dla FF placimy za bledy adminow moim zdaniem powinnismy powtorzyc ten mecz anie jesli goa zechce
Na nastepny dzien roodi napisal do mnie ze mozemy zagrac ten mecz jesli maq bedzie mogl grac i ze mamy go przeprosic i przekonac do tego meczu zeby zagral(mamy przepraszac zalosna pchle ktora jeszcze na nas wjezdza ) ... smieszne jesli maq nie zagra to nie bedzie sensu zebysmy zagrali i bedziemy musieli wziac w/o ... bo oni nie chca grac bez maq tyle


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 02:49 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
ag3 nie wiem czy jest w regulaminie czy bylo w newsie ALE

NIE MA czegos takiego ze przysluguje spoznionemu klanu 20 min

mecz jest o 21 umowiony i ma sie o tej rozpoczac. jezeli jest druzyna A i B i powiedzmy ze B sie spoznia to
1) sedzia decyduje czy ma czas czy nie (jezeli nie ma wpisuje wc/wo [przewaznie jest wzywany inny wolny sedzia jezeli punkt 2 jest spelniony])
2) sedzia pyta sie druzyny A czy chca czekac (jezeli nie wpisuje wc/wo)
3) jezeli 1 i 2 sa spelnione to czekamy dopoki 1 lub 2 nie bedzie spelniony

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 02:58 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 paź 2007, o 00:17
Posty: 35
Lokalizacja: bialystok
Karma: 5
Przeciez sedzia dal nam czas kumasz ? :E

z tego co piszesz to mozna srac na regulamin
ale inni jednak sie posluzyli regulaminem wiec cos tu jest nie tak ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 03:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
fasadim wez idz sie wypierdol w kosmos przieciez, w regulaminie jest napisane 'ZE KAZDRA DRUZYNA MA 20 MIN PO WYZNACZONYM/USTAWIONYM CZASIE' na znalezienie 1 gracza jezeli takowego brakuje :d wiec po co starasz sie byc fajny i pierdolisz smuty pokroju darusia i pjo, twoj poziom zajebistosci nie zwosnie od tego :D

jest cytat do danego meczu...
"(@Roodi84) bo ustalilismy z goa ze nie chcemy grać z ff i ze bierzemy wo"
no sorry co ty chcesz tutaj powiedziec, wez lepiej poklikaj o tym, ze cziter abc, ktory jechal mnie cale zycie, bo: 'gral na czicie' teraz sie udziela bo ma jazde i chce sobie ponabijac komenarze : DDDD fasa, nie znam ciebie, nic do ciebie nie mam, ale twoj post uswadomil mnie, ze Twoj wczesniejszy avatar perfakcyjnie do Ciebie pasowal : D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 10:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
4.6 Mecz rozpoczyna się punktualnie o godzinie, która jest zapisana na www. Jeśli jeden z klanow nie będzie dysponował kompletem graczy po tym czasie zostanie automatycznie wykorzystany wildcard, a jeśli owy klan już go wykorzystał w/o na korzyść teamu przeciwnego. W przypadku upłynięcia regulaminowego czasu, oba klany nie są "kompletne" sędzia ustala termin meczu jemu pasujący bez możliwości negocjacji (w ramach rozsądku). Oczekiwanie na spóźniający się klan (do 20 minut) jest uzależnione od zgody sędziego.

6.10. Każdy klan jest zobligowany do wydelegowania przedstawiciela (CL bądź wa, dla pewność wskazane aby byli wszyscy gracze przewidziani na grę w danym meczu) do reprezentowania klanu na specjalnym ke przedmeczowy który zakłada admin meczu na 30 minut przed godziną rozpoczęcia rozgrywkiktóry który w 100% odpowiada za decyzje podejmowane w związku ze zbliżającym się meczem (serwer, skład, wc etc). Po upływie 20 minut od godziny wyznaczonej na mecz, sędzia podejmuje decyzje o sankcjach jeżeli któryś z klanów nie posiadał kompletu graczy względnie oba klany nie były w stanie skompletować składu, bądź zaprasz graczy na wcześniej ustalony serwer celem rozpoczęcia meczu.

ABC zeby podpierac sie regulaminem najpierw go przeczytaj. zostaly spelnione wszystkie podpunkty. a co do cytatu Roodiego to bylo napisane za 3 podejsciem do grania GOA vs FF. Wiec sam sobie wydedukuj na swoim kwadracie z ziomkami i szlaczkami. A pozniej znow przyjdz i poobrazaj troche bo tylko to ci wychodzi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 11:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Darus specjalne przedmeczowe spotkanie odbyło się 20:50 - 20:55 gdyż Sonic który miał sędziowac mecz i założyć kanał do konfrontacji nie pojawił się więc zapytałem Roucza który sie zgodził zasędziować więc ten pkt tak naprawde jest z dupy.Jeśli macie trochę odwagi to zagrajmy pcw które rozwieje wszelkie wątpliwości bo widzę że przegrana w plq2 by wam za bardzo zaszkodziła i świat juz by was nie kochał.Darku a wasze tłumaczenie ze 3 raz macie grac jest z dupy i już nudne ten argument nie trzyma sie kupy gdybyśmy wiedzieli że rydel nie może grać to byście mieli to w/o proste , nawet roucz nam przysłał przykład ze sensei grał mecz więc rydel tez może , nie jestem pewny ale było jeszcze chyba jedno takie spotkanie że ktoś miał nibybana na 1 mape ale nie dam sobie uciąć nic
Wszystko wina naszych organizatorów z roku na rok coraz bardziej mnie zaskakują :D ehh jak wy to robicie tak samo mecz 04F gdyby to był inny klan to mecz zostałby powtórzony :D ale wiadomo kolegów Darusia sie nie rusza i zaraz napiszecie że to wcale nie jest tak sfinka najlepiej skończyć już naszą drogą konfrontacje bo odkąd hamster zaprzestał kierować plq2 z roku na rok jest coraz gorzej i coraz więcej nie wyjaśnionych spraw , zmorzona ilośc układów itd przykład tegoroczne ASG dzięki wam nasi drodzy organizatorzy w 2 lidze ławka rezerwowych jest lepsza niż wybrane składy ;D i jeszcze myślicie ze tego nikt nie widzi ola boga oragnijcie sie lepiej i zacznijcie po ludzku kierować ligą.Sonic taki wspaniały organizator ze wszstkimi sprawami związanymi z ligą zajmuje się Pio do którego zmieniłem zdanie które kiedyś miałem bo zwiększył swoją skuteczność działania ale większość z nich to prawie jak PZPN.Niech ktoś się weźmie za nich lepiej robią z wysokiej rangą ligi pośmiewisko :puppydogeyes:.Już zagraniczni plejerzy sie smieją aż wstyd mi sie robi :multi:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 12:18 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
Nie chcę nic mówić, ale Ag3 ma rację, ff zapłaciło za błąd adminów. Skoro Pio powiedział, że rydel może grać to mieli oni prawo być przekonani, że mają przygotowany skład na ten mecz. Gracze nie mają obowiązku znać regulaminu na pamięć i zrozumiałe jest, że gdy mają wątpliwości zwracają się o poradę do adminów. Myślę, że drugi termin wc dla FF bez możliwości naszej w tym temacie decyzji byłby wyjściem sprawiedliwym. W tym wypadku za błąd adminów zapłaciłoby GOA, jako ze zmuszeni bylibyśmy 3 raz stawiać się na mecz, ale primo: jest to dużo niższa cena niż w.o dla ff i minus 3 punkty w lidze dla drużyny która przecież walczyła o pierwsze miejsce, tercjo: GOA z tego powodu nie robiłoby i tak większego zamieszania. Gdybyśmy nie mieli wyboru, zagralibyśmy po prostu bez maqa.

Powiem jeszcze jedno, obawiam się, że w an-alogicznej sytuacji, gdyby to Goa miało taki problem myślę że zostalibyśmy potraktowani inaczej. [chłech, musiałem edytować bo zobaczcie co się stało kiedy napisałem " analogicznej "] Ekipa w stosunku do graczy ff jest jawnie uprzedzona. Nie żeby sobie nie zasłużyli, ale wydaje mi się, że wszystkie klany niezależnie od sympatii organizatorów powinny być traktowane tak samo.

Friq, tak jak napisałem w komentarzach pod newsem "gafa" dostaliśmy możliwość powtórzenia meczu z o4f a nawet wzięcia w/o.<-- (co byłoby chyba jeszcze większym błędem niż cała ta sytuacja z ff). To że zostawiliśmy ten mecz w spokoju było właściwie decyzją GOA a nie adminów. Nie, Daruś żadnej presji na nas nie robił, ale trzeba przyznać, że cała afera wzięła się z tego, że ktoś wcześniej pozwolił graczom o4f zagrać mecz mimo braku kompletnych demek. Cała ta sytuacja faktycznie pozostawia po sobie spory niesmak. Ekipa jawnie wali błąd za błędem i nie dziwie się graczom ff że mają pretensje [co oczywiście nie usprawiedliwia chamskiego sposobu w jaki je zgłaszają]. Nie mam już w sumie pomysłu, co można by zrobić z tym fantem w tym momencie. Jest syf i będzie walić dopóki ktoś tego nie ogarnie. Ja ze swojej strony zrobiłem chyba wszystko co można było zrobić.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 12:40 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
Ludzie przecież za wygrana w lidze plq2 nie otrzymujecie zadnych pieniedzy w stylu Cristiano Ronaldo :D wiec jesli traktujemy klejka i plq2 jako fajna klawą zabawe to czemu nie powtorzymy tego spotkania w luznej atmosferze ;] ... no chyba ze gra w klejka i liga plq2 jest sensem waszego zycia ... :turn-l:

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 12:45 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
Własnie, czemu? Szkoda ze nie wylosowałeś tej zapałki.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 12:48 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
Nie było mnie na kanale podczas tego całego zamieszania slonik

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 13:13 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
abc :) jestes idiota ;] zarzucasz sedziemu ze nie zna regulamu... a sam go nie znasz (myslisz ze znasz ale to ten sprzed 3 lat)
Fajny to chyba jednak ty chcesz byc bo chuja wiesz a zamieszanie robisz

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 20:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
$this->bbcode_second_pass_quote('roodi', 'W')łasnie, czemu? Szkoda ze nie wylosowałeś tej zapałki.
Roodi postaw sie na naszym miejscu i wyobraź sobie ze masz uniżać sie przed typem zeby łaskawie wyraził zgode na gre ;),zrobiłbyś to ? nie sądze.My dalej chcemy rozegrać ten mecz ,więc fajnie by było gdybyśmy go rozegrali ... bo takim o to sposobem płacimy za błędy Sonica i reszty ekipy sfinka ogólnie ten news -> http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/1 ... ,news.html to jakaś parodia D: daliście prowadzić lige człowiekowi który nie ogarnia ligi i nie wie co robić ,nie zna sprawy i wypisuje brednie np"Sędzia w meczu Goa vs FF nie pozwolił zawodnikowi z FF grać"Sonic łżesz mechu jeden sfinka .Nawet nie wypowiesz się w tym temacie bo wiesz ze już zbałźniłeś się całkiem , a jak teraz juz bedziesz chciał sie wypowiedzieć to tego nie rób bo nie warto.Najlepiej podaj sie do dymisji i odejdź z twarzą, myśle ze Pio doskonale sobie poradzi bez ciebie bo i tak on robi wszystko za ciebie
Apeluje do graczy z ff i goa o pojednanie się i proponuje zasiąść na kanale i omówić sprawe aby dojść do logicznego rozwiązania , bo z naszych obliczen wynika ze dzięki błędom organizatorów FF traci automatycznie szanse na 1 miejsce w lidze nawet jeśli w drugiej rundzie wygra wszystkie mecze(nie liczyliśmy co sie stanie jeśli goa przegra jakiś mecz).Więc siądźmy i porozmawiajmy bo niestety nasi oragnizatorzy raczej jeszcze bardziej zmącą już mętną wode w stawie
_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 6 gru 2009, o 22:50 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
:DD friq nie dygaj , przegraja z pfh :D zreszta wy tez :D

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 7 gru 2009, o 01:03 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 paź 2007, o 00:17
Posty: 35
Lokalizacja: bialystok
Karma: 5
[23:56] <+Roodi> za tydzien godzina 21 jetesmy gotowi z wami zagrac z maqiem czy bez

Widac ClanLeader z goa jest spoko i dziekuje mu za to ze zaproponowal nam taka ugode :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 7 gru 2009, o 01:05 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
Zapominasz friq że nikt się do prowadzeni ligi nie wyrywał. Błędy nie błędy, chyba fajnie że komuś się chciało zrobić ligę nie? A poza ta sytuacją Sonic z Pio nieźle dają sobie radę. Tak czy inaczej, mecz GOA vs FF w niedzielę godz 21. Mam nadzieję że mimo przerwy międzyrundowej znajdzie się jakiś sędzia który nas ogarnie. Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ban dla FF ?
PostNapisane: 7 gru 2009, o 01:08 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
$this->bbcode_second_pass_quote('fr!q', '')$this->bbcode_second_pass_quote('roodi', 'W')łasnie, czemu? Szkoda ze nie wylosowałeś tej zapałki.
Roodi postaw sie na naszym miejscu i wyobraź sobie ze masz uniżać sie przed typem zeby łaskawie wyraził zgode na gre ;),zrobiłbyś to ? nie sądze.My dalej chcemy rozegrać ten mecz ,więc fajnie by było gdybyśmy go rozegrali ... bo takim o to sposobem płacimy za błędy Sonica i reszty ekipy sfinka ogólnie ten news -> http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/1 ... ,news.html to jakaś parodia D: daliście prowadzić lige człowiekowi który nie ogarnia ligi i nie wie co robić ,nie zna sprawy i wypisuje brednie np"Sędzia w meczu Goa vs FF nie pozwolił zawodnikowi z FF grać"Sonic łżesz mechu jeden sfinka .Nawet nie wypowiesz się w tym temacie bo wiesz ze już zbałźniłeś się całkiem , a jak teraz juz bedziesz chciał sie wypowiedzieć to tego nie rób bo nie warto.Najlepiej podaj sie do dymisji i odejdź z twarzą, myśle ze Pio doskonale sobie poradzi bez ciebie bo i tak on robi wszystko za ciebie
Apeluje do graczy z ff i goa o pojednanie się i proponuje zasiąść na kanale i omówić sprawe aby dojść do logicznego rozwiązania , bo z naszych obliczen wynika ze dzięki błędom organizatorów FF traci automatycznie szanse na 1 miejsce w lidze nawet jeśli w drugiej rundzie wygra wszystkie mecze(nie liczyliśmy co sie stanie jeśli goa przegra jakiś mecz).Więc siądźmy i porozmawiajmy bo niestety nasi oragnizatorzy raczej jeszcze bardziej zmącą już mętną wode w stawie

Friq tak dla twojej informacji, nie pisze ani w tym temacie ani w innych dotyczących plq2 ponieważ strata czasu dla mnie żeby z kimś sie kłócić. Inna sprawa piszesz, że Pio wszystko za mnie robi zastanów się co piszesz, bo jakoś mecze same sie nie sędziują i ja z Pio mamy podzieloną robotę i wkład w tą ligę jest taki sam mój jak i jego. Poza tym co do do waszego meczu z Goa bylem świadkiem pierwszy raz jak mieliście 4 graczy. Goa tez miał już skład, mecz miał się zacząć a swat pisze ze jest pijany i nie może grać następnie dajecie w/c. Po 10 min swat już grał na innym serwerze jakby nigdy nic. To ze popełniłem błąd to nie znaczy ze wy jesteście bez winy. GOA miało wolna rękę co do was. To że z wami już nie chcieli grać to wasza wina a nie ekipy czy też moja. Więc przestań pierdolić nad rozlanym mlekiem. Bo ja to co miałem do powiedzenia to napisałem w news na plq2. A ty nadal to roztrząsasz ;/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza