[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 20:47 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
michaq ladnie podsumowal Obrazek

w sumie sie zagalopowalem z okresleniem ile meczy rozegra purri trudno przewidziec sytuacje jakie napotkaja graczy ndiv wiem jak bylo w zeszlym sezonie z pigs... niby sporo graczy a byly czasem problemy z wystawieniem 2-3 trzonowych graczy anyways osobiscie wolal bym zeby purri nie gral w 1st skladzie gdyz wiadomo jesli uda sie nam wygrac mape/mecz to zasluga bedzie przypisana jemu a nie timowi =.=

mysle ze topic zostal wyczerpany close?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 21:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Ma ochote pograc, niech gra. Sam swojego czasu gralem plq2 ze Szwedem, Spam'em w xf. Wtedy akurat zmusila nas sytuacja, zeby szukac outside of Poland. Podniecenie badz szok, nie wiem jak to ujac, wsrod graczy nie mniej mnie zdziwil jak teraz, jednak szybko zapomnieli. Generalnie bylo milo wesolo i zabawnie na tsie i wcale tego wyboru nie zaluje. Na dm2 gral ra i czesto krzyczal "fuck!!!!! i'm really hurt!!!", nie da sie zapomniec :D Tak jeszcze na marginesie dodam, ze zawsze dobieralismy server tak zeby spam mial wygodnie i nikt z przeciwnikow nawet nie wyszedl z inicjatywa typu: on sie nie liczy, "jest gorszy". Maja ochote z nim pograc, niech graja. Wynik koncowy zweryfikuje calosc.

Ps Dem pewnie duzo nie pogra w tym timie poniewaz nie najlepiej dobral ludzi do siebie: cziterow, z ktorymi walczyl w poprzednim sezonie i purriego, z ktorym przypuszczam, w ogole nie gral w klanie. Badz nie wiem co... i dlaczego tak zle :|

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 2 paź 2009, o 10:35 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')Na koniec jeszcze dodam ze skoro granie w lidze ma byc rozrywka to nie mieszaj w to polityki.


Podsumowałeś siebie kolt, kto tu miesza politykę?
Lepiej czasem nie kończyć edukacji na jednej książce. Nacjonalizm objawia się też na płaszczyźnie społecznej. W Twoim poście to wyczułem [gdzie niby nazwałem Cię nacjonalistą?]. Skomentowałem Twój jeden post, a Ty mi przytaczasz czego tam nie zrobiłeś, w sumie gdybyśmy teraz usuneli carrema, purriego itp z ligi plq2, to poniekąd przekreśliłbyś swoje zasługi.

Ja to rozumuje tak. Jest sobie od kilku sezonów ustęp w regulaminie, który pozwala grać nie-polakom. Dlaczego nagle teraz chcesz o tym rozmawiać? Nagle teraz stwierdzasz, ze warto rozmawiać o prawie? Gdzie byłeś jak ktoś go wymyślał? Czyżby byli równi i równiejsi?

I dziękuję za propozycję lektury, obiecuję, że kupie sobie tę książkę. Bo bardzo mnie ten wątek interesuje. Ja z mojej strony polecam: Alexis de Tocqueville "Dawny ustrój i rewolucja", to chyba podstawa dla osób, które chcą wiedzieć ocb w polityce.

Pozdrawiam

To co dla ciebie jest nacjonalizmem ja nazywam ochrona wlasnej grupy. Przeczytaj jeszcze raz moj 1 post a zobaczysz dlaczego nie jestem zwolennikiem obcokrajowcow w plq2(laczy sie to z tym limitem maxclients w klanie). Zwrocilem ci uwage abys zapoznal sie dokladniej z pojeciem nacjonalizmu, jego podstawami i cechami. KAZDY nacjonalizm laczy sie z nietolerancja a ja podajac przyklad o q2scene chcialem ci pokazac ze nie jestem zamkniety na inne nacje a nie jestem tolerancyjny tylko dla osob ktore sobie na to zasluza(kolejny przyklad - na q2scene zbanowalem przez tyle lat 3 osoby i to za konkretne tresci).
Nigdzie nie zaproponowalem skreslenia z ligi careema, purriego i innych - to juz ty sobie sam dodales. Ja po prostu rozpoczalem dyskusje na ten temat i przedstawilem swoje zdanie. Opinia taka jak kazda inna.
Co do tego ustepu w regulaminie to tak jak pisalem w pierwszym poscie lacze go ze zmiana ludzi w klanie na max 10. Chce o tym rozmawiac teraz bo zlozylo sie na to kilka spraw - miedzy innymi przyjecie purriego. Co do czasu jaki na to wybralem to uwazam ze jest to taki sam czas jak kazdy inny. Uwazam tez ze nie ma zlego czasu aby rozmawiac o prawie jesli uwazamy ze nie jest dobre. Dyskusje rozpoczalem, opinie przeczytalem i taki wlasnie byl moj cel.
De Tocqueville nie jest mi obcy chociaz przyznam ze tej pozycji nie czytalem i na pewno sie z nia w nablizszym czasie zapoznam.
Pozdrawiam.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 2 paź 2009, o 17:22 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Doceniam Twój wkład w scenę quake2. Tak samo jako doceniam resztę osób, które poświęcają swój czas żeby quake nie był tylko przypadkową strzelaniną lecz również zorganizowaną rozrywką ze swoją sceną, historią i imprezami.

That's all.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 6 paź 2009, o 15:56 
Slaby koles

Dołączył(a): 26 sie 2007, o 16:41
Posty: 23
Karma: 0
hahahhahahahahahahahahhaa ostro ;)))) dem graj sobie poprostu graj i sie nie wypowiadaj :DDDD no nie moge :DDDDD
i jeszcze raz powtorze jeden gracz nie wygrywa meczu ! ! ! to nie duel :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 20 lis 2009, o 11:43 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Sorry ze odgrzewam starego kotleta ale nie moglem sie powstrzymac!

Kolt, kłejkowa xenofobia! az sie wierzyć nie chce.. a ilu masz followersow.

kilka szybkich argumentow na popracie wyzej postawionej tezy:

1. zabieranie miejsca polakowi w składzie.
A wiec, po pierwsze scena sie kurczy i tego bym sie nie obawial. Po drugie jakby się nie kurczyła nawet to "wygryziony" moze zmienic klan i pokazac klase gdzies indziej, badz zalozyc klan z na przyklad z innymi "wygryzionymi". Wolny rynek najlepiej stymuluje rozwoj. Pozatym Twoja wypowiedz brzmi tak jakby bylo niewiadomo jak duzo ludzie grajacych w polsce - wszyscy wiedza ze tak nie jest.

2. One man army - czyli gracz o dwie klasy lepszy od najlepszych graczy w polsce.
Czy nie jest tak ze kazda liga chce sie rozwijac i podnosic swoim graczom poprzeczke wyzej i wyzej. Dzieki nowym wyzwaniom jest wieksza motywacja do gry. Nie wspomne o tym jaki uatrakcyjnieniem dla ligi jest granie przeciwko znanym xywom europejskiej sceny.

3. Aspekt kosmopolityczno-kulturowy :DDDD
Dla mnie osobiscie frajdą jest pograc z kims z zagranicy. Pogadac na TS'sie po angielsku. dowiedziec sie jaka jest pogoda w Sztockholmie albo ile szczupakow zlowil pan ikssen na jeziorze Ivosjon w zeszlym sezonie. Jest to kolejny czynnik ktory bardziej przyciaga mnie do gry niz od niej odpycha.

4. Jest to liga Polska, robiona przez Polaków i dla Polaków.
Święta racja i nie ma chyba nikogo kto miałby co do tego jakieś wątpliwości. Dlatego ograniczenia typu max 2 obcograjowcow w klanie, czy max jeden na boisku podczas meczu sa jaknajbardziej wskazane (ograniczenie liczby meczow w ktorych moga brac udzial to moim zdaniem juz temat do dyskusji).

5. "Jesli ktos chce za wszelka cene wygrywac to nie sobie bierze obcokrajowcow"
A co to, to jakies mutanty o nadludzkich zdolnosciach?

Reasumujac, naprawde, jezeli dopusci sie zsagranicznych graczy do plq2 z glowa i w przyjaznej atmosferze uwazam ze plyna z tego same korzysci.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 20 lis 2009, o 16:34 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Ziomek nie wiem kim ty jestes i skad sie urwales. Jestes tu od wczoraj wiec zakladam ze to kolejne konto jakiegos szczekacza typu bodom. Wyjezdzasz mi z ksenofobia a sam nie potrafiles uszanowac mojej odmiennej opinii ktora wyrazilem w temacie o filmach.
Nie mam ochoty odpowiadac na kolejne szczekanie wiec napisze w tej sprawie tylko raz do ciebie - przeczytaj caly watek a nie wybiorcze teksty.
Widac ze nic nie wiesz o scenie q2 bo gdybys mial chociaz szczatkowa wiedze to wiedzialbys ze jestem adminem najwiekszego obecnie portalu q2 na swiecie i ze to ja miedzy innymi sprawilem ze z wylacznie polskiego stal sie on miedzynarodowy.
To tyle jesli chodzi o te twoje "dowody".

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 21 lis 2009, o 13:31 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Nie chcę się wymieniać flejmami jak dzieci neo. Poprostu takie jest moje zdanie, które miałem ochote wyrazić po przeczytaniu całego wątku, po to jest forum. Akurat zdażyło się że stoi ono w opozycji do Twojego. A jeśli chodzi o tę nieszczęsną ksenofobię, to tak, żartobliwie mówiąc jest to dla mnie jakiś tam przejaw ksenofobii.


P.S. Odnieś się do moich argumentów, być może rzeczywiście jest mnóstwo czynników o których nie wiem, które zupełnie zmieniają obraz sytuacji. Oczywiście jak masz czas, jako admin największego portalu q2 na świecie musisz być bardzo zajęty ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 21 lis 2009, o 14:14 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Nie mam ani czasu ani checi.
Wymieniaj sie swoimi celnymi uwagami z kims innym na pewno znajdziesz tu wielu ktorzy tylko czekaja na taka okazje.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 3 sty 2010, o 22:19 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
o lol... ja juz dawno w q2 nie gram, ale ciesze sie, ze tu zajrzalem, bo dawno sie tak nie usmialem :D ogolnie mi to asd gdzie purri gra, ale to wypowiedzi dema odbieram jako niecodzienne zjawisko :D dem poluzuj suty, idz sobie poruchaj na miasto albo odejdz od komputera czasem... ja widze, ze dla Ciebie q2 to cale zycie, a glownym jego celem jest zaistnienie w lidze :D :D :D sprowadz sobie jeszcze damiaha i bedziesz mial satysfakcje, ze w fajnym klanie grasz slonik

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 3 sty 2010, o 23:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
n1 :multi:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 5 mar 2010, o 00:08 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sty 2009, o 12:08
Posty: 10
Karma: 2
imo nie powinno sie przyjmowac zagranicznych graczy do plq2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza