[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 20:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Drugie składy
PostNapisane: 12 wrz 2009, o 20:16 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Witam.
Chciałbym przedstawić pewną propozycję ożywienia sceny, zwiększenia ilości graczy w lidze i ilości klanów.

Roodi pisał jak założyć nowy klan, co trzeba zrobić, czego nie, co ogarnąć, czego pilnować, lecz problem nie leży w braku tej wiedzy. Nie wyobrażam sobie bowiem klanu, który dopiero po tej lekturze dowiedział się tych rzeczy. Istotą jest to, aby ktoś odważył się założyć NOWY klan w tej - bądź co bądź - prestiżowej lidze. Także, aby znalazła się druga taka osoba gdyż jeden klan złożony z graczy którzy nie grali w żadnym wcześniej (lub grali pół sezonu) jest z góry skazany na porażkę więc jego założenie po prostu nie ma sensu. Brak rywalizacji, nowe klany nie miałyby z kim grać i - co ważniejsze - z kim rywalizować.

Dlatego moja propozycja do wszystkich CL i VCL. Stwórzcie w swoich klanach drugie składy. Przedsionki, zaplecze z którego możecie w przyszłości korzystać. I zapiszcie je do ligi. Udzielajcie wiedzy o samej grze, organizujcie im grę, uczcie strategii, rozdzielajcie pozycje. Udostępnijcie ts, kierujcie grą na ts. Przekazujcie myśl. Poczujcie się jak trenerzy. Będzie to może dla was z czasem większa zabawa, niż sama gra. Co więcej, rywalizacja między dwoma drugimi składami dwóch klanów będzie miała też swój szerszy wymiar - jako ogólna konfrontacja między tymi klanami.

Wiele osób chciałoby zagrać ligę, ale nie zostanie przyjętych do klanów. Wiele osób zostanie przyjętych, ale i tak nie zagrają.

Gdy stworzy się kilka drugich składów - stworzy się rywalizacja. W dodatku będzie ona emocjonująca i niefrustrująca. Sprawi, że klany będą dogrywać ligę do końca, podniesie się ogólny poziom gry, zmniejszy się przepaść między graczami. Jednym słowem scena będzie się rozwijać.

Myślę, że jeśli będzie jasna informacja, że dany klan szuka graczy do swojego drugiego składu, że poszukuje się graczy średnich czy przeciętnych to będzie silna pozytywna reakcja. Jeszcze przed 27 września.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 12 wrz 2009, o 21:02 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
mi się podoba :]

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 12 wrz 2009, o 22:08 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Nie rozumiem, albo inaczej.
Rozumiem, że napisałeś:
-stwórzmy nowe klany w ramach klanów już istniejących?
Jeśli tak,to co za sens ma takie coś? Za mało osób gra w q2 aby to stworzyć. Takie rzeczy dzieją się w mmorpg,gdzie gra po 1000 osób na serwer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 12 wrz 2009, o 22:34 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
newash pomysl fajny ale osob malo do czegos takiego, osobiscie moge udzielac wszystkim rad itd wystarczy sie pytac i mnie zlapac na ircu, ale takich klanow wiecej jak 2 nie powstana ;] brak ludzi po prostu

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 12 wrz 2009, o 23:09 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
To po prostu fasadin zrób to! Ogłoś:

Sf robi drugi skład dla wszystkich średnich graczy nigdy niezrzeszonych! Darmowy ts! Będziesz wiedział co grać! Ogarniemy twój cfg!

I zorganizuj chłopakom grę i ułatw życie. Rul zrobi coś to samo i się zmierzycie w lidze jak trenerzy. Nie chciałbyś tego poczuć?

Każdy z was, nie tylko CL, może mieć swoją własną sforę. Nie chcielibyście mieć najlepszej?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 00:13 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
jezeli widzialbym 5-6 aktywych graczy ktorzy maja checi to czemu nie, ale ja ugadanic sie za bardzo za tym wszystkim nie mam ochoty ;] tzn za graczami

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 00:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ostry tekst :D

spil, cos dla ciebie :angel:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 10:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
no to ja zrobie eksperyment : zapraszam 8 graczy ktorzy by chcieli zagrac w plq2 zaloze klan bede wam pomagal przy taktykach jak przy ustawieniu venta czy ts chetne osoby prosze zglaszac sie na numer gg:4238673


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 10:54 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
LEFTY pisał w watku matrymonialnym:

"prosze cl klanow zainteresowanych pozyskaniem nowych graczy o napisanie mi na priv dokladnie kogo szukacie wraz ze sposobem kontaktu z wami(kanal irc, gg, etc). kiedy uzbiera sie kilka ofert splodze odpowiedniego newsa na quake2.com.pl"

Więc..
Zajebiście Daruś!
Tylko trzeba to zrobić też w taki huczny sposób. Pogadaj z innymi ludźmi aby zrobili to samo co Ty. Daj linka w topicu na ircu. Może kogoś nakłonisz? z kim chciałbyś się trenersko zmierzyć? Muszą się znaleźć co najmniej dwie takie osoby (czyli jeszcze jedna) aby wszystko miało sens. Zróbcie wtedy większego nowego posta na stronie plq2 z taką informacją i niech ma to wymiar bardziej entuzjastyczny, jakiś taki uroczysty, niech to jakiś talent napisze. Jak ktoś pisał wcześniej w topicu Roodiego - niewiele osób z nowych zagląda na fb. Nawet do cholery sami możecie wpaść na serwer i zagadnąć krótko kilku gości czy chcą żebyście ich poprowadzili. Rozmawiajcie konkretnie, pytajcie kto jakie lubi grac pos na jakich mapach, jakie mapy umie, trzeba podejść kompleksowo. Kumpel wciągnie kumpla i potoczy się.

Nie sądzicie, że wtedy właśnie może się to udać?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 13:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'N')ie rozumiem, albo inaczej.
Rozumiem, że napisałeś:
-stwórzmy nowe klany w ramach klanów już istniejących?
Jeśli tak,to co za sens ma takie coś? Za mało osób gra w q2 aby to stworzyć. Takie rzeczy dzieją się w mmorpg,gdzie gra po 1000 osób na serwer.


po 1000 to malo powiedziane ;D
a pomysl srednio trafiony i raczej nie przejdzie, anyway dobrze ze ktos sie stara..

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 14:18 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', '
')a pomysl srednio trafiony i raczej nie przejdzie


Napisz dlaczego tak uważasz.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 14:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
Gdy powstaje jakis klan, z osob od tak zebranych, upada po miesiacu? dwoch? W lidze dostaje baty i odechciewa sie grac... taki klan przetrwa jedynie wtedy, gdy tworza go... znajomi ? dobrze, ze masz jakies checi, ale tak jak mowie, dobrze ze masz pomysl, ciezej bedzie Ci go zrealizowac.. aw: gl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 15:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jesli newash chcesz cos zrobic to to zrob... nie pytaj sie innych o zdanie, nie wdawaj sie w dyskusje dlaczego tak myśla, bo tylko i wylacznie sie zniechecisz, porzucisz swoj pomysl i wyjdzie na to ze rzeczywiscie mieli racje... najlepiej dogadaj sie na privie z ludzmi, ktorzy naprawde moga cos pomoc.

just do it...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 19:51 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
mógłbym pomóc w dawaniu rad i organizowaniu pcw :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 20:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
to ja proponuje zrobic najpierw liste chetnych do takie procederu. Nastepnie podzielic ich miedzy chetnych i zrobic male wyzwanie w ramach plq2 :}}}

chetnie zaopiekuje sie jakimis ludzikami i pobije podobiecznych darusia / sonica i kogo tam jescze :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 21:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
INFO na stronie plq2 http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/i ... om&id=1567
kanał irc #only4fun.q2
kto nie ma klanu i nie boi sie rula zapraszam !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 21:39 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
jak byscie mieli ta 4 to z checia pogramy z wami pcw
sadze ze teraz nie jestesmy zbytnio wymagajacymi rywlami, bija nas jakies pikupy
#ff.q2 :) :o

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 14 wrz 2009, o 13:39 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Heheh to juz lepiej zrobic takie cos jak Młoda Ekstraklasa w naszej piłkarskiej lidze :D Każdy klan miałby również swoje rezerwy :D Hehe

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 14 wrz 2009, o 16:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
udało mi sie zebrac już 7 graczy w tym 3 starych maja sie zglosic jeszcze jacyś nowi sądze ze uda mi sie zpisac klan do plq2 niestety nieznam kolesi jacy sa itd wiec nie daje pewnosci czy uda nam sie ukonczyc lige ale jestem dobrej mysli chytry


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Drugie składy
PostNapisane: 15 wrz 2009, o 21:20 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Nie spodziewałem się, że sprawy potoczą się aż tak dobrze. Posta pisałem w lekkiej gorączce ale widać że zadziałało to pozytywnie. Darus ogarnia wszystko excelentnie. Może podejdziecie tak samo zdecydowanie, gdyż widzę jeszcze wiele osób którzy do plq2 mogłyby się przyłączyć.

edit
Pio:
Tak to właśnie mogłoby wyglądać. Taki trend. :arrow:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 202 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza