[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 12 maja 2024, o 15:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 4 wrz 2009, o 22:55 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'C')hcesz przyklad klanu ktory wystawial rozne sklady na rozne mapy ? Ok. Nie musze daleko szukac bo my tak robilismy w sng - ja np nie gram dm8 chyba ze musze.
Wez przeczytaj dokladnie co napisales w tej epopei wyzej - zeby zagrac 4/4 trzeba miec 4 ludzi z jednej i 4 z drugiej ktorym odpowiada termin. Nie musisz wierzyc ale nie kazdy ma czas zeby byc na kazde zawolanie. Sa osoby ktore chca pograc od czasu do czasu jak nie maja nic innego do roboty. Sa tez osoby ktore pracuja/maja rozne plany wieczorami itd itp i moga grac np tylko w niedziele. Jesli drugiemu klanowi to nie odpowiada to juz jest zonk bo trzeba kombinowac. A jak zmniejszysz liczbe graczy do 7 to bedzie wtedy w/o a nie o to chodzi.
Malo ktory klan sklada sie z graczy ktorzy zawsze beda na ustalony termin.

Do tego sa tez gracze ktorzy chca byc w klanie zeby od czasu do czasu pograc a nie maja ochoty/czasu zeby robic swoj klan ktorym ktos musi zarzadzac, ustalac terminy itp.

moim zdaniem upraszczasz... kazdy klan ma 7 dni do wyboru zeby ustawlic termin.. rozegranie meczu ligowego to 60min +10 min przerwy (po 5 miedzy mapami) ... a tyle albo wiecej, ludzie i tak i tak graja kazdego dnia... co do sng... imo. nienajlepszy przyklad bo ten klan ostatnio nie ukonczyl WOGOLE ligi.

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'J')esli o mnie chodzi to 7 graczy to zdecydowanie za malo - ja widze optymalna liczbe 9 albo 10.
ok, twoje zdanie... mam tylko nadzieje, ze sedziowie nie zasugeruja sie Twoimi wydumkami (MOIM zdaniem sa to wlasnie wydumki)

EOT. niech sie dzieje wola Boza

sng nie ukonczylo ligi bo stalo sie wlasnie to ci napisalem wyzej
odpadlo nam 2-3 graczy z roznych powodow bo nie jestes w stanie przewidziec obecnie czy za kilka miesiecy nie bedziesz musial np zmienic miejsca zamieszkania itp
do tego organizatorzy zmienili zasady w polowie trwania ligi i wlasnie dlatego jestem zadowolony ze jest zmiana wladz - moze te nowe nie beda zmieniac zasad w trakcie trwania ligi wedlug wlasnego widzimisie

kolejnym powodem dla ktorego twoj pomysl na 7 graczy jest wedlug mnie slaby to sytuacja w ktorej klan ma obecnie wiecej graczy niz 7 - i co powiesz jednej albo dwom osobom z ktorymi grasz zeby sobie szukaly innego ? istnieja klany ktore graja ze soba w podobnym skladzie juz jakis czas i maja paczke - to ze ty zmieniasz co roku to nie znaczy ze kazdy tak lubi

tych tekstow o wydumkach nie bede komentowal bo nie widze w tym sensu - napisalem ci czemu 7 graczy to slaby plan

EDIT:

serio myslisz ze tak po prostu z niczego ci ludzie ktorzy sie nie zmieszcza w tej podstawej siodemce w swoim macierzystym klanie zaloza nowy i beda razem grac ? naiwne
ja jestem zdania ze ten zabieg ograniczania liczby graczy do 7 spowodowuje tylko niepotrzebne zamieszanie a korzysci niewiele - bedzie wiecej w/o i na bank jesli nawet kilka takich klanow na potrzeby ligi powstanie to szybko poznikaja
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 4 wrz 2009, o 23:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
BoD a takze pare innych klanow pokazalo, ze w praktyce mozna miec 4(5) zawodnikow do rozegrania calej ligi. No i jakos nie pamietam (moze kiepska pamiec) by executor mial jakies wieksze problemy z 'a bo cos mi wypadlo'.

limit 8 graczy to b.dobry pomysl

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 4 wrz 2009, o 23:23 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
ale w czym wam to przeszkadza ze ze inny klan bedzie mial 10 graczy a wy 5 czy tam 7 ?
do tej pory nikt nic o limicie graczy nie mowil i bylo dobrze zawsze bylo min.5 max 13 i mam nadzieje ze tak bedzie dalej


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 4 wrz 2009, o 23:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. W Twoim przypadku qwes swietnie to widac

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 00:52 
Przyczajony

Dołączył(a): 16 gru 2008, o 15:40
Posty: 52
Karma: 2
dem na prezydenta :ok:

edit: zgadzam się z opinia majcina, 8 graczy b.dobry pomysł ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 01:11 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Oki dawno nie patrzałem co tu sie dzieje ;) dlatego podam parę już szczegółów.
Ekipa na plq2 #11 (MOŻE ULEC ZMIANIE !!!)
Organizatorzy SoN!c & KAz^
Ekipa:
-vibez
-Pimp
-Kisiu
-roodi
-fasadin
-vacek
-rul
-dza
-v3non
-Danka & Darus
-neon

Co do regulaminu faktycznie chcemy wprowadzić max limit graczy w klanie do 8, na początku chciałem dać 7 ale odradzili mi tego i zostałem przy 8. To zostanie wprowadzone i nie zmienię zdania już w tej kwestii. Reszta regulaminu zostanie po staremu, no chyba że ktoś wymyśli jakieś nowe ustrojstwo ala spike rockets ale mniejsza.
Zapisy rozpoczną się 7 września, zakończa 27 września losowanie 28 września na kanale #plq2. Z tego co pamiętam to bot doddiego będzie za to odpowiedzialny :). No i to na razie tyle, albo aż mam nadzieję że chociaż odrobinę ludzi uspokoiłem. Życzę każdemu klanu dociągnięcia do końca tak samo jak mi i Kazowi no i oczywiście reszcie ekipie plq2 :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 01:12 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
gl

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Ostatnio edytowano 5 wrz 2009, o 01:16 przez michaq, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 01:14 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', '
')uważam, że jakiekolwiek ograniczenia co do ilości graczy nic ale to nic nie zmienią (co najwyżej popsują). bo gdyby klan mial rzeczywiscie 15stu graczy online, to sami by stwierdzili, ze lepiej zrobic drugi klan, a jesli tego nie stwierdzili to maja jakis powod.


odpowiem tak na twojego posta:

osoba z takiego klanu zapytana czy cieszy sie z bycia w nim, odpowie
- fajnie jest ale szkoda ze bardzo zadko gram w lidze i reprezentowac moj klan swoja gra i zgraniem z innymi czlonkami. Jak juz zagram to z nikim nie jestem zgrany, bo treningi/pcw przewaznie gra podstawowa 4 grajaca lige. No i daja mi grac gdy ktos nie moze.

ta sama osoba zapytana czemu wiec nie stworzy swojego klanu, odpowie:
- bo nie wiem jak zrobic klan / nie wiem z kim / nie wiem jak prowadzic klan by sie nie rozpadl / nie chce mi sie / ja sie do tego nie nadaje

w wiekszosci przypadkow, zapytana osoba nie bedzie sie nadawala do tego, ale wystarczy ze znajdzie sie w innym klanie osoba i zorganizuje klan dla 6 innych z innego klanu...

co do politykowania, wyrazam jedynie swoja opinia...


tylko potwierdzasz moje przyporządkowanie Ciebie do socjalizmu.

Jeśli ktoś jest niemotą i wstępuje do klanu w którym z góry wie, że nie pogra - to przykro mi bardzo ale nie ma co się nad nim litować.

A jeśli nie wie jak założyć klan - to jest niemotą.

Chcesz wspierać niemoty? Niemoty pełnią ważną role w społeczenstwie - edukacyjną - patrząc na nie, wiemy do czego doprowadza głupota.

NIE! - DLA LIMITÓW!!!
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 11:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Poparcie dla kolta ;). Byłem za maxplayers 10, jeśli już chodziło o kwestię zmniejszenia limitu graczy.
Jako, że wiem jak to wygląda ( w H zapisane było maxplayers w plq2 X (12 lub 13) ). Był ciągły problem ze znalezieniem składu. Liczyć można było tylko na 2óch graczy (eon+fasa), reszta albo nie zdąrzyła, albo coś wypadło, albo problemy z netem, mimo to jakoś udawało się zebrać skład. Mając ping 300 musiałem bodajże w 2meczach grać, żeby tylko w/o nie było.
Teraz napiszecie, że to nasza sprawa. OK, zgadzam się.
Wszystko zależy od zaangażowania. Jest zbyt wiele wypadków losowych i wiele ważniejszych spraw, żeby stawiać na pierwszym miejscu q2.
Są klany jak BoD, które od lat potrafią grać 4-5 graczy i świetnie im to wychodzi za co już należy się szacunek. Niektórzy uważają q2 za życie, inni za przyjemność.
Limity mają na celu zwiększyć liczbę klanów - nie sądzę, żeby w związku z tym powstał chociaż jeden klan.
Dla mnie zawsze q2 był odskocznią i miłym spędzeniem WOLNEGO czasu, więc nie róbmy czegoś na siłę, bo skutkiem tego będą w/o i rezygnacje klanów z gry, z powodu braku graczy.

Powodzenia wszystkim w plq2 !

ps Kubiemu większych bicków bo obecnie marniutko :(.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 12:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
wszyscy mamy racje sa dobre i zle strony zmniejszenia limitu ale przez tyle lat bylo maxplayer 13 juz w zeszlym roku z danka chcielismy to zmienic. Zobaczmy teraz jak to bedzie przy mniejszym limicie. Napewno wielu graczy bedzie zmuszonych do dzialania a nie bede tylko widniec w skladzie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 12:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'w')szyscy mamy racje sa dobre i zle strony zmniejszenia limitu ale przez tyle lat bylo maxplayer 13 juz w zeszlym roku z danka chcielismy to zmienic. Zobaczmy teraz jak to bedzie przy mniejszym limicie. Napewno wielu graczy bedzie zmuszonych do dzialania a nie bede tylko widniec w skladzie.


ze tak powiem: wóz albo przewóz !!! Tedd Deireadh

mysle ze wypadaloby jak najszybciej zrobic kampanie informacyjna o tej zmianie w regulaminie w celu dania mozliwosci ludziom zebrania sie do kupy... np motd na serverach? zeby potem nie pojawily sie glosy ze bylo za malo czasu na to.. szczerze to i tak zbyt pozno dowiadujemy sie o takiej istotnej zmianie...

jesli "niemoty" sa rzeczywiscie "niemotami" i maja sie zorganizowac to wypadaloby zeby byli dobrze poinformawani... a wiekszosc nie czyta fb...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 13:24 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Do organizatorow plq2:

Proponuje zrobic glosowanie wsrod klanow ktore sie zapisza na to jaka opcje woleliby w lidze - czy 8 czy 9 ewentualnie 10graczy max.
Wystarczy zapytac clow i juz bedzie jasne jaka opcja jest wedlug graczy najlepsza.
Nie idzcie ta droga co poprzedni organizatorzy ktorzy wprowadzali kontrowersyjne zmiany bez konsultacji z graczami. Pamietajcie ze liga jest dla nas.
Dobro graczy = dobro ligi w 99% przypadkow.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 5 wrz 2009, o 16:30 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
"Dobro graczy = dobro ligi w 99% przypadkow."
niestety czesto gracze maja w dupie to co sedziowie i organizatorzy robia dla graczy, jezeli bylo by wszystko w obie strony za pewne bylo by inaczej. Bede sedzia 3 sezon i wiem jak to wygladalo.

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 6 wrz 2009, o 00:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
JEŻELI SĄ POTRZEBNE OSOBY DO ZORGANIZOWANIA CHĘTNIE POMOGĘ W JAKIMŚ STOPNIU !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 6 wrz 2009, o 01:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
$this->bbcode_second_pass_quote('Son!c', '
')Ekipa na plq2 #11 (MOŻE ULEC ZMIANIE !!!)
Organizatorzy SoN!c & KAz^
Ekipa:
-vibez
-Pimp
-Kisiu
-roodi
-fasadin
-vacek
-rul
-dza
-v3non
-Danka & Darus
-neon


Ja sie nie pisze. A co o mnie sadzisz, wyjebane. Vbz da rade, ma doswiadczenie. Kisiu to samo, aczkolwiek malo sie angazuje. Roodi swieza krew, mysle, ze on najbardziej sie zasluzy. Fasadin, bedzie sedziowal tylko te mecze, ktore mu leza.Imo zly wybor. Vacek, nie wiem czy sam sie zglosil, czy zostal wybrany. Jesli To pierwsze bedzie zasluzony. Rul z pewnoscia pomoze. Dza ???? pomylka. V3non, no musi byc :/ DD nc, "musza przekazac paleczke "stara gwardia nie rdzewieje. Danusia zagrasz chociaz 1 mape ? :> neon, on z pewnoscia pomoze. Moje zdanie, reszte pokaze przyszlosc.
_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 6 wrz 2009, o 10:08 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Danusia zagrasz chociaż 1 mapę ? :>

ej przez 6 lat trwania tOk zagrałam 1 w ubiegłym sezonie w euro:DD obawiam, że musiałbyś poczekać kolejne 6.. a tego na pewno oboje na tej grze nie doczekamy:DDD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 6 wrz 2009, o 11:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
Nie wiem czemu macie niektorzy problem z takim limitem. Nie przesadzajcie ze 8 graczy to malo i zaden z nich nie znajdzie raz czy 2X w tygodniu 1-1.5godz na gre. Wcale nie trzeba uwazac q2 za zycie zeby tego dokonac. Przeprowadzki, braki neta? Co za problem w polowie ligi sa transfery tak? Mozna dokonac zmiany przeciez. A chyba z 8 graczy nagle 5 nie zaginie w akcji? Jezeli tak to gratuluje kolegow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 6 wrz 2009, o 13:27 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', '&')quot;Dobro graczy = dobro ligi w 99% przypadkow."
niestety czesto gracze maja w dupie to co sedziowie i organizatorzy robia dla graczy, jezeli bylo by wszystko w obie strony za pewne bylo by inaczej. Bede sedzia 3 sezon i wiem jak to wygladalo.


Rozmawiamy o regulaminie i chodzilo mi wlasnie o regulamin przed startem ligi.

To jak bedzie to glosowanie na maxclients w klanie czy nie?
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 6 wrz 2009, o 14:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Son!c', '[')...]zostałem przy 8. To zostanie wprowadzone i nie zmienię zdania już w tej kwestii.


juz Ci odp na Twoje pytanie
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 6 wrz 2009, o 15:51 
Slaby koles

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 08:41
Posty: 6
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Ja jestem za 10 !! co ja powiem chłopakom? szukajcie sobie klanu bo nie mogę was wszystkich wpisać, kope lat gramy razem a tu nagle taki zonk ! !! niepodobna mi sie to strasznie, popieram kolta ! więcej graczy = mniej w/o rożnie to bywa z czasem, nie mamy juz po 18 lat dochodzą inne obowiązki (praca rodzina ) To dzięki długiej "ławce rezerwowych" wD nie oddaje w/o zawsze jest pole manewru.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 151 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza