[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 08:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 14:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
wd zachowujecie sie w tej chwili jak dzieci " zjem grzecznie obiadek jak dostane zabawki" zamiast rozmawiać to wy rzadacie jakby liga byla tylko dla was. W zeszlym sezonie klan wd zagral 12 meczy wykorzystal 10 graczy:
wD.Tabak 36 map
wD.Froger 24
wD.Raider^^ 18
wD.DZA 18
wD.THP 11
wD.prince 10
wD.Qub 9
wD.RSN 9
wD.Aciu 5
wD.advo 4

Sadzę ze w tym roku nawet jakbyscie zapisali 13 graczy byloby gorzej bo tendencja jest spadkowa czyli prawdopodobnie advo czy aciu by nie zagrali zadnej mapy.Do tego z tego co wiem to np. dza jest w innym klanie. Takie gadanie ze bedzie grac PCW to z calym szacunkiem smiechu warte od conajmniej 3 lat gra sie tylko w zasadzie ligi mecze PCW sa taka rzadkoscią że chyba niedlugo nowym graczom bedziemy musili tlumaczyc i opowiadac co to jest.

Jako że spor jest wielki i jak zwykle ile głów tyle jest racji i rozwiazań ja proponuje organizatorowi aby zwiekszył maxplayer np. do 10 a co zrobi to juz jego sprawa.
No i jeszcze jedno to ze klan nie zapisze swojego nieaktywnego gracza do ligi to nie znaczy ze go wyrzuca z klanu. Wd podeszło tak do sprawy ze skoro nie moga zapisac wszystkich graczy to musza paru wyrzuccic z klanu. Złe rozumowanie...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 16:20 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'w')d zachowujecie sie w tej chwili jak dzieci " zjem grzecznie obiadek jak dostane zabawki" zamiast rozmawiać to wy rzadacie jakby liga byla tylko dla was. W zeszlym sezonie klan wd zagral 12 meczy wykorzystal 10 graczy:
wD.Tabak 36 map
wD.Froger 24
wD.Raider^^ 18
wD.DZA 18
wD.THP 11
wD.prince 10
wD.Qub 9
wD.RSN 9
wD.Aciu 5
wD.advo 4

Sadzę ze w tym roku nawet jakbyscie zapisali 13 graczy byloby gorzej bo tendencja jest spadkowa czyli prawdopodobnie advo czy aciu by nie zagrali zadnej mapy.Do tego z tego co wiem to np. dza jest w innym klanie. Takie gadanie ze bedzie grac PCW to z calym szacunkiem smiechu warte od conajmniej 3 lat gra sie tylko w zasadzie ligi mecze PCW sa taka rzadkoscią że chyba niedlugo nowym graczom bedziemy musili tlumaczyc i opowiadac co to jest.

Jako że spor jest wielki i jak zwykle ile głów tyle jest racji i rozwiazań ja proponuje organizatorowi aby zwiekszył maxplayer np. do 10 a co zrobi to juz jego sprawa.
No i jeszcze jedno to ze klan nie zapisze swojego nieaktywnego gracza do ligi to nie znaczy ze go wyrzuca z klanu. Wd podeszło tak do sprawy ze skoro nie moga zapisac wszystkich graczy to musza paru wyrzuccic z klanu. Złe rozumowanie...


widzisz darek a ja sie z toba nie zgadzam
dobrze ze podales liczbe map jakie zagrali poszczegolni gracze bo widac ze jednak gralo wiecej niz 8 osob
teraz postaw sie w sytuacji cla ktory ma sklad > 8 zgranych lubiacych sie osob i nagle dostaje na twarz ze moze zapisac tylko 8
i masz wybrac kogo nie wpiszesz bo wiadomo ze wszyscy chca od czasu do czasu zagrac w plq2 ktora ma swoj prestiz i jest obecnie jedyna powazna liga 4/4 w polsce
wszystko byloby ok gdyby powod tych zmian byl sensowny i gdyby byla gwarancja ze to cos zmieni
w sytuacji jaka mamy obecnie nie ma ZADNYCH gwarancji na masowe powstawanie nowych klanow z tych ludzi spoza 8 a nawet jesli takie klany powstana to pewnie szybko sie rozsypia z roznych powodow
gdybym ja mial klan w ktorym jest wiecej niz 8 graczy i mial taka sytuacje to na 99% zrobilbym tak samo jak wD

zmiany jak najbardziej ale tylko takie ktore rokuja szanse na rozwoj ligi a nie takie ktore juz na starcie gwarantuja straty graczy ktorych itak nie jest duzo
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 16:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a ja nie rozumiem, czemu uwazasz ze zmiana ograniczenia nie rokuje rozwoju...

jak rozumiem lepiej stac w miejscu co jest jednoznacze (w przypadku sceny q2) z cofaniem sie... tylko ze to cofanie sie to nie jest powrot do lat swietnosci q2, tylko do... no nie umiem znalesc porownania zwiazanego z q2... do tego ze lekarz patrzy jak pacjent umiera... "niech umiera, bo jak sprobuje go zoperowac z 15% szansy powodzenia to smierc moze byc bolesniejsza niz jest teraz...". Lepiej patrzec jak gra ze soba 10 klanow po 12 osob w teamie, czy moze sprobowac nowych srodkow?

ja poczynilem juz pewne kroki w strone uswiadomienia niezrzeszonych graczy ze istnieje cos jak LIGA.. maly bzdet, ale nikt nie moze napisac ze nie wiedzial... (nadal jest wdrazane, czekam az yoss skonczy - odziwo moglo to juz byc dawno zrobione.. wystarczylo tylko o tym pomyslec) <- info na serverach q2

Roodi tez cos zrobil zeby nie stac bezczynnie w miejscu.

a ty? zrobiles cos poza narzekaniem i wynajdywaniem NAJGORSZYCH scenariuszów?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 16:55 
Cukierkowy

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 20:44
Posty: 168
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') ty? zrobiles cos poza narzekaniem i wynajdywaniem NAJGORSZYCH scenariuszów?


spoko spoko, ale pisze się "scenariuszy" :flasingsmile:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 16:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Proponuję, by każdy grający miał jednego fejknika. Zrobi się nas 2x więcej a może nawet i lepiej. Demowi pozwolimy, żeby dalej szedł własną drogą i grał na tylu nikach, ile mu się w głowie pomysłów zrodzi.

Dem nadal będziesz uparcie twierdził, że espada to nie Ty?

Chcesz coś pozytywnego zrobić dla sceny, przestań się wymądrzać, a dawaj pomysły. Każdy niech przedstawi swoje racje, dem i tak pocytuje, powkleja, a wasze posty i tak okażą się-bez sensu, argumenty-bez sensu. Rację ma tu tylko dem i nie ma co dyskutować.

Więcej konkretów proszę.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 16:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
oO
dem napisałeś raz eot to się trzymaj chociaż tego co mówisz wieczne pierdzenie z twojej strony założyłeś już ten klanik?
a co do zmian naprawdę gratuluje pomysłu że ograniczenie do 8 osób klanu coś zmieni :DD
no faktycznie zakazali narkotyków (ograniczyli je) no i faktycznie mniej jest :D
zawsze byłem za kwestią wolności wyboru co za tym idzie jak ktoś lubi fejkować (pozdro espada) to niech sobie fejkuje ale chociaż w otwartej dyskusji potrafi się do tego przyznać , a jak cl w klanie chce mieć 13 osób to niech sobie ma i decyduje kto gra a jak komuś nie pasuje grać 3 rezerwy to tak czy siak sobie założy klan

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 17:01 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') ja nie rozumiem, czemu uwazasz ze zmiana ograniczenia nie rokuje rozwoju...

jak rozumiem lepiej stac w miejscu co jest jednoznacze (w przypadku sceny q2) z cofaniem sie... tylko ze to cofanie sie to nie jest powrot do lat swietnosci q2, tylko do... no nie umiem znalesc porownania zwiazanego z q2... do tego ze lekarz patrzy jak pacjent umiera... "niech umiera, bo jak sprobuje go zoperowac z 15% szansy powodzenia to smierc moze byc bolesniejsza niz jest teraz...". Lepiej patrzec jak gra ze soba 10 klanow po 12 osob w teamie, czy moze sprobowac nowych srodkow?

ja poczynilem juz pewne kroki w strone uswiadomienia niezrzeszonych graczy ze istnieje cos jak LIGA.. maly bzdet, ale nikt nie moze napisac ze nie wiedzial... (nadal jest wdrazane, czekam az yoss skonczy - odziwo moglo to juz byc dawno zrobione.. wystarczylo tylko o tym pomyslec) <- info na serverach q2

Roodi tez cos zrobil zeby nie stac bezczynnie w miejscu.

a ty? zrobiles cos poza narzekaniem i wynajdywaniem NAJGORSZYCH scenariuszów?


widze ze probujesz to obrocic w prywatny atak ale ja nie podejme tej rekawicy
jesli nie rozumiesz to po prostu przeczytaj ostatnie 4 podstrony w tym posty miedzy innymi moje,hamstera, cla klanu wD cla klanu pfh i cla klanu gsg9 i wyciagnij wnioski
probujac leczyc zapalenie pluc ucinacie nogi pacjentowi jesli juz chcesz odniesienia do medycyny
napisalem wszystkie wady jakie widze w tym rozwiazaniu
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 17:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nie rusza mnie juz to ze atakujecie moja osobe przy kazdej sposobnosci...

spoko kolt... ale dalej uwazam ze sie mylisz Ty nie dajac szansy zmienionemu regulaminowi. poczytaj posty innych osob, ktore wypowiadaja sie w ten sam sposob jak ja... czemu je omijasz?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 8 wrz 2009, o 17:04 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 17:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
:DD
no jak już przestaniesz pisać to chyba już wpadłeś na to że wszyscy będą szcześliwsi ( i wcale nie dla tego się nagle zamykasz że fejkujesz pod espada ty się poprostu poczułeś urażony :( chusteczke? ) :DD

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 17:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ciekawe czy jak wszystko ladnie wypali to znow wszyscy beda mi gratuloawac wytrwalosci, samozaparcia i wogole bedzie lizanie dupy z "gw dem" ... ehh, chyba nigdy sie nie zmienicie... wsumie ja tez nie zamierzam...

kolt wydaje mi sie ze nie podejmujesz rekawicy, bo nie wiesz jak ją podjac.. najltawiej jest narzekac zamiast sprobowac cos zmienic...

przypominaj do woli... maczku

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 8 wrz 2009, o 17:11 przez dem, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 17:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
:DDDDDDDDDDD
no nagle 5 klanów powstanie chyba wszystkie Twoje
eot napisałeś z 5 postów temu tak tylko przypominam

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 20:13 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
ZADNEN nowy klan nie powstanie z ludzi "odrzuconych" bo sie nie zmiescili w 8. ZADEN zrozumcie to Ci ktorzy tego nie rozumieja. Dlaczego? Jezeli nie wiesz to pomysl

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 20:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
uswiadom mnie o wielki fasadinie

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 20:44 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2005, o 20:57
Posty: 185
Lokalizacja: : O
Karma: 25
klan to jest cos wiecej niz grupa ludzi grajacych w jedym teamie w q2...
I jaki klan powstanie z "odrzutkow" i sie zogranizuje do gry w plq2 w niecały miesiac ??


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 21:09 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
a ja nie rozumiem dlaczego dem sadzisz ze PLQ2 bedzie lepsza kiedy bedzie wiecej klanow, imo lepsza liga to taka w ktorej bedzie mniej w/o i wiecej wyrownanej walki nie zaleznie czy to bedzie 7 meczow tygodniowo czy 14.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 21:18 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2004, o 10:34
Posty: 305
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 5
w drugiej lidze jest jak najbardziej równy poziom :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 21:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
RSN mylisz się !

dem organizuje klan od ręki. Każdemu członkowi daje od ręki nowy fejknick, swój zajebisty cfg, paki, mody, bąki, kody. Nie da się odmówić takim cudom.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'c')iekawe czy jak wszystko ladnie wypali to znow wszyscy beda mi gratuloawac wytrwalosci, samozaparcia i wogole bedzie lizanie dupy z "gw dem" ... [...]


Słodzisz sobie, oj słodzisz cukiereczku :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 21:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
troche neon mnie uprzedzil, ale nie bede pisal posta od nowa... o to stara tresc :D

$this->bbcode_second_pass_quote('rsn', 'k')lan to jest cos wiecej niz grupa ludzi grajacych w jedym teamie w q2...
I jaki klan powstanie z "odrzutkow" i sie zogranizuje do gry w plq2 w niecały miesiac ??

chyba jaja sobie robisz z takim pytaniem skierowanym do mnie :D ty myslisz ze pig powstalo z znajacych sie ludzi? albo os? no moze ja i chrom, to taki trzonek byl, ale hello... moje klany byly zgrane, byly zorganizowane i obydwa zaszly daleko... a bylismy tylko ludzmi grajacymi w jednym teamie... lepiej dobieraj sobie adresatow takich pytan, rsn

$this->bbcode_second_pass_quote('zenon', '
')a ja nie rozumiem dlaczego dem sadzisz ze PLQ2 bedzie lepsza kiedy bedzie wiecej klanow, imo lepsza liga to taka w ktorej bedzie mniej w/o i wiecej wyrownanej walki nie zaleznie czy to bedzie 7 meczow tygodniowo czy 14.

bo moim zdaniem na plq2 powinny skladac sie 3 ligi... to ze 3 klany odpadly rok temu z 2 ligi bylo spowodowane tym
$this->bbcode_second_pass_quote('vyniu', '
')w drugiej lidze jest jak najbardziej równy poziom :D

dlatego uwazam ze powinno powstac wiecej klanow i powinna by 3 liga.

neon, czy slodze czy nie, to co z tego? nie czytaj jak nie chcesz, nie pisz jesli nie chcesz bym ci odpisywal...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 8 wrz 2009, o 21:32 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2005, o 20:57
Posty: 185
Lokalizacja: : O
Karma: 25
ty to dem masz chyba jakies kompleksy :D
nie wszystko co pisze jest przeciwko tobie misiu , akurat tu pisalem ogolnie ;p

poza tym to eot z mojej strony, nie probujcie uszczesliwiac na siłe... ;p
jesli chodzi o nasze stanowisko, to wszystko juz napisał Tabak , Dziekuje za Uwage :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 # 11
PostNapisane: 10 wrz 2009, o 22:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Nam, graczom H zawsze zarzucano że zapisujemy 13 graczy, bo można zrobić z tego 3 teamy równe, zawsze słowa krytyki było słychać ze strony euroq2l. Graliśmy ze sobą dobrych kilka lat i np. jak bym miał wyrzucić najsłabszego tzw. neona :D to bym wolał nie zapisywać się do ligi niż go dać do innego klanu. Wolałem nie grać w takich meczach, a siedzieć, ustąpić miejsca innemu i dobrze się bawić podczas całego meczu czy to na vt czy na naszym kanale.

A taka "zlepka" graczy którzy się nie znają, długo nie wytrwa bo nie będzie organizacji ani chęci do gry ze sobą, my tylko graliśmy ze względu do wzajemnej sympatii i w takich chwilach podziękowałbym lidze gdyby mi kazali zredukować skład np. o 4 graczy. Więc po dużej ilości w/o liga będzie wyglądała jak euro, połowa meczów to w/o.

Lepiej żeby było 10 klanow, niż 20 gdzie z tego połowa to "zlepy" które odpadną na półmetku.

Więc rozumiem w 100% wD.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 178 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza