[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 15 maja 2024, o 01:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')w regulaminie jest napisane ze nie mozna miec modyfkownych modeli graczy, podczas meczu caly twoj mial w acinfo informacje ze posiadacie modyfikowane model male (nie wazne czy zmianieone czy modyfikowane, anticheat pokazuje ze nie jest to zgodne z oryginalem) wiec jezeli mamy byc konsekwentni ...


no wlasnie to gra role... bo regulamin jasno mowi ze ZMODYFIKOWANE modele a w nawiasie (spiked models) wiec eot...
chcesz byc konsekwenty? dla swietego spokoju daj mi bana na plq2 (mi, bo tylko ja u mnie korzystam z switchmodels) ale nie zapomnij o hzn... mi to nawet na reke... bede mial powod by nie grac w q2 i skupic sie na wazniejszych rzeczach

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')no tak, ale ktos z adminow to sprawdzil, tak? fasadin?

nie, ja dopiero zglosilem ten problem do sedziego i organizatora

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')dem ale ty jestes smieszny troche, faktycznie rydel mial modyfikowany plik rakiety (co MOZE ALE NIE MUSI wskazywac na to ze posiada spiked racket)

no i tu wlasnie sie usmialem.. to co ma zamiast rakiety? marchewke? wlasnie takie tlumaczenie jest mega smieszne... rakiety modyfikuje sie tylko w jednym celu... i kazdy doskonale wie w jakim...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:06 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
[18:23] <Revenge113> i wlasnie znalazlem guide jak odpalic wh na r1q2
[18:23] <Revenge113> a ac.dll
[18:23] <Revenge113> z*

[13:18] <Revenge113> wczoraj testowalismy z demem i na pare serverow (kubusie coolnety i astery) idze wejsc z zwyklym frq2 i normalnymi wh

"w regulaminie jest napisane ze nie mozna miec modyfkownych modeli graczy, podczas meczu caly twoj mial w acinfo informacje ze posiadacie modyfikowane model male (nie wazne czy zmianieone czy modyfikowane, anticheat pokazuje ze nie jest to zgodne z oryginalem) wiec jezeli mamy byc konsekwentni ..."

jeśli Pigi też włażą na gównach, to wymyśl karę dla Hzn i dla Pig przy okazji.. EOT


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:09 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'd')em ale ty jestes smieszny troche, faktycznie rydel mial modyfikowany plik rakiety (co MOZE ALE NIE MUSI wskazywac na to ze posiada spiked racket), anticheat sprawdza poprawnosc (wybranych modeli) i przy obecnych ustawieniach informuje gracza o tym ze posiada niedozowlone modyfikacje (ostatecznie przez rozpoczeciem meczu juz tego CZEGOS nie mial)

w regulaminie jest napisane ze nie mozna miec modyfkownych modeli graczy, podczas meczu caly twoj mial w acinfo informacje ze posiadacie modyfikowane model male (nie wazne czy zmianieone czy modyfikowane, anticheat pokazuje ze nie jest to zgodne z oryginalem) wiec jezeli mamy byc konsekwentni ...

obecnie at sprawdza sporo modeli czy sa poprawne, jedynym senesowanym rozwiazaniem bedzie skrocenie tej listy do tylko tych zagrozonych i ustawienie aby serwer wywalal za modyfikowany plik



ograniczysz ilosc sprawdzanych modeli, to beda biegaly jezozwierze (dla wyjasnienia: spajkowane modele male i female) widoczne na pol mapy.
ja bym wywalil w ogole mozliwosc grania ze zmodyfikowanymi modelami. no chyba ze ktos mi wytlumacyz sensownie, po co zmieniac model np. Quada na czaszke (ktos z tOk tak kiedys mial). i dla mnie modyfikowanie moedli to granie na innych modelach niz standardowe. switchmodels (mimo ze fajne) tez uwazam, ze powinno byc zabronione.
_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
TDM @ PIFPAF.PL 193.42.218.63:27910

poprawilem liste
co sprawdza?
poprawnosc modelu objects rocket/grenades
poprawnosc modeli graczy female/male/cyborg przy czym dozwolona jest modyfikacja female->male; male->female (standard europejski :))

w przypadku niezgodnosci gracz nie zostaje wpuszczony na serwer

EDIT:
nie ustawilem sprwadzania poprawnosci modelu quada/mh bo po co ?
zreszta w starszej wersji paczek q2full.glt.pl zostal umieszony przez nieuwage modifykowany model quada (lamki z nickami players mialy by problem)


Ostatnio edytowano 19 sty 2009, o 14:12 przez v3non, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
eh, kolejny cytat w stylu "rg 45%" ... dobra nie bede tego komentowal, dopoki reve mi nie powie ze to jego logi.... a o ile pamiec mnie nie myli, to testowalismy starego frq2 na tdm pifpaf... dlaczego? bo nie wiedzielismy ze jest wylaczony antycheat... co zenon moze potwierdzic...

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')jeśli Pigi też włażą na gównach, to wymyśl karę dla Hzn i dla Pig przy okazji.. EOT


pig nie wchodzi na gownach... znow jakies wymysly z dupy... udowodnij ze wchodza... zaloz osobny topik podaj dowody i porozmawiamy o tym... widze ze znow uprawiam walke z wiatrakami... tu rozmawiamy poki co o hzn....

chcesz oskarzac pig na sile? ZALOZ OSOBNY TEMAT i podaj dowody... tu jest mowa o hzn
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 19 sty 2009, o 14:12 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:11 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')no wlasnie to gra role... bo regulamin jasno mowi ze ZMODYFIKOWANE modele a w nawiasie (spiked models) wiec eot...
chcesz byc konsekwenty? dla swietego spokoju daj mi bana na plq2 (mi, bo tylko ja u mnie korzystam z switchmodels) ale nie zapomnij o hzn... mi to nawet na reke... bede mial powod by nie grac w q2 i skupic sie na wazniejszych rzeczach


$this->bbcode_second_pass_quote('PLQ2', '
')6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets)


czyli nie tylko spajkowanych rakiet
_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:12 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'e')h, kolejny cytat w stylu "rg 45%" ... dobra nie bede tego komentowal, dopoki reve mi nie powie ze to jego logi.... a o ile pamiec mnie nie myli, to testowalismy starego frq2 na tdm pifpaf... dlaczego? bo nie wiedzielismy ze jest wylaczony antycheat... co zenon moze potwierdzic...

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')jeśli Pigi też włażą na gównach, to wymyśl karę dla Hzn i dla Pig przy okazji.. EOT


pig nie wchodzi na gownach... znow jakies wymysly z dupy... udowodnij ze wchodza... zaloz osobny topik podaj dowody i porozmawiamy o tym... widze ze znow uprawiam walke z wiatrakami... tu rozmawiamy poki co o hzn....

chcesz oskarzac pig na sile? ZALOZ OSOBNY TEMAT i podaj dowody... tu jest mowa o hzn


generalnie forma Twoich wypowiedzi, brzmi jak ciche przyznanie sie do winy, przy czym ze swiadomoscia, ze nikt Ci nic nie udowodni :D
_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
edytowanych!!!! moje nie sa edytowane... one sa tylko podmieniane... to jest roznica... skoro chcecie sie lapac slowek to robcie to konsekwentnie... mam wam zalozyc osobny topik o pig zebyscie tam pisali? tu jest mowa o HZN

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:14 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 20:56
Posty: 342
Karma: 65
dem oczekujesz dowodów winy jak ktoś naskakuje na Ciebie, więc przedstaw jednoznaczne dowody na to ze hzn miało spiked rockets. Bo jak narazie to wiadomo tylko, że mieli zmodyfikowane modele. Także jest po równo, bo Wy również mieliście.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
boze co za hipokryci... nic nie jest po rowno... tu jest mowa o spiked rocket a nie o podmianie female na male i male na female... swoje dowody o winie hzn juz przedstawilem.. najwyrazniej ominales 1 strone...

jak mam dac jednoznaczny dowod winy? no powiedz mi jak? nie da mi swojej rakiety, a jak da to da normalna... jak chcesz oczekiwac wiekszego dowodu czitowania? na jakiej podstawie? nie ma juz zadnej innej mozliwosci sprawdzania ich.. rozumiesz? tylko teraz mi powiedz... po kiego chuja zmienialo rocket.tris? hmmm no czemu ?

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')generalnie forma Twoich wypowiedzi, brzmi jak ciche przyznanie sie do winy, przy czym ze swiadomoscia, ze nikt Ci nic nie udowodni :D


bo o ile nie zauwazyles, znow jest akcja wsyzscy vs dem... kazdy pisze jak sie da by tylko mi dojebac... nawet wola stac murem za czitami... i to jest wlasnie przykre...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 19 sty 2009, o 14:18 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:18 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
temat powinien rozejsc sie po kosciach bo nie jestesmy wstanie ustalic czy rydel mial spikedmodel (przed rozpoczeciem meczu poprawil to wiec w ostatecznosci byl czysty) oraz caly klan pig mial wg anticheata ZMODYFKIKOWANE modele male (nie obchodzi mnie czy to bylo zmianione czy nie, BYLY MODIFYKOWANE)

ustawienia takiej jak na pifpafie powinny byc wszedzie przed nastepna kolejka wiec nie bedzie mowy i takich sytulacjach


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
to idz wypisz pig odrazu....

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')temat powinien rozejsc sie po kosciach bo nie jestesmy wstanie ustalic czy rydel mial spikedmodel (przed rozpoczeciem meczu poprawil to wiec w ostatecznosci byl czysty) oraz caly klan pig mial wg anticheata ZMODYFKIKOWANE modele male (nie obchodzi mnie czy to bylo zmianione czy nie, BYLY MODIFYKOWANE)


nie jestes sedzia... zenon zrozum, ze regulamin mowi jasno jak postepowac w takich przypadkach... pozatym nie jest tu strona rozstrzygajaca a jesli myslisz ze jest inaczej to sorry gregory, jeses w bledzie.... jesli chce ktos poprzec tok rozumowania zenona to ja mam propozycje... ban dla hzn i pig... juz, cisza? spokoj?

co za ludzie...

acha i rozumiem ze w takiej sytuacji powinienem poswiecic troche czasu i zaczac jednak pisac czity do q2... bo jak widac, oplaca sie... mozna czitowac, kary nie bedzie, bo nei mozna udowodnic... kazde wh, kazdy aimbot kiedys byl nie wykrywalny i nie dalo sie go wykrys.. a jednak bany lecialy... co sie z wami ludzie stalo? az tak was zaslepia niechec do mnie?

topik dla moich fanow... viewtopic.php?f=2&t=2935
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:26 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
skoro hzn gralo na zmodyfikownaych modelach, a dem taki model posaida, to ja proponuje obejrzeć wszystkie demka hzn od poczatku ligi przy wlaczonym spajku. moze to pomoze rozstrzygnac czy hzn czitowalo w trakcie ligi.

przrypominam ze:

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')6.12 Każdy gracz ma nakaz nagrywania własnego dema i na żądanie sędziego ma obowiązek przekazać mu je w niezmienionej formie, każda modyfikacja jest jednoznaczna z próbą oszustwa.

_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Ostatnio edytowano 19 sty 2009, o 14:27 przez gt.7, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:26 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
no i właśnie dem.. tutaj należy zadać sobie pytanie, czy to wszyscy są nienormalni? czy tylko Ty..
Co do meczu, jeśli w samej lidze Hzn nie grało na żadnym zmodyfikowanym modelu, ponieważ to usunęli, a weszli na serwer na czymś, na czym Wy z revenge wchodzicie na co dzień, żeby sobie potestować (możesz zapytać go o log, nie ma problemu, dobrze wie, że to on mi pisał, bo potem poprosiłam po tym, aby mi to dał,ale niestety nie dostałam...), to jedziecie na tym samym wózku, zenek już się wziął za blokowanie wszystkich takich głupstw, a wiec nie wiem o czym dalej rozmawiać? chyba o tym, że na samym meczu ligowym był TYLKO JEDEN klan, który posiadał zmodyfikowane modele..
Na szczęście jesteście na tyle kumaci, że sami to wychwyciliście, po czym Hzn grało na czystych modelach, szkoda tylko, że Wy nie

acha i rozumiem ze w takiej sytuacji powinienem poswiecic troche czasu i zaczac jednak pisac czity do q2... bo jak widac, oplaca sie... -przecież piszecie?;]]]]]]]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_code('', '6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip.')

odnosnie hzn
napisz to jeszcze raz moze dem wkoncu zrozumiesz
rydel przed mecze w acinfo mial modyfkiowany modej objects/rocket czyli to moglo wskazywac na to ze posiada spiked rockets albo nie w ostateczności poprawil ten blad czyli byl "czysty", jednoczesnie kilku graczy z hzn mialo modyfkiowane modele graczy, co tez jest nie dozwolone (nie wazne czy zamiana czy modyfikacja bo nie jestesmy tego w stanie stwierdzic)
wiec tez jest niezgodnosc z regulaminem

odnosnie pig
caly klan mial modyfikowane modele graczy (niezgodnosc z regulaminem) i twoje zapewnienia nie sa wiarygodne ze to bylo switchmodels (rownie dobrze rydel moze powiedziec ze mial nowy model z 32bit teksturami rakiety)


dzieki temu meczowi mozemy uniknac takich sytulacji w przyszlosci

i odnosnie zamiany modeli
dopuszczalna jest zamiana female->male male->female


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Viking slusznie prawi. Trzebaby sprawdzic demka z wczesniejszych meczy hzn i ocenic czy uzywali spike models czy nie. Watpie aby nagle zaczeli tego uzywac, to musialo zaczac sie wczesniej.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:35 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
jak na podstawie dema ocenisz czy ma spiked models ? moze nie wszyscy wiedza co to jest
btw. nie wiem po co to uzywac, mi by to przeszkadzalo tylko :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:36 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'j')ak na podstawie dema ocenisz czy ma spiked models ? moze nie wszyscy wiedza co to jest
btw. nie wiem po co to uzywac, mi by to przeszkadzalo tylko :D



przyklad: koles wychodzi z pokoju na dm1 w kierunku edża, nagle bez powodu zatrzymuje sie i czeka az tam walnie rakieta puszczona z dolu, z windy czy z ssg.
_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Co do meczu, jeśli w samej lidze Hzn nie grało na żadnym zmodyfikowanym modelu, ponieważ to usunęli,

patrz temat tej dyskusji... wylacz czity i mozesz grac... rozumiem ze jak wejde z wh, powiecie mi zebym wylaczyl to moge grac po wylaczeniu? coz za hipokryzja....

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')a weszli na serwer na czymś, na czym Wy z revenge wchodzicie na co dzień, żeby sobie potestować


coz za brednie... udowodnij to...

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')acha i rozumiem ze w takiej sytuacji powinienem poswiecic troche czasu i zaczac jednak pisac czity do q2... bo jak widac, oplaca sie... -przecież piszecie?;]]]]]]]

nie, nie piszemy... jak juz to ja grzebie w q2, ale jescze zaden czit nie wyszedl z pod mojej myszki...

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')odnosnie pig
caly klan mial modyfikowane modele graczy (niezgodnosc z regulaminem) i twoje zapewnienia nie sa warygodne ze to bylo switchmodels (rownie dobrze rydel moze powiedziec ze mial nowy model z 32bit teksturami rakiety)

a moze demko ? np takie demko z warmupa na ktorym widac jak chrom sprwadza acinfo rowniez dla pig? i na ktorym widac ze tylko ja i reve mamy podmienione modele male-female?

jak piszesz bzdury ktore rzekomo sa prawda to sprawdz czlowieku czy masz racje, bo nas obrazasz

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')i odnosnie zamiany modeli
dopuszczalna jest zamiana female->male male->female


dzizas...sam to napisales i nie widzisz bledu w rozumowaniu? oskarzasz mnie ze ze gram na podmienionych modelach male-famale a potem piszesz ze to jest dozwolone... mysl zenon... mysl
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Nie ma zadnego sposobu zeby to ocenic ?

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza