[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 06:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hej ho... chyba nie bede sie tym razem rozpisywal (bo logi goa-pig, raczej malo kto przeczytal cale), tylko odrazu dam najwazniejsze rzeczy, a najwyzej na czyjas prosbe dam pelne logi... milego czytania

mecz hzn vs pig(sedzia: fasadin), wszystko cacy, nie bylo czekania na wybor server, kazdy daje ready, gdy nagle sie okazuje ze:
oney ma zle ip i:

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')File check failures for oney:
models/objects/rocket/tris.md2

File check failures for hzn.RYD3L:
models/objects/rocket/tris.md2


oraz
$this->bbcode_second_pass_code('', '
hzn.RYD3L: ja mam sarga pak
')

wiec jesli ma sarge'a pak to czemu sarge'a klient odpowiada na acinfo

$this->bbcode_second_pass_code('', '
File check failures for hzn.sArge:
')
nie przeszedl walidacji plikow, ale lista plikow nie jest wyswietlana?

oraz nope?
$this->bbcode_second_pass_code('', '
File check failures for hzn.nope:
')
skoro rydel odpowiada klient normalnie? moze dlatego

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[22:23] <fasadin> ale ja widzialem spike rocket (kto mial nie wazne) ze omijalo at
')
?

po czym, do tego wsyztskiego slayer stwierdza, ze rydel gral na tym paku, od poczatku ligi... n1?

Sprawa jest o tyle ciekawa, ze po nakazie z strony organizatora by usuneli spikei, mogli normalnie grac... argumentacja darusia?
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[22:19] <D4Rus> no ale to podaje ze ma inny model niz hash lista polska
[22:19] <D4Rus> no ale nie jestes w stanei udwodnic ze oni to maja
[22:19] <D4Rus> nie ma tego modelu hash liscie
')

no oczywiscie ze nie ma, bo kto by pozwalal edytowac model lecacej rakiety? no chyba nikt, bo kazda modyfikacja tego modelu jest juz czitem! zeby ladnie wygladala? no tak, zapomnialem ze mozna obok niej biec i sie przygladac ile wiecej ma polygonow

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[00:12] <D4Rus> daj dowod ze to byl chit a nie zwyczajnie model podmieniony
[00:12] <D4Rus> np na 32 bitowy
[00:12] <D4Rus> jak kiedys bylo w paku zenka
[00:12] <D4Rus> co wywalalo z dedizow
[00:12] <D4Rus> bo hash liscie nie bylo
')
to o czym pisze darus to sa juz modyfikowane modele. dlaczego? bo maja wiecej polygonow niz standardowe... tylko ze nie chodzilo o model rakietnicy a model lecacej rakiety, a ponadto
$this->bbcode_second_pass_code('', '
6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip.
')

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[00:16] <D4Rus> ja nawet nie wiem jak to dziala
')
to nie zwalnia z obowiazku trzymania sie regulaminu
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[00:16] <D4Rus> ja musze sie opierac na tym co mi daja czyli at
[00:17] <dem> ehh
[00:17] <D4Rus> na tym wszyscy graja
[00:17] <D4Rus> jak nie kopie
')
no, czitow zadaniem jest aby byly niewykrywalne... w mysl tego rozumowania kazdy czit ktory nie jest wykryty nie jest czitem... jak napisze sobie wh co omija at, to nie jestem cziterem, bo at mnie nie kopie z servera... milo

ok, ale skad u mnie przekonanie ze to spikei? bo sam grzebalem sporo przy modelach q2 i udalo mi sie zrobic rakiete z nosem pod aprq2...
Spoiler:
http://img233.imageshack.us/img233/5097/200901190105q2dm104ib1.jpg lub z fb
Załącznik:
2009-01-19_01-05_q2dm1-04.jpg

screen byl robiony podczas obecnosci rula (ktory robil tylko za obiektywnego obserwatora) by pokazac ze dokladnie taki sam zwracam komunikat jak rydel i oney i jestem wstanie robic uniki nie patrzac skad leci rakieta...

problem w tym, ze nie udalo mi sie aby dzialala pod r1q2... co w tym ciekawego? cale hzn jedzie na r1q2... no ale ocb? podmiencie jakikolwiek model (nawet orginalny male z female) i wejdzcie nawet na localhosta... dostaniecie komunikat o blednym modelu +disconnect od servera.... jakim prawem hzn weszlo na server z modyfikowanym modelem rakiety? hashlista mozliwych modeli? watpie, bo wtedy nie kopaloby mnie z localhosta...

a teraz do sedna...

cala akcja rozgrywala sie jeszcze przed rozpoczeciem spotkania, fasadin chcial w/o na korzysc pig po mojej interwencji, na co skolei, nie zgodzil sie darus...
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[22:41] <fasadin> dem zrozum ze pisalem darkowi o w/o ale on swoi przy swoim i jezeli bym cos takiego zrobil to on wpisalby WAM to w/o
')

woot?

teraz regulamin plq2:
$this->bbcode_second_pass_code('', '
6.3 Za każdą próbę oszustwa będą przyznawane kary
')
gdyby nie nasza interwencja, hzn by zagralo na modyfikowanych modelach.... proba oszustwa?
$this->bbcode_second_pass_code('', '
7.5 Gra na wszelkiego rodzaju wspomagaczach (AIM bot, wallhack) usunięcie z ligi gracza i klanu w jakim grał.
')
spiked rocket jak kazdy wie, jest wspomagaczem... moze nie daje takich mozliwosci jak aimbot czy wh, ale zmniejsza ryzyko trafienia przez randomowa rakiete... czy tak?

$this->bbcode_second_pass_code('', '
6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip.
')

z tego punktu ktos moze miec jakies ale do mnie i do mojego cfg pod aprq2 podmieniajace model female z male... jak widac, dotad nie mialem z tym problemu z strony adminow plq2 to raz, dwa
$this->bbcode_second_pass_code('', '
edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets)
')
moje modele postaci nie sa modyfikowane, co bylo chyba raczej wiadomo jak zalozylem temat switchmodels()

postanowienie koncowe... albo sprawa nabierze rozpedu i bedzie porzadnie rozwiazana, tak jak trzeba, (tzn nie tak jak rozwiazanie problemu stronniczosci sedziego w meczu goa-pig - ktorego rozwiazania tak naprawde nie ma) albo pig wypisuje sie z plq2 i pp... nie mamy zamiaru grac w lidze gdzie regulamin nie jest respektowany... chyba kazdy zna autorytarne newsy darusia na stronie plq2, prawda? np:
Spoiler:
http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/index.php?op=com&id=1434
http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/i ... om&id=1417
nie chce mi sie szukac dalej... kazdy wie, bo kazdy czytal


peace n love... nie chce rozjebac plq2, szanuje d&d za kolejna edycje plq2 w ich wydaniu, ale bez przesady...

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:29 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Skoro to prawda to kicban hzn, ale czy pig jest takie czyste ?

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'S')koro to prawda to kicban hzn, ale czy pig jest takie czyste ?


jesli cos sugerujesz to pisz od razu co masz na mysli... nie masz nic do napisania to nie pisz...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:34 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Kilka dni ktos z pig sie chwalil, ze wiecie jak mozna zrobic wh na obecnym antyczicie. Ze ten ktos to zrobil, przetestowal i server nawet go nie kikal


I podobno to Ty grales na tym gownie w tym meczu, a hzn Darus nie doposcil z tymi zmodyfikowanymi modelami. Wiec co Ty pierdolisz i co chcesz udowodnic ? SKoro sam zrobiles czita to jestes pizda i tyle. JEstes tak samo winny jak hzn (jezeli naprawde sa winni).
I kurwa kogo Ty straszysz, ze sie wypiszecie ? Wypiszesz sie, to ebdzie kretyna mniej w lidze.

_________________
te tam nie pierdol :D


Ostatnio edytowano 19 sty 2009, o 13:39 przez Pio, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:35 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Uważam, że dem masz rację. Nigdy nie tolerowałem cheaterów. Wyraźnie wiadomo, że nie można grać na tych starych, cheaterskich modelach, które kiedyś były w każdej gralni na każdym kompie...

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')albo pig wypisuje sie z plq2 i pp...


:cry: cry baby




:flasingsmile:
_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pio....

badz powazny... ok ? chcesz mnie o cos oskarzyc? daj dowody... nie badz az tak zalosny w soich komentarzach...prosie cie... chcesz, zaloz osobny topik dlaczego uwazasz ze zrobilem czity do q2 i kiedy na nich gralem... daj logi... porozmawiamy o tym tam... ale tu pisz o hzn... nie o mnie.. co za czlowiek...

ja nikogo nie strasze ze sie wypiszemy... watpie zeby kazdemu sie podobalo 1 mecz mniej...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:42 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Jeśli chodzi o sam udział klanu Pig w lidze to mam nadzieję, że szybko zrezygnujecie.. bo!

[00:44:01] <\norman> to jak wiesz o tym
[00:44:03] <\norman> to idz do richa
[00:44:05] <dem> nie
[00:44:06] <dem> najpierw
[00:44:07] <\norman> zeby juz sobie nie pograli
[00:44:08] <dem> rozprawie
[00:44:09] <dem> sie z adminami
[00:44:10] <dem> plq2

Wiedząc cokolwiek na temat jakichkolwiek czitów, pierwszą rzeczą, jaką powinniście zrobić to iść do Richa/venona, a nie planować, jak tu dokopać Darkowi, jesteście żałośni poprostu...

Zaraz po rozpoczęciu afery Darek napisał do zenona o możliwość zablokowania zmodyfikowanych modeli (ponieważ my tego zrobić nie możemy, jeśli chodzi o antycheata to tym zajmuje się venon u nas w Pl, bo on się na tym zna i to ustawia, poza tym ma kontakt z Richem), na co zenek odpisał:

[22:34] <D4Rus> mozna usatwic tak serwery?
[22:34] <D4Rus> jak dediz?
[22:34] <D4Rus> ze wywala?
[22:34] <D4Rus> za inne pliki niz w hash liscie?
[22:39] <[SnG]v3non> mozna
[22:40] <D4Rus> to powinno byc wlaczone
[22:40] <D4Rus> tak mi sie wydaje
[22:41] <[SnG]v3non> nie
[22:42] <D4Rus> a dlaczego?
[22:43] <[SnG]v3non> nie wiem
[22:43] <[SnG]v3non> tak po prostu
[22:43] <[SnG]v3non> ;]
[22:43] <D4Rus> lol

Zdecydowanie ekipa plq2 jest za natychmiastowym zablokowaniem zmodyfikowanych modeli no ale cóż... musimy poczekać na reakcje venona niestety..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:43 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Obrazek

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
danka... pisalas cos o logach wyrwanych z kontekstu.. twoj log akurat taki jest... niestety nie posiadam calego wiec eot... dobrze jednak wiesz jak wyglada rozmowa z wami i to co pisalem do normana, bylo wynikiem emocji..dlaczego? bo dopusciliscie ich do gry... "rozprawie sie", zakoncze temat hzn... wiem, smiesznie to wyglada... ale jednak....

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[01:14] <danka^> mozesz dac mi kopie tego modelu?
[01:15] <danka^> bo rozmawiam z richem i chce to
[01:15] <dem> nie
[01:15] <dem> nei dam ci
[01:15] <dem> sam pojde
[01:15] <dem> do ricza
[01:15] <dem> w tej sprawie
[01:15] <danka^> juz z nim rozmwiam
[01:15] <dem> musisz sie zadowolic screenem
[01:15] <dem> wiem
[01:15] <dem> ze gadals juz
[01:15] <danka^> w dupie mam screena
[01:15] <danka^> daj mu to
[01:15] <dem> a ja mam w dupie
[01:15] <danka^> zeby to zrobic
[01:15] <dem> wasze obchodzenie
[01:16] <dem> regulaminu
[01:16] <danka^> dobra
[01:16] <dem> jebie mnie to rowno
[01:16] <danka^> wypeirdalaj mi
')

co do blokowania czitow i decyzji adminow... jedna sprawa to zapobieganie czitom(wyslanei spike'ow do ricza) a druga sprawa to podejmowanie decyzji gdy kogos lapiesz na oszustwie, czy nie tak?

$this->bbcode_second_pass_code('', '
Wiedząc cokolwiek na temat jakichkolwiek czitów, pierwszą rzeczą, jaką powinniście zrobić to iść do Richa/venona, a nie planować, jak tu dokopać Darkowi, jesteście żałośni poprostu...
')
ciezko isc do ricza podczas gdy organizator ligi pisze, ze dostaniemy w/o jesli nie zagramy... n1?

edit: oni, nie mozesz sie powstrzymac?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 19 sty 2009, o 13:50 przez dem, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:47 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
a moze wszyscy bedziemy grali z czitami? wtedy przymajmniej szanse beda rowne :))))

_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dobra dobra...czity beda zablokowane... ale co dalej... a jakies konsekwencje? nie? brak? regulamin jest czasem nieczytelny?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:51 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2004, o 11:17
Posty: 392
Lokalizacja: New Port, Oregon
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('gt.7', 'a') moze wszyscy bedziemy grali z czitami? wtedy przymajmniej szanse beda rowne :))))

Hehe. Dobrze napisane. Może w kolejnej edycji ;)
_________________
Twój komentarz oczekuje na moderację.

halopinopopo - FAIL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:52 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
ja generalnie nie nadążam. bo co wysylac Richowi ten model? skoro jest zmodyfikowany to ogolnie nie powinien dzialac poza telebankiem. jezeli ac wypisuje ze modele sa zmodyfikowane, to chyba ok, prawda?

_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('gt.7', 'j')a generalnie nie nadążam. bo co wysylac Richowi ten model? skoro jest zmodyfikowany to ogolnie nie powinien dzialac poza telebankiem. jezeli ac wypisuje ze modele sa zmodyfikowane, to chyba ok, prawda?


w tym problem ze dopoki nie sprawdzisz za pomoca acinfo kazdego gracza,to nic sie nie wyswietli... gdyby reve nie zaczal sprwadzac acinfo hzn to by grali z zmienionymi rakietami...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
dem jesteś jebnięty, zamiast iść z tym do kogoś odpowiedzialnego za to od razu jak to odkryłeś, to czekałeś na mecz ligowy, żeby zrobić afere, bo tak właśnie lubisz:D tak samo wyglądała sprawa z wh bodajże, napisał do mnie revenge, że stworzyliście takie coś i można na tym obejść ac, poprosiłam, aby mi to dał, do dziś tego nie mam...
wiele osób zastanawia się skąd Twój nagły skill, może właśnie stąd, że sam piszesz gówna, których nie chcesz udostępnić?
co do loga wyżej, zaraz jak się dowiedziałam o tym, poszłam do richa, żeby zapytać, poprosił mnie o to i zwróciłam się do Ciebie, po czym log u góry.. wielki pan DEM SAM DA, czemu nie dałeś tego zaraz jak to odkryłeś? bo lepiej najpierw narobić syfu...Jak ja się za to wzięłam, to Cie natchnęło dopiero.. lol jakiś w ogóle!
Zrób coś dla sceny, umiesz cokolwiek wykryć, zrób to i blokuj a nie wykorzystuj tego, żeby innym dokopać, bo właśnie dlatego 90% sceny ma Cie za kretyna, czas się nad sobą zastanowić, bo na pewno nie jest tak, że 90% sceny jest debilami i tylko Ty ze swoją świtą ten inteligentny...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:56 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
dem, nie mogę! skitlandia mam ubaw.
z jednej strony demoniczny świniopająk, który walczy ze złem, a sam niedokońca jest czysty jak łza, coś jak BATMAN (znienawidczony w gotham, ale potrzebny) - z drugiej ekipa adminów PLQ2, z którą trzeba się ROZPRAWIAĆ.
dodatkowo dochodzi śmiech z powodu venona, który na polskich serwach pozwolił modyfikować modele, N1.
co tu dużo mówić, kolejna afera, kolejny ubaw dla osób nie biorących bezpośrednio w niej udziału.










:rainbowafro:

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:56 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
ja to sie na tym nie znam dem, ale jezeli ktos jest w stanie to potwierdzic to konsekwencje powinny byc oczywiste (kara dla hzn)

z drugiej strony uwazam ze powinienes kontrolowac swoje emocje.....

_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 13:58 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('gt.7', 'j')a generalnie nie nadążam. bo co wysylac Richowi ten model? skoro jest zmodyfikowany to ogolnie nie powinien dzialac poza telebankiem. jezeli ac wypisuje ze modele sa zmodyfikowane, to chyba ok, prawda?


w tym problem ze dopoki nie sprawdzisz za pomoca acinfo kazdego gracza,to nic sie nie wyswietli... gdyby reve nie zaczal sprwadzac acinfo hzn to by grali z zmienionymi rakietami...


no tak, ale ktos z adminow to sprawdzil, tak? fasadin?
_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:00 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem ale ty jestes smieszny troche, faktycznie rydel mial modyfikowany plik rakiety (co MOZE ALE NIE MUSI wskazywac na to ze posiada spiked racket), anticheat sprawdza poprawnosc (wybranych modeli) i przy obecnych ustawieniach informuje gracza o tym ze posiada niedozowlone modyfikacje (ostatecznie przez rozpoczeciem meczu juz tego CZEGOS nie mial)

w regulaminie jest napisane ze nie mozna miec modyfkownych modeli graczy, podczas meczu caly twoj mial w acinfo informacje ze posiadacie modyfikowane model male (nie wazne czy zmianieone czy modyfikowane, anticheat pokazuje ze nie jest to zgodne z oryginalem) wiec jezeli mamy byc konsekwentni ...

obecnie at sprawdza sporo modeli czy sa poprawne, jedynym senesowanym rozwiazaniem bedzie skrocenie tej listy do tylko tych zagrozonych i ustawienie aby serwer wywalal za modyfikowany plik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 14:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')dem jesteś jebnięty, zamiast iść z tym do kogoś odpowiedzialnego za to od razu jak to odkryłeś, to czekałeś na mecz ligowy, żeby zrobić afere, bo tak właśnie lubisz:D

buhehehe... cos w tym jest ;]]]]]

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')tak samo wyglądała sprawa z wh bodajże, napisał do mnie revenge, że stworzyliście takie coś i można na tym obejść ac, poprosiłam, aby mi to dał, do dziś tego nie mam...

tak, darus juz nam to wypominal... chodzilo bardziej o CG i skupienie SSG(ze jest chyba mozliwosc zrobienia by strzelal jak SG - tyle samo amoo ale wieksze skupienie) - z braku czasu nie sprawdzilem tego czy sie da... odzialajacych rzeczach nic nie wiem

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')wiele osób zastanawia się skąd Twój nagły skill, może właśnie stąd, że sam piszesz gówna, których nie chcesz udostępnić?

woot? jaki skill ? : D nabijasz sie zemnie? : D przeciez kazdy sie ze mnie smieje ze nie mam takiego rg jak napisal reve... chociaz wsumie na hzn mialem 48% na ponad 100 strzalow :E

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')co do loga wyżej, zaraz jak się dowiedziałam o tym, poszłam do richa, żeby zapytać, poprosił mnie o to i zwróciłam się do Ciebie, po czym log u góry.. wielki pan DEM SAM DA, czemu nie dałeś tego zaraz jak to odkryłeś?

hmmm, bo wiedzialem ze jesli ja to zrobilem to maja to tez inne osoby... typowa praca do szufladki..zrobie i odloze...

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')bo lepiej najpierw narobić syfu...Jak ja się za to wzięłam, to Cie natchnęło dopiero.. lol jakiś w ogóle!

heh... wiesz po akcjach przeciwko pig, nie bardzo chce sie wspolpracowac z scena... a zaczelo sie tak niewinnie... impulsy...

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Zrób coś dla sceny, umiesz cokolwiek wykryć, zrób to i blokuj a nie wykorzystuj tego, żeby innym dokopać, bo właśnie dlatego 90% sceny ma Cie za kretyna, czas się nad sobą zastanowić, bo na pewno nie jest tak, że 90% sceny jest debilami i tylko Ty ze swoją świtą ten inteligentny...

hmmm... myslalem ze z innego powodu ludzie mnie nie lubia... i nie wykorzystuje tego zeby komus dokopac... zrozum... ja robie problem dlatego ze nie jestescie zgodni z regulaminem... jest czit, powinna byc kara... byla by odrazu kara (a nei starszenie ze to pig przegra przez w/o) to bym nic nie napisal ze mam jakis problem z adminami plq2...

kumasz? dobra..zajmijmy sie co robimy z hzn... po to jest ten topik
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 203 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza