[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 02:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:10 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'm')ilfPig tez ma zmieniony model maszingana!


spiket maszingan? nowy czit, musze go miec


:oops:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:26 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
sarge, punkt regulaminu mówiący o zakazie używania modyfikowanych modeli postaci został stworzony po to, aby było jasne i przejrzyste to, że nie można było używać NOSÓW, o których pisałem wyżej. Powtarza się sytuacja z afery z Kostkiem i os. Nie interpretuj regulaminu i nie szukaj paragrafu na siłę. Punkt 6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip., nie mówi nic o podmianie pliku male na female na cyborg, tylko o zakazie używania EDYTOWANYCH modeli, nie oryginalnych.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:42 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
oni ale na screenie spider.jpg widac ze dem ma edytowany model female/tris.md2 chociaz nie wiem czemu bo skiny mozna zamieniac poprzez cfg.

czyli dem ma edytowany model postaci jakby nie patrzec. ale chyba to juz bylo powiedziane. jedyny argument za demem to to iz poinformowal o tej zmianie i wyjasnil innym ocb


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak, do tego to nie jest spiked, na co sa dowody... jest to orginalny cyborg z q2 v.3.20

zakonczmy moj temat wreszcie... slonik lub kontynuujmy gdzie indziej ;e

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:54 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
$this->bbcode_second_pass_quote('onimusha', 's')arge, punkt regulaminu mówiący o zakazie używania modyfikowanych modeli postaci został stworzony po to, aby było jasne i przejrzyste to, że nie można było używać NOSÓW, o których pisałem wyżej. Powtarza się sytuacja z afery z Kostkiem i os. Nie interpretuj regulaminu i nie szukaj paragrafu na siłę. Punkt 6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip., nie mówi nic o podmianie pliku male na female na cyborg, tylko o zakazie używania EDYTOWANYCH modeli, nie oryginalnych.



regulaminu nie da sie dostosowac na kazda okazje. ja uwazam ze zmiana (czy tez zamiana) modeli, moze i nie jest cheatem, ale powinna byc zabroniona.
generalnie jak wrocilem do gry po przerwie to przez kila tygodni gralem na czystym q2, bez zadnego paka, podmienionego skina, modelu czy czegos podobnego i bylo fajnie :) bylo tak, jak za dawnych lat.
_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
norman nie kumasz pewnej sprawy

kazdy model/item ma swoj "nr identyfikacyjny" ktory jest sprawdzany przez ac i porownywany z tym zapisanym w hashliscie!!
jesli ktos ma podmieniony model czy zmodyfikowany to wciaz wyswietla sei informacja o niezgodnosci i modyfikacji !!

pozatym dem juz chyba z 5razy wyjasnial ta sprawe w tym topiku -.-

to czy dem mial zmodyfikowany model female(spiked) juz wiemy... (nie mial)
to czy hzn gralo na zmodyfikowanych modelach rakiet(spiked)... tez juz wiem :S

teraz wszystko sie sprowadza do wybrania adekwatnych kar do wykroczen przez hzn jak i pigs...

licze na racjonalne i logiczne podejscie do sprawy przez adminow plq2 i odsuniecie uprzedzen na bok...

%gt7
czytaj posty oniego o niedalekiej przyszlosci q2!!! ludzie halo...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 17:06 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
@ Gandalf

$this->bbcode_second_pass_code('', '6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip')

DEM MA EDYTOWANY MODEL POSTACI

chyba jasne? i eot bo to nie ten topic


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 17:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nie mam edytowanego modelu!!!!! wiesz co to znaczy podmienic model? wiesz czemu mozna robic podmiane male->female female->male ??? wiesz ?

bo tak jest ustawiona haslista ze dopuszcza zmiane male na female i female na male... tylko ze cyborg nie jest wpisany na liste...

rozrozniaj norman EDYTOWANY model od PODMIENIONEGO... moj cyborg jest w 100% tworem id dla q2 v3.20, wiec nie ma mowy o zadnej MODYFIKACJI lub tez EDYTOWANIU modelu... on jest tylko zamieniony z female...

masz napisane czego dotyczy ten punkt regulaminu: tzw. spiked models... kumasz? jarzysz? trybisz juz?

skad pewnosc ze to jest NIE EDYTOWANY model? dowiecie sie przy okazji tego co napisze darus na stronie plq2... ja mam milczec poki co... wiec nie rzucajcie mi blotem w twarz...

$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip.
czy coś tutaj jest nie jasne? Chętnie rozwieję wątpliwości proszę o konkretne pytania.


norman, zglos sie, bo widze ze masz watpliwosci...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 19:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
zmiana z female->male nie jest rowna zmianie female->cyborg :( i jesli wyskoczyl ze go nie ma na hashliscie to powinienes go nie uzywac easy

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 19:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('mAq', 'z')miana z female->male nie jest rowna zmianie female->cyborg :(


a czemu nie jest rowna? czym sie rozni zamiana female na male od female na cyborg? gdzie roznica w takiej zamianie?
w sensie techniczym oczywiscie... czyzby znow niedopatrzenie zenona, jak to juz pare razy przyznal?

;e
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 21:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')
inną kwestią są ustawienia serwerów.
Nie zgadzam się że admini odpowiadają za ligę a v3non za serwery - NIE

skoro admini dopuszczają do ligi określone serwery to biorą za nie PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, skoro coś nie było skonfigurowane to wina leży po stronie admina serwera (to raz) organizatora (to dwa), admina meczu jeśli wykrył jakieś komunikaty o czymś co jest niedozwolone (to trzy)



No wszystko ok tylko co jeżeli wchodzą nowe chity? i przed startem plq2 serwery byly powiedzmy "bezpieczne"?
Do tego ja prowadząc lige nie muszę sie znać na tym jak mozna ominąc w tej chwili najlepsze zbezpieczenia na scenie q2.
Mało tego nie mam żadnych uprawnień ani wiedzy jak ustawić odpowiednio serwer. A do tego zawsze znajdzie sie ktos z checia chitowania tzn ze nie możemy w tym kraju robić żadnych lig? Powiedz mi jak ma organizator sprawdzić serwer przed chitem którego jeszcze przed rozpoczęciem plq2 prawdopodobnie nie było.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 01:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/i ... om&id=1497

no i sprawa zamknieta ;]

gg

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 18:01 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
:mrgreen:

venon jakos mnie nie przekonuja te twoje kontrargumenty w stylu 'tak poprostu'.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 18:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Mnie też! Zabrać mu adminy i tyle ;p Hehehehe ;*

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 18:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
niee, z3non to święta krowa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 20:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', ' ')

masz racje, że nie da się przewidzieć wszystkiego i tak, na takie zdażenia - incydentalne, trzeba reagować na bieżąco..

tak wiem, że nie da się samemu panować/wiedzieć wszystkiego, dlatego dopiero się sobie osoby do ekipy takie które mogą pomóc. Jeśli masz/miałeś zaufanie do v3nona, a on czegoś nie włączył, nie skonfigurował do końca, to niestety ponosicie obaj konsekwencje, bo z tego co udało mi się wyczatać włączenie odpowiednich walidacji było możliwe już na starcie... więc w tym przypadku nie mówimy o czymś co się pojawiło w trakcie trwania ligi, a o czymś co ktoś wykorzystał, przez to, że nie zostało to dopilnowane, noj chyba, że wiedzieliście o tym, ale podjeliście taką a nie inną decyzje...


No tak ja dobieram sobie sedziów newswritterow adminów lig ale co do spraw technicznych jesli chodzi o serwery oraz Antycheat to nie mamy w polsce żadnego wyboru Venon sie tym zajmuje.

Sadzę ze nikt nie ma większej wiedzy na temat at od Zenka. Jest jaki jest nygus ale wiedzę ma duża.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 21:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a ja mysle ze to kwestia przeczytania manuala do at B]
tyle ze, chyba nikomu by sie nie chcialo tym zainteresowac... ba, bo po co?
nie dostanie nikt servera pod opieke, bo zenon nie lubi sie dzielic... servery yossa? on tez nikomu nie odda pod opieke swoich serverow...

plusem dla zenona jest to, ze zalatwil pare serverkow, minusem to, ze zazdrosnie ich pilnuje i nie chce nikomu dac do nich dostepu...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 22:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
odnosnie rozmowy z darkiem na ircu i slowa "tak po prostu"

"nagle pisze do mnie na ircu kilka osob dlaczego, dlaczego tamto, juz lekko mnie to denerwowalo dlatego napisalem tak jak napisalem, bo wczesniej na fb pisalem dokladnie o tym ale nie kazdemu chyba chce sie czytac,"

i najwazniejsze
serwer ma ustawione ze pokazuje informacje o tym ze ktos ma nieoryginalne modele, ustawilem to za sluszne z kilku powodow:
1) w trakcie pojawienia sie anticheata +haslisty sporo osob miala problemy z nimi (jakies modyfikacje quadow itp) i nie wiedziala za bardzo o co z tym chodzi
2) wypuscilem na strone q2full.glt.pl paczke w ktorej byl podmioniony model mg, a jak wiadomo z tej strony korzystaja nie tylko zawodowcy
3) przed ta akcja nie myslalem ze istnieje cos takiego jak wlasna wersja spiked-model ktora nie jest wypalywana przez anticheata

czyli sumujac nie myslalem ze mozne sie tak dziac jak sie dzialo


serwer mial ustawione powiadomienie, wiec organizatorzy mieli wiedze na temat ze ktos uzywal czegos niedozwolonego wiec na pewno ja nie czuje sie za to odpowiedzialny a jezeli komus to przeszkadza to plq2 nie musi byc rozgrywana na serwerach ktorymi sie zajmuje, to nawet lepiej dla mnie i dla serwerow. I na koniec dzieki temu zdarzeniu dowiedzialem sie ze jednak trzeba zaostrzyc ustawienia i tak sie stanie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 21 sty 2009, o 23:45 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
:D:D:D

Tak po prostu :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 22 sty 2009, o 01:28 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
znajdzcie sobie lepiej inne serwery do grania :D

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 187 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza