[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 21:51 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
ale ani ja, ani Darek nie napisaliśmy tutaj, że oni nie zostaną ukarani?
Jak ja byłam rano, to nie było Darka, jak był Darek, to ja byłam w pracy, teraz wróciłam, po czym przedyskutowaliśmy dalsze kroki, jakie poczynimy. Jeśli wyjdzie, że to jakieś gówno, to oczywiste jest, że dostaną bana, ale zanim dostaną bana, należy to udowodnić w jakikolwiek sposób, nad czym staramy się właśnie pracować, nie sądzę, aby dyskusja z demem na temat kary była na miejscu, bo nic mu do tego tak naprawdę.
A co do mojej niechęci do dema, on dobrze wie, o co mi chodzi, nie o fakt wykrycia czegokolwiek, bo to akurat uważam za ogromny plus.. Jeśli Hzn grali na spidet rocket to mają pecha i nie pograją sobie więcej, jeśli dem miał zamienione modele, to też ma pecha, trudno, najgorsze jest dla mnie to, że naskakuje na innych za modyfikowane gówna, samemu tego używając (może nie rl ale skinów np:/)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 22:06 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
dem ma racje i chuj :D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 22:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'j')eśli dem miał zamienione modele, to też ma pecha, trudno, najgorsze jest dla mnie to, że naskakuje na innych za modyfikowane gówna, samemu tego używając (może nie rl ale skinów np:/)


o tym ze mam zmienione modele dla female/male zaleznie od potrzeby wiesz od 3 stycznia 2009.
ale spoko zalozmy ze sie dowiedzialas o tym przed meczem.

Spoiler:
http://fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=46&t=2925&start=0


rozumiem rowniez za cyborg zamiast female to tez modyfikacja...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 19 sty 2009, o 23:14 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
fajnie slyszec ze jednak cos sie tam dzieje i beda wyciagane jakies konsekwencje :S

danka pamietaj o tym zeby rozroznic wage przewinienia podczas dobierania odpowiedniej kary...

mimo ze niewidze sensu w wyciaganiu konsekwencji w przypadku female->cyborg jesli jest przyzwolenie na female->male(standard eu bullcrap...) no moze bym zrozumial gdyby nie to ze cyborg jest sponsorowany przez id software...

no ale coz to jest tylko moje zdanie :]

$edit
no i fakt tego ze w najblizszym czasie dodane zostana komendy do tdma i otdma
teamskin i enemyskin pozwalajaca na podmiane modeli i skinow z poziomu konsoli bez koniecznosci grzebania w katalogu q2...

wez pod uwage te czynniki i postep jaki oferuja obecne klienty jak i mod z ktorych korzystamy...

ponownie dla mnie sprawa jest oczywista w tej kwesti!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 00:59 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
I HATE slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 11:39 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
No to teraz już rotflanna jak sam skurczygnat.
Swap modeli male to female to teraz nagle cheat?

Obrazek

Otdm pracuje nad tym, aby swap działał bezproblemowo, na razie jest w trackie beta testów, tdm jest na etapie rozwiązywania swapa z poziomu klienta.

Jeśli HZN nie da demek, jeśli HZN używało z premedytacją spiked rocket to out, zero tolerancji dla cheaterów.
Ale co ma swap modeli do rzeczy?

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 11:55 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
A moim zdaniem podmienianie male->female w lidze powinno byc zabronione. Nie po to jest home/away, zeby teraz sobie nic z tego nie robic i zawsze grac female,czy tam male(jak kto woli).

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 12:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('onimusha', '
')Jeśli HZN nie da demek, jeśli HZN używało z premedytacją spiked rocket to out, zero tolerancji dla cheaterów.
Ale co ma swap modeli do rzeczy?


np. to ze na poczatku stycznia wystawilem cfg do swapa... co ma swap do tego? mam cyborga, ktory jest zamast female (nie zaden spiked-sa dowody) i jak widzisz, ludzie chwytaka sie wszystkiego byle wykazac ze to ja sie myle... no ale...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 12:12 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Ogólnie to całe male i female to jakaś kpina jest. Na platformach bardziej rozwiniętych ustawianie enemyskina i teamskina jest już dawno dostępne, przykład osp vq3, gdzie jest to jeden z podstawowych rzeczy, jakie ustawia się w cfg. Jako, że teraz mamy mały boom na rozwijanie modów TP, dlatego wchodzą usprawienia jak właśnie perplayer settings for myteamskin/enemyteamskin. Na samym początku był osp tourney, potem przez pare grubych lat battleground 1.38, po kilku latach harven ze mną zrobił tdma, teraz po trzech latach jest OTDM i nowy tdm, gdzie te opcje na pewno zostaną wprowadzone w życie i całe kombinowanie ze zmianą zostanie zastąpione banalnymi komendami ustawianymi w cfg gracza. Duch czasu jakby o q2 zapomina, ludzie grają, scena żyje swoim ślimaczyn tempem, ale nie popadajmy w paranoję.

Całe to home away z regulaminu ligi sprowadza się do tego, żeby rozwiązać problem np. klanu BOD, który w poprzednich edycjach ligi ustawiało swój teamskin na briannę, wcześniej mając grunta, a potem nie dawali ready dopóki przeciwny team nie zmienił z female/atheny na male/grunta.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 12:13 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
dla mnie cheatem powinno byc podmiana modeli ale z modyfikacja pliku tris.md2 a nie podmiana modeli z poziomu cfg. bo chyba da sie i tak i tak ?

nei za bardzo kminie to wszystko ale tak mi sie wydaje. bo zmodyfikowany plik .md2 moze tez zawierac jakies spajki chujemuje. a z poziomu cfg czy moda to tylko zamienia modele miedzy soba.

jak zle to mnie poprawcie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 12:22 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Na przełomie wieku, oj dawno temu, ludzie grali na zmodyfikowanych modelach, każdy miał coś od kogoś...
Najpopularniejsze były właśnie spiked rockets - czyli model, który pokazywał kreskę z trajektorią lotu rakiety (linia prosta), nosy - modele male i female z wydłużonymi na pare metrów GŁOWAMI, efekt był tego taki, że było widać przez ściany gdzie kto stoi, bo owe głowy przenikały przez tekstury, trzecia rzecz to były zmodyfikowane modele broni CG i RL, wyglądało to tak, że była broń, a nad bronią był pierścień, który np. jak się stąło nad CG na dm1 to było widać go (pierścień) przy apteczkach 2x10hp co uświadamiało gracza, że CG jest pod schodami, mimo że tam nie zaglądał, to samo z RL dolną, gdzie obok slugsów było owy pierścień, wtedy było wiadomo, że jest po co spadać na dół. Wszystkie te cheaty polegały na MODYFIKACJI modeli z oryginalnego q2.

Piętnowane przez tyle lat, tyle srania z q2ace, nocheatami, antycheatem, a i tak znajdzie się grupa ludzi, która zechce zepsuć zabawę innym.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 12:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
w calosci zgadzam sie z onim. sprawa ze skinami jest conajmniej smieszna. ba, jest zalosna jak ja pierdole. bo to ze sobie zmieni gosc kolor skina z zielonego na bialy to chyba nie jest czit? to tak jak by przyjac, ze mozna grac TYLKO na female zielonych i male bialych, a jesli ktos ma na odwrot to juz jest cheatem i zostanie zbanowany w plq2. RZAL I BUL TUUUUUUUU? z tego to oto tutaj miejsca pragne powiedziec dla wiedzy organizatorow ligi, ze jest to najzalosniejsza edycja w jakiej przyszlo mi grac ( gram od plq2 7 wiec nie wiem jak bylo wczesniej, ale z tego co czytalem to nie bylo takich numerow ). uprzedzajac pytanie: napisalem to dlatego, ze to nie ja dostalem pendrajwa za gracza miesiaca.

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 13:52 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'A') moim zdaniem podmienianie male->female w lidze powinno byc zabronione. Nie po to jest home/away, zeby teraz sobie nic z tego nie robic i zawsze grac female,czy tam male(jak kto woli).


Home/away zostało stworzne z tego aby nie było dyskusji kto gra jakimi skinem, bo nie było innych możliwości zmiany modeli, bez ich edytowania w niezdowolony sposób.

6.3 Za każdą próbę oszustwa będą przyznawane kary
Mnie nie interesuje, czy ktoś czegoś dokonał czy nie, ale że próbował w moim odczuciu, jeśli mam minimalne podstawy (jakiekolwiek poszlaki) że ktoś mógł oszukiwać, niech udowodni że tak nie było

6.6 Można używać fullbrightow
Jedyna możliwa edycji modeli postaci w grze, kropka.

6.7 Nie można używać AIM botow, wallhackow ani innych tego typu "wspomagaczy"
6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip.
czy coś tutaj jest nie jasne? Chętnie rozwieję wątpliwości proszę o konkretne pytania.

7.5 Gra na wszelkiego rodzaju wspomagaczach (AIM bot, wallhack) usunięcie z ligi gracza i klanu w jakim grał.
kwestia dowodu, i tutaj rola organizatorów aby wykazać błędy


nie rozumiem z intepretacją którego punktu jest problem...

inną kwestią są ustawienia serwerów.
Nie zgadzam się że admini odpowiadają za ligę a v3non za serwery - NIE

skoro admini dopuszczają do ligi określone serwery to biorą za nie PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, skoro coś nie było skonfigurowane to wina leży po stronie admina serwera (to raz) organizatora (to dwa), admina meczu jeśli wykrył jakieś komunikaty o czymś co jest niedozwolone (to trzy)


swoją drogą: v3non jakim cudem takie walidacje na serwerach "ligowych" są wyłączone?
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 14:07 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 's')koro coś nie było skonfigurowane to wina leży po stronie admina serwera (to raz) organizatora (to dwa), admina meczu jeśli wykrył jakieś komunikaty o czymś co jest niedozwolone (to trzy)

Wina leży tylko i wyłącznie po stronie cheaterów.
_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 14:59 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
bo zenek sam czituje :D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 15:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Wina leży po stronie ustawien serwerów. Czemu nie kopią? Gdyby kopały, nie było by meczu, tak jak w poprzednim plq2 mc-ff, byłoby WO.

A czemu serwer nie był ustawiony prawidłowo?

PONIEWAŻ v3l0n używa SPIKET RAKIET i nie chce by go kopało!!111

DE

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:02 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sty 2009, o 12:08
Posty: 10
Karma: 2
dem'ie czemu nie chciales przeslac swego paka dance? my jakos powysylalismy swoje paki darusiowi, w czym jest problem dem? ukrywasz cos w przeciwienstwie do nas a to my najbardziej poki co dostajemy po dupsku


dem: w tym problem ze dopoki nie sprawdzisz za pomoca acinfo kazdego gracza,to nic sie nie wyswietli... gdyby reve nie zaczal sprwadzac acinfo hzn to by grali z zmienionymi rakietami...

wy graliscie ze zmienionymi modelami male/female i jakos to nikomu nie przeszkadzalo, nie musieliscie zmieniac paka zeby rozegrac mecz :S


dem: jest czit, powinna byc kara... byla by odrazu kara (a nei starszenie ze to pig przegra przez w/o) to bym nic nie napisal ze mam jakis problem z adminami plq2...

w/o mialo byc za to ze rydel na prosbe vena zmienil swoj pak jeszcze przed rozpoczeciem pierwszej mapy i wszystko sie zgadzalo, juz nic acinfo nie wykrywalo, wszyscy byli gotowi do rozpoczecia gry tylko nie wy, zostalismy dopusczeni do meczu ale wy wciaz nie dawaliscie ready chyba przez kolejne 10min :S


dem: no wlasnie to gra role... bo regulamin jasno mowi ze ZMODYFIKOWANE modele a w nawiasie (spiked models) wiec eot..

6.8 Zakaz używania edytowanych modeli (broni, postaci, itemów tzw. Spiked rockets) pod groźbą walkowera i usunięcia z ligi ewentualnie zbanowania dresu ip.

zakaz modyfikacji postaci tez jest


ven: dem ale ty jestes smieszny troche, faktycznie rydel mial modyfikowany plik rakiety (co MOZE ALE NIE MUSI wskazywac na to ze posiada spiked racket)
odp dema: no i tu wlasnie sie usmialem.. to co ma zamiast rakiety? marchewke? wlasnie takie tlumaczenie jest mega smieszne... rakiety modyfikuje sie tylko w jednym celu... i kazdy doskonale wie w jakim...

a czemu uwazasz ze marchewka nie mozna strzelac? po to jest pak zeby zmieniac pewne rzeczy w taki sposob aby umilic sobie gre, komus chce sie walic marchewkami to nie widze w tym problemu


dem: pig nie wchodzi na gownach... znow jakies wymysly z dupy... udowodnij ze wchodza... zaloz osobny topik podaj dowody i porozmawiamy o tym... widze ze znow uprawiam walke z wiatrakami... tu rozmawiamy poki co o hzn....

a modyfikacja postaci? a te pieprzone impulsy o ktorych nie ma pojecia sporo ludzi jak dzialaja (w jaki sposob ulatwiaja gre) ale skoro sa zabronione to po co ich uzywacie? zakaz to zakaz co nie?


dem: bo o ile nie zauwazyles, znow jest akcja wsyzscy vs dem... kazdy pisze jak sie da by tylko mi dojebac... nawet wola stac murem za czitami... i to jest wlasnie przykre...

<przytul>


danka: Co do meczu, jeśli w samej lidze Hzn nie grało na żadnym zmodyfikowanym modelu, ponieważ to usunęli,
odp dema: patrz temat tej dyskusji... wylacz czity i mozesz grac... rozumiem ze jak wejde z wh, powiecie mi zebym wylaczyl to moge grac po wylaczeniu? coz za hipokryzja....

zrozum ze posiadanie zmodyfikowanej rakiety nie jest jednoznaczne z posiadaniem spiked rockets, w przecziwienstwie do wh mozna tylko przypuszczac ze tak jest, dlatego tez wszelkiego rodzaju modyfikacje itemow mozna rozwiazac jedynie natychmiastowa zmiana paka (tak jak to zostalo rozwiazane), w ktorym juz acinfo nie bedzie wykrywalo zadnych zmian


dem: picza drk chrom i slayer nie mieli zadnych bledow..

przypatrz sie dokladnie screenowi http://venon.one.pl/spider.jpg jak juz podajesz liste osob 'czystych na 100%' to fajno jakbys robil to umiejetnie :E


dem: no ruszcie glowa...czity wam biegaja pod nosem a wy na sile ich rozgrzeszacie...

bzdura, nikt nikogo nie rozgrzesza, nie pisz glupot :S


dem: przestancie byc zalosni podczas bronienia w tak trywialny sposob hzn...

oskarzanie pigs o zlamanie regulaminu nie jest bronieniem hzn tylko pokazaniem ze nie jestescie tacy czysci na jakich wygladacie


oni: dlatego wchodzą usprawienia jak właśnie perplayer settings for myteamskin/enemyteamskin

dobrze, fajnie ze wchodza, ale poki ich nie ma i jest wyraznie w regulaminie napisane ze modyfikacja modeli broni postaci etc nie jest dozwolona to chyba jasno wskazuje na to ze zarowno jak i rocket jak i model male/female nie powinien byc ruszany, moze w przyszlosci dozwolone bedzie uzywanie noclipa to nie znaczy ze juz mamy to wprowadzac w zycie :E poki nie ma modu ktory umozliwia taka manipulacje modelami trzeba sie 3mac regulaminu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:07 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ladny post sarge, ale chyba nic odkrywczego nie napisales. wszystko juz bylo :)

pzdr


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ehh ;] badz cierpliwy sarge... to juz dlugo nie potrwa, pozatym myslisz wielokrotnie pojecia w swoim poscie ;]

a co do paka, hmmm nie wiem czy czytales ale to hzn mialo przeslac paka do adminow... nie wiem czy zauwazyles ale masz osobny topik do "wjezdzania" na pig i na mnie ;e tylko zastanow sie pare razy zanim cos napiszesz ; ]

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 20 sty 2009, o 16:11 przez dem, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: atrakcje plq2#10, wylacz czity i mozecie grac
PostNapisane: 20 sty 2009, o 16:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
milfPig tez ma zmieniony model maszingana!

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 195 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza