[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 10 maja 2024, o 19:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 27 kwi 2008, o 22:21 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
Przydał by się już regulamin. Nie wiadomo jakie mapy, ani nawet jak się będzie grało ;/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 01:02 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 16:15
Posty: 20
Lokalizacja: B-stok
Karma: 0
2\2 :) zdecydowanie lepiej, duele - za dużo czasu zajmą ... no i rzecz jasna wpadam :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 01:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2005, o 13:15
Posty: 2255
Lokalizacja: Białystok
Karma: 100
ja wpadne jako obs :)

_________________
I gotta fly away. Gotta catch the train.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 09:12 

Karma: 0
No ale jeżeli ktoś nie ma partnera do 2v2 a chciałby pograć? Nie lepiej byłoby rozlosować pary, i odrazu gra była by ciekawsza a nie tak że cały turniej ownują 2 osoby :D


Góra
   
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 09:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
nie.. zawsze mozesz sie z kim dobrac na miejscu przeciez.. :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 13:21 
Przyczajony

Dołączył(a): 17 kwi 2008, o 13:09
Posty: 40
Karma: -4
No właśnie. Ja też bym zagrał 2.2 (jeśli nie trzeba dopłacać?) - a nie mam tp...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 14:15 
Slaby koles

Dołączył(a): 18 paź 2005, o 20:27
Posty: 15
Lokalizacja: Białystok
Karma: 0
2/2 było by ciekawsze ;] tylko jak z tymi parami, losowanie, czy trzeba mieć swojego ;]?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 14:23 

Karma: 0
Losowanie musi być koniecznie, wtedy każdy będzie miał tą jakąś szanse na wygraną, i tak jak pisałem wyżej przyjadzie takich dwóch skillowców pojadą wszystkich kasa w grabe i do domu :D


Góra
   
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 14:29 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 16:15
Posty: 20
Lokalizacja: B-stok
Karma: 0
Z tego co czytam nie jest jeszcze ustalone czy to bedzie turniej 2\2 czy 1\1 czy może oba, no to tak - oba chyba odpadają - za dużo by było, 1\1 - ja jestem jego przeciwnikiem nie tylko dlatego, ze nie gram dueli ale i dla tego, iż przy dużej ilości graczy ( a z tego co wiem to chetnych jest naprawdę sporo ) był by zwyczajny bajzel :), oczywiście zależy od systemu rozgrywki, ale grając np. grupy jeden dzień by był na same rozgrywki o awans,a drugi na playoffy, dało by się owszem, jest jeszcze opcja gry systemem eliminacji ale nie sadzę, że ludzie przyjezdni z innych miast by się na niego zgodzili, zagrać 1 - 2 mecze i do domu ?? ( o ile by nie przeszli dalej oczywiście).

No a co do 2\2 to proste- ciekawiej, pokazać można by było trochę TP, które wg mnie jest znacznie atrakcyjniejsze dla oka niż zwykły defensywny duel. Co do par: losowanie było by interesujące - dało by większe szanse dla teoretycznie słabszych graczy, z tym że nie da sie przewidzieć wyniku losowania i np; goat trafi na jola i wyjdzie na jedno i to samo :] no ale zawsze to sprawiedliwie, i nie będzie, że turniej pod tOk. Tak więc też opowiadał bym się za losowaniem.

Tak czy inaczej ja nie ide tam dla zwycięstwa ale raczej dla zabawy i spotkania sie z ludzmi z którymi gram od lat, a nawet nie dane mi było sie z nimi spotkać, może być naprawde fajna impreza. Pozdrawiam, aha - i nie myślcie sobie ze wygrany ma tak wesoło, stawia dla wszystkich :) (pozdro goat)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 16:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
badboy co sie smucisz :D tak musi byc ehehe . a zreszta popatrz masz juz pare, PoPsa :D

2x2 ~!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 28 kwi 2008, o 17:01 
Slaby koles

Dołączył(a): 18 paź 2005, o 20:27
Posty: 15
Lokalizacja: Białystok
Karma: 0
duzo bedzie ludu? :grab:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 08:00 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
ja z kolei uwazam ze losowanie jest zlym pomyslem. mozna losowac pary tym osobom, ktore przyjada bez pary. jadac z kims, z kim jestem zgrany uwazam ze mam wieksze szanse na wygranie ze wspomniana wyzej ewentualna para jol + goat, niz gdybym gral z wylosowanym nawet jakims miazdzycielem.

jezeli jedziemy walczyc po nagrody, to uwazam ze losowanie jest bledem. jezeli jedziemy sie napic :) to cale to ustalanie jest zbedne. przyjedziemy, wypijemy i sie samo ulozy :) i wtedy wygrywanie schodzi na dalszy plan.

oczywiscie popieram lukah w kwesti atrakcyjnosci 2/2. duele sa nudne imho i tu na samym poczatku turnieju bedziemy znali triumfatora.

_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 15:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
pickupy mozna grac na serwerze nie robcie wiochy bo ludzie nie przyjada jak ktos sie pisze 2/2 i jedzie tyle km to chce grac z kims kogo zna i wie jak gra :> itp


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 17:33 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
I Ogólnopolski Festiwal E-sportu i Fantastyki: East Games United 2008' ? Quake 2 TP 2/2
1. Mecze w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu E-sportu i Fantastyki: ?East Games United 2008' rozpoczynają się 09.05.2008 i trwać będą do 11.05.2008
2. Rozgrywki grupowe rozpoczną się 09.05 i trwać będą do 10.05. Jeżeli nie uda sie rozegrać tego w dwa dni - zagramy w niedziele 11.05.
3. Cena dla gracza wynosi 20zł.
4. System gier eliminacyjnych zależy od ilości zapisanych.
- Przewidywane są grupy, a z nich awansują min. 2 teamy (zależy od ilości zapisanych)
- Czas gry: 15 min, gra sie do dwóch wygranych map
- Mapy do wyboru: q2dm1, q2dm3, fury, tltf, q2rdm2, q2duel5, q2duel8, match1
- W przypadku remisu mape wybiera team, który miał większą przewage na wygranej mapie.
5. Niedozwolone jest wszelkiego rodzaju cheatowanie: wh, zboty, etc.
6. Przekładanie gier w Turnieju jest zabronione, za wyjątkiem usterek związanych ze sprzętem (wtedy będzie zmiana stanowisk, a w najgorszym wypadku będziemy zmuszeni czekać do zwolnienia się innych stanowisk lub usunięcia awarii)

Rozszerzenie Regulaminu:

- Zabrania się przechodzenia przez barierki w trakcie rozgrywania gier!!!
- Każdy gracz ma obowiązek pokazania dokumentu tożsamości (w celu wydania przepustki)!!!
- Gracze którzy nie ukończyli 18 lat zobowiązani są o przyniesie oświadczenia od rodziców na zgodę w braniu udziału w/w turnieju!!!


Zapisy: na maila: quake2egu@o2.pl podając w tytule: "Zgłoszenie na turniej", a w treści maila: Imię, nazwisko, Nazwa Teamu i ksywy graczy w nim grających, oraz data urodzenia (osoby niepełnoletnie będą musiały dostarczyć w dniu imprezy zgodę od rodziców na udział w turnieju, której wzór dostępny jest na stronie www EGU.)

Koszt udziału to 20 zł, które należy wpłacić na konto organizatora.
Dane do przelewu: Mateusz Szukajt, nr konta: 40 1140 2004 0000 3802 3809 0989, w tytule przelewu: Imię i nazwisko, nick oraz dopisek: Quake 2 TP 2/2 (Imie nazwisko, Ksywa w q2, nazwa temu pod jakim będziecie brali udzial w turnieju) (np. Jan Nowak, P!o, [SnG]).
Ważne jest również abyście zatrzymali dowód wpłaty, żeby nie wystąpiły jakieś nieporozumienia. Zapisy trwają od dziś do 7 maja do godziny 20:00.

Nagrody: Już dziś wiemy, że za 1 miejsce będzie do wygrania cała kwota uzyskana z zapisów oraz nagrody rzeczowe, za 2 i 3 nagrody rzeczowe (myszki, pendrive'y, koszulki, gry itp).

Regulamin oraz wszystkie inne cenne informacje (nocleg, sponsorzy) dostępne są na oficjalniej stronie East Games United - http://egu.org.pl. Strona jest ciągle aktualizowana więc bądźcie cierpliwi.


Regulamin może zostać jeszcze zmieniony, jeżeli macie jakieś zastrzeżenia to śmiało piszcie, a wyeliminujemy wady ;)

_________________
te tam nie pierdol :D


Ostatnio edytowano 30 kwi 2008, o 15:35 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 18:09 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
- jak wyglada sytuacja z powerupami na jakich mapach ?
- fury, tltf, rdm2 - wtf ? reszta okej ale na tych jest ultrakamperka, w dodatku na lanie... troche slabe sa te mapy imo, juz bym wolal duel1 i ptripa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 18:22 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
sux ;[

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 18:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
zgadzam sie z goatem co do tych map

co szefik niezadowolony ? :D

i jeszcze troche zawiodl mnie fakt iz tylko za 1 miejsce bedzie nagroda pieniezna ;)

ps. oczywiscie mozna swoj sprzet brać?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 18:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
nie wiem co macie do fury czy tltf.. z powerupami to dosc fajnie nie jakies mega ciasne mapy jak ptrip..
rdm2 tez ujdzie w tlumie
a d5, d8, dm1 i dm3 wiadomo ze sa fajne..
m1 nie wiem, nie gralem :D
imo mapy sa dobre.. dla kazdego cos fajnego.. bardziej moze bolec system rozgrywek na 2-3dni.. mnie osobiscie to nie boli, ale jak ktos ma o wiele dalej to co innego.. ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 19:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
gralem na fury, fajna by byla gdyby quad byl umiejscowiony gdzies indziej. 2 osoby stoja na rg i nie idzie wziac ani cg ani q ani zabic kamperow bo niby czym ?
na rdm2 sprawa wyglada podobnie, o tltf wole nic nie mowic bo latwo mozna sobie wyobrazic jak wyglada ta mapa z wyskoczniami i gosciem stojacym na rg z pingiem 5.
przyjemniej sie gra i oglada walke na bardziej kontaktowych mapach gdzie jednak trzeba sie troche wysilic, nie robmy z tego cs'a


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 29 kwi 2008, o 22:12 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, o 14:54
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 10
- Zabrania się przechodzenia przez barierki w trakcie rozgrywania gier!!!

za przejscie przez barierke - ban na 1 mape :)

_________________
Kto nie ma brzucha, ten s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 185 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza