[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 kwi 2024, o 01:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 10 maja 2008, o 22:46 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
1st: Goat/Jol
2st: eX3/Lukah


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 00:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')2st


:lol:

3rd : logic/piecia ;)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 02:34 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Feebel bez kitu nie wiem czemu napisalem st :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 03:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
gratz dla zwycięzców !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 10:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Macie jakieś foty ? filmiki ? z tej jumprezy ?
EDIT
4Foty z EGU - Bialystok http://s011.wyslijto.pl/index.php?file_ ... &gk=laptop

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 12:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
East Games United w Białymstoku pod tOk!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 13:24 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2006, o 13:19
Posty: 26
Lokalizacja: Radom
Karma: 0
Fajnie jakby ktos podpisal kilka fotek kto na nich jest.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 13:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Gratulacje dla najlepszych :]

Troche sa juz smutne te teksty z t0k. Chyba musisz myslec nad nowym powiedzeniem.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 13:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
gz, fajnie jakby ktos napisał szersza relacje, darus daruj już sobie :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 14:19 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 16:15
Posty: 20
Lokalizacja: B-stok
Karma: 0
podpisze sie foty :] ja dziś wieczorem zzuce z telefonu pare jest tam :], ogolnie ten najbrzydszy to jol a reszte poznacie wieczorem :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Ogolnie fotografowi radze troche pocwiczyc :D Wiekszosc zdjec jest rozmazana :) Ale dobrze prawicie, warto podpisac. Poki nie ma opisu, zdradzcie chociaz ile timow bylo.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 14:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Festival też ma jakieś zdjęcia na komórce ;)

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 14:52 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 16:15
Posty: 20
Lokalizacja: B-stok
Karma: 0
timow ... około 9 .. nawet nie pamietam - goat napisze sprawozdanie pewnie jakos to sie dowiecie wszystkiego


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 15:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2005, o 13:15
Posty: 2255
Lokalizacja: Białystok
Karma: 100
panowie z q3 rozjebali wszystko :D lukah dawaj te zdjęcia z komórki :D śmiesznie było, lukaha teks to exego kiedy go zabił :D PRZEPRASZAM ! :D filipek i damianek :D ( kto to był ? ) i feebla poczta głosowa z której gniliśmy z ostee :D więcej panowie mieli jebania się z kompami niż gry ale źle nie było :)

_________________
I gotta fly away. Gotta catch the train.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 15:36 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2007, o 16:50
Posty: 407
Lokalizacja: B-stok
Karma: 32
bez kitu, teraz wychodza takie nicki w grze jak a,player - filipek, damianek ;]
ogolnie to z organizacja bylo dretwo, lukah przyniosl swojego kompa - zanim go podlaczyli to z 1,5h minelo, bo musieli sieciowke skolowac. :S Ludzie od CSa darli mordy jak dzieci neo, ogolnie troche wolno to szlo ale jakos poszlo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 16:01 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
siema
to moze ja napisze pare zdan jak to wygladalo z mojego pova, a niech ludzie wiedza co ich ominelo [;
przybylem do bialego obciagiem okolo 18, gdzie przywitali mnie juz popiwkowani bob aka jol aka nub i lukah aka wasacz-wkretka, po czym uderzylismy na pizze w celu zapchania zoladka czymkolwiek co cieple i jadalne...i to niekoniecznie byl dobry wybor bo dostalismy cos, czego pizza bym nie nazwal, a osoba, ktora ja zrobila musiala szczerze nas nienawidzic (i wez tu z lukahem w miasto wyrusz...). po tym jeszcze szamnelismy dworcowego hamburgera i udalismy sie autobusem na 3c district, w celu poznania fibla aka nie_nie_ja_juz_nie_pije_musze_sie_uczyc i altera aka what a beautiful day :D no i oczywiscie w celu zrzucenia zbednego balastu w domu lukaha. dlugo sie nie zastanawialismy co ze soba zrobic bo kazdy myslal o jednym i tak wyladowalismy w plenerze gdzies na wypizdowku z siatami browarow gdzies w poblizu siedliska komarow. na szczescie chlopaki z bialego wiedzieli jak walczy sie z komarami i po jakims czasie wszystkie lataly ujarane, szczesliwe i co najwazniejsze - zdala od nas. po parugodzinnym pierdu-pierdu wpadl do nas osa z szampanem i rozpierdolil towarzystwo swoim zachowaniem (oczywiscie w pozytywie) :D nie ma co sie rozpisywac, wtajemniczeni wiedza wiecej i nawet dostana pamiatke. jakos w nocy wrocilismy do lukaha, dopilismy co mielismy dopic, powrzucalismy sobie wzajemnie na wyglad naszych klejkow, udekorowalismy ogrodek aluminium i poszlismy spac. o 10 przybylismy pod politehcnike i tu pierwsza neispodzianka: chuj wie gdzie ma byc ten turniej ? 0 plakatow, nawet zeby ktos kreda mala strzalke narysowal na chodniku ale nie, organizatorzy poddali wszystkich testom na wytrzymalosc - jak ci zalezy to sobie poszukaj. po jakims czasie znalezlismy na jakis drzwiach karteczke "EGU przeniesione tam --> (budynek z zegarem)" i juz wszystko jasne. zapisalismy sie i poszlismy posiedziec pod parasolami przed budynkiem wraz z piecia, x-rayem, befree, popsem, gregiem, chyba kukielem i po jakims czasie tez logiciem i executorem. do godziny 11 nikt nie mial pojecia co z turniejem, w koncu lekko podirytowani poszlismy na gore i oczom naszym ukazal sie taki widok: sprobujcie sobie wyobrazic jak wygladaja slowa "ozesz kurwa ja pierdole", wtedy zobaczycie co i my ujrzelismy. 4 kompy intel celeron 900mhz, 100mb pamieci RAM (ten chyba byl najlepszy bo gralem praktycznie na kazdym i tu bylo najlepiej). przy okazji chcialbym pozdrowic muzeum, ktore udostepnilo nam sprzet adekwatny do wieku gry ;s no nic, pogadalismy z organizatorami, ktorzy tylko wzruszali ramionami, trudno, mamy co mamy. wyjmujemy plytki, pendrivy i... no wlasnie ichuj.org bo w zadnym kompie nie bylo dvd a quake z pena zrzucal sie okolo 20 minut. okej, nie mam cfg, nie mam swojego q, gitara. skoczylem do admina, w celu zrzucenia zawartosci plytki na palucha, no ale to by bylo przeceiz zbyt latwe. dlatego tez na jego laptopie nie dzialalo dvd... no kurwa, organizatorzy to maja poczucie humoru. po jakims czasie udalo sie problem rozwiazac bo zaradny lukah podrzucil pena i plytki typom ze stanowiska komputronika. dobra, szybkie przewiniecie czasu >> i mamy godzine 14 (nie ma sensu wspominac juz o 192837 podmianach kompow bo dzwiek nie dzialal, stery ssaly, exe musial grac 1 mecz na chujowym laptopie, lukah az pojechal do domu po swojego kompa :} itp.), wpadl [ewcia wymiata cyckami]ziutek z ctf'a w roli organizatora, no i zaczynamy pierwszy mecz, prawie godzine pozniej drugi, znow przerwa na robienie wszystkiego od nowa i nastepny... a zapomnialem napisac ile ludzi bylo - zapisalo sie 18 osob, czyli 9 teamow (!). zagralismy systemem 3 grupy po 3 druzyny, z tych 3 grup wychodza tylko 1 miejsca i tluka sie miedzy soba w 1 grupie o miano najlepszego teamu. gralismy do 2 wygranych map czyli system bo3, tl 10. no ale wracajac do grania - okolo godziny 15 (albo nawet 16 - nie pamietam) byly rozegrane zaledwie 3 mecze...na szczescie panowie ze starcrafta skonczyli swoj turniej dosc szybko i mielismy do dyspozycji az 8 kompow ! (ale o takich samych gabarytach jak nasze :S ). instalowanie wszystkiego zajelo znow kupe czasu ale od kiedy wszystkie juz byly gotowe do uzytku, wszystko szlo juz w miare sprawnie i szybko (no poza zastojem panow klejkowcow trojkowcow, ktorzy instalowali sobie myszki ponad pol godizny, dostali w pierwszym meczu spory wpierdol i doszli do wniosku, ze jednak pojda sobie do domu). w miedzyczasie odwiedzil nas marlboro aka dziczek, ktory w tym turnieju zagral najszybszy mecz w swoim zyciu i go wygral ! :D. okej, przeniesmy sie w czasie znowu o pare chwil do przodu, dokladnie do grupy finalowej, do ktorej awansowali BoD[exe,lukah], sorryzapomnialemnazwy[piecia,logic] i tOk[goat,jol]. tutaj - o dziwo - organizatorzy zaplusowali wrzucajac wszystkie finalowe mecze na wielki telebim wiszacy na scianie. pierwszym finalowym meczem byl exe,lukah(dm1) vs piecia,logic(duel5), ktory wygrali ci pierwsi (duel5 byl wynik prawie remisowy, nie pamietam juz dokladnie ale wiem ze sprawa wyjasnila sie dopiero w ostatniej minucie), a pozniej, no wlasnie co bylo pozniej ? pozniej wkurwialem wszystkich obecnych ustawianiem paka, dzwiekow, cfg itp. na kompie exego (w koncu tak mu zepsulem ze exe musial na nowo kłeja rozpakowywac :D ) no ale dobra, drugim meczem byl mecz jol,goat(dm3) vs piecia,logic(duel5), ktory udalo nam sie wygrac rowniez 2:0 (na duel5 wynik tez byl bardzo ciasny, a sam mecz bardzo przyjemny - gg). no i final bod vs tok...oczywiscie przesiadlem sie na kolejnego kompa (nie zdarzylo sie zebym gral na jakims kompie wiecej niz 1 mecz :D ) i wszystko od nowa - znow ten nub goat pisal cale cfg od nowa, no ale jakos sie uporalismy i moglismy zaczac. pierwsza mapa byla dm1 z wyboru bod, naszym wyborem byla dm3. bardzo nam pomogl subtelny, rozluzniajacy i hipnotyzujacy zarazem kwik dzika, dlatego i ten mecz udalo nam sie wygrac 2:0, wobec czego skonczylismy nasz klejkowy turniej w okolicach godziny 20 :D
zalozenie bylo takie ze odkladamy kase ze zwyciestwa na powrot a reszte idziemy przepic na jakims ognichu ale pogoda miala wobec tego dnia inne plany wiec wszyscy pozegnalismy sie jeszcze tego samego wieczoru :[
podsumowujac - bylo bardzo fajnie. moze nie ze wzgledu na organizacje tego turnieju, bo golym okiem widac bylo jakie podejscie mieli do nas organizatorzy, ale dlatego ze mozna bylo poznac, pogadac i napic sie z naprawde zajebistymi ludzmi, z ktorymi klikamy na codzien. osobiscie bardzo lubie tego typu zjazdy i zyczylbym sobie i calej scenie duzo wiecej takich rzeczy.

jeszcze na szybkosci opisze pare fajnych akcji ktore zostaly mi w pamieci z dnia wczorajszego:
- przygotowania do meczu finalowego pomiedzy mna i jolem a piecia i logic'iem - piecia i logic graja sobie duela, ja w miedzyczasie ustawiam klejka, wbijam do nich na server, wchodze na obsa logica i...zaczynam rzucac jego bronie i ammo ! kurwa miny logica chyba nigdy nie zapomne :D dosc SPORY bug starego tdma a ile wszystkim przyniosl radosci :D
- grande finale - tok vs bod - przesiadlem sie na innego kompa, wszystko poustawialem (co mi zajelo oczywiscie troche czasu), zagralismy pierwsza mape, juz wszyscy dali ready, ja tez juz jestem gotowy wiec wciskam F9 i ...? KURWA ! stracilem wszystko co wpisywalem do tej pory (gralem na konfigu exe - przerabialem go na bierzaco w grze. exe pod f9 ma zbindowane cos a'la restart script, czyli wszystkie ustawienia ida wpizdu a ja mam pod f9 zbindowane ready, wiec odruchowo juz wcisnalem f9 jak bylem gotowy :D ). jek zawodu calej sceny i organizatorow trudny do opisania :}

na koniec chcialem pozdrowic wszystkich, z ktorymi zamienilem pare slow, szczegolnie lukaha (jeszcze raz dzieki za nocleg mate), jola (w sumie nie wiem za co - bujaj sie), dziczka (ktory przebyl cala droge wawa-bstok tylko po to zeby sie ze wszystkimi zobaczyc ! dostaniesz trufelka za to, a drugiego za transport do wawy :D ), fibla, altera, ose, executora i heisa (konwersacja o starych dziejach miazdzy cycki) i cala reszte, ktorzy byli obecni.
do nastepnego.

aha, jeszcze przed moim przyjazdem jol wkrecil lukaha ze jestem gejem. jako, ze lukah dal sie wkrecic na taki absurd, juz wiecej nie zagra w polteamie
no i bez urazy za te wszystkie "AKA" ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 16:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
fajnie 8)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 16:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Bardzo ladny reportaz, milo sie czyta :) fajnie sie bawiliscie :)

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 16:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
goat a nie jestes? wszyscy mysleli ze tak.. i trzymali sie na pewna odleglosc :D:D:D:D:D
tak w ogole to dobrze ze wzialem stery do nvidi/ati te 1 sie przydaly.. bo oczywiscie wszedzie gole systemy i na zadnym nie dzialal opengl [ windowsowskie stery ], brak netu i w ogole..
chociaz granie na sofcie wcale by mnie nie zdziwilo :D
fajnie ze ziutek nam pomogl, bo nie wiem czy bysmy to wczoraj skonczyli.. pozdro gejuchy :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: East Games United w Białymstoku !
PostNapisane: 11 maja 2008, o 16:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
to mialo zostac miedzy nami :oops:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 182 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza