[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 11:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 19:16 
Cukierkowy

Dołączył(a): 27 maja 2005, o 15:26
Posty: 182
Karma: 23
jesli wolno wtrącic - w miejsce x wstawilbym v3nona. chociazby z tego z tego wzgledu ze nie jest statsiarzem, zawsze gra pod team a nie pod siebie a co najwazniejsze moze grac wszedzie. jest uniwersalny jak ten żolnierz z tego kiczowatego filmu z van dammem. imo za duzo troche quaderow a za malo tych siedzących po drugiej stronie mapy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 20:09 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
nie wszyscy quaderzy umieja grac tylko i wylacznie quada. to ze mamy 4 quaderow napisalem tylko dlatego bo chcialem wytlumaczyc dlaczego nie wzialem vacka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 20:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('goat', 'd')obra juz jestem praktycznie pewien swego co do skladu jki mam zamiar zapisac do ndmla:
goat, jol, bogi, pepek, alter, feeble, lukah, riq, exe, x (rozwazam pomiedzy piecia/spitfire/venon/pio)


koza, jest duzo wiecej osob, lepszych od tych ktorych podales :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 20:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
wymien te duzo wiecej osob. moze zostaniesz kapitanem w takim razie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 21:01 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
od tych ktorych podalem w nawiasie czy reszte ?
jezeli chodzi o ta 10 osobe to jeszcze nie podjalem zadnej dezycji, sprawa otwarta czekam na propozycje, to sa gracze wsrod ktorych ja bym wybieral, jezeli ktos znajdzie kogos kogo przez przypadek pominalem i uznam ze da sobie rade lepiej od w/w to czemu nie.
a jezeli chodzi o reszte to juz zdania nie zmienie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 21:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Fibl myśle że abc chodzi o liste x (piecia/spitfire/venon/pio) slonik

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 21:29 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
Ja Zombiego widze w składzie :]

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 21:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
a pytał ktoś scoobiego ?:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 14 sty 2008, o 22:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Jak propozycje są to kolejny raz podrzucam osobę Eona. + ping na europie, potrafi grać def pozycje, jest na scenie prawie od początku i może mało kto wie ale z niejednego pieca jadł chleb :P, nie jest rejlowcem, nie gra pod siebie tylko pod team.

Napiszecie ... kto to eon? a juz wam mowie. nasz klan ciagna 2 osoby obecnie. eon i sidor, poniewaz do 24 lanther nie ma zadnych warunkow na gre i pl co pare mm. , a timon nie znajduje na gre. Chlopaki zaczeli grac w v3 wiec goat mozesz spytac sie co nieco o eona, mysle ze nie gra gorzej od w/w Panow x (10os.) nie ublizajac oczywiscie nikomu i niczego nie ujmujac. Jesli potrzeba gracza na pozycje rg to raczej Pio tutaj zglasza kandydature. Tyle od wujka. Do uslyszenia.

Sorty za literowki ale palca stracilem :D.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 01:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
goat, ja bym np nie porownywal pio, pieci, altera i takich tam np do qw, bo wg mnie on powinien widniec w liscie grajacych :) sam powinienes wiedziec ze jesli qw ma grac, to bedzie gral swoje i da z siebie wszystko, najwazniejsze byscie wybierali sklad na poszaczegolne mapy z glowa a nie kto sie bedzie bardziej pchal do gry, pocieknie mu bo ma przed xywka [POL] i zjebie gre reszty :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 02:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2003, o 00:33
Posty: 1065
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 50
a Doddy ? gral w czolowych klanach polski, gra od wielu lat, ma doswiadczenie w meczach z najlepszymi, jest uniwersalny na kazda mape. Nie wiem tylko jaka forme teraz reprezentuje, oraz czy ma ochote na gre..
ale wydaje mi sie ze warto by o Nim pomyslec..

Zaluje, ze agent rzadko gra.. bo ostatnio byl w swietnej formie.. ale chyba nie ma czaasu ani checi na gre.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 02:12 
Slaby koles

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 16:15
Posty: 20
Lokalizacja: B-stok
Karma: 0
popieram princa dody by sie nadał - a jeżeli z tych w nawiasie to stawiam na venona jak juz ktos napisal - uniwersal solider badz spitfier'a - obaj prezentuja wysoki poziom


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 02:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'Z')aluje, ze agent rzadko gra.. bo ostatnio byl w swietnej formie.. ale chyba nie ma czaasu ani checi na gre.


No właśnie o to mi chodzi, nominowanie osób które graja dm1 i to tylko w duelu :| dałbym sobie ręke uciąć, że agent nie zna wszystkich map :D
AGENT TO L@M@ :))
Podobnie jak ktoś pisze coś o pio, a ktoś o maq i pio pisze coś o TP że maq ze sie w nim nei liczy, ale fakt faktem MAQ>PIO czy to duel, czy to tp ;f tak więc myśląc racjonalnie, to nie pio powinien znaleźć sie w tym "[...]" lecz maq...


Fiziek: Scooby raczej w barwach USA kliknie, chociaż pewnie nikt go nei pytal o Pol Team.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 03:03 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Moim typem na x'a jest qw, ten nawias słabszy moim zdaniem jest od niego. Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 03:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2003, o 00:33
Posty: 1065
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 50
z nawiasu imho najlepszy jest spitfire..
do Poltemu potrzebni sa ludzie ktorzy:

-nie zesraja sie ze strachu i z podniecenia
-sa uniwersalni! nie robi im roznicy jaka mape graja
-nie sa RG only!..

heh..smieje sie sam do siebie, bo gdyby np. NDML to byl insta gib..a nasz sklad na dm1 bylby KOD,MAQ,PEPEK,JOL.. to bylby ownage :D niestety tak nie jest.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 10:59 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Podobnie jak ktoś pisze coś o pio, a ktoś o maq i pio pisze coś o TP że maq ze sie w nim nei liczy, ale fakt faktem MAQ>PIO czy to duel, czy to tp ;f tak więc myśląc racjonalnie, to nie pio powinien znaleźć sie w tym "[...]" lecz maq...



Tak tak, tak samo jak Lukas sie liczy w tp to tak samo i Maq :) Maq to drugi Lukas. Hehe abc zeby zamiast maq ktos dal np. acia (bez urazy dla niego) to tez bys poparl kandydature acia,a nie moja :) Z reszta peace, goat i tak zrobi jak chce :)
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 12:34 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
$this->bbcode_second_pass_quote('pr1nce', 'a') Doddy ? gral w czolowych klanach polski, gra od wielu lat, ma doswiadczenie w meczach z najlepszymi, jest uniwersalny na kazda mape. Nie wiem tylko jaka forme teraz reprezentuje, oraz czy ma ochote na gre..
ale wydaje mi sie ze warto by o Nim pomyslec..

wlasnie tez sie zastanawialem nad doddym bo wiem jak sie z nim gra, w koncu klikalem z nim spory czas w ak ale on jest bardzo malo aktywny wiec nie wiem czy bylaby szansa na trenowanie z nim, a pare map przed ndmlem trzeba zagrac. no ale dodiasza tez biore pod uwage

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 13:35 
Slaby koles

Dołączył(a): 19 paź 2005, o 13:18
Posty: 9
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
hmmm a z iversem co sie dzieje ? no i fiziek tez reprezentacyjny. Obaj maja doswiadczenie skila i ogarniaja wszystkie mapki :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
pio, na jego temat bym sie nie wypowiadal, poprostu tu sa nicki rzucone na gwiazdy, ale te nicki nimi nie sa :D dla mnei moze grac nawet i cQt jako reprezentacja, chlopaki przynajmnije maja checi do gry :D ale koza powinien wybrac takie osoby, ktore zagraja swoje i potraktuja NDML'a normalnie, bez stresu i na luzie, wtedy moze cos wygracie :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: NDML #8
PostNapisane: 15 sty 2008, o 16:26 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
teraz raczej priorytetem jest znalezienie alternatywnej osoby ktora grywa te dupne pozycje jak dm1 lift dm2 nad q dm6 bfg dm7 rl dm8 pod powerem.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 187 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza