[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 18:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 00:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'o')za tym CLEANER jest mega przereklamowany...

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a') potrafisz wymienic chociaz 3 polskich graczy, ktorzy aktualnie graja lepiej/porownywalnie do niego?
wymienie ci nawet 4
1o1 / 666 aka wizard aka blanka aka chcesz zobaczyc mega fjuta na skajpie? :EEE
bobik ent biker

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 00:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
no marka, to napewno w asg nic nie zaskoczy, szegolnie, ze satfilm caly czas jest pusty ; D

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 01:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
a jak ja kiedys poszedlem na ognisko za unifersytet to tam byla taka gra zabawa rozwiomz skrot ASG i podszet pan taki i powiedzial ANIA SSIE GALE EHEHEHHEHEE]1000


na pelnej kurwie oddaje swoj glos..













na upx

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 02:07 
Kozak

Dołączył(a): 22 sty 2006, o 15:22
Posty: 1331
Karma: 36
hehe,

LUZNO JEST JAK W UPX


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 02:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Pimpek ogólnie przesadziłes z ibo i cln. Goscie to jedni z najlepszych jak nie najlepsi razem z scoobym quadrunnerzy na polskiej scenie q2. Cln niszczy nie tylko w plq2 ale i w euroq2l wygrywaja nawet z poprzednimi zwyciescami tej ligi(wizards), jesli chodzi o warriora to chetnie popatrze jak gosc sobie klika, niz mam ogladac luczka czy spila ktorzy obracaja i bluzagaja na wszystkich zeby tylko w ASG zagrac 69 bo kiedy oni postuja to zaczynaja sie nie smieszne żarty. Graja najlepsi i tyle.

Edit: Pimpek ibo zagrał 19 map w plq2 wiec grał wiecej niz mniej :P


Ostatnio edytowano 18 mar 2007, o 03:13 przez KuBi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 02:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2005, o 13:15
Posty: 2255
Lokalizacja: Białystok
Karma: 100
Kubi zgadzam się z tobą , ale na tej liście co podał Pio to nie są najlepsi gracze na polskiej scenie. Brakuje na niej kilku graczy np. z 3c lukah czy feeble, z SnG - ads albo sebek , xa - cat?

_________________
I gotta fly away. Gotta catch the train.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 02:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2003, o 22:16
Posty: 2331
Lokalizacja: WR/KR
Karma: 49
po I to feeble jest przede wszystkim z upx.. a dalej to gra we wszystkich klanach.. :D i w tej kwestii zadnego ALE, tylko wejdzcie na #upx i opczajcie co pisze L na powitanie: )

a po II to feeble pewnie sra na Anie Ssącą Gałęęę :D

a po III uwazam ze i tak jest najlepszy; ) Bardzo sie ciesze ze mam czasem okazje zapodac takiemu graczowi granacika w czółko; D

_________________
<<<---PIRAT


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 02:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2005, o 13:15
Posty: 2255
Lokalizacja: Białystok
Karma: 100
:D wiesz nie obchodzi mnie to czy sra czy nie sra ale wolałbym go zobaczyć jak gra niż jakiegoś piecie :/

_________________
I gotta fly away. Gotta catch the train.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 03:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
befree lukah jest juz w tych "zaklepanych" graczach:) A jesli chodzi o gwiazdy to niema najwiejszej niespodzianki w 1 rundzie 2giej ligi mianowicie eona. Lecz on wyjechal do UK i zagrac by nie zagrał:(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 03:34 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
nie ogladam demek juz tak namolnie jak kiedys, nie gram aktywnie od bardzo dlugiego czasu, ale to co sie dzieje w ligach staram sie sledzic na bieżąco

chcialbym zaznaczyc, ze jakiej formuły by nie bylo, Polnoc vs Poludnie, wschod vs zachod, czy czegokolwiek innego jest to .... MECZ GWIAZD, nie akutalnie aktywnych ale ligi PLQ2 to jest jedynym kryterium jakie powinno byc stosowane.

Jesli organizatorzy wybrali okreslono grupe ludzi i czesc miejsc pozostawili do wyboru, to wlasnie gracze powinni wybrac kogo uwazaja za ta osobe ktora zalsuguje na miano "gwiazdy"

Zorganizowanie meczu gwiazd JEST TRUDNE, dobranie terminu, godzin etc jest naprawde ciezkie, wyobrazacie sobie ze np Ass ma czekac 6 map aby zagrac 1 mape (dm7) ? wiadomo ze On zagra na wszystkiech, ale ktos inny ktory ma grac na jednej mapie i ma poswiecic na czekanie caly dzien (bo taka jest prawda) bedzie wniebowzięty bo jest w meczu gwiazd?
Organizowalem 2 mecze gwiazd, oba w szczycie popularnosci, jak na q2 w Polsce i doskonale wiem jak wyglada zaangazowanie. Pomyslcie racjonalnie nad wyborem, kto tak naprawde zaluzyl na gre. Ja taki mecz odbieram jak podsumowanie poprzedniego roku, czyli 2006 + rozgrywki w 2007 jako dodatek, uzupelnienie.


Popelnilem wiele bledow przy organizacji, wiele pomyslow skreslilem, nie wiem do konca jakie jest zaangazowanie sceny teraz, ale jesli jest "duze" to mecz gwiazd w poszczegolnych ligach jest optymalnym rozwiazaniem.
Inaczej, pmietajcie ze to jest minimum 16 osob na caly dzien , niby nie wiele, a jednak. To ma byc wydarzenie a nie kolejny mecz na Ds.

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 05:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
$this->bbcode_second_pass_quote('Pimpek', 'A') ja uwazam, ze ibogine nie powinno byc w skladzie na ASG. On przeciez wogole nie gral w plq2. To samo Warrior. To jest ASG PLQ2, czy mi sie tylko wydaje. Gdzie jest np feeble ? Gdzie sa gracze z 3 ligi ? Gowno, a nie ALL STAR Game PLQ2 Poza tym CLEANER jest mega przereklamowany...

piimpek naprawdę, cln na pewno nie jest przereklamowany.. w sumie sam ta k myślaemł wczesneij. ale od kąd jestem w 3m.. wiem, że tak nie jest cln jest jednym z najlepszyhc jak nie najlepszym quad runnerem w pol lepszym niż scooby nawet ? :] of korż nic nie ujmując scoobiemy któremu jak zawsze szacunek za to co zrobił itd.. pozdro scoob. :) ale cln naprawde jest dobry... a na pewno nie przereklamowany.. posta pisałem będąc mega pijany, ale wiem co pisze !:D pozdro : ))))

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 05:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'n')ie ogladam demek juz tak namolnie jak kiedys, nie gram aktywnie od bardzo dlugiego czasu, ale to co sie dzieje w ligach staram sie sledzic na bieżąco

chcialbym zaznaczyc, ze jakiej formuły by nie bylo, Polnoc vs Poludnie, wschod vs zachod, czy czegokolwiek innego jest to .... MECZ GWIAZD, nie akutalnie aktywnych ale ligi PLQ2 to jest jedynym kryterium jakie powinno byc stosowane.

Jesli organizatorzy wybrali okreslono grupe ludzi i czesc miejsc pozostawili do wyboru, to wlasnie gracze powinni wybrac kogo uwazaja za ta osobe ktora zalsuguje na miano "gwiazdy"

Zorganizowanie meczu gwiazd JEST TRUDNE, dobranie terminu, godzin etc jest naprawde ciezkie, wyobrazacie sobie ze np Ass ma czekac 6 map aby zagrac 1 mape (dm7) ? wiadomo ze On zagra na wszystkiech, ale ktos inny ktory ma grac na jednej mapie i ma poswiecic na czekanie caly dzien (bo taka jest prawda) bedzie wniebowzięty bo jest w meczu gwiazd?
Organizowalem 2 mecze gwiazd, oba w szczycie popularnosci, jak na q2 w Polsce i doskonale wiem jak wyglada zaangazowanie. Pomyslcie racjonalnie nad wyborem, kto tak naprawde zaluzyl na gre. Ja taki mecz odbieram jak podsumowanie poprzedniego roku, czyli 2006 + rozgrywki w 2007 jako dodatek, uzupelnienie.


Popelnilem wiele bledow przy organizacji, wiele pomyslow skreslilem, nie wiem do konca jakie jest zaangazowanie sceny teraz, ale jesli jest "duze" to mecz gwiazd w poszczegolnych ligach jest optymalnym rozwiazaniem.
Inaczej, pmietajcie ze to jest minimum 16 osob na caly dzien , niby nie wiele, a jednak. To ma byc wydarzenie a nie kolejny mecz na Ds.

hamster wróć... tyle powiem...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 06:25 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 cze 2002, o 11:13
Posty: 710
Lokalizacja: Siedlce
Karma: 39
panowie pelnoletniego czukiera Wam barkuje [;
a tak na powaznie, ktorz z graczy plq2 potrafi obsluzyc sam siebie przy Q a dm3 jak nie cln?

_________________
pif paf bingo bang


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 08:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Skoro tak mowicie . Zdanie jednostki vs zdanie ogolu 0:1 .

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 09:42 

Karma: 0
maszex lukah pepek feeble dobra 4 :]


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 11:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
$this->bbcode_second_pass_quote('Cah!r', 'p')anowie pelnoletniego czukiera Wam barkuje [;
a tak na powaznie, ktorz z graczy plq2 potrafi obsluzyc sam siebie przy Q a dm3 jak nie cln?

ja :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 11:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
nie wiem po co piszecie o mnie , przeciez ja nawet nie gralem w tej rundzie ;) co do wypowiedzi pimpka , to ibo chyba gral wiekszosc meczy , wiec chyba sie tu pomyliles :) cleaner nie jest mocno przereklamowany , kazdy chyba wie jak jest :> z warriorem to podobniez jak pimpek , nie czaje , skoro jest tylu graczy z plq2 , po co kogos dawac goscinnie ? ogolnie to jest sporo osob bardziej za nicki niz za gre. z checia zobaczylbym fizka i altera z 3c zamiast staska i iversa z tok , ktorzy sa praktycznie inactive , a jesli zagraja cos , to nie jest juz ta forma co kiedys - vide plq2 .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 12:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
a no fakt z ibo : > przewidzialo mi sie cos : )

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 12:36 
Cukierkowy

Dołączył(a): 27 wrz 2004, o 10:37
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Karma: 46
v3non, P!o, pepek, spitfire, zombi, venerix


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 13:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
przywidzialo.

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 217 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza