[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 13:26 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Po licznych privach i rosnącym niezadowoleniu postanowliśmy zmienić troche liste graczy ASG ... Poniekąd macie racje co do nieaktywnych graczy, dlatego z listy wypadają venerix, ivers i eX3cutor. W ich miejsce wchodzą Fiziek i Feeble, a być może ktos jeszcze. Zrezgywnowalismy tez z glosowania, bo wiecej z Was krytykuje niż głosuje, dlatego gracze, którzy byli na pierwszej i drugiej liscie wezmą udział w ASG. Kapitanowie, czyli M0RPH-x i Jol lub Goat będą pikać graczy, a playerzy, którzy nie zostaną piknieci po prostu bedą na rezerwie i zagrają w przypadku, gdy ktoś z wczesniej piknietych graczy nie stawi sie na mecz.

Mecz będzie rozgrywany w ciągu dwóch dni, prawdopodobnie będzie też GTV.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 13:31 
Cukierkowy

Dołączył(a): 8 kwi 2003, o 21:27
Posty: 172
Lokalizacja: Lubo
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'T')o ma byc wydarzenie a nie kolejny mecz na Ds.


Dlatego mówię, że zwykłe t0k vs 3M jest do dupy i musi byc N-S albo E-W !!!!
_________________
Piwo nie powie Ci "Id


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2007, o 13:38 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Jakie tOk vs 3m ? Zobacz uczestnikow ASG :|

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2007, o 14:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
no i co z tego, ze to asg niby jest? kazdy zapewne wolalby aby byly mecze asg dla poszczegolnych lig. nie mowie tego z perspektywy tego, ze nie wzieli mnie, czy cos w ten desen. mam to w dupie, ale jesli juz chodzi o scislosc to powinon byc to jakos poprawnie zrobione, a nie wybieranie jakichs graczy, ktorzy niewiele aktualnie maja wspolnego ze skillem i scena.
:C

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2007, o 17:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('sp!l', 'n')o i co z tego, ze to asg niby jest? kazdy zapewne wolalby aby byly mecze asg dla poszczegolnych lig. nie mowie tego z perspektywy tego, ze nie wzieli mnie, czy cos w ten desen. mam to w dupie, ale jesli juz chodzi o scislosc to powinon byc to jakos poprawnie zrobione, a nie wybieranie jakichs graczy, ktorzy niewiele aktualnie maja wspolnego ze skillem i scena.
:C


true
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 14:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
To kto powinien uczestniczyc w asg według Ciebie??. Oprocz oczywiscie całego =pfh=


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 14:20 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
kubi eon sidor

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 14:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
$this->bbcode_second_pass_quote('KuBi', 'T')o kto powinien uczestniczyc w asg według Ciebie??. Oprocz oczywiscie całego =pfh=

ads, venon, cat, pz, 1o1, blanka, pepek, mvp, spitfire, gt.7, luczek / spil, pio / protech, lukah, fiziek.
_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 16:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Pisałem że bez całego pfh bo oni juz byli do przewidzenia. Jeszcze siebie dałes, o prosze a wczesniej czytalem że w dupie masz swoj wystep. Jesli chodzi o Twoja wczesniejsza wypowiedz cytuje: "a nie wybieranie jakichs graczy, ktorzy niewiele aktualnie maja wspolnego ze skillem i scena". Kilka graczy jest mało aktywnych jak ivers czy warrior ale jesli ich skill jest teraz w najgorszej formie to i tak Twoj przerasta. Jesli chodzi na ASG dla poszczególnych lig to jest to bardzo dobre rozwiazanie lecz niewiem czy znajdzie sie chetny do zorganizowania tego poniewaz trzeba poswiecic na to duzo czasu. Dalej cytuje:"a nie wybieranie jakichs graczy, ktorzy niewiele aktualnie maja wspolnego ze skillem i scena". Masz na mysli kto nie siedzi na Ircu na kanale #q2.pl i nie bluzga to nie uczestniczy w życiu sceny czy co masz na myśli?? Bo z Twojej wypowiedzi mozna tak wywnioskowac. Bo np. Podajac siebie uważasz sie za kogos kto uczestniczy w życiu sceny. Podaj jakis konkretny przykład oprucz tego ze piszesz na #q2.pl

EDIT: Niemam nic do graczy pfh bo wygrali 2 lige zasłużenie. Ale na siłe chcesz wszystkich graczy wepchac do tego meczu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 17:53 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
KuBi, a ja i luczek to cale pfh ? Mowie po raz kolejny .. ja tej listy nie wybieralem. Po drugie, zeby to h wygralo to napewno dwoch waszych graczy by dostalo szanse, wiec przypierdalanie sie do mnie o "niesubiektywne" wybieranie graczy jest zbedne, doprawdy ;].

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 19:43 
Cukierkowy

Dołączył(a): 8 kwi 2003, o 21:27
Posty: 172
Lokalizacja: Lubo
Karma: 0
kubi przeczytaj najpierw 3x to co piszesz zanim klikniesz "wyślij"......



$this->bbcode_second_pass_quote('', 'l')uczek / spil, pio / protech


spil wymieniając graczy pfh dodawał znak "/" (nie wiem czy chodziłeś do szkoły na matematyke...), oznacza to, że wg niego powinno uczestniczyć 2 graczy z pfh, ale wymienił 4 najlepszych bo sam gra w pfh i nie jemu oceniać kto jest ten "naj"

Do tego:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'D')alej cytuje:"a nie wybieranie jakiś graczy, ktorzy niewiele aktualnie maja wspolnego ze skillem i scena ". Masz na mysli kto nie siedzi na Ircu na kanale #q2.pl i nie bluzga to nie uczestniczy w życiu sceny czy co masz na myśli?? Bo z Twojej wypowiedzi mozna tak wywnioskowac. Bo np. Podajac siebie uważasz sie za kogos kto uczestniczy w życiu sceny.

lepsze to niż pojawiać sie raz na 6miesiacy i załapać sie akurat na ASG :/

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'E')DIT: Nie mam nic do graczy pfh bo wygrali 2 lige zasłużenie. Ale na siłe chcesz wszystkich graczy wepchać do tego meczu.

oczywiście nie zrozumiałeś 4 stron dyskusji, i przekręciłeś kota ogonem. Przez takich baranów, każda konstruktywna rozmowa kończy się i zaczynają pierdoły. Przez co będzie jedno nudne ASG ze starymi wypalonymi gwiazdami, które będą na zmianę pikane, zamiast odświeżonej wersji (kazda liga osobno) z emocjami (w-e, n-s)
_________________
Piwo nie powie Ci "Id


Ostatnio edytowano 22 mar 2007, o 20:16 przez kisiu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 20:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Kisiu napisałem ze ASG w kazdej z lig było by dobre ale niema zapału organizatorow na takie cos. Pio czy ja sie czepiam że niema zadnego gracza H i wciskam kogos na siłe? W rewanżach zabrakło czasu ponieważ były ważniejsze sprawy niż q2 i tak staralismy sie dograc wszystko do końca. Kisiu a baranem mozesz nazywac swojego kolege z klanu (cze spil). Zreszta wyrazałem swoje zdanie, nie bede sie juz udzielał bo "siła złego na jednego".


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 20:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
$this->bbcode_second_pass_quote('KuBi', 'P')isałem że bez całego pfh bo oni juz byli do przewidzenia. Jeszcze siebie dałes, o prosze a wczesniej czytalem że w dupie masz swoj wystep. Jesli chodzi o Twoja wczesniejsza wypowiedz cytuje: "a nie wybieranie jakichs graczy, ktorzy niewiele aktualnie maja wspolnego ze skillem i scena". Kilka graczy jest mało aktywnych jak ivers czy warrior ale jesli ich skill jest teraz w najgorszej formie to i tak Twoj przerasta. Jesli chodzi na ASG dla poszczególnych lig to jest to bardzo dobre rozwiazanie lecz niewiem czy znajdzie sie chetny do zorganizowania tego poniewaz trzeba poswiecic na to duzo czasu. Dalej cytuje:"a nie wybieranie jakichs graczy, ktorzy niewiele aktualnie maja wspolnego ze skillem i scena". Masz na mysli kto nie siedzi na Ircu na kanale #q2.pl i nie bluzga to nie uczestniczy w życiu sceny czy co masz na myśli?? Bo z Twojej wypowiedzi mozna tak wywnioskowac. Bo np. Podajac siebie uważasz sie za kogos kto uczestniczy w życiu sceny. Podaj jakis konkretny przykład oprucz tego ze piszesz na #q2.pl

EDIT: Niemam nic do graczy pfh bo wygrali 2 lige zasłużenie. Ale na siłe chcesz wszystkich graczy wepchac do tego meczu.

wogule oprucz tego, co napisales, to nie wiem, po co przeciagasz te rozmowe. piszesz jakies pierdoly, ktorych sam nie rozumiesz. zobacz chocby czy napisal ktokolwiek z nich w obecnej lidze 5 komentarzy na stronie plq2. zobacz, czy jest jakikolwiek kontakt z nimi, oprucz tego, ze praktycznie wogule nie pojawiaja sie na ircu. irc wydaje mi sie najlepsza forma do rozmow graczy, a nie gg, bo tam jest wszystko lepiej dostepne. po co mi gg do dajmy na to 100 ogrow, jak moge miec 1 program, ktory to zalatwi? piszesz, ze moj skill odbiega od tych starych gwiazd. ja sam nie oczekuje, ze bedzie on wyzszy, ale po 2 latach gry/ w ramach przypomnienia dodam, ze oni graja od 98-99 roku/, nie jestem az tak daleko w tyle za nimi. patrzac na post kisia, wydaje mi sie, ze nie mam nic wiecej do dodania dla ciebie.

edit:
a co do pytania, dlaczego nie probujesz wcisnac kogos ze swojego klanu. nie wiem, moze dlatego, ze nie ma nikogo takiego, kto by sie nadawal? nie mowie teraz, ze hunters jest lamerskie, czy cos w ten desen, ale patrzac na to z innej strony. pomysl chwile: kto by mogl grac?
_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2007, o 20:42 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
z calym szacunkiem dla Was i Waszego wyboru, sadze ze mecz gwiazd, powinien byc meczem graczy ktorzy na tle innych prezentuja sie duzo ponad przecietnie. Sama sucha ocena ich dokonań/wynikow w lidze powinna miec raczej drugorzędne znaczenie. Wg mnie udzial w takim meczu powinni miec tylko tacy gracze, którzy w jakis wybitny sposob zapisali sie w tej edycji ligi - czasami moze to byc jeden mecz, czasami jedna mapa, prosze nie zrobcie z tego meczu, jakiegos spotkania kolesi ktorzy uchodza za pseudo gwiazdy.

Dla przykladu meczy ktore organizowalem:
Mniej wiecej w tym samym czasie grali Brejker i Riq, riq mial lepsze wyniki (statystyki) ale to Bre byl nominowany prawie ze z automatu do meczu gwiazd bo ... potrafil swoja gra, zdolnosciami pokazac cos nie przecietnego, potrafil "sam" zrobic cos takiego, ze jego dema z map byly szybciej ogladane niz trafialy na ds.
Chodzi o to, ze gracz nominowany do takiego meczu, musi miec to COS, nie opierajcie sie na suchych statystykach..


lekko odbiegajac od tematu

spil mam prosbe:
moze teraz pisanie z bledami jest trendy, albo moze to jakas nowa forma stania sie popularnym, zauważonym, badz moze to jakas forma żartu/sarkazmu, ale to strasznie razi i raczej osmiesza autora niżeli odnosi oczekiwany skutek, bo nie chce mi sie wierzyc, ze tego postu nie napisales celowo w takiej formie

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2007, o 01:11 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')Chodzi o to, ze gracz nominowany do takiego meczu, musi miec to COS, nie opierajcie sie na suchych statystykach..




to czemu ja nie dostalem nominacji
_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2007, o 01:50 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
bo masz w sobie takie wewnetrzne fuj.. takie wewnetrzne blee..

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwi 2007, o 02:53 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
ja zgłaszam Thorna i sobcia i fatala i hitmana i siebie w ekipie odpowiedniej do rejonu zamieszkania :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2007, o 01:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Polska Liga Q2 nigdy juz nie bedzie taka sama jak dawniej (wiem bo klikalem w niej od pierwszej edycji). Oczy mi wypadaja jak patrze na to co sie teraz dzieje. Syf, burdel i gównazeria.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2007, o 13:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'P')olska Liga Q2 nigdy juz nie bedzie taka sama jak dawniej (wiem bo klikalem w niej od pierwszej edycji). Oczy mi wypadaja jak patrze na to co sie teraz dzieje. Syf, burdel i gównazeria.


a czego oczekujesz jak pozostala tylko mloda scena? sam pamietam czasy swietnosci q2... organizacja.. no coz, pozostawia duzo do zyczenia, ale i tak fajnie ze komus cokolwiek sie chce robic.... gdyby nie ludzie, ktorzy staraja sie orgaznizowac ligi to q2 by padl definitywnie...a to ze brak im troche umiejetnosci do prowadzenia ligi to kwestia wprawy i podejscia do sprawy...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2007, o 13:58 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('NiYo', 'b')o masz w sobie takie wewnetrzne fuj.. takie wewnetrzne blee..



:D:D:D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 180 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza