[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Czy chciałbys, aby r1q2 było wprowadzone ?
Tak 40%  40%  [ 8 ]
Nie 60%  60%  [ 12 ]
Liczba głosów : 20
Autor Wiadomość
 Tytuł: PLQ2 #8 na r1q2 ?
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:12 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Wiadomo, ze na naszej scenie roi sie od cziterów. Nocheat jest dziurawy, cziterzy wchodza na server grając niby na nocheacie, dlatego chcąc wyeliminowac zło :D z naszej sceny można by było wprowadzic zmiany w regulamnie nakazujące obowiązkową gre na r1q2. Co Wy na to ?

Ktoś powie, ze na r1q2 również jest dziurawy, jednak z tego co mówil v3non jest testowana nowa wersja i nią bedzie chodziło.


Ostatnio edytowano 12 sie 2006, o 14:17 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
No pewnie bedzie trzeba na r1q2 przejsc, ale tylko na nowa wersje : ) Na akutalnej dziala wh.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2005, o 13:15
Posty: 2255
Lokalizacja: Białystok
Karma: 100
Hmm moim zdaniem to będzie duży problem ponieważ dużo osób jest przyzwyczajonych do NC i będzie im trudno przejść na r1q2.

_________________
I gotta fly away. Gotta catch the train.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:25 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Zdecydowanie, ale mamy wybór: albo bedzie jeszcze więcej cziterów, albo bedziemy sie starac ich wyeliminowac

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
Ja sie przezucilem z nc na r1q2 i wcale nie bylo mi ciezko, jedynie co trzeba zrobic to pare ustawien w cfg, loc_here itp. No i nie wiem jeszcze jak zegarek i wyswietalnie fpsow zrobic.
r1q2 szybciej sie laduje po zmianie mapy.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:33 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Mimo ze i tak pewnie nie bede gral to jestem na nie. Wiem ze ciezko sie przesiada z nc na r1q2, a jesli chodzi wh to i tak bedzie dzialal, jesli nie dzis to jutro, zreszta oszukiwac mozna na wiele sposobow. Czemu wszyscy maja cierpiec przez to ze kilku pajacow biega z wh. W plq2 jest obowiazek nagrywania dem, mysle ze wtedy nawet 12-letni gowniarz sie zastanowi zanim wlaczy to gowno bo latwo moze wydac na siebie wyrok. Nie wiem jak teraz jest, ale jeszcze kilka miesiecy temu w ligach europejskich rowniez byla dowolnosc jesli chodzi o klienta.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
No w zasadzie po tym poscie urbaska, jednak racja, zeby niekoniecznie zmieniac.
Nagrywane musza byc demka, jesli ktos nie nagra a jest podejrzany o czita maja -1 mape, a jak nagra to po obejrzeniu sie stwierdzi : ) Trzeba tez dobrze dobrac uczestnikow plq2, pewnie 3 lig nie bedzie, bo moim zdaniem nie ma to zadnego sensu.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:38 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
ja jestem jak najbardziej za tym aby nie bylo czitow ...
ale skoro sa i nikt ich nie jest w stanie ich wyeliminowac
to moze zrobimy tak aby wh byl dozwolony ale np teamy na poczatku rozgrywek musialy by powiedziec ze zamierzja wh uzywac i np. na kazdego gracza zaraz na poczatku gry nakladalo by sie "kare" np -15 fragow (czyli od wyniku bylo by -60)

i niech sobie klikaja do woli

tak czytam co napisalem i wogole to jest to raczej z dupy pomysl :D
ale napisac napisalem wiec macie :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:42 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
wtedy ci co jeszcze nie maja wh beda go miec :D rownie dobrze mozna go wystawic na ftp i dac linka na plq2, poza tym klan powie ze nie bedzie uzywal wh a i tak bedzie uzywal :) No i kiedys wiekszosc z nas traktowala plq2 jako trening do rozgrywek europejskich gdzie napewno na to nie zezwola.

Masz racje. Z dupy pomysl:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:51 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
mowisz tak jakbys nie grywal na wh !!!
ups !! a mialem nikomu nie mowic :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:53 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
a kto powiedzial ze nie gram? chodzi oto ze mam teraz jakas przewage a tak to kazdy bedzie gral na wh


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 14:57 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 21:49
Posty: 822
Lokalizacja: Bydgoszcz
Karma: 0
ej ja chce zostac przy nc, jestem do niego przyzwyczajony i nie chce juz zmieniac tego wszystkiego w configach, pewnie to ostatnia moja edycja w q2 wiec po co sie jeszcze bawic w cfg. co do wh...jak juz napisali .. sa demka , surowo karac tych co nie przesla demka i koniec. jesli bedzie jakies podejrzenie o wh to sie wystawi na fb i kazdy oceni (mam nadzieje obiektywnie) proste ;] jesli nie bedzie demka 'podejrzanego' to nara (przynajmniej na 3 mecze). jebac frajerow z wh


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 15:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
bullshit
bedzie nowe r1q2 co jest teraz testowane to nie ma opcji wszyscy na to przejdziemy, bedzie mozna grac na r1q2, aprq2, kwestia zmiany $loc_here to nie jest jakis straszny problem i nie zesracie sie jak to zrobicie, +3czy4 komendy ktore sa na www kta i macie ustawienia jak w nc, wiec skonczcie bredzic i czekajcie
nowe r1q2 bedzie fajne, jak na dzien dzisiejszy kopie za kazde gowno w tym i tego zjebanego wh co jest na necie, fakt moze ktos to obejdzie w 2dni, albo i nawet w godzine, ale na pewno lepiej bedzie sie gralo niz na dziurawym nc i zawsze mozna zwrocic sie do r1cha zeby cos zrobil/naprawil itd, chocby blad gg/radeona na serverach nc dedicated [binarka nc z bryceinc] chuja widac przez te sciany, a po vid_restart juz w ogole, na servie r1q2 widac, na pewno moglby to zmienic tylko trzeba by do niego napisac.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 15:47 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
exe nie zapominajmy ze na EGL tez mozna bedzie grac :) tak w ogole nowy anticheat bedzie bardziej uniwersalny tez latwo bedzie go podmatowac pod inne klienta q2 (ale to zalezy od autorow danego clienta) no i oczywiscie wh beda wykrywane


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 15:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
egl nawet nie znam, ale wiem czytalem
kazdy wybierze cos dla siebie, a co najwazniejsze bedzie to anticheat client/server i na pewno nie bedzie problemu zrobic tak jak w punkbusterze co urbasek pisal, screen u wszystkich i powoli uploaduje sie na server, nawet po 1kb/s, albo i mniej, + komenda dla admina ktora mozna to zrobic
pomijam juz fakt tego ze z demek gowno mozna czasem zobaczyc, przypadek extreme'a byl oczywisty ale nie zawsze mozna sie zdecydowac czy ktos czituje czy nie, a tak bedzie wiadomo.
i nie bedzie zastanawian sie, nie siwy ma bota bo ma za dobre rg, a z reszty nie umie strzelac, albo ten ma bota, tamten wh czy inne..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 17:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
Nie chce tu robic smiecia, ale dla mnie fragi siwego byly bardziej zczitowane niz extreme 'a :D
No nie wiem czy to nie bedzie problem zrobic tak jak w pb.
Na pewno musza zaostrzyc sie kary, czitow jest teraz tak duzo jak chyba nigdy przedtem, w poprzedniej edycji czy tam w plq2i, za wh gracz nie mogl tylko grac dalej, a klan mial tylko - ilosc map, na ktorej było wh. Wg mnie powinien dostac bana cały klan, moze wtedy mniej ludzi bedzie po to siegalo.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 17:14 
Cukierkowy

Dołączył(a): 8 kwi 2003, o 21:27
Posty: 172
Lokalizacja: Lubo
Karma: 0
takie samo gadanie byly jak trzeba bylo przejsc z q2ace na nocheata i jakos teraz wszyscy na nc graja wiec nie widze problemow zeby wprowadzic riq2 jako obowiazkowy anticzit....

_________________
Piwo nie powie Ci "Id


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 17:24 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
no pewnie tak, dopoki bedzie projekt r1q2 robiony i beda aktualizacje to na biezaco beda moze jakies zabezpieczenia, jak projekt umrze to bedzie to samo co z nc

mogliby punkbustera zrobic do q2 :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 17:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2005, o 13:15
Posty: 2255
Lokalizacja: Białystok
Karma: 100
a kiedy ma być skończony ten nowy r1q2 ? bo już powoli zaczął bym się przyzywczajać.

_________________
I gotta fly away. Gotta catch the train.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2006, o 18:21 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
v3non w tym siedzi :D jego sie pytaj

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 194 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza