[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 15 maja 2024, o 19:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Zagrasz w turnieju miast?
TAK 74%  74%  [ 44 ]
NIE 25%  25%  [ 15 ]
Liczba głosów : 59
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 15:15 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Pomysł z turniejem miast nie jest nowością. W sumie szkoda, że przypomniało się Wam o tym teraz, bo ta osoba która chciała to robić, chciała sprawić Wam małą niespodziankę. No ale skoro sprawa wyszła już na światło dzienne...

Od pewnego czasu sprawą turnieju miast zajmuje się już dobrze Wam znany Majcin aka "bdm", który planuje zorganizowanie czegoś takiego. Wobec tego że był on planowany na organizatora, tymczasem pojawiło się paru chętnych do robienia tego, proponuję następujący wariant :

1. Jeśli turniej będzie, to niech będzie jeden, a nie dwa konkurencyjne,
2. Skoro jeden turniej, proponuję żeby organizatorem turnieju miast został bdm,
3. Proponuję by scout i sil (bo te osoby pisały mi o tym by coś takiego zrobić) były w ekipie, która pomoże bdm'owi przygotowanie tego turnieju,
4. Czy ten turniej będzie podpięty pod Plq2 czy ma być niezależny - to już zależy od tego jak się dogadamy.

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 16:00 
Cukierkowy

Dołączył(a): 27 wrz 2004, o 10:37
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Karma: 46
Zagrać pewnie i tak bym nie zagrał, bo w Białymstoku i tak jest dużo graczy lepszych ode mnie, ale pomysł jest ciekawy i warty uwagi : ].


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 16:03 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
a co z iloscia druzyn z jednego miasta ? z tego co mi wiadomo co bialystok moglby wystawic ze 2-3 zespoly to samo z radomiem.
zapadla juz jakas ddecyzja na ten temat ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 16:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
prace nad turniejem rozpoczelsimy juz z Marcinem, jezeli chodzi o miasta, nie chcemy dzielic maist na 2 teamy (teoretycznie slabszy i slabsiejszy :D), miasto to miasto wiec bedzie przypadal ejden team na jedno miasto

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 17:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('goat', 'a') co z iloscia druzyn z jednego miasta ? z tego co mi wiadomo co bialystok moglby wystawic ze 2-3 zespoly to samo z radomiem.
zapadla juz jakas ddecyzja na ten temat ?


a gdansk by wystawil z 5 :D i wszyscy na neostradach :D:D:D

ogolnie gl dla organizatorow. jak z graniem meczy tak jak to planowane bylo kiedys ? jakis weekend sobota i niedziela caly dzien? czy normalnie jakis mecz w tygodniu ?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 17:39 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Scout', 'p')race nad turniejem rozpoczelsimy juz z Marcinem, jezeli chodzi o miasta, nie chcemy dzielic maist na 2 teamy (teoretycznie slabszy i slabsiejszy :D), miasto to miasto wiec bedzie przypadal ejden team na jedno miasto


No to w bstok grają 3c :D

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 19:05 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 maja 2003, o 15:03
Posty: 124
Lokalizacja: Radom
Karma: 1
swietny pomysl, Radom jest gotów do walki ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2006, o 20:31 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 21:49
Posty: 822
Lokalizacja: Bydgoszcz
Karma: 0
kto mnie piknie do timu ?:> chyba ze namowie Rookiego i stara spolke ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, o 12:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
spoko , dla mnie Marcin aka BDM moze to organizowac , bo imho jest odpowiedzialnym czlowiekiem , o ile nie bedzie przenosil swoich uprzedzen na pewne osoby , jak to bywa w plq2 :) co do miast.. to prawda , ze w niektorych jest naprawde duzo dobrych graczy i ciezko bedzie wystawic 1 team skoro tyle jest osob chetnych na gre... moze pozwolic na max 2 teamy ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, o 14:11 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '')$this->bbcode_second_pass_quote('goat', 'a') co z iloscia druzyn z jednego miasta ? z tego co mi wiadomo co bialystok moglby wystawic ze 2-3 zespoly to samo z radomiem.
zapadla juz jakas ddecyzja na ten temat ?


a gdansk by wystawil z 5 :D i wszyscy na neostradach :D:D:D

ogolnie gl dla organizatorow. jak z graniem meczy tak jak to planowane bylo kiedys ? jakis weekend sobota i niedziela caly dzien? czy normalnie jakis mecz w tygodniu ?
a grajewo jeden i wszyscy z twojej kafejki :DDDDDD

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, o 16:08 
Slaby koles

Dołączył(a): 19 paź 2005, o 13:18
Posty: 9
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
hmmm ciekawa opcja moznaby sprobowac


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, o 16:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 's')poko , dla mnie Marcin aka BDM moze to organizowac , bo imho jest odpowiedzialnym czlowiekiem , o ile nie bedzie przenosil swoich uprzedzen na pewne osoby , jak to bywa w plq2 :)


o tym, ze nie przenosze swoich uprzedzen moze swiadczyc fakt, ze wczoraj zaproponowalem executorowi udzial w ekipie sedziowskiej (aczkolwiek sie nie zgodzil:) ).
Co do pytania executora o terminy, postaramy sie by byly jak najbardziej odpawiadajace miastom (pracujemy nad regulaminem) - byc moze bedzie tak jak w pld...luzne terminy (aczkolwiek rzecz jasna ze swoimi ograniczeniami)...tzn miasto bedzie chcialo rozegrac od razu kilka meczy to nie bedziemy sie temu sprzeciwiali (nie bedzie musialo czekac do nastepnego tygodnia tak jak jest to w przypadku plq2)...

zreszta wszystko jest w fazie uzgadniania...wszelkie pomysly prosze kierowac najlepiej do mnie (lub scouta) osobiscie (irc)
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, o 22:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
jak najbardziej jestem za !!!!!!

bodom a moge napisac na gg bo nie uzywam irca :D buehehehe

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2006, o 13:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
ok mam tutaj jedno pytanie do sceny i ludzi, ktorzy beda uczestniczyli w turnieju miast. Jeszcze nie rozpoczely sie zapisy a juz zglosilo sie miasto.......Kijów
i tutaj pytanie do Was ... czy pozwolic im brac udzial czy nie? Zadeklarowali sie, ze beda grac na polskich serverach, wiec tutaj poszli na duze ustepstwo.

1. tak, moga wziasc udzial tylko jako VIP (czyli wiecej miast z innych panstw nie bedzie)
2. tak, moga wziasc udzial i normalnie ich rozlosujemy do grup
3. tak, moga wziasc udzial (jako ze liga prawdopodobnie bedzie podzielona na grupy) w specjalnie dla nich i innych miast z poza Polski utworzonej grupie
4. nie nie moga grac bo jest to liga dla Polakow
5. INNE rozwiazanie (jakie)


jesli mozecie wybierzcie ktorys z podpunktow...najlepiej argumentujac.
i napiszcie co chcielibyscie bysmy (ze scoutem ;p) zrobili w razie zgloszenia sie innych miast z poza granic naszego kraju.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2006, o 13:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
ja osobiscie jestem za ad 3

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2006, o 13:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 maja 2003, o 15:03
Posty: 124
Lokalizacja: Radom
Karma: 1
Chcą grac w naszej lidze? Możemy im na to pozwolić, ale pod jednym warunkiem, że będą grali na naszych polskich serverach ( chyba, że bedą grały ze sobą 2 zagraniczne miasta ). To jest nasza liga i niechcemy chyba zbednego zamieszania z tymi serverami, bo nie ma nic gorszego niz wybieranie serwa przed meczem ;).
Jeżeli chlopaczki z jakiegoś zagranicznego miasta maja słabe pingi w Polsce i im to nie pasuje ale nadal chcą grac, to do widzenia, nie dyskutujcie z nimi bo to tylko skomplikuje sprawe.
Pozatym nie jestem pewnien czy wogóle powinniśmy zezwolić jakimś outsiderom grać w naszym turnieju miast... Z tego co widzę to jest naprawde sporo chętnych ( naszych polskich;) ) miast do gry w tym turnieju.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2006, o 14:15 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
ja jestem za pelnym dopuszczeniem ich do gry. btw. jak to jest jesli sie urodzilo w bialymstoku ale teraz mieszka w wawie<studiuje> to w jakim miescie mozna wystapic?:-p


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2006, o 14:18 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
tak jak scout ad 3

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2006, o 14:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'j')a jestem za pelnym dopuszczeniem ich do gry. btw. jak to jest jesli sie urodzilo w bialymstoku ale teraz mieszka w wawie<studiuje> to w jakim miescie mozna wystapic?:-p


w białymostku...wszystko bedzie napisane w regulaminie :)
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2006, o 14:34 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 maja 2003, o 15:03
Posty: 124
Lokalizacja: Radom
Karma: 1
Dobre pytanie Lanther. Ja np obecnie studiuje w Warszawie, ale urodzilem sie w Radomiu i chce reprezentowac to miasto, komputer stoi w Warszawie wiec z tamtad bede gral, nie bedzie problemow z tym?, bo przeciez nie bede go specjalnie wozil;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 188 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza