[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 08:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 21:27 
Kozak

Dołączył(a): 23 sie 2003, o 23:56
Posty: 2361
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 3
ciekawe czy pol-team bedzie w pierwszej piatce


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 21:36 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
xerot(cpt), fazaa, shotman, lk5

innego skladu nie widze.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 22:18 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Zaraz zaraz ;] ? Ja wrocilem nagle w ndml4 i traktowalem kogos z gory ? :D

Kiedy odszedlem to sezon zaczal sie jedna wielka awantura o sklad, o pogode, o to ze gowno i pewnie cos jeszcze. A przede wszystkim o to, ze ni z dupy ni z pietruchy masz byc kapitanem i wprowadziles nowe porzadki.

Na prosbe jakiejstam liczby osob powiedzialem, ze w takim razie dalej zajme sie pol-teamem. Ustabilizowalem sklad, ktory zostal prawie do samego konca nie ruszony (z ktorego ibo sam sie izolowal bo uwazal ze ma chujowe warunki) i zaszlismy zajebiscie daleko. Moim zdaniem tamten sezon byl duzo wiecej wart niz ndml5, bo po raz pierwszy pokazalismy ze MOZEMY BYC LEPSI niz szwedzi i finowie, a nie po prostu na rowni z nimi rywalizowac i wygrywac kiedy oni zaczynaja sie szykowac po czasie. To byly jeszcze czasy kiedy szwedzi grali ze soba prawie non stop podstawowym skladem, a nie zaczeli grac w ogole na tydzien przed decydujacymi meczami.

Nie rozumiem dlatego skad ten komentarz... ? Brzmi to tak, ze kazdy przed toba jebal idee i mozliwosci pl-teamu a dopiero jak ty sie za niego wziales to polska pokazala na co ja stac. Z sezonu na sezon bylismy co raz wyzej w klasyfikacji i nie wazne czy ty bys byl kapitanem, ja, assasin, morph, ibo etc. w tym sezonie. Tak mialo byc i tyle, szwedzi odpuscili, finowie tez, wzieli sie za siebie dopiero pod koniec rozgrywek, wiec sila rzeczy to musial byc nasz sezon :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 23:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
$this->bbcode_second_pass_quote('atom', 'x')erot(cpt), fazaa, shotman, lk5

innego skladu nie widze.


jestes zalosny

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 23:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('kukiel', 'w')y sie nie znacie. Najlepiej niech POL-team poprowadzi shotman! :]


Shotman Faza JUBOSZ I KUKIEŁ DRIM TIM

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 00:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
$this->bbcode_second_pass_quote('mik', 'Z')araz zaraz ;] ? Ja wrocilem nagle w ndml4 i traktowalem kogos z gory ? :D

Kiedy odszedlem to sezon zaczal sie jedna wielka awantura o sklad, o pogode, o to ze gowno i pewnie cos jeszcze. A przede wszystkim o to, ze ni z dupy ni z pietruchy masz byc kapitanem i wprowadziles nowe porzadki.

Na prosbe jakiejstam liczby osob powiedzialem, ze w takim razie dalej zajme sie pol-teamem. Ustabilizowalem sklad, ktory zostal prawie do samego konca nie ruszony (z ktorego ibo sam sie izolowal bo uwazal ze ma chujowe warunki) i zaszlismy zajebiscie daleko. Moim zdaniem tamten sezon byl duzo wiecej wart niz ndml5, bo po raz pierwszy pokazalismy ze MOZEMY BYC LEPSI niz szwedzi i finowie, a nie po prostu na rowni z nimi rywalizowac i wygrywac kiedy oni zaczynaja sie szykowac po czasie. To byly jeszcze czasy kiedy szwedzi grali ze soba prawie non stop podstawowym skladem, a nie zaczeli grac w ogole na tydzien przed decydujacymi meczami.

Nie rozumiem dlatego skad ten komentarz... ? Brzmi to tak, ze kazdy przed toba jebal idee i mozliwosci pl-teamu a dopiero jak ty sie za niego wziales to polska pokazala na co ja stac. Z sezonu na sezon bylismy co raz wyzej w klasyfikacji i nie wazne czy ty bys byl kapitanem, ja, assasin, morph, ibo etc. w tym sezonie. Tak mialo byc i tyle, szwedzi odpuscili, finowie tez, wzieli sie za siebie dopiero pod koniec rozgrywek, wiec sila rzeczy to musial byc nasz sezon :)


nie ma sensu sie spierac, rozumiem twa reakacje i nie popierdama twojego zdania choc by dlatego ze wlasnie wtedy chciales zeby gra ass ja ty mkuh warrior + eewuntalnie morf, i ogolem za duzo osob chcialo grac, w ndml 5 grlaismy juz praktucnzei w 4 onmly ja ass morf ibo +czasem mkuh jak komus lacze padlo i nie bylo juz sentyment ani "dajcie mi zagrac" nawet ty z calym szacukinkiem jako byly kapitanm jak chcialec grac nie zagales zeby wlasnie grali ludzie z tej 4 ktoryz grali caly czas ze soba itd, to byla raczej kwestia pozadku ktory sie wytworzyl pozno, moze i dlatego ze coraz mniej nas bylo w tym pol teamie patrzac od casow ndml I

a co do osiagow to roznie z nami w ty ndml bywalo wazne ze go wkocnu wygralismy i fakt faktem "musza sie zorganizowac i stowrzy dobry squad" i kapitanem ich musi byc ktos kto gra, bedize grac i robil to na dobrym poziomie! wiec niech ktos przypadkiem nie wyleci z idea hasmtera (no offence, szanuje cie i nie zamierzam jakikolwiek osmieszac tym) jako kapitana jak to mialo kiedys!

National Q2 Deathmatch League I ,online Polska 5/8th
National Q2 Deathmatch League II ,online Polska 3rd/4th
National Q2 Deathmatch League III ,online Polska 5/8th aka cb nt cup
National Q2 Deathmatch League IV ,online Polska 2nd
National Q2 Deathmatch League V ,online Polska 1st


a i co do fi,se od zawsze grjaa tym samym squadem praktcznie ale dopiero w ostnatim sezonie zagral calusnieki the best se squad ever, purri nassal, odium itd naraz (nie liczc wizarda ktorh gral 1 sezon only) no i fi wkoncu mialo swoj caly squad bez mincera only, po NDML IV mialem niedosyt mimo 2 miejsca pierdoelnie bylo ze q2 umarlo itd ze to sie nie liczy skoro POLSKA ma 2 miejsce, wlasnie wygrywajc ten NDML V z ich full suqadmi mialem satyskfajce i poczucie ze zrobilsiym co trzeba, przyszlo czekac na to dlugo ale sie oplacalo w takim stylu!

bedzie dobrze dajcie im tylko troche czasu az kadzy wroci z wkaajci i sie uporzodukuje all !


EDIT: (bo po huj posty nabijac)
no tak w sYnth se gralismy bo nie bylo znacznei czy musimy grac na maxa czy nie bo to byla nasza srpawa a jak grlaismy na NDML to tza bylo grac jak najlpeije

jebac, niech chlopaki pociagne "dzielo wszysktich graczy z pol team od NDML " a przeilo sie ich nie az tak duzo bo jestme w stanie all wyminiec i bedzie fajnie! wkoncu NDML jest najelspza liga ever!
_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, o 00:37 przez Scooby, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 00:33 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
scooby co ty piszesz :]]]]]]]] jedyne sytuacje kiedy w ogole gralem/mialem grac i w synth i w pol-teamie w czasie ndml5/ chwile przed / po byly kiedy ktorys z was mnie o to prosil =]]]]]

kurwa o co chodzi ???

do tego dochodzi kwestia skladu ndml4, ty nie pamietasz na prawde co sie wtedy dzialo z laczem ibo ??? zreszta nie tylko jego...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 08:08 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
dobra wszystko udalo sie juz na ircu wyjasnic mam nadzieje ze nie bedzie wiecej takich niejasnosci...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 09:42 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
czyli obstajemy przy hananie i gogan ?

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 09:50 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie w tej sytuacji

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 15:04 
Slaby koles

Dołączył(a): 3 lip 2002, o 03:16
Posty: 11
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', '
')assasin jest dobry ale zbyt konfilktowym czlowikeiem o drobnostki dlatego sie nie nadaje na kaptaina :P macius kochany jest naprawde nie wiecie ile razy mielismy z tym prblemy w NDML jak sie bluzgal z ibo,warem,mkuhem,mna :D jego mecz w FINALE WB i GRAND FINALE byl tez pod znakime zapytania z tego wzgeldu ze macius czasem ma humory ze nie chce grywac w q2 i konczy, na szczescie zawsze wracal do nas i gralisym dalej swoje ale tak wyglada to jak wyglada wiec z calym szacunkiem dla macka nie widze tego :/ chociaz jego ambicja i zapal do wygranych mogly by nam przysporzyc wiele dobrego... zawsze sa plusy i minusy...


dzieki za cieple slowa, zawsze umiales poprawnie piszac po polskiemu sprawic ze mialem ochote grac w q2 :?

plusy i minusy byly rowniez tego ze ty byles kapitanem, kazdy mecz w ktorym zagrales zle - tlumaczyles nie swoja zla gra lecz zlym teamplayem pozostalych graczy. Ta kwestie ze wspanialego kapitana, reprezentanta polski, ludzie z krajow takich jak szwecja i finlandia (ktorzy tworza bardziej zgrana scene niz polska) uwazaja za debila pomine, bo nie ma o czym gadac, moim zdaniem od poczatku bylo bledem wybranie kogos kto nie umie po angielsku poprawnie jednego zdania napisac. Potem wyjezdajac zagranice ludzie sie dziwia czemu polacy sa uwazani za zlodzieji i analfabetow... Nie mowie ze ty nim jestes ale swoja ignorancja "pierdole finow i szwedow" nie poprawiasz tej sytuacji. Dziwi mnie wiec to ze piszecie tutaj o tym ze gracz musi nie tylko byc dobry w q2 ale rowniez reprezentowac soba odpowiedni poziom, a potem wybieracie Scoobiego na kapitana... Gra najlepiej racja, ale co do reszty jest wiele zastrzenien. Jesli chodzi o mnie to zgodze sie z tym ze "miewam humory" i daleki jestem od idealu. Jesli komus na czyms zalezy to nie da sie do czegos podejsc bezstresowo, zeby byc w czyms dobrym nie wystarzy podejscie ze czasem sobie pogram i bedzie fajnie... Kazdy dobry gracz poswiecil duzo czasu i nerwow zeby dojsc do jakiegos poziomu.

Scooby zawsze umial wiele dobrego napisac o mnie :? I to ja jestem przeciez konfliktowy...

wracam 22 wrzesnia, kapitanem powinien byc ktos kto stosunkowo udziela sie na scenie i ma checi oraz czas zeby sie tym zajac...

peace i pozdro ze slonecznego Freiburga :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 15:53 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
niech ktos juz zamknie topik

_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2005, o 15:54 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
dajcie moderatora sqeebowi

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza