[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 25 kwi 2024, o 04:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: NDML 6 - w obronie tytulu !
PostNapisane: 31 sie 2005, o 08:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
http://q2scene.net/ndml/index.php?op=com&id=738


Zaczyna sie nowy NDML. Mysle ze wszyscy bysmy chcieli aby nasza reprezentacja udzial wziela, tymbardziej po emocjach dostarczonych przez nich w poprzedniej edycji.

Widze jednak troche problemow, bo Scooby sobie jedzie, wiec tracimy kapitana. Nie wiem czy Grzesiek wyznaczul kogos na swoje miejsce, czy bedziemy wybierac tak jak jakis czas temu. Nie wiem tez ilu graczy reprezentacji aktywnie chce jeszcze grac. Podejrzewam ze sklad zmieni sie znacznie...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 08:49 
Fajny

Dołączył(a): 6 paź 2003, o 08:48
Posty: 984
Lokalizacja: Gi
Karma: 37
co nieznaczy ze na gorsze...

Polska powinna wystartowac, obecnie jest wybor graczy na scenie-wiec sadze ze bedzie mozna wytypowac sklad ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 08:54 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
o squad nie trzeba sie martwic :)

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 09:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
podobno Assasin ma byc kapitanem z tego co pamietam ...

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 09:25 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', 'p')odobno Assasin ma byc kapitanem z tego co pamietam ...

to ja bendem menedżerem
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 10:36 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
ty mozesz prowadzic kanal na ircu :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 10:43 
Przyczajony

Dołączył(a): 23 sie 2005, o 11:59
Posty: 44
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
Squad byc to napewno będzie ale czy taki dobry jak w poprzedniej edycji?, Scooby był the best szkoda troche że go nie będzie, ale czy reszta reprezentacji zostanie w Pol-Team?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 11:03 
Mroczny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:02
Posty: 578
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 4
a mnie wkurwia takie gadanie ze ktos byl 'the best'. to jest teamplay i kazdy ma taki sam wklad co gral, imo to troche niesprawiedliwe, bo inni tez na pewno maja wysokie aspiracje i ja wiem ze troche wkurwia takie gadanie... ogladales kiedys dema wszystkich 4. graczy z danego meczu? troche w to watpie. bo chyba sie sugerujesz tylko iloscia fragow a przeciez smieszne jest stwierdzenie najwiecej_fragow=najlepszy, oj juz sie nie bede wywodzic dlaczego... :) anyway - jesli chodzi np. o 1v1 to sobie mozecie mowic spokojnie kto jest the best, ale to jest team (i to w q2:P) :)

tak sobie z ranca napisalem z dupy posta :)
no ale wiadomo ze reprezentacje dobra trzeba wystawic ktora zajdzie jak najdalej. w wybor kapitana sie nie mieszam. powinniscie miec pare sparingow jako team poland z dobrymi przeciwnikami czy to z polski czy z zagranicy.
gl

_________________
Always Good Luck, agl.majkel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 11:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
z tego co wychodzi to narazie tylko scoobiego nie bedzie w pol teamie pozostaje : morph-x , assasin , ibogine , mkuh ? albo ktos nowy i dobry np. Stasiek ? eXtreme?

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 12:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
extreme to dziecko i z nim beda problemy wiec raczej na reprezentanta polski sie nie nadaje, stasiek nie wiem jak teraz gra

btw. co z rivenem ?

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 12:03 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
dobrze ze ty nie wybierasz skladu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 12:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
riven nie gra i siedzi w uk przez caly rok wiec odpada.

extreme :d looool, chyba ze sie nauczy bluzgac w obcych jezykach, to nam jeszcze wiekszy obciach bedzie robil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 12:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
znowu niepotrzebnie "sie wtracacie" jak w NDML IV ... zostawcie squad przyszlemu kapitanowi

ja nie bede kapitanem i nie chce za nikogo decydowac ani mieszac sie w czyjas koncepcje, bo sam pamietam kiedy mialem byc kapitanem w NDML IV wkoncu zostalem ale nagle wrocil mik ktory tez zburzyl cala koncepcje z moim squadme i graniem kiedy chcialem wlasnei wprowadzic takich graczy jak ibogine,monument do repre a MIK "traktowal ich z gory ze oni nie moga byc dobzi", w NDML V juz nikt sie nie mieszal w decyzje, byl jeden najsilniejszy squad, nie bylo znajmosci tylko i senytmentow tylko potezny dobry squad ktory wgryal NDML!


odnosnie nowego captaina, ja nikogo nie wyznaczam, osobiscie chcialbym zeby byl to MORPH-x bo wg mnie kapitanm musi miec skilla zeby prowadzic druzyne w najgorszych momentach, nigdy nie zawodzic i dobrze sie dogadywac z ludzmi, tyle ze niestety Tomek ma panne,prace i bardzo malo czasu juz poswieca na q2 i raczej to sie juz nie zmieni :/

assasin jest dobry ale zbyt konfilktowym czlowikeiem o drobnostki dlatego sie nie nadaje na kaptaina :P macius kochany jest naprawde nie wiecie ile razy mielismy z tym prblemy w NDML jak sie bluzgal z ibo,warem,mkuhem,mna :D jego mecz w FINALE WB i GRAND FINALE byl tez pod znakime zapytania z tego wzgeldu ze macius czasem ma humory ze nie chce grywac w q2 i konczy, na szczescie zawsze wracal do nas i gralisym dalej swoje ale tak wyglada to jak wyglada wiec z calym szacunkiem dla macka nie widze tego :/ chociaz jego ambicja i zapal do wygranych mogly by nam przysporzyc wiele dobrego... zawsze sa plusy i minusy...

co do graczy... hmmm assasin wraca 22-23go wrzesnia wtedy bedzie wiadomo czy bedzie grac w q2 dalej, morphx gra z 3M, sYnth przestaje grac, wiec jezeli ass bedzie gral to pewnie z 3M ktore bedize stanowic trzon z ex-graczy sYnth + dalej ibogine i ktos 4ty - mkuh chyba nie gra i nie bedzie na tyle duzo gral zeby w reprezentacji grac, na chwile obecna nie ma kompletnie graczy na scenie ktorzy mogli by zasklepic tak wielka luke powstala w wyniku odejscia od q2 sporej czesci graczy z sYnth

pewnie dogadam z kims kwestie kto kapiatnem bedzie i pomoge mu jezeli bedzie chcial wybrac soldinych i wartych poswieciania i zaufnai ludzi ale do tego dluga droga a jak naraize nie zmieni sie kompletnie nic dopuki nie przyjedzie assasin, ale jezeli fi i se bede mialy takie same squady jak w zeszlym sezonie (my nie) to nie wroze obronienia tytulu choc bardzo bym tego chcial i zyczyl wiec nie wywierajcie na chlopakach za duzej presji a jezlei juz im sie nie uda nie mieszajcie ich z blotem!

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 13:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
R1CKY \ eXtreMe \ IBOGINE \ MORPF-X

co do eXtreMa co z tego ze bluzga ? chodzi o dobrego zawodnika nie ??


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 13:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Nie, skoro jest reprezentantem kraju to chodzi o poziom jaki prezentuje nie tylko jako gracz ( czysty skill) ale i jako czlowiek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 13:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
Guandi eXtreMe ma skilla a to ze bluzga to przestanie , jak dla mnie Riven nie gral sporo ...... War to samo , proponuje R1qa na kapitana! eXe bedzie dowodzil za niego z ukrycia !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 13:43 
Fajny

Dołączył(a): 6 paź 2003, o 08:48
Posty: 984
Lokalizacja: Gi
Karma: 37
abc lol :D najpierw to trzeba sie popytac kto bedzie chcial nim zostac. Co z tego ze ktos chce np. morfa na cpt jak on niema czasu na q2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 13:47 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 28 mar 2005, o 18:17
Posty: 273
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Scout', 'e')xtreme to dziecko i z nim beda problemy wiec raczej na reprezentanta polski sie nie nadaje, stasiek nie wiem jak teraz gra

btw. co z rivenem ?


mówi to 16 latek :D
_________________
QuakeWorld.pl DuelMania new to quakeworld?:<
LOLMG SIEMKA KEFT OSV?
Polen


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 13:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
zeMo ja napisalem jaki sklad widze w NDML , jak dla mnie bedzie on dobry i da sobie rade z przecifnikami !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2005, o 14:33 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
Riq na kapitana abc? chyba sie nie wyspales...

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza