[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 24 kwi 2024, o 18:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, o 16:02 

Karma: 0
Juby dobrze mówi ...


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, o 16:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Juby', ' ')Najwiecej to sie zapisze klanow III ligowych i takich co zostaly zalozone wczoraj a jutro sie rozpadna .

$this->bbcode_second_pass_quote('xvr~', 'J')uby dobrze mówi ...

wiesz cos na ten temat faza? slonik
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, o 16:39 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
juby zrozum ze teraz sa wakacje i nie kazdy klan gra :F jak pytalem sie CooLi mowil ze po wakacjach powinni wrocic (q2e) 3M tez napewno bedzie gral , mowisz o klanach 3 ligowych ktore sie rozpadna jutro czy po jakims czasie :F a sam w ostatnich tygodniach z 2 razy zamrazales i reaktywowywales [s] :F

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, o 17:31 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Juby', ' ')Najwiecej to sie zapisze klanow III ligowych i takich co zostaly zalozone wczoraj a jutro sie rozpadna .

$this->bbcode_second_pass_quote('xvr~', 'J')uby dobrze mówi ...

wiesz cos na ten temat faza? slonik

dem ludzie się zmieniają slonik

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, o 20:03 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Dzisiaj o godzinie 20:00 bylo na kanale #plq2-7 raptem 6 osob (liczac z botem) wiec gratuluje zainteresowania liga. Chcecie by cos bylo ale nie waszymi rekoma? To chyba nie na tym polega.
Tym co byli, napisalem co nieco, reszcie nie bede powtarzal jak sie beda pytali co i jak z plq2.

Dzieki za uwage

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, o 21:07 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
tylko ze nie wiedzialem o czyms takim wiec : SSSSSSSSSSSS


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2005, o 21:59 

Karma: 0
Też nic nie wiedziałem :E


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2005, o 11:29 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Ja byłem, jak sie zorientowalem ze to juz 20 ^^

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2005, o 15:06 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Nie bylo mnie kilka dni i teraz na szybko przeczytalem caly topic...
Otoz 90% z was nawet nie wie o czym pisze, nie wiecie jak jest to po co zabieracie glos i na dodatek przy okazji depczecie przy tym kilku ludzi :S

Skoro cala europa ma za darmo skryptyod claya to nie rozumiem w czym problem... wystarczy zagadac z odpowiednia osoba i gotowe:/ Jesli ktos podchodzi bardziej realnie do tego to raczej 50$ mu nie wystarczy. Ja planowalem odejscie ze scene od dluzszego czasu ale na zakonczenie wraz z hamsterem chcielismy jeszcze ostatni raz cos zrobic dla niej i zrobic "porzadna" lige i nie bylo tak zle, pomyslow bylo jeszcze wiele ale nie bylo tyle czasu ile trzeba i chetnych ludzi do pracy, a 2 organizatorow + 2 aktywniejszych adminow ktorych nie trzeba nekac co godzine na gg/irc/tel zeby ruszyl dupe i cokolwiek zrobil dlatego jest jak jest.
Co do samej strony to nie byla tylko kwestia tego ze clay dal skrypty i liga ruszyla bo siedzial nad poprawkami i zmianami silnika pod nasza lige siedzialem chyba od maja a liga ruszala dopiero w sierpniu. Moze to by tyle nie trwalo gdyby Clay byl w miare dostepny i mial czasu, ale on tez ma swoje zycie i prace wiec musialem czesto radzic sobie sam.
Nie wiem jak jest na q2scene ale znajac zycie do plikow ma pewnie tez tylko dostep clay.
Ktos napisal ze gdybysmy powiedzieli o tym i zrobili zbiorke pieniedzy to byloby inaczej... bzdura. Zawsze duzo osob duzo gada i na tym sie skonczy. Robilem zbiorke na hosting 2 razy i wiem jak to wyglada, i tak wieksza polowe place ze swoich pieniedzy. Domene wprawdzie mam oplacona do czerwca, ale za hosting nastepna rate musze zaplacic znow na poczatku wrzesnia i pewnie jakos to zaplace, wiec o nic nie musicie sie martwic, poki co dalej wszystkie stronki beda stac. Miejsca i jak i transferu miesiecznego jest wystarczajaco wiec tak jak mowilem hamsterowi przez tel. jak i zostawialem wiadomosc dance i marlboro ze zarowno miejsce na hostingu na stronke jest i moge im dac jak rowniez domene pod ktora dotychczas plq2 byla, bo przeciez hosting, domena... wprawdzie moja ale zrobiona dla Nas ludzi ze sceny q2.
Strona a raczej sam silnik na ktorym ostatnia plq2 byla to inna bajka...
Plq2 mial szesc edycji a tylko jedna byla na silniku tym co ostatnio... Wczesniej nie bylo i tez bylo ok. Wczesniejsza stronka na zwyczajnym jportalu ktorego sie instaluje 5 min, a tworzenie szaty graficznej sprowadza sie do zrobienia loga i ustawienia w jednym pliku kilku kolorkow, dla chcacego nic trudnego. W tym problem jest ze naszej scenie jest 5 osob ktore cos robia i 50 ktorzy duzo mowia, co gorsza deklaruja sie do pomocy np. na fb a potem jak osobiscie pisze do danej osoby z prosba o zrobienie jakiegos dupsa ktory wymaga 10 min pracy to udaje ze go nie ma:/ Mozecie pisac co chcecie, ale tyle lat pracowalem przy roznych projektach i wiem jak to wyglada w rzeczywistosci.
Strony nie tylko ze nie chce udostepnic ale rowniez nie moge, jesli osoby mysla ze wszystko odbywa sie na zasadzie kilku klikniec w panelu administracyjnym to sa w bledzie, trzeba wiele rzeczy robic z poziomu plikow strony plq2 oraz mysql a do tego nie moge dac dostep osobie trzeciej, nawet nie mam takiego prawa (nawet hamster nie ma).
Gdybym wiedzial na 100% ze bede dostepny podczas nastepnej edycji moglbym sam robic jakies zmiany o ktore by mnie ktos prosil, niestety nie wiem czy nawet bede w tym czasie w Polsce. Duzo zmian w tym roku w moim zyciu nadeszlo i wiele jeszcze nadejdzie dlatego niczego nie moge obiecywac i z tej przyczyny rezygnuje z pracy przy ligach. Sorry, po prostu tak wyszlo ale nie mam juz na to czasu.
Tak wiec moja pomoc moze sie sprowadzic do miejsca na hostingu i domene do ktorego bym dal dostep przyszlym organizatorom czyli Marlboro i Dance, pisalem juz o tym tydzien temu ze jak chca maja mi dac znac bo niedlugo moge wyjechac i wtedy wogole bedzie zonk :/

Tez cos pisalisice o kanale na ircu, po co zakladacie nowy kanal:S Przeciez nowi organizatorzy dostana mastera i moga robic co tylko chca, bo teraz utrzymanie kanalu bedzie w ich rekach, tymbardziej ze jest tam Q. Wystarczy zaklikac do mnie:/

Tyle ode mnie na temat plq2


Cos ktos tam pisal o ak i q4 :D Nie gramy bo nie mamy na to czasu albo mamy inne ciekawsze zajecia, wiele z nas juz meczylo sie i sie bardziej zmuszalo do gry w ostatnim sezonie wiec nie ma tego sensu ciagnac, a q4 nie ma nic z tym wspolnego, pewnie sie skonczy tak jak z kazda inna nowa gra w ktora klikalem, czyli troche pogram i odloze na polke. Jesli bede mial czas na q4 to i pewnie znajdzie sie czas na q2. Jedynie co chcialbym zrobic to dokonczyc film nad ktorym siedze z Markiem juz rok, a jak sie okazuje ciagle brakuje na to czasu i nawet nie mamy kiedy film zrobic :S

EDIT:
aaaa no i nie wiedzialem ze bede robil plq4 :D :D :D :D Wy sie naprawde nudzicie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2005, o 19:07 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
obciagasek<przytul>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2005, o 21:37 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
: D to ty jeszcze zyjesz ? <przytul>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2005, o 00:02 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
i co klamiesz grubasku?:P i tak liga bedzie na Waszej stronie:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: lol
PostNapisane: 16 sie 2005, o 00:39 

Karma: 0
ja z faza i mazakim chetnie plq2 zorganizujemy :o


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2005, o 01:19 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Na szczescie jeszcze nie ta edycje. Po tej co bedzie, mozecie sobie robic plq2 :D

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2005, o 01:32 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 21:49
Posty: 822
Lokalizacja: Bydgoszcz
Karma: 0
w razie czego jest jeszcze Xerot !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2005, o 01:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
jednym slowem dream team ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2005, o 10:21 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2002, o 20:05
Posty: 771
Karma: 0
Kazdy lapy umywa od odpowiedzialnosc... n/c. Urbas to jedyna sprawiedliwosc na tej scenie i oby tak bylo ;), tylko szkoda, ze za granica nie ma internetu :S. Gogsane napisz jeszcze raz cos o Polakach to przyjade i ci najebie :E.

PeeS mW chetnie pomoze przy stronce. Hav zna sie na php

_________________
Po upadku potrafie wstac! Zebrac ludzi i dalej grac!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2005, o 19:22 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('KarabasoW', 'K')azdy lapy umywa od odpowiedzialnosc... n/c. Urbas to jedyna sprawiedliwosc na tej scenie i oby tak bylo ;), tylko szkoda, ze za granica nie ma internetu :S. Gogsane napisz jeszcze raz cos o Polakach to przyjade i ci najebie :E.

PeeS mW chetnie pomoze przy stronce. Hav zna sie na php


goqsane atakuj dogi

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 18:57 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
dooobrze..


danonku tak bedzie na naszej, powodzenia

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2005, o 22:22 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('beestia', 'z')robilem tlo do strony, kazdy pomoze i udac sie moze
http://server3.uploadit.org/files/beestia-tlo.JPG


o kurwa, padlem jak zobaczylem to tlo:D
_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza