[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 25 kwi 2024, o 02:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 11:26 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
adminy powinny isc w sprawdzone rece, nie dla wszystkich tych nowych lig. jeden da drugiem, drugi trzeciemu i faza znowu bedzie szalal


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 11:28 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'o')by ta liga wypalila, aczkolwiek wiem, ze okres przed wakacyjny, maturalny a przed zaknczeniowy szkole jest fatalny na ligi bo bardzo czesto nie ma porpostu komu grac sadze ze tez to jst przyczyna dlacego oslq2 nie ... idzie w tepie jakim powinna,


prosicie o admina, czy jest jakas strona ligi ? czy liga juz ruszyla? a jak nie to kiedy ma zamiar?

ta liga nie dotrwa do konca z 3 powodow:
1. Zly termin.
2. Male zainteresowanie i slaba organizacja.
3. Nie znani organizatorzy, tzn. gdyby to poprowadzil hamster, urbas3k, majkel, marlboro czy inny guandi to moglo by cos z tego wyjsc a tak klany nie maja respektu dla ligi.

EDIT: co do adminow to -> click.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 11:36 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('marlboro', 'N')iby tam sie trzyma jeszcze.

Badz co badz, jesli nie ta (jeszcze), to poprzednie ligi chyba szybciej padaly [;

No tak tamte padły chociaż 1 wypaliła :D

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 12:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
to liga organizatora kamilka ?:D
poatym exter czy jakos tak czytajac twoje posty to ty chcesz kikac za to ze ktos cie wyzywa :| no nie powinien tak robic ale dla mnie to niej argument zeby oin zostal kikniety poprostu go olej on pokazuje swoj poziom inteligencji ...
wg. mnie liga padnie ....

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 12:30 

Karma: 0
Scout to nie jest moja liga slonik


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 13:15 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('marlboro', 'C')o do adminow, sam mialem nieprzyjemna sytuacje. Sedziowalem jakis mecz plq2, majac nicka [admin]plq2. Wchodze na zarezerwowany server i prosze, by ludzie laskawie wyszli. Nagle pojawia sie jakis koles, juz z nickiem [admin]oslq2. Prosze laskawie by wyszedl, zostalem obrzucony blotem. Po probie kicka wrocil na serv i dalej zaczal swoje. Dopiero po grozbie bana uciekl.


Mnie to bardziej wkurwia jak sedziuje lub mam grac jakis mecz (np plq2) bo godzinach debat ustalamy serwer, jak juz jestesmy to wchdozi ktos z ak i kikuje mnie bo oni tu graja mecz ligowy.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 13:37 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
dra smieszny jestes w tym momencie, "ktos z ak" czyli ja albo hamster, bo odkad sa serwery na tdm kazdy ma osobnego admina i obecnie jest moze 5 adminow na 90% serwow (ja, hamster, harven, danka i bodajze v3non), nie przypominam sobie takiej sytuacji zebym wszedl na serwer i zaczal kopac wszystkich bo gramy lige, jak gramy lige to nawet nie wlaczam admina tylko robi to przydzielony sedzia a nie ja albo hamster wiec daruj sobie takie texty

to ze ja i hamster mamy adminy nie znaczy ze ak je ma, bo nigdy nikt z ak nie mial adminow oprocz nas, czasem jeszcze onimusha mial bo jest jednym z tworcow tdm i potrzebowal by testowac moda, ale przez wiekszosc czasu nawet on nie mial, wiec jesli masz cos do mnie albo hamstera do pisz do nas a nie mieszaj do tego ak


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 13:45 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('dra', '
')
Mnie to bardziej wkurwia jak sedziuje lub mam grac jakis mecz (np plq2) bo godzinach debat ustalamy serwer, jak juz jestesmy to wchdozi ktos z ak i kikuje mnie bo oni tu graja mecz ligowy.


jo ty jo czasami jeszce zakladamy bany na 212.*.*.* zeby nie bylo problemow na zas

niezla beka dra :D
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 14:55 
Fajny

Dołączył(a): 6 paź 2003, o 08:48
Posty: 984
Lokalizacja: Gi
Karma: 37
jesli juz ta liga ruszy(bedzie mial kto grac), to adminnowac powinni "sprawdzenie" ludzie zum bajszpil sedziowie plq2..... tag? czy nie? 8)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 16:35 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('zeMo', 'j')esli juz ta liga ruszy(bedzie mial kto grac), to adminnowac powinni "sprawdzenie" ludzie zum bajszpil sedziowie plq2..... tag? czy nie? 8)


Ja nie kumam troszke tego postu :/ "zum bajszpil" <-ocb ? slonik slonik

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 16:50 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
zum bajszpil to doslownie z niemieckiego :P, ale co znaczy to jeden huj.
Zeby nie bylo offtopic to wg mnie liga padnie [ :

_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 16:59 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
=~ na przyklad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 19:36 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
eX3Ter`` napisał

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')o właśnie ja prosze na Liga nie na Klanówki
Admina sie używa jak jest Liga a ktoś wejdzie i nie da spokoju tylko zmienia nick z [wD^P!o] name changed hahjahhahha iB to lamy i co w takiej chwili ?
Jak ktoś by nam dał 1 admina na jeden serverek to bym był wdzięczny na byle jaki


Po pierwsze - powiedziałem tak na servie, bo umowilismy sie na pcw.
Gramy a po jakims czasie polowa iB daje diskonekty, i sie wkurwilem.
Po drugie - wczesniej pisales ze cos tam macie juz zamiar grać mecz ligowy iB vs wD i cos tam dalej ... sobie ubzdurales ze to ma byc mecz ligowy, nic nie ustalales z wD i wogle i nagle na kanale iB pierdolisz ze to jest mecz ligowy, jak my wtedy nie bylismy zapisani do ligi, tzn. ja o tym nie wiedzialem, zapewne polowa wD tez nie.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 21:19 
Cichociemny

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 23:33
Posty: 82
Lokalizacja: Gizycko
Karma: 0
marlboro respekt ... z tym ze ligi nie wypalaja bo klany zaczynaja miec wyjebane na takie ligi ... graja tylko po to zeby se pocwiczyc do nastepnej edycji plq2 ... a tych lig "drugorzędnych" bylo juz sporo i malo z nich wytrwalo do konca :P ale GL chytry

_________________
Z vodk


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 21:54 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
mowiac to nie wymyslilem tego z dupy, raczej autentyczna byla taka syt w ktorej hamster nam podjebal serwer mimo ze mielismy grac lige, na ktorym zreszta ich mecz sie nie odbyl bo sie przeniesli.

urbas nie pisz do mnei ze smieszny jestem jak nie masz pojecia o czym klikasz.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 22:38 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3Ter``', 'j')a prosze adminów a oni : <v3non>Spierdalaj bo ci dam bana , co to ja jestem ? autokick ? już tak kiedyś było z 1 miesiąc temu :/


eX3Ter pojebany jestes ? kiedy pisalem do ciebie tak a w ogole kiedy ja z toba gadalem wez przestan :S urbasek zrob cos z tym bo krew mnie zalewa jak to czytam
dzieci ....

nie nie ... eXT3r zalosne ... przestan zmyslac proszeee :(

Ostatnio edytowano 26 kwi 2005, o 23:06 przez v3non, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 23:02 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('dra', 'm')owiac to nie wymyslilem tego z dupy, raczej autentyczna byla taka syt w ktorej hamster nam podjebal serwer mimo ze mielismy grac lige, na ktorym zreszta ich mecz sie nie odbyl bo sie przeniesli.

urbas nie pisz do mnei ze smieszny jestem jak nie masz pojecia o czym klikasz.


no to na drugi raz jak masz na mysli hamstera to mow hamster a nie oczerniaj cale ak czy nie?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, o 07:18 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
v3non ma racje, tak samo te koles o mnie duzo rzeczy zmysla :|

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, o 15:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
Hmmm , jak tak czytam te posty to moze zalozmy innny topic prawda/falsz i bedziemy tam pisac kto co na kogo powiedzial kto co robil i bedziemy odgadywac czy to prawda czy nie ? o_O kikanie za przeklenstwa jest bez sensu , ale ostatnio na servie przez 10 min stal se koles z pingiem 800 nie powiedzial ani slowa , i nie chcial oddac teama o_O jak takiego nie kikac? :> powie mi ktos? i jeszcze pisze do tego "mam laga dlatego nei oddam tima , czekam na kolegow z klanu" odziwo koledzy przyszli ale po 7 minutach ~~ tak ze moze zaprzestanmy smarowania sobie tylkow tylko przejdzmy do rzeczy jak w 1 poscie z bledami [edit] ktorych juz nie ma :/ a szkoda , i tak jak napisal eX3Ter , ze chcialby jakies adminy to mysle ze urbas moglbys zalozyc ale wiesz on raczej z yossem sie nie zkontaktuje chyba ze mu dasz jego gg :) sq to mniejszy problem ;] p0zdro


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2005, o 16:36 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
tag tylko zacznijmy od tego czy owy exter wie co to jest admin i umie sie nim poslogiwac. ostatnio na TPI zrobilem (po dlugich namowach) admina lidze oslq2 i co sie okazalo organizatorzy nie maja zielonego pojecia jak uzwyac admina :S jedyne co udalo im sie zrobic to zaholdowac tak serwer ze nie mozna bylo go odholdowac (dopiero musialem zresetowac serwer)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza