[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 24 kwi 2024, o 21:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WlQ2 Skomentuj
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:30 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
Liga pod tytułem WlQ2 nazywa sie :Wiosenna Liga Quake II Admini Wspomóżcie nas i dajcie nam pare adminów na lige prosze chytry
Nie Mamy zadużo adminów i smasher nam tylko pomógł za co jestem mu bardzo wdzięcznny thx slonik

_________________
N1 :-) M


Ostatnio edytowano 25 kwi 2005, o 23:05 przez eX3Ter``, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:34 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
jebne nie, 2 orty w jednym wyrazie, wspomóżcie

EDIT:
"ó" juz poprawiles jeszcze "ż" popraw


Ostatnio edytowano 25 kwi 2005, o 22:50 przez urbasek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
moze byc fajnie ale klany musza grac :D a nie tak jak w tej oslq2 nic nie mozna ugadac :> a glowny zalozyciej ma cos nie tak z glowa :D i ma fajne zasady " ja wybieram server dzien i godzine gry " :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:36 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
abc będziesz Adminem ? :D bo nie mamy wcale :]

_________________
N1 :-) M


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
yyy moge posedziowac . i tak nie mam co robic wieczorem ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:39 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
to spox :]

_________________
N1 :-) M


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:53 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Co do adminow, ostatnio tez dawalem dla jakies ligi tylko na 2 serwery i pozniej polowa ludzi przychodzila ze skargami ze jakies lamy sie adminami bawia, ze kopia z serwa itd. wiec nie spamujcie mi na ircu, zgloscie sie do yossa, sq i innych adminow danych serwow z prosba, jesli sie zgodza zaloze na dany serwer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:56 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
ok ale ja nie Kopie za byle co tylko jak jest Liga a ten ktoś przeklina na kogos ? a żaden admin nie chce go kiknąc więc ?

_________________
N1 :-) M


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 22:58 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
ja prosze adminów a oni : <v3non>Spierdalaj bo ci dam bana , co to ja jestem ? autokick ? już tak kiedyś było z 1 miesiąc temu :/

_________________
N1 :-) M


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 23:00 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
hm? Nie rozumiem.
Chcesz kikac jak ktos przeklnie? Nie chce czy nie moze czy o co chodzi?:D

EDIT: zenon zmiazdzyl mi teraz psyche czy nie tag


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2005, o 23:02 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
niee bo chodzi o to że tak : ja napisze Prosze wyjdzcie bo mi lagujecie a oni : nie bo lamisz jak huj i nie będe lamie Ustępować i klnie na mnie i na wszystkich spamują nie da sie go kiknąć ani nic a tak to by nie klnął itp

_________________
N1 :-) M


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 00:54 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Dobrze ze liga jakas jest, szczegolnie w przerwie plq2. Ale znowu pytanie - czy dotrwa do konca? Ostatnio [bbc]xvr blizej znany jako kamilek znowu robil swoja lige, bodajze zlq2 (Zimowa Liga Quake 2), nie wiem co sie z nia dzieje, widzialem moze 2 mecze rozegrane, liga chyba padla, zreszta jak kazda liga tego kolesia :D.

No wiec zycze przede wszystkim konsekwencji. I bierzcie adminow ktorzy potrafia rozmawiac i nie klocic sie z graczami.

Co do adminow, sam mialem nieprzyjemna sytuacje. Sedziowalem jakis mecz plq2, majac nicka [admin]plq2. Wchodze na zarezerwowany server i prosze, by ludzie laskawie wyszli. Nagle pojawia sie jakis koles, juz z nickiem [admin]oslq2. Prosze laskawie by wyszedl, zostalem obrzucony blotem. Po probie kicka wrocil na serv i dalej zaczal swoje. Dopiero po grozbie bana uciekl.
Wiec ludzie - jak macie adminy to nie uzywajcie ich w celach szpanowania/kickania/banowania itp. itd. Ja sam probowalem bawic sie np. w kogos w stylu szeryfa serverow :D i probowalem pomagac ludziom ktorzy chcieli pograc a zli ludzie im nie pozwalali. Niestety, dobre intencje skonczyly sie na tym, ze kilka osob poskarzylo sie yossowi/sq ze "oni tak naprawde nic nie zrobili, siedzieli cicho na servie i ktos ich chamsko bez powodu kika" wiec pod wplywem takiej wiadomosci skonczylem z robieniem czesto slusznych porzadkow na serverze.

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 02:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
imo admina powinno sie uzywac tylko na meczach ligowych, ja robilem tylko wyjatek jak gdzies grali 2/3, to piknalem kogos, jebac kiki i bany ( no chyba ze ktos cheatuje, to nie ma zmiluj:D )

i chyba o to chodzi czy nie tag?

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 07:27 
Fajny

Dołączył(a): 6 paź 2003, o 08:48
Posty: 984
Lokalizacja: Gi
Karma: 37
1. kolejka i bedzie koniec ligi....

org rox !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 07:45 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
Liga dotrwa do Końca a to wygląda tak : My zaczynamy grać iB vs wD a tu gość wpada z wD iB to Lamy klnie na iB mówie Mu odwal sie a on na to : wyjdzcie z temu i damy mu kick a i non stop będziemy go kikować jak wejdzie więc ?

_________________
N1 :-) M


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 07:50 
Przyczajony

Dołączył(a): 21 mar 2005, o 10:37
Posty: 54
Lokalizacja: P-sk
Karma: 0
no właśnie ja prosze na Liga nie na Klanówki
Admina sie używa jak jest Liga a ktoś wejdzie i nie da spokoju tylko zmienia nick z [wD^P!o] name changed hahjahhahha iB to lamy i co w takiej chwili ? :)
Jak ktoś by nam dał 1 admina na jeden serverek to bym był wdzięczny na byle jaki

_________________
N1 :-) M


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 08:30 
Cichociemny

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 23:33
Posty: 82
Lokalizacja: Gizycko
Karma: 0
eX3Ter`` a ta liga bedzie miala moze www ... co do pomyslu to jest dobry ... w sumie to moglbymbyc adminem ... odezwij sie kiedys na ircu ... a liga kiedy ma zamiar ruszyc ?? :mad:

_________________
Z vodk


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 08:37 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
oby ta liga wypalila, aczkolwiek wiem, ze okres przed wakacyjny, maturalny a przed zaknczeniowy szkole jest fatalny na ligi bo bardzo czesto nie ma porpostu komu grac sadze ze tez to jst przyczyna dlacego oslq2 nie ... idzie w tepie jakim powinna,


prosicie o admina, czy jest jakas strona ligi ? czy liga juz ruszyla? a jak nie to kiedy ma zamiar?

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 10:46 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('marlboro', 'D')obrze ze liga jakas jest, szczegolnie w przerwie plq2. Ale znowu pytanie - czy dotrwa do konca? Ostatnio [bbc]xvr blizej znany jako kamilek znowu robil swoja lige, bodajze zlq2 (Zimowa Liga Quake 2), nie wiem co sie z nia dzieje, widzialem moze 2 mecze rozegrane, liga chyba padla, zreszta jak kazda liga tego kolesia :D.

No wiec zycze przede wszystkim konsekwencji. I bierzcie adminow ktorzy potrafia rozmawiac i nie klocic sie z graczami.

Co do adminow, sam mialem nieprzyjemna sytuacje. Sedziowalem jakis mecz plq2, majac nicka [admin]plq2. Wchodze na zarezerwowany server i prosze, by ludzie laskawie wyszli. Nagle pojawia sie jakis koles, juz z nickiem [admin]oslq2. Prosze laskawie by wyszedl, zostalem obrzucony blotem. Po probie kicka wrocil na serv i dalej zaczal swoje. Dopiero po grozbie bana uciekl.
Wiec ludzie - jak macie adminy to nie uzywajcie ich w celach szpanowania/kickania/banowania itp. itd. Ja sam probowalem bawic sie np. w kogos w stylu szeryfa serverow :D i probowalem pomagac ludziom ktorzy chcieli pograc a zli ludzie im nie pozwalali. Niestety, dobre intencje skonczyly sie na tym, ze kilka osob poskarzylo sie yossowi/sq ze "oni tak naprawde nic nie zrobili, siedzieli cicho na servie i ktos ich chamsko bez powodu kika" wiec pod wplywem takiej wiadomosci skonczylem z robieniem czesto slusznych porzadkow na serverze.


Dziś jest ostatni mecz w zlq2 i ligi nie padła ...

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2005, o 11:07 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Niby tam sie trzyma jeszcze.

Badz co badz, jesli nie ta (jeszcze), to poprzednie ligi chyba szybciej padaly [;

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza