[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2005, o 22:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
wydaje mi sie ze w reprze USA gra tylko kilku ziomali, ktorym nie przeszkadza gra jako HPB i jakos tam nawiazali kontakt z q2scene. W rzeczywistosci na pewno jest tam sporo dobrych graczy, ktorzy jednak nie wytykaja nosa poza kontynent. Nie mam zadnych przeslanek zeby tak mowic, ale tak mi sie wydaje... moze kaitech potwierdzi.

A o rigg5 nie pisalem jako o ownerze ze sceny innej gry... ten tekst dotyczyl tylko zero4 i maka.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 00:54 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
Sorry panowie ale tylko udowadniacie ze nic nie wiecie... Reprezentacja USA to nie byli najlepsi gracze... Tylko kolesie ktorzy byli sklonni grac...
Wiec jak juz raz mowilem moze byc "zonk"... A ze o Rigg5 nie slyszales powinno cie tymbardziej zastanowic... (w samo sedno trafiles MoN-SooN)
Sa tu dobrzy gracze, ale jezeli nie gracie na serwerach amerykanskich (pomijajac Assasins bo smierdzi sledziem) to nie macie prawa o tym wiedziec.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 02:33 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
moze i masz racje ze sa tam gracze godni powagi ale zonka nie bedzie tego jestem pewien a jak jeszcze beda mapy ktore proponowal PURRI to juz wogole, zreszta czas pokaze a tak btw kaitech skoro mieszkasz tam i znasz ich scene moglbys przedstawic ich opinie o graczach z europy jakie maja o nas zdanie tzn czy moze takie same jak my o nich czli nie najlepsze :)

_________________
en avril aguas mil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 07:13 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('kaitech', 'S')orry panowie ale tylko udowadniacie ze nic nie wiecie... Reprezentacja USA to nie byli najlepsi gracze... Tylko kolesie ktorzy byli sklonni grac...
Wiec jak juz raz mowilem moze byc "zonk"... A ze o Rigg5 nie slyszales powinno cie tymbardziej zastanowic... (w samo sedno trafiles MoN-SooN)
Sa tu dobrzy gracze, ale jezeli nie gracie na serwerach amerykanskich (pomijajac Assasins bo smierdzi sledziem) to nie macie prawa o tym wiedziec.

a $$$King czy jakos tak?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 15:54 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('kaitech', 'S')a tu dobrzy gracze, ale jezeli nie gracie na serwerach amerykanskich (pomijajac Assasins bo smierdzi sledziem) to nie macie prawa o tym wiedziec.

kiedys z luasem gralismy dwa mecze 2/2 na jakims amerykanskim serverze. Prawie po kazdym fragu, przeciwnicy pisali "wallhack, zbot itd. itd) a wszystko przez to ze gralismy na nocheat2.34 (ktorego sie u nas uzywa) a oni na 2.40. z tego co pamietam to lucas szybko sciagnal 2.40 i wszedl na 2.40 - znowu dostali, a bluzgi i nie zniknely. od tamtej pory nie mam ochoty wracam na jakis amerykanski server tym bardziej zeby sie meczyc na ping 150

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 16:00 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', '
')a $$$King czy jakos tak?

na ds sa 4 demka purriego z kingiem, nic nadzywczajnego bo wiadomo ze jeden ma ping 30 drugi 150
ale jak ktos i tak chce ogladac to tu sa linki:
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=351
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=350
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=349
http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=348

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 17:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
a mik i ass maja wize ?:D jak oni zamierzaja sie dostac do USA ?:)

ja tam nie wiem kto wygra , maybe scoob maybe not :> chuj wie Tych pojebanych grubych amerykanow co spedzaja 20/h przed kompem :) w koncu kazdemu wejdzie q2 w krew po takim czasie :D

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 17:35 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kaitech', 'S')a tu dobrzy gracze, ale jezeli nie gracie na serwerach amerykanskich (pomijajac Assasins bo smierdzi sledziem) to nie macie prawa o tym wiedziec.

kiedys z luasem gralismy dwa mecze 2/2 na jakims amerykanskim serverze. Prawie po kazdym fragu, przeciwnicy pisali "wallhack, zbot itd. itd) a wszystko przez to ze gralismy na nocheat2.34 (ktorego sie u nas uzywa) a oni na 2.40. z tego co pamietam to lucas szybko sciagnal 2.40 i wszedl na 2.40 - znowu dostali, a bluzgi i nie zniknely. od tamtej pory nie mam ochoty wracam na jakis amerykanski server tym bardziej zeby sie meczyc na ping 150

Nie bede tlumaczyl jakich nieznanych graczy z ktorymi mieliscie nieprzyjemnosc grac, niestety jest wielu lamusow, ale tak tu jak i w Europie.
Ja tez mialem okazje zagrac 2v2 na niemieckim serwerze na pingu 170 i byc wyzywanym od hackerow.
Nie zmienia to faktu ze sa tu dobrzy gracze. Czas pokaze, ja tylko informuje a nie mowie ze PURRI czy Scooby nie maja szans. Prawde mowiac sadze ze maja duze szanse, aczkolwiek nie zakladajcie z gory ze tak bedzie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 20:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
heaheah mam szanse? ass ma? mik ma? purri ma? w sumie to tylko purri ma wogole szasne zagrac z naszej 4 bo ja raczej nie zagra a tym bardziej maciek i michal z tego wzgledu ze jestesmy na pieknym # w w8ing list, chyba ze sie zmieni cos na miejscu

ponadto chyba nawet nie bede do tego trenowal z paru powdow:

a) nie chce mi sie poswiecic sporo czasu zeby np nie zagrac wogole tam

b) mapy sa srednie

c) bez timerow, bez fullbrightow, bez wlasnych pakow itd

to takie prymitywne, timery moge zrozumiec zeby nie bylo ich bo sam bylem rpzeciniwkiem jak weszly i zaczalem uzywac w 1/1 tylko dlatego ze przycnwciy uzywali i sie za ciezko gralo, do tp timery jak najbardizej bo w q2 nie ma couchow jak w q3...

ten turneij to troceh zaloba jest a odnosnie playerow nie wiem jak jest w usa ale nie wydaje mi sie zeby w tak wielkim kraju nie bylo dobrych graczy a juz inna sparawa czy akurat wpadna na ten turneij czy tez podbonie jak ja bede "nie mielI" okazje zagrac - na calym swiecie jest tak naprawde bardzo duzo ludzi ktorych nie znacie i dobrze graja, mialem okazja dawo temu grac z koelsiem z turcji 1/1 - z 2 lata temu, to byl ich koels naj czy z czolwoki fakt gralem na pingu 200-300 latajcym i przegrlaem ale nie chodzi o to ze ja grac nie umailem, tylko o to co koles robil, myslal na mapie itd aim nie mial przerazajacy ale byl good co potwierdza tylko to ze w sweicei jest wiele nieznancyh wam graczy, a z usa z tego co niestey tam widze beda same zalosne rednecki wiec brak invetow albo chcoaiz z 128 slotow dac 28 czy 40 na europe jest slaby...

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 21:13 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
znalazlem pare dem rigg5'a z marca '04 -> Click.
on chyba gra starym stylem(tym jeszcze z przed q2v3.21 jak nie mozna bylo strafeowac),

#q2players @ EnterTheGame (irc.enterthegame.com:6667) jakby ktos chcial poklikac z graczami z usa(ping 190-350 :D)

EDIT:
http://q2players.org (na porcie 27910 jest server na TDM'ie, Harven: jestes slawny?)
http://inthevoid.com/smackdown/index.html
http://udml.digitalfabrication.com/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2005, o 23:07 
Przyczajony

Dołączył(a): 7 gru 2004, o 18:43
Posty: 45
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Sqeeb', 'z')nalazlem pare dem rigg5'a z marca '04 -> Click.
on chyba gra starym stylem(tym jeszcze z przed q2v3.21 jak nie mozna bylo strafeowac),

#q2players @ EnterTheGame (irc.enterthegame.com:6667) jakby ktos chcial poklikac z graczami z usa(ping 190-350 :D)

EDIT:
http://q2players.org (na porcie 27910 jest server na TDM'ie, Harven: jestes slawny?)
http://inthevoid.com/smackdown/index.html
http://udml.digitalfabrication.com/


#q2players @ EnterTheGame (irc.enterthegame.com:6667)
#niedobitki ;) :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2005, o 10:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
Nate
Director of Competitions Join Date: Mar 2004
Location: Urbandale, Iowa
Posts: 241


Tournament Maplists

--------------------------------------------------------------------------------

The following maplists will be used for the QuakeCon 2005 Tournaments!

Quake II 1v1 will be playing q2dm8 as the Free for All map. q2dm1, q2dm3, ztn2dm2, and ztn3dm3 will be used for the 1v1 rounds.




nie jest tak zle, dm1 ok, dm3 taka se, duel8 zajebista ale na ztn2dm2 w zyciu dm nie gralem :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] USA OWNZ

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2005, o 10:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Scooby a Ty juz jestes w turnieju czy dalej na liscie oczekujacych ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2005, o 11:20 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:17
Posty: 740
Lokalizacja: Z 3miasta :S
Karma: -1
:o ja swego czasu często grałem w USA na pingu 70-100 (nie wiem jakim cudem ale taki miałem tam przez około miesiąc, półtora - co było tym śmieszniejsze że w Polsce miałem taki sam - isp przełączał na inne łącze :D). No więc podczas gry na tamtych serverach widziałem jednego może dwóch graczy (a grałem naprawdę dużo) którzy coś sobą reprezentowali. Większość to byli chłopcy do bicia. Swoją drogą ten $$$king czy jak on tam miał to średniak, grałem z nim chyba z 10 meczy wygrał 3.

_________________
WYBORCO!
Kabaret w sejmie i rz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2005, o 12:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
guan na w8ing list :] ale kaitech mnie zapewnia ze zagram :]]]]]]]] nie wiem chyba pojade mapy nie sa zle, przynajmniej jest duel8, szkoda ze ptrip ani rdm2 nie ma :/

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2005, o 16:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
ztn2dm2 to painkiller czy killing machine?
ja pamietam, ze na obu sie gralo duzo swego czasu :D
moze akurat wtedy jak scooby mial przerwe w q2...

painkiller miazdzy imho, a KM nigdy nie lubilem jakos...

_________________
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2005, o 18:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
gralem dzis bez timerow z ripperem ktory tez gra bez timerow, powiem ze dm1 nie gra sie zle, duel8 natomiast swietnie!!!!! nie ma takiego sztwengo schematu tylko ciagle walka i zaperidallanie :] dm3 jesczse nie mialem okazji

natomiast ta ztn2dm2 to ta mapka z cb z insta, dzis gralem ze 3 razy zaaaaaaaaaaaaajebisce mi sie podoba, cos jak duel5/ptrip :]

btw nie mialem przerwy :D tylko nie gralem na necie wtedy bo nie mialem skad tylko na lanie w q2 gralel :] (to byly czasy!)

ej w newsie jest ztn2dm2 to luz, a ztn3dm3 to q2duel8? to chyba jakas literowka u nich bo z tego co wiem w q1=ztn, w q2=ztn2, w q3=ztn3?

EDIT: jak by ktos mial ochote pograc to ztn2dm2 to msg me na ircu

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2005, o 20:07 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 lis 2002, o 18:54
Posty: 84
Karma: 0
ja chetnie ! ja uwarzam ze to duzy blad ze w euro ligach nie ma ztn2dm2 tylko jakies ptripy i match1

swego czasu duzo tam gralem z iversem i naprawde mapka ma swoj klimat


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 cze 2005, o 16:05 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 14:59
Posty: 528
Lokalizacja: AwazsraW
Karma: 0
Proste ze jek pojade to ja wygram ;p
;D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2005, o 11:34 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879240170


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 196 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza