[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 13:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 18:22 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
sinio w tym problem ze nie da sie wszystkich wykroczen i kar z nimi zwiazanych wypisac w regulaminie, jak pokazala ta edycja ludzie byli robic w stanie rzeczy o ktorych nawet przez moment bym nie pomyslal. Gdybys pisal regulamin napisalbys punkt: "za przerwanie meczu przez gracza za pomoca komendy break klan zostanie ukarany... tak i tak bla bla" (to tylko byl jeden z przykladow). Ja wiem ze byly niescislosci i napewno regulamin zostanie w niektorych kwestiach sprecyzowany ale prawda jest taka ze zawsze beda pewne wykroczenia i kary graczy/klanow o ktorych beda musieli zadecydowac admini w czasie ligi.

Co do braku adminow... nie wyobrazam sobie zeby kazdy sedzia plq2 mial adminy na wszsytkie serwery w polsce, wierz mi ze wystarczy 5 sedziow by za tydzien z adminami biegalo juz 20 osob, ale mysle ze sytuacja sie polepszy chocby z tego powodu ze wgrywany jest praktycznie wszedzie tdm, wtedy sytuacja naprawde sie poprawi jesli chodzi o ta kwestie.

Co do raportow, jak i samego sedziowania itd., tutaj jest kwestia doboru sedziow, niestety na wielu osobach tak jak pisal hamster zawiedlismy sie i tutaj czasem jestesmy bezradni. Najlepsi sedziowie to Ci ktorzy maja duzo czasu, checi... tylko ze zazwyczaj jest tak ze zapal do sedziowania nowo przyjetego admina konczy sie juz po miesiacu. Ja chyba w 95% przypadkach w ciagu godziny po meczu dodawalem screeny i wyniki na stronke, bo wiedzialem ze moge pozniej zapomniec, niestety niektorzy sedziowie maja chyba inny tok rozumowania:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 01:29 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2004, o 15:35
Posty: 83
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
urbasek napisalem tez ze napewno cos nowego ludzie wymysla i nigdy nie jest sie pewnym, ale co dotychczas dokonano mozna spisac
co do adminow - chodzi mi tylko o liste serwerow i na jakim serwie kto ma sedziego bo to jest czasami problemem a moze ulatwic sprawe pingow wielu osobom
co do sedziow - kumam czytalem i widzialem ze niektorzy "lache wbili"
sorki za niescislosci w moich postach, ale to co napisalem jest tylko i wylacznie moja opinia z ktora mozecie sie nie zgadzac
peace

_________________
like an escape tunnel in prison I started from scratch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 11:52 

Karma: 0
sinio z ta lista to nawet nie glupi pomysl :)
Jesli chodzi o dodawanie waszych meczow to ja mialem przyjemnosc sedziowania wam jakiegos tam meczyku i z tego co pamietam screeny + OPIS byly juz po 5-10minutach od skonczenia gry (taka jakas wene mialem), wiec jezeli na kilka meczy zdarzy Ci sie jeden, o ktorym przeczytasz 1/2/3 dni pozniej to chyba nie jest az tak zle.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 12:14 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
lista serwerow i aminow jest dobrym pomyslem napewno w niego skorzystamy

tyle ze bede prosil tylko o stosowanie sie do gry na tych serwerach..

beda wypisane te serwery na ktore mamy adminy

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 13:15 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Moje wstepne propozycje przepisowe, a w sumie postulaty, propozycje :

1. Wprowadzenie 2 wildcardow na kazda runde rozgrywek.

2. Wprowadzenie odpowiedzialnosci za wulgarne zachowania wobec sedziow. Np. nadac temu przepisowi takie sformulowanie

"Kto, naruszajac dobre imie sedziego, obraza go lub w inny sposob narusza jego godnosc w zwiazku z meczem, podczas meczu lub po jego odbyciu sie, podlega karze zawieszenia na mecz nastepnej kolejki."

"W przypadku, gdy zachowanie sie gracza ulega powtorzeniu, gracz ten zostaje zbanowany na ta edycje ligi".

Pozwoli to objac w miare wszystkie sytuacje ktore maja miejsce w stosunku do sedziow.

3. Co do zachowania sie graczy i ich karania, jak najbardziej mozna objac wiekszosc ich zachowan, nawet te ktorych nie przewidujemy. Wystarczy odpowiednie sformulowanie, ale tym zajme sie jak bede mial chwilke po gali oscarow.

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 14:39 

Karma: 0
Karol ma racje ! precz z obrazaniem sedziow :D:D:D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 14:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Chuj wam w dupe, czy nie?


; D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 15:48 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2004, o 22:10
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 7
Gaundinie dostajesz ode mnie ostrzezenie! Jeszcze raz obrazisz mnie lub Marcinka a masz ban na lilge : D

_________________
Your Blue Room


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 19:55 

Karma: 0
banana mu !


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 20:42 
Mroczny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:02
Posty: 578
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 4
jesli juz mielibyscie zrobic 2x w/c w ciagu ligi calej to fajnie bylo by gdyby byl przepis ze w/c mozna uzyc najpozniej do np. 1h lub 2h przed meczem. zeby nie bylo sytuacji takich ze w czasie warmupu nagle klan bierze w/c... jesli macie inne zdanie to piszcie...
imo w ogole nie powinno byc w/c. bo to hujowe troche jest, bo wielu z nas specjalnie sobie organizuje czas a tutaj zonk bo w czasie warmupu druzyna przeciwna bierze w/c... dla mnie to troche stracony czas :P ew. w/c mozna zglaszac na 1 dzien przed meczem...
peace

_________________
Always Good Luck, agl.majkel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2005, o 21:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
1h przed meczem potem masz problem !!

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2005, o 21:10 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
PODSUMOWANIE 1 LIGI SEZONU 2004/05:

http://q2pl.org/plq2/index.php?op=com&id=223


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2005, o 23:11 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
1 liga byla nudna. 2 ... te emocje ;}


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza