[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2005, o 04:03 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
no to odbanuje faze to zrobi jakas konkurencyjna lige :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2005, o 14:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
w sumie najlepsza plq2 jaka byla, ale do rzeczy:

a)plusy
+ organizacja www,raporty itd, estetyczne !
+ wybierania gracza meczow zawsze
+ nagrody typu gracz miesiac itd
+ allstar rg i dm<-- jakie by dm nie bylo, bylo fajnie!
+ jump contest, nie bylem ale pewnie bylo fajnie
+ superpuchar ligi

b)minusy
- transfery graczy, wiele klanow podupadlo, a chyba kazdy by chcial np widziec 3m w full squadzie, liga bylo by o niebo ciekawsza (jak i pewnie inne klany ktorych nie kojarze), wogole regulamin jest dziwny mowi

" gracz, który zmienia klan, nie może rozegrać wiecęj niż 5 map w swoim pierwotnym klanie, w innym wypadku transfer jest niedozwolony "

nie jest to sprecyzowane do konca bo np doliczylem sie ze stasiek gral wiecej niz 5 map ale to bylo w pucharze, ( nie atakuje aK poprostu trzeba to do konca dopracowac)

- start w 4 graczy na kazdej kolejnej mapie, rozumiem na 1szej ale nie n kazdej, bo po huj ktos np jak ma oping 300 ma siedziec i czekac 20m zeby wejsc na 10-15s ?

- system dwurundowy jest jak najbardziej ok, ale playoffy po tych 2 rundach rujnuja cala zabawe, po to jest osobno puchar i osobno liga zeby nie bylo playoffow, bo pozniej jest superpuchar i jest przeciez prawie to samo co w playoffach - 2 razy grac to samo bezsesnu

- i to ze exe jest adminem w tej lidze, gdy by ten motyw stal sie wczensiej z rickym to bym raczej w tej lidzie nie gral, a dlaczego? bo jaki sens grac jest w lidze w ktorej sedzia, i kolesiem ktory ma glos w podejmowaniu decyzji zabiera gosc ktory bronil wlasnego brata ze ten nie czitowal, ktos powie ze tez mam grzechy, ale raz fakowanie to nie granie z zbotem/wallhackiem, dwa to ze to bylo dawno dawno temu i od tamtej pory nie robie smietnika, a trzy to ja nigdy ludzia w huja walenia nie wypominalem i nie sadzilem, z calym szacunkiem dla ORG PLQ2 ale poprostu taki ktos zaniza poziom


opinia moja na temat plq2 jak widac jest +- ale te plusy maja poteznego kopa ponad minusami! musze przyznac ze plq2 to po ndml najlepsza liga w jakiej gralem a gralem w wielu ligach przez wiele lat, gratuluje!

-

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2005, o 19:11 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('gx-300', '
')-zapierdalanie ciagle za adminami (wielmozni organizatorzy nie raczyli odezwac sie na ircu/gg nawet proszac ich wczesniej o adma)i sedziowanie bez admina
-zachowanie niektorych graczy
-transfery


$this->bbcode_second_pass_quote('kisiu', 'O')statnią sprawą do której której chce się przykleić to shotcast a dokładniej wczorajsza audycja, to jakieś jaja były, nie mówie tutaj o pozdrowieniach dla pfh ale o pojeździe totalnym na BoD, nie rozumiem hamster jak mogleś na coś takiego pozwolić, chciałeś prowadzić dość profesjonalną lige, a ten shoutcast ją wczoraj zbłaźnił. Ja rozumiem ze można kogoś nie lubić, ale szopke to można odpierdalać na irc a nie w mediach tym bardziej ze imo exe sporo dla ligi robił.

racja

urbas3k: nie obraz sie ale wns lepiej prowadzil sc :?

zmienic:
- zniesc transfery
- poprawic regulamin

nie zmienic:
- organizatorow

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2005, o 21:31 
Cukierkowy

Dołączył(a): 8 kwi 2003, o 21:27
Posty: 172
Lokalizacja: Lubo
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 'n')a ten choutcast nie mam zadnego wplywu, jak pisal urbasek za to odpowiada On ... narazie


To przepraszam.
_________________
Piwo nie powie Ci "Id


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 13:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
Kiedy nastepna edycja?

Ogolnie liga bardzo fajna, chociarz nie moge jej porownac do zadnej z poprzednich edcyji bo w zadnej wczesniejszej nie grałem.
Najbardziej wnerwiajace jest to jak sedzia dodaje raport po 3-4 dniach.
Mysle ze w nastepnej edycji na pewno potrzeba nowych ludzi takich jak vacek.Zbyt czesto problem sie zdaza ze nie ma kto sedziowac meczu.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 14:32 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Jak nic sie nie zmieni to chyba podobnie jak ta edycja czyli mniej wiecej wrzesien/pazdziernik.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 17:53 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('protech', 'K')iedy nastepna edycja?

...
Najbardziej wnerwiajace jest to jak sedzia dodaje raport po 3-4 dniach.
...



taki przypadki jak opisales (raport po 3-4 dniach_ to imo bardzo sporadyczne wypadki mi mozna je policzyc mxymalnie na palcach 2 rak, kazdy raport pojawial sie srednio w ciagu 24h
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 18:16 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', '
')
taki przypadki jak opisales (raport po 3-4 dniach_ to imo bardzo sporadyczne wypadki mi mozna je policzyc mxymalnie na palcach 2 rak, kazdy raport pojawial sie srednio w ciagu 24h


to venon tak malo sedziowal? slonik

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 20:09 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
po co czekac do wrzesnia?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 20:24 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
liga trwa 5-6 miesiecy i nic sie jej nie przyspieszy, od kwietnia, a juz na 100% od maja 80% osob nie gra w q2 bo a) koniec szkoly matury, b) juz jest lato i nikomu sie nie kce, jest to poprate dosiwadczeniamy z innych lig w tym jednej plq2 orgnizowanej na wionse i mlq2

stad start ligi w miesiacach marzec jest absurdem, bo weszla by ona na wakacje a chyba sami wiecie jakwiele gracie w wakacje, albo wiele osoby z waszych klanow graja w wakacje

drugi aspekt jest taki, ze np mi sie nie bedzie chciwalo poswiecac upalnego popoludnia i wieczor na sedziowanie meczu

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 20:35 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
j/w, trzeba odpoczac i przytotowac sie do nastepnej edycji, liga trwa chyba dluzej nawet niz 5 miesiecy, niz playoffy sie zakoncza... poza tym trzeba uwzglednic czas na zapisy jeszcze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 20:36 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
zrobic kolejke 4 dniowa i skonczy sie duzo szybciej :)

wyjebac playoffy

zapisy zaczac jak sie konczy ta

ale rozumiem ze wam sie nie chce :E


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 22:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
Nie lubie tego czasu jak nie ma zadnej ligi na scenie, no ale w sumie urbas3k/hamster macie racje, w maju nie bedzie raczej miał kto grac, wiec trzeba zaczekac.Mam nadzieje ze w miedzyczasie ktos stworzy jakols mniejsza lige zeby cos poskakac ;]

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2005, o 23:37 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 21:49
Posty: 822
Lokalizacja: Bydgoszcz
Karma: 0
protech spoko, odbanuje sie naszego pr0 od lig " FAZE" i bedzie kilka lig. A tak poza tym:
liga wporzadku, minusy to tylko jak dla mnie : czeste brak sedziow w czasie meczu ... ale to juz bylo... hm... i w sumie mozna by zmienic w transferach to iz gracz jesli sie przenosi do jakiegos klanu a gral wczesniej (w swoim pierwotnym klanie) xx map (juz nie pamietam ile to bylo w regulaminie) to nie moze grac w nowym klanie. mam nadzieje ze kumacie ;] cya


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2005, o 10:59 

Karma: 0
popieram urbaska/hamstera co do terminu nastepnej plq2 slonik


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2005, o 12:36 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2004, o 14:33
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia rlz
Karma: 3
co do terminu nastepnej ligi to nic nie zmienaic ;]
kazdy na poczatku gadal o kurwa liga pool roku ;E

a wyszlo tylko na dobre ;]

waxy to czas czillu, spotoow, zlotoow, picia, palenia itd itp :D
a :D i kiedys eclq2 czy jakos tak ( srx ze nie pamietam :7 ) :E co Bryllson organizowau tez sie nie skonczyla bo wbila sie w termin przedwakacyjny i wakacyjny...

ogoolnie jeszcze raz GW z ta liga...

pis ;]

ps
:D
jak nizej :D |zeby posta ninabijac i pisac j/w :D

_________________
www.fb.com/ddrpl


Ostatnio edytowano 13 lut 2005, o 12:49 przez Trabancik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2005, o 12:43 
Mroczny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:02
Posty: 578
Lokalizacja: Wroclaw
Karma: 4
ja nie bede powtarzal opini ze liga fajna etc. dorzuce cos swojego.
statystyki graczy sa do bani...
ten kto mial hujowe staty to daje disca 1sek przed koncem i juz go nie bedzie na 95% na stronie. bo wiekszosc sedziow robi screeny rowno z timelimit hit zamiast np. po przeladowaniu mapy...
nara.

_________________
Always Good Luck, agl.majkel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2005, o 14:46 

Karma: 0
to chyba dobrze bo wychodzi ze kazdy co chcial wypasc dobrze wypadl dobrze :D:D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2005, o 15:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
HamsTER i UrBaS rzondzom11111!1!!!!111!11!

Popieram datę startu następnej ligi, co do poprawek które by można wprowadzić w życie w następnej lidze to... Powiększenie ligi 1 o jakies 3 zespoły, powiększenie II ligi o tyle, żeby było po równo w stosunku do ligi I. Więcej okien transwerowych (czy jak to się tam zwie).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2005, o 04:50 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Mam nadzieje ze uda mi sie namowic Harvena by zrobil NoFake w NoCheacie, bo w osobnym programie to nie ma sensu.
Chcialem pomoc w PLQ2 naprawde, ale skoro zamiast wyjasnic niedociagniecia na poczatku hamster wolal zbluzgac moja osobe, to pierdole... znowu mam sie poswiecac i dostawac po pysku jak z SLQ2? Kij w ryj scenie, bede sie angazowal dopiero jak sprawa cos mi da - w tym przypadku doswiadczenie z php do NoFake.
Liga byla swietna, to zachowanie ludzi na scenie zniecheca do gry lub podejmowania incjatywy.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza