[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 12:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2005, o 14:26 

Karma: 0
Tak blagamy cie zrob cos dla nas zebysmy byli szczesliwi......NIE ROB TEGO DLA NAS TYLKO DLA SIEBIE !


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2005, o 15:30 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 17:50
Posty: 605
Lokalizacja: ze
Karma: 0
wogle nie rób tego ..

_________________
po drugie SZACUNEK, LOJALNO


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 02:13 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
OK, wiec proponuje schemar rafiego dla sceny quake 2: nie robic nic bo nie ma sie czasu, pierdolic ligi, piertdolic wszystko, jakos to bedzie, i kij reszcie w ryj...

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 03:55 

Karma: 0
Nie sraj metka! Ja na scenie siedze w chuj czasu. To co potrafilem czyli pisac newsy i raporty z meczow i sedziowanie meczow robilem bezinteresownie. Jak trzeba bylo rzucic hajs na borda to tez dalem.Inni potrafia robic nocheaty wiec albo robia albo nie robia. Nie martw sie jak ty nie zrobisz to nic sie nie stanie. Znajdzie sie ktos kto bedzie ogarnial i zrobi


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 11:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
ja tam bynajmniej na tym no fake nie gram, gram se w q2 od poczatku i na tym polega dla mnie radocha ze odpalam qview i join server a nie kurwa jakeis konfiguracje jak z r1q2, do tego jakeis nofaki, powiesz ze to miedzy innymi dla mnie? przeciez sasha nie gra juz wogole praktycznie a jak juz gra to bedzie u nas gral w luznych meczach bo do squadu sYnth dopisalem co konczy odwieczny problem gry braci, body graja w 1 klanie, q2e w 1, sYnth w 1 nie widze problemu...

po za tym to ty asbest czesto grywasz/les na coolnet dm i innych dm serwach i grales na nicku a,b itp a jak sie konczyl dm to wpisywales normalengo nicka jezeli byles 1 na liscie, wiem bo wlasnie jedyne co moj brat grywa to dm i czasem tp, i mi czesto mowil ze zalosny jestes z czym sie akuratm zgadzam w tym przypadku ;] peace

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 12:21 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
Asbest, kopia cie w dupe, nie chca twoich pomyslow (z ciekawosci przeczytalem temat NoFake raz jeszcze), a ty ciagle wracasz... gdzie tu jest miejsce na godnosc?

Z tych postow jasko wynika, ze ludzie juz nic od ciebie nie chca. i tak nie zauwazaja tego, co zrobiles, tylko to, ze potrafisz upominac sie swoje zaslugi.

Post Scooba mnie rozpierdolil. Total OWNAGE, jesli chodzi o twoje zachowanie, stary :D. Wez lepiej NoFake zrob dla siebie. Przynajmniej bedziesz mial poczucie, ze jestes uczciwy, chociaz raz!

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 13:02 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
mikka spierdalaj, nie chodzi o mnie, tylko o to co mi sie nie podoba na scenie:
- ludzie nic nie robia
- ludzie wola bluzgac na to co roba inni niz cos zrobic samemu
- ludzie oszukuja w ligach (fejki z lepszych do gorszych klanow itp)
- w efekcie tacy ludzie co cos tworzyli odchodza ze sceny!
sorry ze wracam do tych tematow, juz nie bede :P

Scooby, od dosc dawna nie grywam w DM bo duzo mi zajelo przestrojenie sie na TP - styl gry taki by nie ginac zamiast leciec na pale przez co mam gorsze wyniki i gram jako "a" albo "as". A pod realem sie pozniej pytaja czy moge do xa albo ze chca 1v1 :P Jasne ze tego nie rozumiesz, bo prawie kazdego masz pod soba :P

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 15:27 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
Kurwa wykasujcie te pousty niezwiazane z tematem ! (czyli jakies 2 strony !)

Mikka wes człowieku nie wpierdalaj sie najlepiej, nie raz udowodniles ze jestes dupowłaz. Wlasne odczucia do tematow i poustow ktore przeczytales zostaw dla siebie. Szukasz wkrętki ?? (pomyliłes forum) anal

LIGA BYŁA SUPER WSZYSTKO MI SIE PODOBALO I NIE MAM ZADNYCH ZASTRZEZEN !!!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 16:30 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', 'm')ikka spierdalaj, nie chodzi o mnie, tylko o to co mi sie nie podoba na scenie:
- ludzie nic nie robia
- ludzie wola bluzgac na to co roba inni niz cos zrobic samemu
- ludzie oszukuja w ligach (fejki z lepszych do gorszych klanow itp)
- w efekcie tacy ludzie co cos tworzyli odchodza ze sceny!
sorry ze wracam do tych tematow, juz nie bede :P

Scooby, od dosc dawna nie grywam w DM bo duzo mi zajelo przestrojenie sie na TP - styl gry taki by nie ginac zamiast leciec na pale przez co mam gorsze wyniki i gram jako "a" albo "as". A pod realem sie pozniej pytaja czy moge do xa albo ze chca 1v1 :P Jasne ze tego nie rozumiesz, bo prawie kazdego masz pod soba :P

za bardzo to przezywasz, jest jak jest wg mnie scena q2 nie roznicy sie NICZYM od real'u pozatym ze jest to internet, a Scooby nie ma wszystkich pod soba -> mozesz robic bussinesy z szwedami :D

$this->bbcode_second_pass_quote('Hamer', '
')Kurwa wykasujcie te pousty niezwiazane z tematem ! (czyli jakies 2 strony !)

Mikka wes człowieku nie wpierdalaj sie najlepiej, nie raz udowodniles ze jestes dupowłaz. Wlasne odczucia do tematow i poustow ktore przeczytales zostaw dla siebie. Szukasz wkrętki ?? (pomyliłes forum)

LIGA BYŁA SUPER WSZYSTKO MI SIE PODOBALO I NIE MAM ZADNYCH ZASTRZEZEN !!!!

racja

Uli: NIE

P.S. tego posta tez wykasujcie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 17:28 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Liga jest swietna : )
Nie podoba mi się tylko 1 wc na rok gry.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 18:33 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
wc wogole nie powinno byc

_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 19:17 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
nie ma jednego wc na rok gry sa po jednym na runde

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 19:50 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2004, o 19:39
Posty: 384
Lokalizacja: Lezajsk CITY
Karma: 0
"9. Kazdy klan ma mozliwosc skorzystania z jednego wildcard'a w ciagu trwania ligi. "
HMR jak widac mylisz sie ;]

_________________
>> LoL <<
>> No More <<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 19:53 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
hmm chyba czeka mnie kara bo nie zapoznalem sie z regulaminem ligi C:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2005, o 20:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Nie Ciebie


ban dla XA na nastepna edycje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 00:11 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 17:50
Posty: 605
Lokalizacja: ze
Karma: 0
ban dla mps na nastepna edycje
powod:
-guanDi

_________________
po drugie SZACUNEK, LOJALNO


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 01:03 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Ja mialem raz taki pomysl - przed liga kazdy z klanow moze wybrac ile chce miec W/C (np. od 0 do 3). Z tym ze w/c mozna wziasc tylko z tymi klanami co wybraly wiecej niz 0 w/c.
Zalety:
- klany ktore nie lubia w/c, nie beda tracic czasu
- walki miedzy klanami co czesto nie ma, nie beda powodowac W/O
Wady:
- klany ktore maja problemy z umowieniem sie, nie beda mialy 2giej szansy z aktywnymi klanami (z ktorymi czesto i tak nie maja szans)

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 13:14 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2004, o 15:35
Posty: 83
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
jak juz odeslal mnie tu mr. ham_Ster to ino napisze :]
--
jak wiadomo regulamin plq2 nie nalezy do najgorszych, ale do najlepszych tez nie. Kumam ze bedzie teraz jechanie po mnie ze trzeba sie bylo udzielac ze wogole mam zm czy cos, ale nie wazne.
Moje zdanie co do ligi od strony 3 ligowego outsidera:
1. organizacja meczu:
- podczas calej ligi zdarzylo sie tylko ( a moze i az) 2 razy ze na zgloszony do terminarza termin (:P) nie zglosil sie zaden sedzia - moze i byl wpisany ale po 30 minutach uzerania z innymi wreszcie laskawie sie ktos zgodzil :]
- czesto samo wybranie serwera jest ciezkie szcegolnie w godzianch wieczornych, a gdy juz znajdzie sie jakis serw to sie okazuje ze nia ma admina nikt na niego - najlepszą opcja by bylo podanie listy dostepnych serwerow dla ligii bo takiej sie nei doszukalem
2. Sam mecz:
- moze to jest i mozolna i ciezka praca - ale zasada "zadnych obsow" to zasada i naprawde ile sie czlowiek czasami nawkurwia az rzeczony admin raczy kiknac obsa :]
- kumam ze sedzia moze miec swoje sprawy i wlaczy gg, ale niech chociaz pozostawi q w oknie i spojrzy czasami ze ktos wola HOLD !
3. Po meczu:
- kumam wszystko - ale 3 dni czekac na screeny z meczu - przesada
- zbywanie nas obiecankami - opis jutro (tak tak hamster :>) przez juz 2tyg :P to tez maly ekhm... wkurw
4.kary / ewentualne nagrody
- nagrod brak - i dobrze ! dzieki Bogu ! gdyby jeszcze doszlo do tego ze za wygrana lige jest albo $ albo jakis inny prezent to pol sceny by sie pozabijało
- kary - i tu mam najwieksze ALE :
kumam ze organizatorzy nie zalozyli wielu spraw ktore Wy droga sceno wykombinowaliscie - wszelkie sprawy domniemanych wspomagaczy, sciemy, fejki, przekombinowania i w ogole. Tu sa najwieksze nie scislosci dotyczace traktowania poszczegolnych graczy/klanow (i nie mowie tu tylko o 3 lidze chociaz nie ukrywam ze o nia mi chodzi takze). Przyszle ligi napewno zaowocuja jakimis nowymi wynalazkami, ale co do sposobow uprzykrzania sobie zycia jakie juz wymyslono: utworzmy jebany w dupe pierdolony Kodeks Kar zeby klan a nie poczul sie skrzywdzony bo potraktowano go inaczej niz wczesniej klan b...
dokladnie sprecyzowac co czeka za dany czyn/wykroczenie :P:
np.
fejkowanie - ban denata na lige / -1 pkt dla klanu
wspomagacze - ban denata na lige / w/o w danym meczu (analiza meczy poprzednich... :] )
bo q2 to nie zycie ... tu prawo ma prawo siegac wtecz...
dzieki za niepoczytnosc :]

_________________
like an escape tunnel in prison I started from scratch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 14:45 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('sinio', '.')..czasami ze ktos wola HOLD !
3. Po meczu:
- kumam wszystko - ale 3 dni czekac na screeny z meczu - przesada
- zbywanie nas obiecankami - opis jutro (tak tak hamster :>) przez juz 2tyg :P to tez maly ekhm... wkurw


4.kary / ...


procz mojego przypadku z raportem dla Was, wydaje mi sie ze dodawanie meczej wygladalo tak jak powinno wiec w 90% przypadkow, albo i wiecej pokazywaly sie one w czasie 24 godzin, tak jak to powinno byc, sa wypadki losowe ze ktos o czyms zapomni, albo akurat nie moze dodac meczu, ale raczaj wszystko w wiekszosc przypadkow bylo w terminie i to napewno nie jest dyskryminacja 3 ligi a zbiegiem okolicznosci, jesli przeanalizujesz ile faktycznie i kto czekal na dodanie meczu to zauwazysz ze rownie "dlugo" jak wy czeka i 1 i 2 liga,

regulamin kar bedzie troszeczke bardziej szerszy i beda wymienione pewne przewienie wraz z ich konsekwencjami, aczkolwiek jak pokazuje coraz to nowa edycja ligi na WAS nie da sie wymyslec wszystkiego

jeszcze raz BARDZO PROSZE O AKTYWNY UDZIAL W TWORZENIU REGULAMINU DO NOWEJ EDYCJI (projekt bedzie opublikowany po zakonczeniu obecnej ligi)
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2005, o 17:38 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2004, o 15:35
Posty: 83
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 0
hamster to nie jest tak ze ja probuje Twoja osobe atakowac czy atakowac wogole fakt plq2, ale chciales opini taka jest moja opinia.
Wiem ze to LUDZIE tworza ekipa a LUDZIE sa ulomni i sie myla wiec wiem ze zawsze cos bedzie nie tak.
nie wiem ile czasu czeka 1 i 2 liga wiec dlatego zaznaczylem na samym poczatku ze to jest opinia widziana moim okiem (okiem 3 ligowca)
aha co do ts - wiadomo ze bedzie uzywany i nie da sie tego w zaden sposob ominac wiec jesli nie ma dodajcie punkt jasno stwierdzajacy ze Ts moze byc uzywany
co by sie ludzie przez niego nie pozabijali :>

_________________
like an escape tunnel in prison I started from scratch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza